Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Klaudia0405

Kobietki,przyszłe i obecne mamusie

Polecane posty

Pati gdzie jesteś !!!!!!!!!!!!!!!!! Ja jeszcze przez chwilke tu bede a zaraz kąpie małą i do spania dziś był ciężki dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No hej Babolki. Patus serduszko co sie stalo?? Ehhh te chlopy...czemu oni tacy ograniczeni?? Ja czekam az sie jablecznik schlodzi. Pati chcesz troszke? Humorek Ci sie poprawi :) No usmiechnij sie kochana ladnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatka___ proszę wyślij Ani maila ode mnie, bo boli mnie głowa i nie będę dwa razy pisać Aniu___ czasem mam dość i to czasem chyba nastąpiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati..slonce...kazda z nas na pewno ma czasem dosc... Pomiedzy mna a eMem roznie bywalo i nieraz myslalam,ze juz to piernicze,ale wtedy zawsze staralam sie przypomniec sobie te chwile kiedy jest tak milo.Jak moge sie przytulic,powyglupiac,pogadac no i ze zawsze moge na niego liczyc. Pomysl sobie o tych chwilach..bedzie Ci lzej..Glowka do gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No rozumiem Cie.Nie wszyscy obcy mniej lub bardziej musza czytac o intymnych sprawach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja niestety bede uciekać bo mała rano do szkoły i ja musze wstać po 6 a wiem że będzie trudno Dobranoc pa pa Pati - Poczta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatka a do mnie czemu ie nie odzywasz???? No trudno moze jutro z rana na zakupki pojedziemy ale popoludniu bede:) Dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Patrycja, słońce, jak się czujesz dzisiaj?:) Rozmawialiście może, będzie zgoda? Klaudia, nie pamiętam jak to było napisane z toksoplazmozą, bo kartkę mi już zabrali. Jedno badanie określa, czy choruję, a drugie, czy jestem podatna na tę chorobę. Poczta:) Idę dziś do lekarza. Maluszek zaczepia mnie o różnych dziwnych porach, śni mi się, budzę się i czuję jak ona się wierci:D Lola, pracusiu, gdzież jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spacerku___ witaj kochana... czuję się dobrze powiedzmy... tak Słońce ja bym nie zasnęła w kłótni ale czasem mam dość...później napisze Ci na Nk wszystko, bo widzę , ze po kilku dniach wreszcie mogę wejść na NK A tak w ogóle super, że Maluszek taki słodki...oj... już nie mogę się doczekać kiedy urodzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej dziendobry wszystkim:) Jestem jestem a co tam u mojej Klaudusi i Beatki slychac??? I u Was wszystkich ANia Chmurko jak brzuszki? rosna? malenstwa wojuja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati, ja od rana krzywo patrzę na swojego chłopa, wkurza mnie okropnie. Znajdę sobie własne zajęcie, żeby sobie nim nie zaprzątać głowy. Idę do lekarza, poczytam książkę... Lola, Klaudia wojuje, tuli się coraz częściej do mnie, bo wyczuwam jej plecki czy co to tam jest. Wtedy głaszczę tę kulkę, co mi wyłazi, kulka tak sobie trwa, a po jakimś czasie się chowa. Rozmawiamy z dzidzią, pukamy do niej, ona lubi czasem pokopać w odpowiedzi:) Zaczęłaś już bać dianę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane dziewczyny mam taka propozycje....moze zalozyly skrzynke pocztowa do ktorej wszystkie bedziemy mialy dostep (kazda dostanie login i haslo oczywiscie na swojego maila) i tam bedziecie mogly wysylac zdjecia brzuszkow a potem swoich dzieciaczkow??co wy na to??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Niedawno wstalam,zaraz ide zrobic sobie jakies kanapeczki. Ewelka__a gdzie mozna taka poczte zalozyc?Pomysl wydaje mi sie bardzo fajny.Zobaczymy co na to reszta dziewczyn :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uuuuu frekwencja dzis ze hoho.. A ja dzis zauwazylam,ze tez mam juz siare :) Teraz robie obiadek.Nic mi sie dzis nie chce,a mam kope prania do poskladania..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zalozylam tego maila jak chcecie dostep do niego to piszcie na meila alila19@wp.pl przesle wam login i haslo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelka___ ale i tak będę Cie prosić o oświecenie, bo może na tamtym topiku dziewczyny by chciały coś takiego założyć, no chyba, że połączymy topiki na mailu.... Jednym wspó lnym.... co Wy na to...?????? w sumie na tamtym to chyba wszystkie mamy maile , NK czy telefony do siebie, w każdym razie taki kontakt wskazany :) Super pomysł Ewelka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem dobrze jest miec jedna poczte do ktorej wszystkie mialybysmy dostep i nie musialybyscie do kazdej z osobna wysylac fotek brzuszkow lub dzieciatek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Loluś co u mnie?a ciągle to samo jedno dziecko szalej e w domu a drugie w brzuchu ;) dzisiaj moja mała odsłoniła mój brzuch jak leżałam i położyła swoje piżamy i kaszkiet żeby dzidzi ciepło było.Rozmawia z brzuchem jakby to dziecko już było na świecie :) WAm też tak szybko czas leci?ja wstaję rano i kładę się spać a dzień to ekspres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny a ja cały dzień latam Byłam dziś u gina iiiiiiiii????????????????????????????????? Bede miała chłopczyka moja córcia była zemną i widziała jego serduszko jak bije i jak on sie rusza mała była w szoku i zadowolona choć chciała siostre ha ha. Gin powiedział ze mam ją wziąć na następne usg jak bedzie wszystko mieżyć itd..... i chłopa też mam przyprowadzić żeby popatrzyli na istotke co w moim brzuchu siedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...................TC..DATA BADN...TERMIN POR.....WIEK...płeć Spacer w chmurach.27....03.09........11.12.2009........22......K Anka323..............19.....17.09........ 29.01.2010........24.......? Beata2611...........19.....24.09........03.02.2010...... 26 ........M Klaudia0405..........19.....18.09........31.01.2010..... . .26.......? Nikamo74.............12......4.09........03.03.2010..... ..35.....? joanna84..............12......24.08......07.03.2010..... ...25......? nikulam.................8.....05.09........01.04.2010... ....30......? emamcia...............6....................15.04.2010... .....22... baska200..........31........10.09.........14.11.2009.... ..26.....? No poprawiam date następnej wizyty i wpisuje płeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i rozmawiałam z ginem o tej csarce i powiedział ze sobie wcześniej ustalimy termin kiedy bedziemy rodzić i bede mogła nawet do 2 tyg wcześniej sobie termin ustawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×