Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wróżkabarbara

Powróźę, ale tylko szczególne przypadki i problemy... Zapraszam

Polecane posty

Gość sfaf
Ewa 26.03.85 i Takie pytania: Czy będzie stabilizacja w moim zawodowym i rodzinnym życiu? Czy różnice w moim i jego podejściu do życia, rodziny dadzą się pokonać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania 22/07/1989 Co mnie czeka w milosci, czy byly do mnie wroci, czy raczej zwiaze sie z kims innym ? jak sprawy z dziecmi ? Bardzo mi zalezy na odpowiedzi na te pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pseudonim tymczasowy
Wczoraj mi wróżylas, dziękuję za wróżbę. Aczkolwiek to co napisałaś jest dla mnie trochę niejasne. Że jestem odpowiedzialna za to co się kiedyś stało i nie mogę się z tym pogodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajajajajajaja87878789787
hej mam problem moja mama miala operacje usuniecia guza z klatki piersiowej.i teraz wycinek poszedl na badanie histopatologiczne moje pytanie brzmi czy wszystko bedzie ok.czy wyjdzie z tego data urodzenia mamy 12.07.65 dziekuje wrozko bardzo prosze o odpmoje pytanie zdalam juz wczoraj:?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj:) 01.11.1972 wywróżyłas mi, że będę miałą jescze jedno dziecko, powiedz mi proszę czy ta będzie chłopiec czy dziewczynka i kiedy przyjdzie na świat? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam problem wielki
Witam Wrozko,dziekuje za wrozbe wczorajsza. Napisalas,ze beda jakies klopoty,ktore obroca sie w zadowolenie,(jesli znajdziesz chwilke dla mnie)prosze napisz mi cos o tych klopotach,czy to problemy zdrowotne ,czy inne? Iwona 12.07.82 Dziekuje i pozdrawiam;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaaaaaaaaaaa
ola 1988.07.27 kiedy spotkam kogos wartosciowego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wróżko wrócisz
? i powróżysz pozostałym? czekamy na Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczuchaaaa
wrozko staram sie o dziecko czy uda mi sie w tym cyklu? podaje date urodzenia 18.07.1979 godz 23 55 i drugie pytanko czy ciesze sie dobrym zdrowiem? dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poważnaaa
moja data urodzenia to 16.11.1965 proszę powiedz mi co karty mówią o moim zdrowiu oraz o finansach. Z góry dziękuję za odpowiedź.Dorota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prooszę o radę
dziękuję, że odpisałaś. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SMUTNA 54321
ALA 16.09.1973 , DARIUSZ 18.09.1972 JAK ZAKONCZY SIE ROZOWD? PO,YSLNIE DLA MNIE? CZY MAZ JEST SZCZESLIWY Z INNA PANIENKA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nerwica 88
Witam bardzo prosze o wrózbę Urszula 24.09.1988 Kiedy wyleczę sie definitywnie z nerwicy ? Kiedy znajde pracę i czy bede z niej zadowolona ? Mam wykształcenie wyzsze medyczne ale przez nerwice nie moge podjąc w moim zawodzie pracy :(((( Czy poznam nowego partnera i rozstane sie definitywnie z obecnym ? Urszula 24.09.1988

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×