Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Klaudia0405

Kobietki,przyszłe i obecne mamusie

Polecane posty

No widze że dziewczynki z kurami poszły spac ale macie wybaczone bo Ciężarnym wszystko trzeba wybaczyć ha ha. No to ja też uciekam i rano do szkoły ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja 17go mam wizyte w szpitalu,a ok 20go musze sie do mojego gina umowic :) Milej nocki Babolki.Ja rano znowu o 5:40 musze wstac,ale potem 2 dni wolnego. Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry. Hallllooooo spiochy wstajemy!!!Juz rano!!! Ja juz w pracy,bo pogoda nadal okropna i M mnie przywiozl.Jeszcze 30min bede na necie siedziec...Jutro nareszcie wolne i bede mogla sie wyspac :D MIlego dnia Wam zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberk a ja już gotowa do wyjścia u nas ładna pogoda ale jeszcze chłodno troche jest mam nadzieje że sie ociepli bo inaczej zamarzne na tym rozpoczęciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Beata___ale Ci zazdroszczę jak Ci fajnie już się nie mogę doczekać kiedy moja mała będzie szła do szkoły.Ale pewnie nie jest tak kolorowo ranne wstawanie,kanapki do szkoły,odbieranie....ale ja jeszcze mam ze 2-3 lata zanim co do czego. Ja już kawkę wypiłam i robię sok malinowy nastawiłam na gazie. Ania___w sumie to fajną masz tę pracę mogłabym tak pracować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia wiesz z ta szkołą to różnie jest najbardziej mnie denerwuje jak trzeba sie na począdku roku składać na wszystko komitety z których nic niema i składki klasowe w tamtym roku mieli mieć wycieczke ale czasu brakło iiiiiiiiiiiiiii kupili wychowawczyni prezent za ponad 600zł a uczyła ich tylko w zerówce i natrętni rodzice mnie denerwują ale reszta jest fajna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak fajnie sie patrzy w szatni jak jest mnustwo małych człowieczków i każdy patrzy za mamami ale moja już wyrosła nawet nie pocałuje w szkole bo dzieci patrzą a później sie śmieją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak poszły sobie to i ja uciekam bo sie spóźnie a jeszcze po koleżanke idziemy pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie słyszałam że lekka przesada z kupowaniem drogich prezentów dla nauczycielek ja uważam że kwiaty w zupełności wystarczają na każdą okazję.A co do komitetu rodzicielskiego to powinni zbierać wszystkie paragony i rodzicom przedstawiać w końcu to Wasze pieniądze.A ile jest teraz skaładka na komitet?bo jak ja chodziłam do szkoły to pamiętam że 20 zł chyba było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ewelka :) No ciąża pierwsza mi zleciała nie wiem kiedy a teraz jeszcze szybciej.Ja za to słodko wspominam mimo nie przespanych nocy pierwszy roczek rozwój dziecka jest niewiarygodny.A Twoja mała budzi się w nocy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w koncu sie odezwaly babole jedne. KLaudia praca fajna poza sezonem,bo nie maz pojecia jaka ilosc idiotow przyjezdza w wakacje..Teraz jeszcze recesja i szukaja kazdej mozliwosci,zeby za cos nie zaplacic. Z reguly wyskakuja z tekstem,ze jak oni rezerwowali pokoj to im inna cene powiedziano..dobija mnie to,bo my zawsze do rezerwacji dodajemu komentarz,zeby bylo wiadomo dokladnie jaka cene dany klient uslyszal..Do tego skargi bez sensu i o wszystko... Jeden facet probowal mi wmowic,ze ja mu powiedzialam jak sie meldowal,ze ma sniadanie w cenie,gdyby wiedzial,ze nie to by nie zamawial rano.Ja akurat mam swietna pamiec i wiem,ze nic takiego mu nie mowilam.Pytal tylko czy moze zjesc sniadanie w pokoju,powiedzialam,ze tak,ale musi doplacic 3e za osoby za przyniesienie do pokoju..Jak sie zaczal na mnie wydzierac to szok.W koncu sie wkurzylam i mu powiedzialam,ze jestem w ciazy i nie zycze sobie,zeby sie na nie darl,a skoro mu tak zle w policji angielskiej placa(mial koszulke z pracy..dziwne-wiem,moze mialam sie wystraszyc) to ja mu oddam za to sniadanie.Rzucilam mu pieniadze i sie odwrocilam. POza sezonem jakmamay swoich stalych klientow jest ok.Mozna z nimi pogadac i wiadomo jakie sa ich wymagania i wszystko jest dla nich gotowe. Dobra ide popracowac chyba nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Foczki___ ej...Aniu____ odpocznij... tam zaraz byś pracowała... ha ha z ludźmi - wbrew pozorom- praca jest bardzo trudna, no ale Ty jesteś dzielna Polka :) Klaudia____ nie bedę sie drzeć , bo Fasolki pobudzę ale tak troche moge chyba ... KLLLLLLLLLLLLAUDDDDDDDDIIIIIIIIIIIIAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA !!!!! no gdzie jesteś, znowu na polku :)....nie pamietam kiedy rozmawiałam z Toba :( BUUUUUUUU....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia, poczta. Wstałam rano i poszłam na morfologię krwi, badanie na toksoplazmozę i glukozę. Co robi Twoja mała? Ewika, fajnie masz:D Już niedługo powinnam mieć coś takiego u siebie! Beata, kiedyś zwymiotowałam po jakimś syropie. Obrzydlistwo. Po glukozie są mdłości, ale jeszcze nie sprowadziły mnie do poziomu deski klozetowej. Powodzenia:P Pati, co porabiasz? Jak przyrządzasz karkówkę??? Anka, niezły klient z tym śniadaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak wszystkie sie pochowały i ich niema a ja juz po rozpoczęciu i po zakupach doostałam wielką kartke z przyborami jakie mam kupić i wiecie co przeraziłam sie trche bo juz dużo kasy wydałam a tu jeszcze 200zł poszło i jeszcze te składki wszystkie mam dość Klaudia w tamtych czasach to u mnie sie płaciło 35 zł komitet a teraz 50zł wiec idzie do góry a z tego nic nie kupują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Hej :) Ja niedlugo do domku wedruje :) Beata ja pamietam,ze u mnie w szkole byl fajny komitet rodzicielski,bo np na dzien wagarowicza co roku urzadzali taka fajna impreze.Kazda klasa musiala przygotowac piosenke,wystep i wierszyk-tematyka dowolna,ubaw byl czasem po pachy.Pamietam jak chlopacy z jednej klasy przygotowali jezioro labedzie.Pozakladali kawalki firanek na pas,biale gatki i koszulki na ramiaczkach.Ludziska plakali ze smiechu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurko___poczta ;) PAAAAAAAAAAAAAAATTTTTTTIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII ja jestem a Ty? Moja mała dopiero wstała po południowej drzemce i poszła sobie oglądać bajkę a ja leżę. Jest tu ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spacer a Ty placisz za badania?Bo mi gin prywatnie skierowania nie da jak już to muszę do rodzinnego.Ostatnio za morf i mocz zapłaciłam 20 zł a teraz wybieram się po skierowanie bo z posiewem to nie mam zamiaru płacić ponad 30 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak dziewczyny Wasze maleństwa w brzuszkach?bo moje od wczoraj szaleje co pewien czas :) już to czuję wyrażnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia moja córcia poszła do 1 klasy ale czas leci w styczniu kończy 8 lat ona duża a ja coraz starsza ha ha ha Klaudia moja dzidzia sobie rośnie i szaleje i już wyraźnie też ją czuc o każdej porze dnia ale nie jest jeszcze tego aż tak strasznie dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobitki. A co tu tak cicho?? Ja sobie leze na kanapie.Zrobilam i zjadlam obiadek-zupka ogorkowa mmm mniam.Teraz przypomnialam sobie,ze mam jeszcze lody w lodowce,wiec ide opanowac miseczke ;) A zapomnialabym! Dogadalismy sie z eMem co do imienia :) Jesli faktycznie bedzie chlopiec to bedzie Sebastian :) Sebus moj malutki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O tak Ania popieram w 100% trafny wybór ;) Ja też bym tak dała synkowi na imię ale niestety w dość bliskiej rodzinie już jest więc tak chyba głupio? Beata____ja Ci dam stara!Do pierwszej klasy?toż to jeszcze maleństwo mój chrześniak też poszedł do pierwszej klasy. Chmurko___ja też prywatnie chodzę ale można iść do rodzinnego po skierowanie na odpowiednie badania i się nie płaci.Ile Cię tokso kosztowała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co?a my z M jakoś nawet jeszcze nie myśleliśmy wspólnie nad imieniem?Nie wiemy jeszcze czy chłopczyk czy dziewczynka w ogóle w drugiej ciąży ma się do tego wszystkiego większy dystans to co kiedyś było ważne teraz zeszło na dalszy plan :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aj uciekam bo się moje seriale zaczynają po wakacyjnej przerwie.Będzie mała wojna z niunką bo bajki jej wyłączę che che....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Baśka ;) Jasne że możesz.Twoja stopka wiele o Tobie mówi a więc będziesz wśród nas najstarszą brzuchatką?Pierwsza ciąża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...................TC..DATA BADN...TERMIN POR.....WIEK...płeć Spacer w chmurach.27....03.09........11.12.2009........22......K Anka323..............19.....17.09........ 29.01.2010........24.......? Beata2611...........18.....03.09........03.02.2010...... 26 ............... Klaudia0405..........19.....18.09........31.01.2010..... . .26.......? Nikamo74.............12......4.09........03.03.2010..... ..35.....? joanna84..............12......24.08......07.03.2010..... ...25......? nikulam.................8.....05.09........01.04.2010... ....30......? emamcia...............6....................15.04.2010... .....22...... Odnalazłam tabelkę i aktualizuję.Wpisz się Baska ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×