Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wróżkabarbara

Powróźę, ale tylko szczególne przypadki i problemy... Zapraszam

Polecane posty

elebele 17.01.1988 r. Czy w najblizszym czasie zakocham sie z wzajemnoscia? Kiedys ktos b. mnie skrzywdził i od tamtej pory mam problem z nazwiazywaniem blizszej znajomosci z facetami, nie mówiac o milosci.. Tak, widzę miłość i pieniądze. Będzie Cię to drogo kosztowało, wiele wyrzeczeń walki i samozaparcia, ale będzie dobrze. Ten człowiek, którego spotkasz będzie nagrodą za twoje cierpienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cube
Tęsknie za byłą dziewczyną. czy jest szansa na powrót, czy ona jeszcze kocha?? Jeśli nie to czy uda mi się zakochać ze wzajemnością jeszcze w tym roku?? Mateusz 25 czerwiec 1992 Ania 2 luty 1992

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agus* agnieszka 26.10.1980 jeszcze jedno:jak moje zdrowie czy kiedys wyzdrowieje całkiem?,czy uda mi sie w tym roku wyjechac do pracy za granica i i czy sie powiedzie?,i ostatnie czy i kiedy znajde prawdziwa milosc z wzajemnoscia i w jakich okolicznosciach? Tak wyjedziesz za granicę, bo zdrowie ci na to pozwoli. Tam dokończysz sprawy jakie masz przed sobą (może leczenie) Miłości na razie nie widzę, nie tutaj. Być może poznasz kogoś za granicą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prooszę o radę
proszę odpisz na moje zapytanie, nigdy nie miałam okazji pisac do wróżki,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
***Beatka*** ur.27.08.1980 kiedy poznam faceta,z ktorym zwiaze sie na powaznie czy zdam dobrze egzaminy ktore teraz mialam? Widzę w kartach dużą radość i mnóstwo wątpliwości. Będzie dobrze. Jeśli chodzi o mężczyznę, to karty mówią, że jesteś teraz w związku, ale nie jest Ci on przeznaczony, być może to tylko przyjaciel. Na razie nic poważnego w miłości nie widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba nieszczęsliwa
Wrózko widze że wszyscy imiona dopisuje a ja nie zauwazylam ;) Więc cierpliwie czekam na swoja kolej i mam nadzieje że zdązysz zauwazyć ze imiona teraz dopisałam ;) 22:00 [zgłoś do usunięcia] chyba nieszczęsliwa Ja- Agnieszka: 13.10.1983 Moj obecny partner-Maciej: 08.07.1981 Ten którego kocham-Grzegorz: 29.07.1986 Czy będe ze swoim partnerem, czy jednak stanie sie tak ze z tym którego kocham nasze drogi znowu sie zejdą i stworzymy udany związek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olijanka 22/02/1984 Czy on jest mi wierny ? czy mnie okłamuje ? czy ten związek ma sens ? Tak okłamuje cię. Widzę fałsz i kłamstwo, z jego strony. Nie widzę natomiast przyszłości, tylko kłopoty z tym człowiekiem, na dodatek finansowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróżko bardzo proszę ja-Magdalena 16.01.1980 on-Paweł 01.07.1979 długoletni związek, dziecko, masa problemów, cały świat przeciwko nam, czy powinniśmy dać sobie kolejną szansę bardzo proszę!!!!!! Tak, powinniście. Kłopoty finansowe z jakimi się obecnie borykacie odejdą. Wszystko się ułoży. Jednakże nie powinien Cię okłamywać, widzę, że mu wybaczasz, za często. Będziecie razem. Przynajmniej na razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulla1231 Urszula - 25.12.1967 Piotr - 01.07.1968 Czy bedziemy kiedys razem? Czy jesteśmy sobie pisani? Czy bede kiedyś szcześliwa naprawde????? Na razie nie jesteś szczęśliwa i karty nie wykazują, że to się zmieni. Widzę natomiast duże niezdecydowanie z twojej strony, być może masz wątpliwości, co do szczerości jego uczuć (i słusznie) Karty pokazują, że ten człowiek jest bardzo niestały emocjonalnie i możesz być kiedyś zawiedziona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romeonr1
ja tesz hehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam problem wielki pomylilam sie w dacie urodzenia z tego wszystkiego,poprawiam juz.... 12.07.1982 r. Z twoim zdrowiem będzie dobrze. Widzę, że jesteś przerażona, lecz to minie. Kłopoty będą wkrótce, ale obrócą się na zadowolenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia333c monika 24 marzec 83 czy uda mi sie schudnac do wymarzonej wagi glupie pytanie ale to dla mnie ogromny problem prosze co widzisz w kartyach i kiedy mi sie uda to osiagnac Tak uda Ci się, widzę walkę, ale będziesz bardzo często załamywać się, ale się nie poddasz. Widzę również radość wkrótce. 21:53 campari34 ja bardzo proszę czy mam jakies problemy zdrowotne?15.01.72 Karty nic mi na ten temat nie mówią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sordna89
wrozko wroc sie prosze do strony 3, to dla mnie bardzo wazne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JagodaR
Wrozko, niedlugo moja kolej, napislalam pytanie(bardzo bardzo wane dla mnie i mojej rodziny), pod koniec strony dopisalam date urodzenia i imie mojej Mamy....dziekuje serdecznie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ola2 01.11.1972 czy będę miała jeszcze jedno dziecka? jak się będzie ukłądało w moim związku? pozdrawiam Tak, i to wkrótce. Będzie również ogromne zaskoczenie, ale szczęśliwie się wszystko skończy. Pani związek jest udany i nie widzę żadnych zmian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sordna89
przepraszam, pomylily mi sie strony, wroc sie wrozko do strony 4 bo chyba mnie minelas:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulka009
Witaj Mam jedno pytanie czy w najbliższym czasie związe sie z kimś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JagodaR W tym miesiacu czeka moja mame sprawa sadowa, bede swiadkiem...czy wygramy??? Czy sprawa bedzie trwala dlugo? 16 lipiec 1981 Widzę długotrwałe problemy, które później okażą się radością. Jednakże bardzo dużo zmartwień jeszcze przed tobą Jagodo. Głowa do góry, karty mówią, że będzie wkrótce szczęście w rodzinie i długie rany, ale się one uleczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EEwelinaAA
wrozko, prosze sprawdz emaila....:((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JagodaR
Czy szczescie w rodzinie-masz na mysle moja ciaze? dziekuje ze mi odpisalas bo zmartwienie mamy wielki....❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martamartamarta1234
wrożko prosze pomoc bo nie wiem co myslec mam na imie marta dat ur 12 26 1985r zakochałam sie bez pamieci w menzczyznie strszym o 18 lat ma 41 dodam ze poznałam go 2 lata temu jest prcownikiem służby zdrowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
werda82 co o mnie obecnie myśli facet z 07.11.1983 czy tęskni? czy załuje swego zachowania? czy mnie oskarza o coś? czy byl uczciwy? anna 17.11.1982 Niestety nie tęskni. To Pani tęskni. I oszukuje siebie (widzę fałsz) On nie może wybaczyć ci tego, że go okłamałaś. Wobec CIebie był uczciwy. Teraz widzę dużo smutku. Nie widzę w przyszłości związku z tym Człowiekiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marakua
witam wrózko to dla mnie bardzo wazne..chciałabym zebys mi powrózyła. Magda 24 czerwiec 1990.. chciała bym wiedziec czy ozenie się z chłopakiem z zagranicy (imie juz chyba nie musze mówic .? ) Dziękuje i pzdrawiam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulka009
17.10.1989 przepraszam zapomniałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martamartamarta1234
poprawiam date 26 12 1985r

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo miła Pani Kinga Wróżko, bardzo proszę o odpowiedź... 17.08.1991r. Kinga- czy z tym mężczyzną coś będzie? czy będziemy parą? Niestety nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina XXXX
powyzszy post to podszyw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×