Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamyskaa

Pragnę dziecka-te strające się i te przed staraniem 2009

Polecane posty

Agnieszka,jakby zliczyć to nie zabezpieczamy się od ponad roku,ale rzeczywiście mamy za sobą pierszy cykl kiedy staraliśmy się w trakcie owulacji...Także trudno jednoznacznie na to spojrzeć...mimo wszystko,nie jest łatwo kiedy ma się nadzieję na 2kreseczki a ich nie widać :( Chociaż rzeczywiście...im dłużej tym gorzej... Ale wierzmy,że wkońcu się nam uda!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfetka2285
Hej dziewczyny!! My też staramy sie o dzidzie , od roku niestety bezskutecznie....:-( Czy mogę sie przyłączyć, w grupie raźniej....:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc 🖐️ Dzięki za przywitanie. Tak robiliśmy badania i w zasadzie ciągle dochodzą jakies nowe. Mąż miał robione badanie nasienia , u niego na szczęście wszystko jest ok. U mnie stwierdzono PSCO , w tej chwili biore 3-cykl clo, zobaczymy na usg czy cos wogole sie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć smerfetko :) Czy mogłabyś mi powiedzieć coś na temat Twojego PCO? Bo ja u siebie też to niestety podejrzewam... Na usg wyraźnie widać pęcherzyki,a lekarz to zbagatelizował :( Ja jednak myślę,że to nie jest bez znaczenia w tym,że nie mogę zajść w upragnioną ciążę :( Zreszztą...siostra też miała problem PCOS :( resztę pozdrawiam i życze owocnych przytulanek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🌼 Kamyskaa 🌼 gin stwierdził u mnie PSCO po wyniku usg. Później miałam robione jakies badania na hormony, niby nie wyszły one zle , ale w normach sie nie miesciły. Ogólnie to sama jeszcze dokładnie nie wiem co to wszystko oznacza, oprócz tego co wyczytałam w necie:-( Moim najwiekszym problemem są bardzo nieregularne @, a szczerze mówiąc to w ostatnich miesiącach ich brak , bez brania tabletek na wywołanie. Moja lekarka kazała mi również schudnąć , bo twierdzi , że to dużo pomaga, tylko jakos to nie wychodzi. U minie przytulańska było wczoraj dużo , tymbardziej , że mąż jest w delegacji i wczoraj wrócił;-) Niestety to 8dc wiec napewno owulacji nie było. No ale chociaż było baardzo miło-;)-;-);-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfetko a mi dzionek minął na uczelni... Buziaki i miłego przytulańska wszystkim!!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej, hej ;) Dawno mnie u Was nie było, nie miałam internetu :( Myślałam, że jak zajrzę tu po tak długim czasie, to będą jakieś dwie kreseczki już, a tu nic..... U mnie też nic.... 3 cykl starań, owulacja tuż, tuż... Pozdrawiam Was Kochane ;) KOBIETKI STARAJĄCE SIĘ NICK............WIEK........CYKL STARAŃ.........TERMIN @.......MIASTO Myszka 24.......26...............30.................22.11.......... ...USA Zabciaaa.........24...............3..................?.. ..............lubuskie bett24............24..............11........nieregularne @.........w.śląskie _iwia_............27..............10.................10. 08.......wielkopolskie Mycha_20........20..............1.................22.08 ........wielkopolskie koza..............24..............25..................6. 08 .......mazowieckie karolina8324....26...............4..................2.08 ........wielkopolskie czarodziejka_retro 28.........1.................23.09.........mazowieckie elus1982 .........26..............14................07.12.09......zac h -pom muchacha........35..............97 - koniec testowania - zach-pom laptopowiczka..30................2...........nieregularn e...mazowieck zosiozol..........24................2............28.10.. .........irlandia karollla1402.....26...............8.............16.11... ......... wielkopolska Aisha-hm.........24...............2.............22.11... ....śląskie Kamyskaa.......22...............1..............11.11.... .....wielkopolskie KOBIETKI PRZED STARANIEM NICK ............WIEK....... Przewidywany mies.starań .........MIASTO Słonecznik......28............12.2009-02.2010........... .......mazow sz anka127........32..........luty,marzec2010.............. ...po dkarpackie Marakuja 22....22........ok.9/10.2009 i do skutku .........Warm-maz. ZACIAZONE NICK.............WIEK............WSTEPNY TERMIN................MIASTO biedroneczka...30...............05.2010................. ...............UK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ! U mnie po staremu , dalej biorę duphaston 2 razy dziennie - odstawię go w czwartek , czyli w 25 dc. Jajniki i krzyż bolą mnie okropnie....czasami czuję kłucie w piersiach ale ogólnie jest Ok. Oswajam się również z myślą, że na początku grudnia będę miałam robione HSG ....chciałabym, żeby już było po wszystkim ! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bett - czuję, że ta wstrętna, upierdliwa @ czai się już 'u drzwi'. Jutro jej dzień, pewnie ani HSG, ani stresy, ani chłopczyki - NIC nie jest w stanie jej powstrzymać 😭. Wiem, powinnam się trzymać, przecież kolejne 2 m-ce mogą przynieść rezultaty, ja jednak nie czekam. Umówiłam się do gina, niech sprawdza czy faktycznie mam PCO, niech sprawdza czy pęcherzyki rosną i pękają i niech powie, co mam robić, bo oszaleję. 100 cykli to dla mnie już za dużo 😭. Przepraszam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki🖐️ Byłam dziś na usg 12dc - oprócz tego , że wiele policystycznych pęcherzyków, zostały wykryte 2 o wymiarach 11x10,8 oraz 12,5 x11mm. Jak na 12 dzień to chyba malutkie co ?? jak to u Was wygląda?? Muchacha 🌼 wszystkie z na dopadają takie stany. Są one chyba ,,normalne" , jeśli tak to można nazwać w naszych przypadkach. Z reguły tych gorszych dni jest więcej, a napewno u mnie. Głowa do góry będzie dobrze, musi sie nam wkoncu udac!!! Zabcia🌼 korzystając z okazji wpisze sie do tabelki KOBIETKI STARAJĄCE SIĘ NICK............WIEK........CYKL STARAŃ.........TERMIN @.......MIASTO Myszka 24.......26...............30.................22.11.......... ...USA Zabciaaa.........24...............3..................?.. ..............lubuskie bett24............24..............11........nieregularne @.........w.śląskie _iwia_............27..............10.................10. 08.......wielkopolskie Mycha_20........20..............1.................22.08 ........wielkopolskie koza..............24..............25..................6. 08 .......mazowieckie karolina8324....26...............4..................2.08 ........wielkopolskie czarodziejka_retro 28.........1.................23.09.........mazowieckie elus1982 .........26..............14................07.12.09......zac h -pom muchacha........35..............97 - koniec testowania - zach-pom laptopowiczka..30................2...........nieregularn e...mazowieck zosiozol..........24................2............28.10.. .........irlandia karollla1402.....26...............8.............16.11... ......... wielkopolska Aisha-hm.........24...............2.............22.11... ....śląskie Kamyskaa.......22...............1..............11.11.... .....wielkopolskie smerfetka2285......24.......12........ok 6.12(nieregularne).....kujawsko-pomorskie KOBIETKI PRZED STARANIEM NICK ............WIEK....... Przewidywany mies.starań .........MIASTO Słonecznik......28............12.2009-02.2010........... .......mazow sz anka127........32..........luty,marzec2010.............. ...po dkarpackie Marakuja 22....22........ok.9/10.2009 i do skutku .........Warm-maz. ZACIAZONE NICK.............WIEK............WSTEPNY TERMIN................MIASTO biedroneczka...30...............05.2010................. ...............UK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim!! Żabciu szkoda,ale...dobrze,że znowu możecie działać...Życzę jak najszybciej tych dwóch magicznych kresek.. :) Ja do owulki muszę poczekać jeszcze prawie 2tygodnie :o Bett-jesteś silną kobietą i dasz radę ;* Wierzę,że te wysiłki się opłacą-zobaczysz :) Muchacha-wiem...trudno znależć słowa pocieszenia,jak się czuje zbliżającą @ :( Kochana nie poddawaj się!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak się zastanawiam... Jeśli faktycznie potwierdzone zostanie u mnie PCO, to kiedy np. zalecą laparoskopię w celu ponakłuwania jajników, to zwiększy się szansa na naturalne zapłodnienie, czy już tylko przez inseminację...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale przecież: nie jestem otyła, @ przychodzi z zegarkiem w ręku, ciało pozbawione problemu nadmiernego owłosienia (normalna kobietka jestem), usg transwaginalne wykazało jajniki bez zmian. WIĘC O CO CHODZI... Przecież ja zejdę od tego myślenia - DLACZEGO???!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny!!! jak Wam minął dzionek?? U mnie dzien jak codzień:-( Jutro lece na 2 usg, kurcze boje sie , że te pęcherzyki wcale nie urosną:-( aa wszystko jest beznadziejnie :-(:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) Witam nowe kobietki! Jak tam u was staranka?U mnie coś dziwny ten cykl.Gin stwierdziła, że jajeczkowania nie było,biorę parlodel na zbicie prolaktyny dziś 38 dc.Dzwoniłam do lekarki bo kończą mi się tabletki a ona mi powiedziała, że nie rozumie dlazego nie dostałam miesiączki.Ja też już nic z tego nie rozumiem.W piątek idę na badanie.Nie wiem co mam o tym myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej staraczki :) Widzę, że kiepskie nastroje panują na topicu :( W niedzielę jadę na hsg a jutro idę zrobić wszystkie badania :( Boję się jak chole** ale dam radę, zdziwiłam się, że w niedziele wykonują takie badania ale jest mi to bardzo na rękę bo nie będę musiała brać dnia wolnego w pracy :P Wczoraj dostałam @ - czyli duphaston tym razem nie sprawił cudu :( Kolejne rozczarowanie i napięta atmosfera ... Kiedyś modliłam się o to bym była w w końcu w uprganionej ciąży - teraz modlę się o ciepliwość i , żeby nie zwariować od tego myślenia !!! Jejku jak ja bym chciała mieć wszystko gdzieś !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bett - też bym chciała posiadać umiejętność nieprzejmowania się tak by każdego dnia mieć wszystko w d... Miesiące mijają, za chwile stuknie mi kolejny rok życia, a wiadomo że kobieta ma określony czas na macierzyństwo :( Wczoraj miałam takiego doła, że pół dnia przepłakałam... tak strasznie mi czasem przykro, że nie mam sił... Wszystko mi się wali (oprócz związku), a do tego zagadkowość mojej drogi ku 2 kreskom... Musimy wytrwać, nikt za nas tego nie zrobi. Bett - życzę Ci, by niedziela okazała się zbawienna, by Twoje wyniki z HSG były jak najlepsze. Może ta niesprawiedliwość w końcu zmieni zdanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muchacha, pytalas o PCO. A wiec ja to mam i w wielkim skrocie sprawa wyglada tak: jest PCO - policystyczne jajniki i PCOS - zespol policystycznych jajanikow, w ktorym oprocz pecherzykow wystepuje tendecja do tycia glownie brzusznego, czesto otylosc, nadmierne owlosienie, nieregularne miesiaczki albo ich brak itp. PCO to tylko pecherzyki na jajnikach. I jak jest PCO czy PCOs to nie wiadomo, czy jest owulacja dlatego inseminacja pewnie nie jest dobrym rozwiazaniem. Jesli sie monitoruje cykl i bierze jakies tebletki typu CLO na owulacje to mozna naturalnie zajsc w ciaze. Ja tak zaszlam w poprzednia, ale niestety chora ciaze. W obecna ciaze zaszlam bez niczego. Lekarze sa zdania, ze tamta ciaza i skok hormonalny z nia zwiazany spowodowal uregulowanie sie okresu (ja od 16 lat nie mialam regularnych, a tu nagle sie pojawily 40 dniowe cykle). Poza tym mozna przy PCO lub PCOs zajsc naturalnie w ciaze jesli partner jest zdrowy i ma mocne nasienie, bo pamietajmy, ze to nie zawsze jest wina kobiety... Pozdrawiam Was dziewczyny, zagladam i czekam na dwie kreski! Powodzenia kochane!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×