Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

matakusia

Ciężaróką przez 9 miesięcy

Polecane posty

Werronika spoko, mnie to meczy juz z miesiac prawie :P A to, kiedy naszm brzadaca zachce sie wyjsc, to wiedza tylko one same :P Wazne, ze wsyztsko dobrze jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie? tylko ja też bym chciała wiedzieć:) ogólnie mówił żebym starała się oszczędzać szczególnie w sylwestra nie hulała za bardzo bo od razu trafię na porodówkę:)) no niestety w tym roku chyba będziemy siedzieć w domu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weronika... my tez spedzamy z mezem sylwestra przed TV, czyli na bilaej sali przy szampanie Picollo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no fajnie:) ja też już nie mam żadnej tylko na ktg muszę jechać, ale dziwne tobie został tylko tydzień a mi 4 tyg, więc wydaje mi się ze powinnam miec jescze wizyte, chociaz te ktg to prwie jak wizyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokladnie weronika. Zawsze gdyby cos Cie niepokoilo masz prawo sie umowic na wizyte. Ja generalnei porzez ost. 1,5 miesiaca chodzilam prawie co tydzien, wiec szczerze mowiac nawet sie ciesze, ze juz nie mam wizyty, bo za kazda placilam 130zl, takze troche sie wypompowalismy z kasiury :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciężarówka... tydz.c....... termin ......wizyta gin..........płeć dz. mfigielek...........już szczęśliwa mamusia chłopiec monia1312........już szczęśliwa mamusia dziewczynka akocz.............. już szczęśliwa mamusia chłoppiec matakusia.......39...........05.01.10......brak... .....dziewczynka magdalena82...38...........24.12.09.......23.12.09.... ....dziewczynka weronika23.....35......... .21.01.10...... 22.12.09..........chłopiec spelniona87.....22...........10.04.10.......21.12.09... .....chłopiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciężarówka... tydz.c....... termin ......wizyta gin..........płeć dz. mfigielek...........już szczęśliwa mamusia chłopiec monia1312........już szczęśliwa mamusia dziewczynka akocz.............. już szczęśliwa mamusia chłoppiec matakusia.......39...........05.01.10......brak... .....dziewczynka magdalena82...38...........24.12.09.......23.12.09.... ....dziewczynka weronika23.....36......... .21.01.10...... 08.01..........chłopiec spelniona87.....22...........10.04.10.......21.12.09... .....chłopiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matakuia czytam Was Kochana cały czas i trzymam mocno kciukasy :) A Twój brzusio na nk podziwiałam nie raz i nie dwa :) Gratuluję szczęśliwym mamuśką :) Wesołych Świąt babeczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewuszki!! :) Miło matakusia,że o nas pamiętasz :) Ja oczywiście też o WAS pamiętam i cały czas "po cichu" Was podczytuje :) Raz nawet coś tutaj napisałąm,bodajże gratulacje dla MONI... Niezmierne się cieszę ze szczęścia Moni i Akocz-Gratuluję przeogromnie ;* (Maja jest cudna i pewnie Kubuś też,cjoć nie ma okazji by go zobaczyć...) i pewnie niedługo już matakusia dołączy do szczęśliwego grona mam :) :) Ach...piękne macie te święta w tym roku,podwójnie radosne... Matakusiu 3maj się,bądź dzielna i szczęśliwego rozwiązania dla Ciebie i reszty ;) BUZIAKI i Wesołych Świąt!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciężarówka... tydz.c....... termin ......wizyta gin..........płeć dz. mfigielek...........już szczęśliwa mamusia chłopiec monia1312........już szczęśliwa mamusia dziewczynka akocz.............. już szczęśliwa mamusia chłoppiec matakusia.......39...........05.01.10......brak... .....dziewczynka magdalena82...38...........24.12.09.......23.12.09.... ....dziewczynka weronika23.....37......... .21.01.10...... 08.01..........chłopiec spelniona87.....22...........10.04.10.......21.12.09... .....chłopiec Jak tam dziewczynki po świętach?? Matakusia trzymasz się jeszcze?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki, jak tam u was po swietach??? matakusia jak sie czujesz?????? U mnie od rana do nocy zawrot glowy, trzeba sie zajac mala i cos jeszce w domu zrobic, wiec czas leci szalenie szybko. Jutro idziemy na badanie bioderek i na szczepienia, az sie boje tych wkuc. U mnie swieta minely szybko, przyjecvhali moi rodzice nas odwiedzic ( maja 600km). zobaczyli swoja pierwsza wnuczke :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki mam informacje od Matakusi " godz. 15:27, 3150g, 54cm, jest cudowna" Matakusia gratuluje bardzo i czekam na zdjecia malutkiej. Mamy kolejna mamusie :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki mam informacje od Matakusi " godz. 15:27, 3150g, 54cm, jest cudowna" Matakusia gratuluje bardzo i czekam na zdjecia malutkiej. Mamy kolejna mamusie :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki monia za informacje:)) No tak myślałam,że skoro się nie odzywa to pewnie już rodzi:)) Fajnie ma, i znowu o jedną ciężarówkę mniej, teraz moja kolej:)))) Ciekawe tylko kiedy.... A dla matakusi i jej księżniczki serdeczne gratulacje:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniu dziekujemy za informacje:) I kolejna mamusia:) Matakusia gratulacje :) Weronika za trzy tygodnie bedziesz miala swoje malenstwo eh mi jeszcze zostalo 15 tygodni ale mam nadzieje ze mi zleci ,teraz szukamy mieszkania do kupienia wiec jak sie zacznie przeprowadzka to mi minie szybko:) Ciekawe co z Kakao:) I czy Magadalena urodzila:) Pozdrawiam Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki zobaczycie czas szybko zleci i dzieciaczki beda juz z wami. Powiem wam ze moja Maja juz gaworzy po swojemu i usmiecha sie do nas, wspaniale uczucie. :)))) Zmienia sie z dnia na dzien. wczoraj bylysmy na szczepieniach, przespala mi caly dzien pozniej. Nastepna tura szczepein za 6 tygodni no i w koncu musze sie wybrac do ginekologa na kontrolna wizyte po pologu. ale niestety juz mam okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciężarówka... tydz.c....... termin ......wizyta gin..........płeć dz. mfigielek...........już szczęśliwa mamusia chłopiec monia1312........już szczęśliwa mamusia dziewczynka akocz.............. już szczęśliwa mamusia chłoppiec matakusia.......już szczęśliwa mamusia dziewczynka magdalena82...38...........24.12.09.......23.12.09.... ....dziewczynka weronika23.....37......... .21.01.10...... 08.01..........chłopiec spelniona87.....22...........10.04.10.......21.12.09... .....chłopiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ile pamiętam to chyba miała mieć inaczej na imię...... zmieniła zdanie. Ja też zastanawiam się czy nie zmienić na razie mamy wybrane Bartoszek:) czyli Bartuś:) A swoją drogą to fajnie macie dziewczynki, ja też już chcę urodzić...:((( a ten czas tak mi się wlecze...:( Ciekawe czy szybko wyjdzie ze szpitala i w jakich okolicznościach złapał matakusię poród:) Mam nadzieję że wszystko opowie jak tylko wroci do domku i dojdzie do siebie. A na razie zostaje mi tylko czekanie na swojego synka... No monia skończyło się dobre, czyli miesiące bez miesiączki...:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze tabelka jak się zmienia niedlugo już zupełnie jej nie bedzie i nasze forum trzeba będzie nazwać inaczej..:) Bo po tym porodzie raczej szybko nie chcę zostać znowu ciężarówka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalena82
Czesc Dziewczynki:) Njpierw gralulacje DLA Makatusi:) Ja niestety jeszcze nie urodzilam:(Bylam u lekarza mam rozwarcie na 2 centymetry ale nic sie nie dzieje.Jezeli nie urodze do soboty to mam skierowanie do szpitala.Swoja droga moze dobrze ze poczeka do stycznia a z drugiej strony sie denerwuje ze by wszystko dobrze bylo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki wszystkiego najlepszego w Nowym Roku:) Aby każdy dzień był pełen radości i szczęścia:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Weroniko:) I Życze Wam wszystkich -wszystkiego najlepszego na 2010 roku:) Te co urodziły by ich dzieciaczki rosły zdrowo :) Ate co nie urodzily by rozwiązanie szybko przyszlo,by bylo szybkie i niebolesne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalena82
Szcesliwego Nowego Roku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki jak samopoczucie w nowym roku???, ja postanowilam zapisac sie na fitnes i wziac sie za siebie po tym porodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia jaka energia i pozytywne nastawienie na Nowy rok:))) Ja też postanowiłam że jak tylko urodzę to doprowadzę się do stanu przed ciążą hehe:) A tak ogólnie to dobrze czekam na mojego maluszka i walczę ze zgagą bo od dwóch dni mam okropną:(((( Widzę już masz więcej czasu i niunia coraz większa...:) ciekawe jak tam matakusia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×