Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wróżkabarbara

Powróźę, ale tylko szczególne przypadki i problemy... Zapraszam

Polecane posty

dori dori dorota 12.01.1990 marian 15 .03. 1985 czy bedzie miedzy nami związek na dluzszy czas?? warto sie angazowac z tym mezczyzna ?? pozdrawiam i z gory dziekuje za odpowiedz Tak warto. Widzę, szczęście po teraźniejszych zmartwieniach. 22:24 elle1974 ja 27/03/74 on 06/12/81 bardzo prosze o odpowiedz czy bede miala z nim dziecko Nie, z nim nie będziesz miała dziecka. Będziesz miała, ale z innym mężczyzną, który jest blisko Ciebie. angel71 KIEDY POZNAM ODPOWIEDNIEGO PARTNERA?JAKI BEDZIE I ILE BEDZIE MIAL LAT? 18.03.1971.DZIEKUJE I POZDRAWIAM. Teraz w kartach widzę pustkę. Widzę, że jesteś po przejściach. Jesteś sama i w przyszłości na razie jest smutek. Nie ma na razie obok Ciebie odpowiedniego partnera, który dałby Ci szczęście. Na razie karty nie pokazują, że się z kimś zwiążesz w najbliższej przyszłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 241180
ania 24.11.1980 Co z moją pracą? Czy osiągnę tabilizację finansową?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza181818181 iza 08.06.1990 mateusz 30.07.1988 mozesz napisac ile bedziemy razem?? 22:34 Karty mówią, że przed tobą stabilizacja w życiu uczuciowym, co rokuje na długi i spokojny związek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aastra.
dominika 18.11.1986 co z moim zwiazkiem? bedziemy razem czy nie? to ten jedyny? Dzikeuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANiaAniaANia
Wróżko... co ze mną będzie? Życie mi się komplikuje.... 07.06.1982

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo_smutna witam ja tak szybko. dwa pytanka - bardzo wazne: czy skoncze studia?? jak moja przyszłość zawodowa? i czy bede z tym człowiekiem?? czy uda znalezc mi sie kogos lepszego? moja data ur. : 27 wrzesien 1990 jego data : 15 czerwiec 1988 proooosze :* :* :* Tak, skończysz studia, ale będą kłopoty. Nie widzę stabilizacji w życiu zawodowym, więc moim zdaniem będziesz miała problem ze znalezieniem, bądź wyborem pracy. Tak, na razie będziesz z tym człowiekiem, chociaż nie jest Ci on pisany na całe życie, przed wami brak zaufania do siebie. Zmiany partnera na razie nie widzę. kaska 44 witam!!! prosze o wrozbe co w sprawach uczuciowych ??? czy moj chlopak sie ze mna ozeni ? czy bede miec dziecko dzieci ??? kasia 1982.4.4 Robert 1981 4. 17 Niestety nie widzę stabilizacji w Pani uczuciach. Natomiast widzę zmiany, które przyniosą mnóstwo łez. Moja interpretacja jest taka, że niestety nie jesteście sobie przeznaczeni. Widzę również walkę, być może będzie trzeba powalczyć o związek, bo późnij nastąpi stabilizacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prooszę o rade Karolina 17.12.87 bardzo proszę powiedz co mnie spotka w najbliższej przyszłości Karolino czeka Cię duża radość i pieniążki, oraz długo wyczekiwany wyjazd, który wpłynie na całe Twoje życie, mimo, że go nie planujesz w obecnej chwili. 22:37 [zgłoś do usunięcia] werrrrri kiedy znajde milosc ? anna 21/07/85 Anno, na razie jest mężczyzna obok Ciebie, ale jako przyjaciel. Może warto zwrócić na to uwagę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANiaAniaANia
ANiaAniaANia Wróżko... co ze mną będzie? Życie mi się komplikuje.... 07.06.1982 może dodam pytania, będzie łatwiej... 1. co z moją pracą? Jak pani widzi tę sprawę? 2. czy ten, z którym jestem, to ten właściwy? dzięuję raz jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaaaaaaaasia
Witam, ja 22.05.1984, partner 02.03.1986, co nas czeka? Jak moja sytuacja zawodowa w przyszłości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masakra27 25.09.82 jak moja sytuacja w pracy i na uczelni W pracy widzę zmartwienia. Ale będzie warto się martwić, ponieważ okażą się one potrzebne i mobilizujące do walki o lepsze. Na uczelni na razie nie widzę kłopotów, oprócz problemów z dalszą samooceną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziubka000000
co z moim zwiazkiem? czy jestesmy sobie pisani na zawsze? Izabela 4 maja 1989 Dawid 10 listopad 1987 o mnie zes zapomniala !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisałam juz kiedys do wrózki na kafe,niestety jej wrózba sie nie spełniła.....wiec zapytam Ciebie..... kiedy doczekam sie upragnionego dziecka? natalia 30.11.1983 z góry dzieki i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naczelny Lucyper
11.11.89.-------.kiedy rogi odpadną?:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość froschileinchen
Chcialabym poprosic o odpowiedz na dwa pytania: czy dostane prace na wrzesien, o ktora sie ostatnio ubiegalam? basia 30.09.84 i drugie pytanie kiedy moja siostra spotka kogos na reszte zycia? czy bedzie jeszcze szczesliwa? ania 04.06.76. pozdrowienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salsaelei
Jak będzie w przysłości wyglądała moja sytuacja zawodowa???? Czy coś się zmieni na lepsze??? Czy mogę oczekiwać zmian w życiu uczuciowym??? Ewa 22.12.1978r. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjjjj
jj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata--------------
Agata 25.09.1983 Krzysztof 13.05.1981 Co znami bedzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaagaaaaaaaa
co mnie czeka w najblizszej przyszloci, co z moja praca i kiedy spotkam swoja druga polowke, z ktora bede szczesliwa ?? bardzo prosze o wrozbe...8.12.1980r

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kdjsidjnewncerybvrygtbvgeruwi
Monika 01.09.1991 r. Ville 22.11.1976r. błagam to ważne czy coś z tego będzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaakdjsidj
dowiesz się niedługo za 9 miesięcy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monika 24 marzec 1983 i marcin 05 sierpien 1985 czy bedziemy jeszcze razem rozstalismy sie pol roku temu ale ja nadal cos do niego czuje duzo o nimmysle chcialabym wiedziec czy on o mnie tez mysli czy cos dla niego jeszxze znacze czy mamy jakas szanse i czy bedziemy razem szczesliwi co widzisz wrozko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monika 24 marzec 1983 i marcin 05 sierpien 1985 czy bedziemy jeszcze razem rozstalismy sie pol roku temu ale ja nadal cos do niego czuje duzo o nimmysle chcialabym wiedziec czy on o mnie tez mysli czy cos dla niego jeszxze znacze czy mamy jakas szanse i czy bedziemy razem szczesliwi co widzisz wrozko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania, 16.02.1986 Czy w niedalekiej przyszłości wyjadę na stałe za granicę? Czy do 2011 wyjdę za mąż za mojego obecnego chłopaka? Dziękuję serdecznie za

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhbuycfewdhjskxmjdhrgt
aaaakdjsidj jak problemy to od razu ciąża? dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monika 24 marzec 1983 i marcin 05 sierpien 1985 czy bedziemy jeszcze razem rozstalismy sie pol roku temu ale ja nadal cos do niego czuje duzo o nimmysle chcialabym wiedziec czy on o mnie tez mysli czy cos dla niego jeszxze znacze czy mamy jakas szanse i czy bedziemy razem szczesliwi co widzisz wrozko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20.07.1971 Co wpłynęło na to, że umarł, czy ktoś się do tego przyczynił, czy ktoś mu tego życzył?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×