Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wróżkabarbara

Powróźę, ale tylko szczególne przypadki i problemy... Zapraszam

Polecane posty

Gość Pizza Girl
ech, widzę będę mieć doła......... mimo wszystko dzięki wróżko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aluś
Alicja 23.02.1986r Marcin 08.06.1986r. chciałabym wiedzieć czy z Marcinem wrócimy do siebie? były juz rozstania i powroty...czy teraz tez wróci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mirela 8.01.1985r. Kiedy znajde pracę? Czy w miarę szybko? Czy wyjde za mąż i kiedy poznam swojego przyszłego męża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia333c
monika 24 marzec 83 czy uda mi sie schudnac do wymarzonej wagi glupie pytanie ale to dla mnie ogromny problem prosze co widzisz w kartyach i kiedy mi sie uda to osiagnac czy wkoncu poukladam swoje zycie wyjde osiakne wewnetrzny spokuj i zadowolenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaPatrysiaPac.
jestem juz dwa tgodnei w szpitalu, czy dojde do zdrowia, kiedy z niego wyjde (szpitala) czy bede mogla miec normalne lekcje w szkole? 05.05.1994

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to i ja 1987 a nie 1986
Machnełam sie w swoim roku urodzenia... Mam nadzieje ze to nie przeszkodzi we wróżbie. Czy wrócimy do siebie? I czy będziemy szczęśliwi i czy to ten na zawsze? Marta 11.06.1987 Przemek 03.03.1986

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marusia86
Wróżko wróciłam do Niego. Czy to była dobra decyzja, czy to mężczyzna dla mnie czy będziemy szczęśliwi czy pisany jest mi ktoś inny? Czy on jest ze mną szczery czy mnie okłamuje? Co naprawde o nas myśli, co czuje. Co z Nami będzie. Proszę o odp. 4 VIII 1986

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo miła Pani Kinga 17.08.1991r. czy z tego jeszcze coś będzie? (relacje między kobietą a mężczyzną) :* Niestety nie widzę kartach, że się ułoży. Widzę natomiast duże kłopoty związane z mężczyzną, będzie musiała Pani dokonać wyboru, który będzie miał wpływ na dalsze życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DUUUUL kiedy spotkam swoja 2 polowke i bede w szczesliwym zwiazku? Marta 7.8.87 Spotkasz swoją miłość wkrótce. Będzie to związek szczęśliwy, jednak widzę również walkę - być może będzie to mężczyzna po przejściach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mona8429
Witaj Wróżko, Co czeka mnie w najbliższej przyszłości ?? Zawodowo i prywatnie , i czy zostanę mamą?? Aleksandra 08.04.1977

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaaa
15.05.1990 znjade 2 polowe? kiedy? starszy / mlodszy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zytaaa
20.02.1989 boli mnei kregoslup, kiedy przestanie bolec ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
truskawka9748983758 9.10.1989 Jolka. Czy z pawłem to definitywny koniec? Karty nie mówią nic konkretnego, ale widzę problemy i smutek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DUUUUL
dziękuję za wróżbę i poświęcony czas🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyletka.zyleta...dziewica.
20.04.1986 kiedy strace dziewictwo ? z kim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dori dori
dorota 12.01.1990 marian 15 .03. 1985 czy bedzie miedzy nami związek na dluzszy czas?? warto sie angazowac z tym mezczyzna ?? pozdrawiam i z gory dziekuje za odpowiedz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angel71
KIEDY POZNAM ODPOWIEDNIEGO PARTNERA?JAKI BEDZIE I ILE BEDZIE MIAL LAT? 18.03.1971.DZIEKUJE I POZDRAWIAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
guanetameraa marta 10.11.1984.Jak rozstrzygnie sie sprawa w sadzie? Niestety coś cię rozczaruje. Nie będzie to to, na co liczysz. Widzę kłopoty i straszne zmartwienie które Cię czeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza181818181
iza 08.06.1990 mateusz 30.07.1988 mozesz napisac ile bedziemy razem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bardzo_smutna
witam ja tak szybko. dwa pytanka - bardzo wazne: czy skoncze studia?? jak moja przyszłość zawodowa? i czy bede z tym człowiekiem?? czy uda znalezc mi sie kogos lepszego? moja data ur. : 27 wrzesien 1990 jego data : 15 czerwiec 1988 proooosze :* :* :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
potrzebna mi wróżba Emi Bardzo proszę o radę. Kiedy znajdę pracę czy ta praca którą mam podjąć w połowie miesiąca będzie dobra? Czy wezmę niebawem ślub (w ciągu roku) czy już znam mojego przyszłego męża czy to on jest teraz daleko? Straciłam pracę a chłopak jest w uk. Bardzo proszę o odpowiedź albo spotkanie. Emilia 31marzec 1985 Nie będziesz zadowolona z tej pracy. Ale w niej pozostaniesz. Ten człowiek nie jest Ci przeznaczony, ale będziesz walczyć. Na ślub na razie nie ma co liczyć, bo nie widzę szczęśliwego ułożenia kart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska 44
witam!!! prosze o wrozbe co w sprawach uczuciowych ??? czy moj chlopak sie ze mna ozeni ? czy bede miec dziecko dzieci ??? kasia 1982.4.4 Robert 1981 4. 17

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prooszę o rade
Karolina 17.12.87 bardzo proszę powiedz co mnie spotka w najbliższej przyszłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werrrrri
kiedy znajde milosc ? anna 21/07/85

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zalana Zakochana Witam wrózko, nie uklada mi się w życiu uczuciowym. Tęsknie za bylym chłopakiem. czy jest szansa na powrót, czy on jeszcze kocha?? co mozna zrobić żeby bylo okej?? Goska 29 wrzesien 86 Andi 29 listopad 85 A może spotkam kogos nowego?? Czy zakocham się w kimś nowym, czy będe szczesliwa?? Widzę w kartach odnowę. Nie widzę natomiast w najbliższym czasie związku uczuciowego. W/g kart będziesz na razie sama. Andi to bardzo zawzięty człowiek, on nie wróci na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masakra27
25.09.82 jak moja sytuacja w pracy i na uczelni dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina XXXX
Droga wróżko mogłabyś zajrzeć na maila ? prosilabym o wrozbe ale nie chce pisac o takich sprawach na forum publicznym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×