Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

matakusia

Ciężaróką przez 9 miesięcy

Polecane posty

super ze sesja do przodu idzie, oby tak dalej. :) Ja juz bym chyba nie dala rady zmobilizowac sie do nauki. Maja mi spi, usnela wczoraj o 23,obudzila sie o 5 na mleko i spala do 10.00. Teraz znowu spi od 12.00. a ja siedze z mokra glowa i musze w koncu ja wysuszyc a tak mi sie nie chce, poczekam az sie obudzi, bo halasu nie chce robic. A co tam wy porabiacie??? od przyszlego tygodnia maja byc znowu upaly, ale to dobrze bo sezon urlopowy sie zaczal i nad morzem bedzie ladnie. Kurcze dzownilam wczoraj do sklepu o ten fotelik i przyszly ale zaraz tego samego dnia sie rozeszly , ehhhh. Czekam na nastepna dostawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ja tak szybciutko ;) Kamyska, świetnie, że sesja do przodu :D Tylko się cieszyć! Co do witamin, ja miałam świetne wyniki badań więc nie kazał mi nic brać... jak on to mówił: "po co truć sobie żołądek...?" Więc nie brałam ;) W tej kwestii zatem sie nie wypowiem ;P Słuchajcie, nie wiem, czy top faktycznie na zęby, ale moja Mała od wczoraj robi po 8 kup dziennie... normlanie jakaś masakra! Ale pytałam lekarza i mam się nie przejmować. Prawda jest taka, że dzień wcześniej zjadła cały słoiczek Hipp'a śliwek... a ja jadłam bób, który uwielbiam hehhe. Tzn. ja już jem wszystko.. nigdy nie było takiej sytuacji jeszcze... Narazie jest lepiej, ale wczoraj to było przegięcie... No i do 11 zrobiła dziś 3 ale do teraz jest OK. Zobaczymy... Ruchy poczułam w 19tc. Jestem szczupła... zresztą widzicie na zdjęciach na nk ;) Cudowne uczucie... Jej.. . fajnie to teraz na nowo przeżywać z Tobą Kamyska :D Przed Tobą tyyyyle wspaniałych chwil!!! A tak jak mówią dziewczyny... później te muśnięcia zamieniają się w takie kopniaki, ze ho, ho! Czasem to tak bolało... a najgorzej jak pod żebra mnie Mała kopała... ała... :P Ale to taki "miły ból" heheh Buziaki P.S. Dodam, że przy tych kupkach nic innego nie ma... a Mała jest rozkoszna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dziękuję dziewczyny-żeby nie zapeszyć ;) Najgorszy będzie przyszły rok na studiach jak już będzie dzidzia, ale mąż w razie czego będzie w weekendy się zajmował,a w najgorszym wypadku mogę wziąść naucz.indywidualne albo dziekanke-zobaczymy :) Monia-wcale się nie dziwię,że Ci się nie chce suszyć włosów-chwila wytchnienia,a tu trza by jeszcze z suszarą biegać i machać...ale za to jak przyjemnie sobie posiedzieć z morką głową ;) Matakusia-mnie się wydaje,że to może być po tych śliwkach,one mają działanie trochę przeczyszczające...:) Przyznam Ci racje,że Lula jest boska hehe ;) Awłaśnie....oglądałam Twoje zdjęcia na nk...i muszę kurcze jakpatrzyłam na Twoje zdjęcia z 12 lipca ubiegłego roku-to miałaś o wiele większy brzuszek niż ja...a termin miałaś podobny...kurcze ze trzy razy musiałby mi urosnąć do tego 12 lipca :P Chyba,że mnie tak nagle wywali :P Aco do ruchów-to te muśnięcia są fanatastyczne,takie delikatne...:) Już nie mogę się doczekać tych mocniejszych kopniaków ;) Ja od 12stej kosiłam trawę wokól domu,sadziłam kwiaty i rwałam zielsko,a przed chwilą skończyłam robić obiad-puree z mizerią plus brokuły polane bułką tartą :) buziaki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Mamuski:) Dołaczę się do Waszego tematu. Jestem w 30 tygodniu. Nogi mi puchną okropnie. Co do prac domowych to robię wszystko bez wyjątku. Ostatnio często łapia mnie skurcze w łydkach, aż płakać się chce;(Moje maleństwo kopie jak szalone. Nie wiem czy dobrze robię, ale kończe swoje prawko. W poniedziałek mam egzamin, boję sie jak cholera o siebie i o dziecko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Karolina, witaj na forum. Opowiadaj jak sie czujesz, jak dzidzia??? dziewczynka czy chlopiec???? Myślę że dobrze robisz zdajac na prawo jazdy, jeśli sie dobrze czujesz to czemu nie. Ja zycze Ci powodzenia a i koniecznie daj znac jak Ci poszlo. Kiedy masz termin porodu?? Kamyska bedzie dobrze, dacie rade. :) Matakusia ja tez mysle ze to po sliwkach tyle kup robi Laurka. Maja po owocach tez tak ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Po pierwsze witam serdecznie nową koleżankę :) Bardzo nam miło, że pojawia się nowa osóbka :) Opowiadaj dokładnie co u Ciebie i napisz nam to, o co prosiła monia :) Kupki Luli się ustabilizowały, więc podejrzewam, że to jednak te śliwki :) ---> mam nauczkę na przyszłość, żeby nie dawać nowości po całym słoiczku ;) Kamyska, mnie akurat brzuchol rósł BARDZO szybko...! W 8-9 tc nie dopinałam już spodni... ;) No i faktem jest, że na koniec wyglądałam jak MONSTRUM! ;) Potwornie miałam spuchnięte stopy! POTWORNIE! Aż czasem nie mogłam na nich stanąć... :/ - to chyba każda tak ma... w końcu taki bęcolek, to dla naszego ciała niezła próba przetrwania ;) heheh Myślę Karolina, że dobrze robisz zdając na prawo jazdy! Później z pewnością Ci się przyda przy Bobasku :) Daj znać koniecznie jak poszło! Ni stresuj się - co ma być to będzie :) Zapomniałam Wam ostatnio napisać o opiece mojego męża nad dzieckiem ;) Więc tak: Kiedy Lula się urodziła... to on robił przy niej 3/4!!! Na prawdę byłam z niego BARDZO dumna! Kiedy ja zaczęłam dochodzić do siebie, on zaczął po trochu odpuszczać... A to mówił, że trochę chciałby pograć, bo zmęczony po pracy, a to jakiś film by obejrzał, bo zmęczony po pracy... Na początku mówię... "no OK", ale później już trochę zaczął przeginać... I kiedyś mu powiedziałam: "posiedz z Mała, bo ja jestem zmęczona po pracy!" Na co on odpowiadał: "Po jakiej pracy?" No i tu się miarka przebrała! On była wtedy kłótnia... oj była! No bo przecież ja nie leże dupą do góry! To nie on do jasnej cholery budzi się 3 razy w nocy na karmienie, to nie on z nia siedzi cały dzień... itp Po tym już wszytsko wróciło do normy, choć nie powiem, często muszę mu mówić: "zajmij się Mała bo ja (coś tam) muszę zrobić", albo muszę wyłączać TV kiedy on ma Mała, bo jest tak, ze ja trzyma na kolanach ale ogląda TV a ta marudzi bo się nudzi. On wtedy mówi: "no co Ci jest kochana?" hehehh Dziewczynki, to TYLKO chłopy... muszą nas wkurzać, a my musimy wkurzać ich! - Taka kolej rzeczy ;) Dodam jeszcze, że jak miałam apogeum choroby to też nie odstępował Luli na krok! :

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was Kochane:) Wczoraj napislam notke ale si enie doddala eh wiec pisze dzis:) Wlasnie Piotrus zasnal:) A maz ma druga zmiane wiec teraz mam chwilke czasu :) WIec tak Wczoraj bylam u moich siostrezncow z Piotrusiem eh jak bylo fajnie gdy Patryk i Kacperek cieszyli sie gdy Piotrus gaworzyl do Nich :) Kacper starszy siostzreniec i moj chrzesniak kochany ma 4 lata i glaskal Go po glowie a Piotrus tak patrzyl na Niego :) Fajnie bylo na Nich patzrec:) Ostatnio powiem Wam ze Piotrus ma bardzo fajne dni jak nie spi to gaworzy nawet dzis rano posprzatalam przy NIM lazienke:)Mowie do Niego a On sie usmiecha eh to taki fajny moment w Jego zyciu:) Weroniko co do tych nocek wiem co czujesz;/Jak mowisz narzekamy ale zycia sobie nie wyobrazamy bez naszych malych pociech:) Piotrusia kapie tak 21:30 i pozniej spi do 2 ,3 zalezy od dnia:) Ale niestety od poniedzialku do srody i wczoraj o godzinie 4 pobudka wypada mu smoczek i wtedy ja ide daje mu a On znowu za chwile i konczy sie na tym ze mamusia Go bierze na swoj brzuszek i maly zasypia :) Ale widze ze prezy sie wiec brzuszek o tej 4 Go boli:( Ale w czwratek i w piatek normlanie z mezem stwierdzilismy ze Piotrus mial dobre nocki do 7 godizny spal:)Ciesze sie tyle ze od razu po kapieli klade Go puszczam mu ptaszki przytula sie do pieluszki i zasypia :) Monia co do tego wyjazdu nie martw sie bedzie dobrze zoabczysz najwazniejsze by byla pogoda:) Eh nie dziwie Ci sie ze nie chcialao Ci sie splukac tej glowy ja tez niekeidy sie ociagam by coa zrobic:) Kamyskaa ja bralam feminatal zwykly i kosztowal na dwa miesiace okolo30 zl. Co do tych musniec to napewno Twoje malenstwo:) Zobaczysz pozniej jak Cie bedzie kopalo:) Ah wtedy to njapeikniejszy etap w ciazy:) Karolina89 Witaj w naszym gronie:) Fajnie z ezdajesz prawko wiadomo stresujaca sytuacja :) Moj maz zdawal jak bylam w ciazy eh jak ja sie zamartwialam ale zdal :) Ty tez napewno tez zdasz zobaczysz:) Napisz wiecej szczegolow:) Matakusia to napewno te sliweczki tak na nia zadzialaly ja slyszlama by jakies nowosci dawac ale kilka lyzeczek , ja zaczne w sierpniu eh nie moge sie doczekac :) Matakusia masz racje facet mysli ze wychowania dziecka to relaks i urlop moj maz tez zawsze przeciez jestem po pracy a ja co mam powiedziec jka Piotrek mial kolki to wtedy psychicznie bylam bardzo zdolowana niekiedy . Co do tatusiowania :) To tak na poczatku bylo tak ze maz bal sie Go przebierac , al epozniej sie przekonal i robi to jak odciagalam pokarm to tez karmil bardziej Go przymuszlalam bo ja wtedy moglam cos zrobic:)Sa takie sytuacje ze sie zajmie bo widzi z emaly placze a ja chce cos zrobic i wteyd ja Go nie prosze tylko czekam na Jego krok i niekiedy mnie wyrecza :) Dobrze tyle ze nie robi mi pretensji gdy cos nie jest zrobione i jka ma wolne to mi pomaga . Wiadomo sa dobre dni i zle :) Ale powiem Wam ze teraz mam taki hamogram :) Nadeszly dla mnie dobre czasy:) Eh ostatnio rano mowie do Niego Dzien dobry a On usmiech od ucha do ucha:) Ale dzis sie rozpisalam ze szok :D Pozdraiwam Was :) Odwiedze Was Po niedzieli bo jutro maz ma wolne wiec caly dzien razem nareszcie :) Moze n ajkas wycieczke sie wybierzemy :) Lub spacerek nad jezioro:) MIlej niedzilei Wam zycze dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i po weekendzie. Ale zrobilo sie goraco, ufff. Na spacerek to bedziemy wychodzic po 17 teraz :). Powiem Wam ze moja Maja zaczela chodzic , raczkowac lub pelzac :) do tylu, heheheheh, ale nie zdarza jej sie to czesto, zauwazylam od dwoch dni nowa umiejetnosc. :) Matakusia weszlam na ten blog, ale tam sa tylko zdjecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matakusia blog bardzo fajny uwielbiam takie artystyxczne zdjecia zawsze zaluje ze nie bralam slubu latem bo wtedy sesje mozna byloby zrobic wszedzie ja mialam w iw maszynowni w kopalni tez zdjecia byly wspaniale:) A te dzieciaczki i te brzuchy cud :) Ta Pani fotograf ze śląska z mojego wojewodztwa i wogole tez widzialam ze moje rodzinne miasto tez jest znaczy tam robila sesje:) Monia super cieplo ja oczywiscie neiwiem jak ubrac mego ksiecia;/ Weekend nawet spokojny w niedziele moj Piotrus mial problem z brzuszkiem ale to przez mamusie mamusia pojadla :D Miesa z pieczarkami:) Napiszcie jak ubieracie w takie cieple dni swoich malcow u nas dzis slonce ale troszke wieje mam taki pol opalaczek znaczy cos jak body ale z pol nogawkami :) I niewiem czy nie bedzie za zimno :) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Ja Maje jak jest tak goraco ubieram tzlko w sukienke na ramiaczkach letnia albo body i spodniczka lub bodx i sukienka na szelkach, roznie. Mysle ze Piotrusiowi nie bedzie zimno, wez najwyzej pieluszke to go okryjesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej co tam u WAS:) U Was napewno tez cieplo:) Ja to dzis cierpie tak boli mnie glowa ;/ Ogolnie u mnie OK:) Monia ubieram Go tak jka pisalas i nie daj emu skarpetek bo jest tak goraca ze szok:D Napiszcie co tam U WAS:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Właśnie trafiłam na artykuł jak ubierać malca podczas upałów ... jak są upały,to najlepiej tylko body bez rękawków,a nawet jak jest bardzo duży upał to wystarczy tylko pieluszka plus tetra do przykrycia :) Ech,a moje maleństwo od dwóch dni jest bardzo mało aktywne :( aż zaczęłam się niepokić,bo wogóle nie dawało znaków ( a już zaczęłam czuć kopniaczki delikatne) ...ale naszczęscie dziś w południe dwa razy sobie zapukało-ufff :) ale teraz znowu cisza :o a było już tak,że czułam te kopnięcia bardzo często i rano i w południe i wieczorem...hmm....:o Dodam,że nadal mam bardzo mały brzuszek ok.81-83cm w pasie :o Dzisiaj jak byłam na stoisku z ciążowymi,to myślałam,że babce oczy z orbity wyskoczą jak powiedziałam,że interesują mnie spodnie na ciąże...:) matakusia-ten blog,a dokładniej zdjęcia rzeczywiście są super!! :) Co toam u WAS? 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamyskaa nie martw sie napewno dobrze :) Ja tez tak czasami milam jak juz bylam wysoko w ciazy ze sie nie ruszal, wiadomo ze wtedy wielkie zmartwienie co sie tam dzieje:) Wiadomo ze trzeba tego pilnowac ale sie ruszala Twoja dzidzia to ok moze nie jest taka ruchliwa;D Mąż ma pierwsze zmiany i dzis rano zauwazylismy ze Piotrus jest cieply po zmierzeniu temperatury okazalo sie ze ma 37 . Od jakiegos tygodnia non stop ssie raczki, a wczoraj zauwazylam ze okropnie sie slini . Mysle ze wychodza mu zeby czytalam ze moga pojawic sie biegunki a On wlasnie mial wczoraj taka bieguneczke. Ta temparatura mnie dzis upewnila ze to juz zeby a Piotrus ma zaledwie 3 miesiace skonczy teraz 8 lipca. Niewiem moze dzis pojde do lekarza by sie upewnic ze wszystko dobrze.Tez wlansie zauwazylam ze spi duzo przesypia tak od 9 do tej i potarfi spac do 9 wiadomo budzi sie na jedzonko:) Teraz ide dalej spac do Mojego synka ktory juz spi:) Buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobitki, kurcze poprzestawialo mi sie cos na klawiaturze i zamiat z jest y. eh utrudnia to pisanie. U nas ok, Maja dalej rozrabia a upaly straszne sa. Czekam na Marcina i musimy pojechac na jakies zakupy. Maja mi spi. Glowa mnie strasznie boli dzisiaj, chyba od pogody. Kamyska moze dzidzia tez odczuwa upaly. Napewno wszystko jest ok, nie martw sie. Moja Maja wieczorami zawsze dawala popalic. Spelniona moze to i zeby, zobaczymz. NAm pediatra mowil ze goraczka u dzieci to od 38 sie zaczyna. Dzieci maja inna temperature ciałla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobitki, kurcze poprzestawialo mi sie cos na klawiaturze i zamiat z jest y. eh utrudnia to pisanie. U nas ok, Maja dalej rozrabia a upaly straszne sa. Czekam na Marcina i musimy pojechac na jakies zakupy. Maja mi spi. Glowa mnie strasznie boli dzisiaj, chyba od pogody. Kamyska moze dzidzia tez odczuwa upaly. Napewno wszystko jest ok, nie martw sie. Moja Maja wieczorami zawsze dawala popalic. Spelniona moze to i zeby, zobaczymz. NAm pediatra mowil ze goraczka u dzieci to od 38 sie zaczyna. Dzieci maja inna temperature ciałla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobitki, kurcze poprzestawialo mi sie cos na klawiaturze i zamiat z jest y. eh utrudnia to pisanie. U nas ok, Maja dalej rozrabia a upaly straszne sa. Czekam na Marcina i musimy pojechac na jakies zakupy. Maja mi spi. Glowa mnie strasznie boli dzisiaj, chyba od pogody. Kamyska moze dzidzia tez odczuwa upaly. Napewno wszystko jest ok, nie martw sie. Moja Maja wieczorami zawsze dawala popalic. Spelniona moze to i zeby, zobaczymz. NAm pediatra mowil ze goraczka u dzieci to od 38 sie zaczyna. Dzieci maja inna temperature ciałla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobitki, kurcze poprzestawialo mi sie cos na klawiaturze i zamiat z jest y. eh utrudnia to pisanie. U nas ok, Maja dalej rozrabia a upaly straszne sa. Czekam na Marcina i musimy pojechac na jakies zakupy. Maja mi spi. Glowa mnie strasznie boli dzisiaj, chyba od pogody. Kamyska moze dzidzia tez odczuwa upaly. Napewno wszystko jest ok, nie martw sie. Moja Maja wieczorami zawsze dawala popalic. Spelniona moze to i zeby, zobaczymz. NAm pediatra mowil ze goraczka u dzieci to od 38 sie zaczyna. Dzieci maja inna temperature ciałla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam WAS:) bylam u lekarza wiec tak moga to byc zeby ale nie musza, moze to byc infekcja pecherza moczowego . Jesli goraczaka nie wzrosnie przez weekend to dobrze a jak wzrosnie to rano w poniedzialek badania moczu. Wydaje mi sie ze to zeby maz mial 3,5 miesiaca jak wyszedl mu zab. Jak pani doktor bierze Go za rece i ciagnie powinien glowe podnosic tak lekko a nie robi tego a powinien , wiec rehablitacja nas czeka... Ale bedzie dobrze bo tak ogolnie ja Goklade na brzuszek to glowa juz w pionie i w rozne strony. Monia ta pogoda powoduje te bole;/ mnie tez dzis boli ;/ Matakusia , Weronika co u WAS?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SPelniona oby temprtatura nie wzrosla, trzymam kciuki. a powiem Ci jeszcze, ze bardzo nie lubie jak pediatrzy trzymaja sie sztywno ksiazek, tzn mowia ze dziecko w wieku 3, 5 miesiaca nie podnoszi glowki. Moim zdaniem kazde dziecko rozwija sie po swojemu, swoim indywidualnym tempem i nie mozna porownywac dzieci do siebie ani mowic ze teraz dziecko koniecznie musisz juz cos robic. w ten sposob wysylaja dzici na rehabilitacje. Kochana nie bierz tego do siebie, ja po prostu jestem zrazona do pediatrow, ktorzy tak sztywno sie tych regol trzymaja. Dziecko np te umiejetnoosc moze zdobyc za pol miesiaca. a co zdziecmi ktore np zaczynaja chodzic w wieku 1,6 roku??? Kazde idzie swoim tempem. Mojej kolezanki syn zaczal chodzic jak mial 9 miiesiecy a szwagra corka w wieku 1,4 roku. I co tez wyslac na rehabilitacje??, bzdura kompletna. Sa dzieci ktore sie zle rozwiaja i wtedy zgadzam sie , ze im jest potrzebna pomoc rehabilitanta. Takze nie przejmuj sie kochana Piotrus napewno bedzie sie podnosil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia jstem tego samego zdania :) I wogole powiem Ci tak ze co pediatra to inna opinia i to te zmnie wkurza. Bo jak powiedizlam ze moze zab za wczsnie ale nikt tego niewie czy nie zab przeciez kazde dzieciatko jest inne jak mowisz:) Wszysyc w rodzinie mowia ze ta moja pediatra sobie cos ubzdurala ale dla swietego spokoju bede chodzic na to rehablitacje, nie zaszkodzi pocwiczyc:) Buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w niedzielny poranek:) Mój Piotrus jadl po 7 i teraz gaworzy a ja wzielam sie za robienie rosolu:) NA dzisiejszy obiad:) Wczoraj bylam na tej imprezie urodzinowej:) Eh fajnie bylo wyjsc do ludzi :) Wrocilam wykapalismy Piotrusia i ladnie spal , a ja znowu sie meczylam z bolem glowy kiedys milam problemy z zatokami i chyba to wrocilo bo odm 4 dni boli mnie glowa codziennnie tak wieczorem;/ Ale wczoraj to bylo strasznie . ALe na szczescie przeszlo:) Milej niedzieli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) Dawno nie pisałam, ale powiem Wam szczerze... - po prostu mi się nie chciało... ;) Wczoraj dostałam okres.... :/ Fuck! Wcale mi go nie brakowało!!! Brzusiol boli... :/ No cóż - wraca szara, stara rzeczywistość :P Jeśli chodzi o ubieranie Laurki w taki skwar, to ja jej zakładam np. tylko sukieneczkę na ramiączkach, albo body bez rękawów... Często jest ten na golasa i wietrzy pipkę :P Jak śpi to ja tylko leciutko nakrywam tetrą. Kamyska, spokojnie - be nerwacji ;) Wiem, że to prosto mówić, bo każda z nas miała to co Ty ;) Teraz ruchy będziesz czuć mniej, później non stop, a później znów malutko ;) Jeszcze będziesz mówiła do brzucholka, "ej Ty tam maludo jedna, daj mamie trochę odpocząć od kopniaków", albo " może skonczysz z ta czkawką?" :P Hehehe, prwda dziewczyny? ;) Spelniona co do ekarzy to mam to samo zdanie! Co do nas, to znowu w drugą stronę... moja się szybciej rozwija. Od tygodnia sama siedzi. Wstaje na nogi, jak się ja przytrzyma, albo jak sie ja sadza na nockinik ;) Lekaze niby mówią - nie za szybko, nie pozwalac na takie rzeczy! A moja Pani doktor mówi tak: "Jeśli dziecko czuje taką potzrebę to oczywiście pozwalać! Każde dziecko ma sówj system!!" I ja wierzę tym słowom! Niczym się nie przejmuj! Na każde dziecko przychodzi czas :) Rozumiem, jakby Mały miał 8 miesięcy i nie dzwigał główki, ale teraz??? Spokojnie :) Monia, jak ząbki Majeczki? U nas to naparwdę chyba lada moment... dziąsła jż tak napuchnięte... ślina na potęgę, gryzie wszytsko co popadnie, aż pociera sobie zabawkami o dziąsełka, no i te kupy! Częste, ale normalne... Zobaczymy... Buziaki P.S. Monia kiedy nad morze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co... mialam miesiac temu, ale myslalam, ze to moze rozregulowanie przez to karmienie i dwudniowe odtaiwnie i te tabletki na zatrzymanie laktacji potem na powrot... itp. ale to jednak byl @... teraz jest durgi. A Ty karmisz piersia, parwda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×