Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Klaudia0405

Kobietki,przyszłe i obecne mamusie

Polecane posty

Jak jestem to już pewnie nikogo nie ma? Ewelka więc widziałaś małą dopiero na drugi dzień? Beatko_moja córcia sama z reguły wieczorem zasypia włączam jej kołysanki i śpi.Ogładałam tv film mnie wciągnął.Idę spać w takim razie dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety tak bo na oiom nie mogli mi jej przywiezc ale moj maz mi zrobil zdjecia okolo 13 i widzialam ja na fotkach nie moglam sie doczekac zeby ja zobaczyc na zywo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja zaraz do domku uciekam. Znowu musialam dzis taksowke zamowic,mam nadzieje,ze nasze autko bedzie juz w przyszlym tygodniu naprawione.. Slodkich snow Babolki. Do jutra 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Foczki___ witam w średnio - piękny u nas poranek ja dziś z rana , bo później idę w odwiedziny do takiej starej babci - muszę jej coś zamieść... a u mnie... czuję się fatalnie ... zaczynam się martwić...bo w nocy tak mnie ciągnęło w żołądku jakbym kamienie miała - a ostatni posiłek zjadłam koło 15...dziś tez obudziła się z bólem żołądka - mam nadzieję, ze szybko mi przejdzie. W ogóle tak się czuję jakbym miała @ dostać - wszystko mnie ciągnie...a kysz a kysz...na Kamczatkę wyślę moje boleści hihi zaraz winko sobie strzelę :) A co u Naszych Fasolinek słychać...ciekawa jestem strasznie....:) Meldować mi tu szybciutko Klaudia Beatka Ania Spacerek>>>>>no no ;) - wyłaź z dziurki !!!! Bo dziewczyny się martwią, a przecież nie można zamartwiać brzuchatek, bo maluszki będą miały wzdęcia ;) Spacerek____ na pewno do nas wróci... pracuje nad tym hihi ale jakoś słabo mi idzie Lola___ co się dzieje, że tak mało piszesz ??? a porządki...zapomniałam ... masz to po mnie ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIKAMO___ Ty Tak Kochana zawzięcie nie odpoczywaj ;) Emamcia____ a Ty Kochana gdzie się zamyszkowałaś...????????????????????????????????????? NIKULAM___ czy wszystko w porządku ???odezwij się po pracy, bo się martwię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry, Pati melduje sie poslusznie. Fasolka spi cichutko,czasem troche puknie. Spac nam sie chce w tej chiwili. Jutro tez sie nie wyspimy,bo na badania krwi trzeba jechac..a jak mi sie nie chce.. Biore sie do pracy,bo troche dzis mam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek:) Pati a jakos tak malo pisye bo niechce mi sie na kompie dlugo siedziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek Pati ja też sie melduje ale musze jechać na rynek kupić sobie groch jaśka młodego bo na zupke mam ochote :-) Ania i Klaudia pomacajcie i poduście cycochy bo ja wczoraj po kąpieli jak sie wysuszyłam nacisłam sobie brodawke i co????????? Ja już mam siara jest narazie przeźroczysta ale jaka lepka niewiem czy to nie za wcześnie ?????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok Beata pomacam hehe ale jak wroce do domu,ok? bo bede troszke dziwnie wygladac jak zaczne sie w pracy po cyckach macac hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej baby niedobre gdzie Wy jesteście co??????????????? ja robie obiadek i bede uciekać dalej ale jeszcze z 20 minut mi zejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ;) Beata___no ale odkrycie!Gdyby nie Ty to nawet bym nie wiedziała....poważnie.Ja też mam siarę jak nacisnę brodawkę.Nie za wcześnie nie martw się mojej koleżance w 5 m-cu tak leciała że musiała wkładki laktacyjne nosić i Chmurka coś też pisała wcześniej że ma. Siedzę sobie i jem flipsy.Widzę że coś drgnęło na starym topiku?fajnie. Ferminko___skoro podczytujesz i ten topik to co stoi na przeszkodzie żeby z nami popisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej___ jestem ale ledwo żywa... nie wiem co mi się stało...robiłam obiad i takie jakieś skurcze dostałam...wszystkie bebeszki mi ciągnęło w dół tak, że ustać nie mogłam...miała wrażanie, że @ dostałam...dowlokłam się do ubikacji ale nic...:( zjadłam no-spę i mi troszkę przeszło...ale czuję się fatalnie... nie wiem czy na pogotowie nie pojadę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia tak wczoraj właśnie odkryłam siare i zastanawiałam sie czy to dobra pora i pomyślałam o Was czy też tak macie. Pati gdzie jesteś dalej jestes u jakiejś babci. A byłaś już u gina bo @ brak a fasolki też wiec na badania trzeba szybko A u mnie straszna burza idzie a ja zaraz musze jechać brrrr jak ja tego nie lubie Chmutka sie niepokazuje pewnie sie obraziła albo coś??? Chmurko kochana masz na poczcie zdięcie mojego bbbębenka Lola co u Ciebie napisz na NK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati idź na pogotowie albo do jakiegoś gina bo to coś nie tak a lepiej teraz niż w nocy dostaniesz jakichś bóli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatka___ ja boję się , że mnie zostawią w szpitalu...i tak sobie cierpię... nawet winko nie chce pomóc :( spróbuję jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Latam teraz do ubikacji jak kot z pęcherzem co chwila...oj ja biedna,,,, znowu się coś przyplątało... Beatka___ jak u Ciebie burza to u mnie za jakieś dwie godziny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Pati idz Ty do lekarza,co? lepiej sprawdzic czy cos sie dzieje..moze owulka z podwojna sila uderzyla,a moze cos sie przyplatalo. Beata,Klaudia mi jeszcze nic nie leci.Macalam macalam i nic. Przespalam sie troszke popoludniu.Rano do Cork na badania musze jechac,a nie chce mi sie samej.. A tak w ogole to co tu taka cisza,co????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu:) Witaj a tutaj taka cisza bo troche sie ruszylo na starym topiku staraczki sie odezwaly:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania___ pójdę na pewno... tylko ...ja wiem jak wygląda leczenie... ad Annasza do Kajfasza ... może dlatego tak zwlekam...a co do owulki .. to raczej nie, bo chyba za wcześnie Lola___nic za wiele nie przechodzi...a;e daje rady mój eM jest w pogotowiu, zresztą w razie w jest pogotowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, dziewczyny NICK...................TC..DATA BADN...TERMIN POR.....WIEK...płeć Spacer w chmurach.27....03.09........11.12.2009........22......K Anka323..............18.....17.09........ 29.01.2010........24.......? Beata2611...........18.....03.09........03.02.2010...... 26 ............... Klaudia0405..........18.....18.09........31.01.2010..... . .26.......? Nikamo74.............12......4.09........03.03.2010..... ..35.....? joanna84..............12......24.08......07.03.2010..... ...25......? nikulam.................8.....05.09........01.04.2010... ....30......? emamcia...............6....................15.04.2010... .....22...... Jestem, przepraszam, że nie odzywałam się. Takie tam, było, minęło. Nie obraziłam się:) Jeśli chodzi o siarę, to miałam ją od ok. 20. tygodnia, ale ostatnio przestała się wylewać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurko ciesze sie ze jesteś a zdięcia dostałaś???????????????? Klaudia a Ty gdzie coś chyba Cie zjadło mało ostatnio piszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek wstajemy :-_ Chmurko właśnie mi chodziło o te zdięcia co kiedyś wysłałam bo od tamtej pory Cie nie było ale brzuch teraz expresem rośnie jak tak dalej pójdzie to bede jak słoń Klaudia martwie sie że sie coś nie odzywasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry. Ja juz na nogach,jem sniadanko,a za pol godzinki niecale musze isc na autobus. nie wyspalam sie.. Milego dnia Kobitki. Chmurko fajnie,ze sie odezwalas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem ;) Która napije się ze mną kawki?Własnie sobie zrobiłam. Beatka___ostatnio troszkę czasu nie mam bo cały czas mam pracowników i muszę robić śniadania,obiady i kolację oprócz tego mała jest non stop ze mną bo nikt nie ma czasu mi pomóc ale jakoś daję radę. Ania___a bo Ty może nie wiesz jak naciskać?Trzeba dosyć mocno palcem wskazującym i kciukiem ścisnąć sutka ale nie samą końcówkę tylko troszkę dalej i przytrzymać dosyć mocno i patrzeć czy coś wypłynie. Pamiętam jak marudziłam po porodzie że pokarmu nie mam bo małej ssanie nie szło a naciskałam właśnie samą brodawkę i nic nie leciało,przyszła położna jak mi ścisnęła to aż siknęło... U nas wczoraj ani deszczu ani burzy.Dzisiaj ciepło i słoneczko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurko dlaczego Cię nie było?stało się coś?U Ciebie już 27 tydzień?!ale to leci jeszcze tylko 13 i b ędziesz mieć maleńką w ramionach to dopiero będzie.Urządziłaś się już tak całkiem w nowym miejscu?Jak tam Ci idzie z gotowaniem?bo ja jak wyszłam za mąż nie raz dzwoniłam do mamy np.jak bigos zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×