Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wróżkabarbara

Powróźę, ale tylko szczególne przypadki i problemy... Zapraszam

Polecane posty

Gość eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
bede z nim w przyszlosci? jego data 25.02.1990

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubkowa Bardzo ważne. Czy moja mama wydobrzeje ? Czy uraz pozostanie na zdrowiu ? Jak będzie wyglądało nasze życie ? Anna 11.06.1963 r. Udar mózgu i zator, ciężki przypadek. Chce sie dowiedzieć czy zmieni to nasze życiue i czy uda jej sie wrócić do zdrowia. Karty pokazują radość przeplataną kłopotami i łzami. Bliżej nie pokazują dokładnie, czy uda się jej wrócić do zdrowia, bo wróże na Panią nie na Nią. Natomiast widzę duże zmiany, które przewrócą Pani życie do góry nogami i będzie mnóstwo wyrzeczeń czekać na Panią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość female_25
Witam :) chciałabym się spytac o moje zycie uczuciowe, czy w końcu spotkam wartościowego człowieka, z którym założę rodzinę? Kim on będzie? Ewelina, ur.09.02.1980 Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankaSSSSS
ja Ania (25.03.1989)czy on sie odezwie czy to juz koniec???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfhfghgjhjh
patii 27.08.1989 chcialam zapytac o sprawy uczuciowe to bardzo wazne dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EEwelinaAA
jaka podszywka?:/ napisalam do wrozki emaila, i sie pod nikogo nie podszywam dziewczyno!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
violettt czy moj chlopak mnie kocha i czy nie interesuje sie innymi kobietami? nie zdradza mnie? z gory dziekuje wioleta 06.07.1989 wojtek 01.06.1985 Nie zdradza Cię. Przed wami nie ma żadnych kłopotów (na razie). Jednak widzę, że jest Pani bardzo zaborczą osobą, karty mówią, że wkrótce będzie musiała Pani stoczyć walkę z samą sobą. (zazdrość)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia333c
bardzo ci dziekuje za ta wrozbe sa jak balsam na mija dusze pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romeonr1
a ja ,,., kiedy wruszka mi powruzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukas9000000
Witam, jestem Łukasz, mam 19 lat. chce sie dowiedziec czy bede z moją dziewczyną do końca życia ? bardzo sie kochamy i nie umiemy bez siebie żyć, strasznie mi na niej zależy. czy jest to ta moja jedyna ? czy jest ze mną szczera ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość violettt
a czy moj obecny chlopak bedzie moim mężem? i czy bedziemy mieli dziecko i jka bedzie z moimi studiami czy uda mi sie je skonczyc? wioleta 06.07.1989 dziekuje i pozdrawiam serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka 86
Agnieszka 24.11.1986, godzina 5.50 czy bede miala dzieci? jak tak to ile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina XXXX
EEwelinAA przepraszam myslalam ze ktos robi sobie zarty i pode mnie nieumiejetnie sie podszywa :) male nieporozumienie i zbieznosc imion :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EEwelinaAA
oki w porzadku, zbieznosc imion! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalena__22
Czy moj maz mnie zdradza?ja 01.10.86 moj maz 24.01.83 bardzo prosze o wrozbe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ja ja
Sylwia 20.18.1973 Byliśmy ze sobą rok czasu, ponad tydzień temu się pokłóciliśmy :-( od tamtej pory ani ja ani on się nie odzywamy.Dodam ze nasz związek jest na odległość nie widzieliśmy się od marca.Czy jeszcze kiedyś będzie dobrze????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrozko bardzo prosze
Czy moj chlopak mnie kocha, czy to mezczyzna na cale zycie? Kiedy zajde w ciaze? I czy widzisz u mnie jakas chorobe? Kasia 28.11.1986r. Łukasz 01.01.1986r. Naprawde bardzo prosze o postawienie kart

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba nieszczęsliwa Ja: 13.10.1983 Moj obecny partner: 08.07.1981 Ten którego kocham: 29.07.1986 Czy będe ze swoim partnerem, czy jednak stanie sie tak ze z tym którego kocham nasze drogi znowu sie zejdą i stworzymy udany związek? Karty tego nie pokazują. Raczej nie jest to możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krest28 czy dlugo jeszcze bedziemy z zona starac sie potomstwo krzysztof 07.12. 1981 bardzo prosze o odpowiedz Widzę podróż, jakiś wyjazd. Okupione to będzie radością i wypoczynkiem. Prawdopodobnie stanie się wkrótce to, o czym pan marzy, lecz jeszcze trzeba troszkę poczekać. Za dużo stresu jest u Pana w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina XXXX
Wrozko Barbaro Czy ja i kolezanka ,moja imienniczka mozemy liczyc dzis na odp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to i ja Czy wrócimy do siebie? I czy będziemy szczęśliwi i czy to ten na zawsze? Marta 11.06.1986 Przemek 03.03.1986 Niestety nie. Ten partner nie jest wobec Ciebie szczery. Nie widzę dojrzałości w związku. 22:03 sordna89 Wrozko, prosze... Paulina, 16 marzec 1989 czy z tym chlopakiem co teraz jestem, bede do konca zycia? czy jednak sie rozstaniemy jeesli tak to mniej wiecej kiedy i z jakiego powodu.. z gory dziekuje! Obecnie jesteś szczęśliwa i nie widzę w kartach, żeby ten stan rzeczy uległ zmianie. Nie widzę rozstania, widzę drobne kłopoty, ale to minie. Stoi jeszcze jedna karta - oznacza stabilizację, więc rokowania są dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasjopea123
Czy wrócimy z mężem do Polski, czy będziemy mieszkać za granicą. Jak długo jeszcze będziemy kursować miedzy obydwoma krajami? Czy będziemy mieć dzieci? Proszę o odpowiedź. Katarzyna 5.10.1976 Tomasz 20.11.1976

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werrrrri
Wrozko Prosze o wrozbe kiedy spotkam milosc ? anna 21/07/85 co karty mowia o moim zyciu uczuciowym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stabilo Dobry wieczór Pani Basiu Ja również staję do kolejki po wróżbę Chciałabym się zapytać,czy spotkam jeszcze(lub czy się do mnie w jakikolwiek sposób odezwą)moi zagraniczny przyjaciel.Wyjechał co prawda już do swojego kraju,nie mam z nim kontaktu,ale tak bardzo bym go chciała spotkać znowu.Czy spotkamy się jeszcze,czy odezwie się?czy to zakonczona znajomosc?Serdecznie dziękuję za zainteresowanie.Aga11121984 To zakończona znajomość - w sensie bliskim. Jednak widzę nadzieję i na pewno On o Pani pamięta. Widzę również podróż - także możliwe, że zaprosi Panią do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sordna89
dziekuje ci slicznie wrozko wrozko mam jeszcze jedne pytanie co mnie czeka w najblizszej przyszlosci?? Paulina 19 marzec 1989

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werrrrri
czy ten chlopak jest dla mnie ? czy jest wobec mnie szczery 08/07/86 anna 21/07/85

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfeczka22222 Wrozko mam pytanie co bedzie mnie laczyc z osoba ur 28.04 1976 a ja ur 22.06 1984, jak bedzie wygladac nasz zwiazek? (nie) dziekuje pieknie Na razie tylko bliska znajomość (przyjaźń). Na razie karty nie pokazują miłości i związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romeonr1
wruszko dlaczego pominelas moja wruzbe . opisalem swuj problem na drugiej stronie i niemoge sie doczekac odpowiedzi .i ciagle sledze twoje wypowiedzi . ADAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrozko bardzo prosze
23:24 [zgłoś do usunięcia] wrozko bardzo prosze Czy moj chlopak mnie kocha, czy to mezczyzna na cale zycie? Kiedy zajde w ciaze? I czy widzisz u mnie jakas chorobe? Kasia 28.11.1986r. Łukasz 01.01.1986r. Naprawde bardzo prosze o postawienie kart Wrozko przypominam sie, naprawde bardzo mi na tym zalezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×