Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Klaudia0405

Kobietki,przyszłe i obecne mamusie

Polecane posty

Pati___każdy ma swoje ważniejsze sprawy siostry nie mam,mama zajęta.Wszystko mnie to przytłacza...Pewnie przesadzam ale takie mam wrażenie że każdy ma wszystko gdzieś bo ja się wszystkim zajmę i nikt mi za to nie powie dziękuję.Dobra już nie narzekam bo i tak mi to nic nie da.Biorę się za obiad pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Beata, Artur bardzo mi się podoba! Klaudia, to jest to co mówiłaś. Robisz co dzień i nikt Ci nigdy nie podziękuje. To już przyzwyczajenie, że zajmujesz się tym, co do Ciebie należy i inni mają spokój. Jak się ma dziecko, to codzienny obiad jest koniecznością, ale szkoda, że tyle kobiet czuje się zaniedbanych. Pati, jakie krwawienie, kochana? Który masz dc? Orcio, wracaj, co się z Tobą dzieje? A co do tych częstszych wizyt, to zaskoczyły mnie, bo nie wiedziałam o tym. Skoro lekarz uważa, że tak trzeba, to tak zrobię. Tylko jak mi powie, że potem mam przychodzić co tydzień...:P A tu weź wróć z Gdańska z uczelni i leć do niego, żeby zdążyć. Ale zakładamy na razie, że plan będę miała łaskawy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...................TC..DATA BADN...TERMIN POR.....WIEK...płeć Spacer w chmurach.28....01.10........11.12.2009........22......K Anka323..............19.....17.09........ 29.01.2010........24.......? Beata2611...........19.....24.09........03.02.2010...... 26 ........M Klaudia0405..........19.....18.09........31.01.2010..... . .26.......? Nikamo74.............12......4.09........03.03.2010..... ..35.....? joanna84..............12......24.08......07.03.2010..... ...25......? nikulam................10.....05.09........01.04.2010... ....30......? emamcia...............6....................15.04.2010... .....22... baska200..........31........10.09.........14.11.2009.... ..26.....? A co z nowymi koleżankami? Wracajcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny... to może ja nie mam co tak narzekać... bo słowo dziekuję słyszę na każdym kroku... za pyszny obiad, za wyprane ubrania, za upieczone ciasto, nawet wczoraj za to, że posprzątałam...hmmm może nie jest tak źle z eMem...chociaż wady niestety miewa i rytualna poranna szklanka z poprzedniego dnia zawsze mnie musi witać w salonie ... Chmurko___ który dc ? nie wiem ale zaraz pójdę do sypialni to zobaczę w kalendarzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati, ja nie mogę powiedzieć, że mam źle, ale patrz: tyle kobiet narzeka. Moja mama ma dość garów. Często chwalę jej kuchnię, ale np. tata już narzeka, że coś jest przesolone. Nie każdy zdaje sobie sprawę, że czasem trzeba pochwalić dla dopingu lub chociaż dla dyplomacji:) Mój mąż często mi dziękuje, ale to dlatego, że ja mu często robię łaskę, że się wysilę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry Kobitki. To moze ja tak piekny dzionek zaczne od aktualizacji :) NICK...................TC..DATA BADN...TERMIN POR.....WIEK...płeć Spacer w chmurach.28....01.10........11.12.2009........22......K Anka323..............20.....17.09........ 29.01.2010........24.......? Beata2611...........19.....24.09........03.02.2010...... 26 ........M Klaudia0405..........19.....18.09........31.01.2010..... . .26.......? Nikamo74.............12......4.09........03.03.2010..... ..35.....? joanna84..............12......24.08......07.03.2010..... ...25......? nikulam................10.....05.09........01.04.2010... ....30......? emamcia...............6....................15.04.2010... .....22... baska200..........31........10.09.........14.11.2009.... ..26.....? Ale wczoraj mialam ubaw.Maly szalal jak nigdy.Kopal i kopal,az mi brzuch podskakiwal.M sie smial,ze pilki szuka :D Najlepsze jest to,ze chcialam mu pokazac jak brzuch skacze,ale jak tylko przyszedl z pracy i usiadl kolo mnie to sie cisza w brzuchu zrobila.Moze juz wie,ze jak tata w okolicy to trzeba byc grzecznym hihi Wczoraj wieczorem nawet na net nie moglam wejsc.Nie wiem co kombinowali,ale zadnej strony nie chcialo otwierac 😠 To nie tylko u mnie dlatego wiem,ze to nie wina kompa tylko cholernego operatora 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko mi sie Daniel bardzo podoba :) Artur wydaje mi sie troche za twarde..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurko to nie chodzi o obiady dla męża i dziecka ale mam robotników którzy też pracują u teściów ale to ja im kupuję i gotuję oczywiście nie mam za złe teściowej bo ona po prostu nie za bardzo może ale jest to dosyć męczące tak dzień w dzień ani święta nie mam ani nic.A co do mojego eMa to się chyba już przyzwyczaił trochę za bardzo rzuca brudne ubrania gdzie popadnie,nici zużyte do zębów znajduję w kuchni jakbym mało miała sprzątania po dziecku. Czasem oczywiście powie ale ładnie wysprzątałaś albo że dobry obiadek zrobiłam ale częściej słyszę że kiedyś co niedziela była sałatka,ciasto...ale kiedyś nie miałam męża i dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia z facetami to juz chyba tak jest,bo ja mam to samo. M przyzwyczail sie do pewnych rzeczy,kiedys go to zaskakiwalo i cieszylo,a teraz jak tego nie zrobie to sa pretensje. Np pranie i skladanie jego skarpetek czy gaci,to ze codziennie dostaje obiad pod ryjek.Pamietam jak kiedys zle sie czulam i nie zrobilam obiadu,obrazil sie wtedy na mnie,bo przeciez caly dzien w domu bylam...Za to on jak ma wolne,to nie raz dzwoni czy musi obiad robic,bo glowa go boli..😠 Roznica jest taka ze ja stoje przy obiedzie czasem po kika godzin jak sobie cos wymysli,a jego obiad zajmuje mu ok 30min.. No,ale to sa faceci-z nimi zle,bez nich jeszcze gorzej hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia moze sie uda ze bedzie chłopczyk wiesz my dokładnie mamy te same smaki bo ja jem i słodkie i to takie zachcianki bo wcześniej nie lubiałam słodkiego i jem też kwaśne i robie sobie mieszanki wybuchowe ;-) Tak tak z tymi chłopami to tak jest oni za szybko sie przyzwyczajają ale naszczęście mój niejest wymagający chce coś zjesć na obiad żeby nie był głodny a niemusi być to niewiadomo co i tu mam dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w koncu ktos sie odezwal. Ja teraz ide obrac ziemniaczki,bo przed wyjsciem trzeba jakis obiadek zjesc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania to dziś do pracy idziesz???????????? Ale by mi sie niechciało szok. A ja byłam dziś w pracy i zawiozłam L4 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no ide ide...niestety.2 dni wolnego byly i skonczyly... Jeszcze dzis ruch bedzie,ze hoho,mam nadzieje,ze chociaz sama nie bede.. Beata Ty to masz dobrze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym poszła za Ciebie z chęcią ;) zawsze to jakaś odmiana.Mój M nawet jakbym go na tydzien zostawiła to by obiadu nie zrobił bo nie umie jedynie frytki a do mamusi ma blisko więc wiadomo :D Jadę na miasto będę wieczorkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj M tez pewnie zywilby sie frytkami i hamburgerami gdyby zostal sam. Ja zaraz musze wychodzic..to jest straszne jak mi sie nie chce...Jeszcze do banku musze wejsc po drodze,wiec musze wyjsc wczesniej..😠 Zjadlam obiad i jestem tak pelna ze zaraz chyba eksploduje hihi Milego popoludnia Kobitki.Zajrze jak bede miec chwilke w pracy. Papa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co tu taka cisza ?????????????????????????? Klaudia to jakieś większe zakupy były????????????????? A ja mam 2 dzieci i wiecie co szlak mnie trafia bo bawie eMa siostry dziecko i ktoś taki dzieci nie powinien mieć wiecie co mały ma 4 lata skończone w lipcu i nawet nie mówi niby widać ze jakiś chory jest ale to też dzięki swojej porąbanej mamusi bo całą ciąże paliła papierosy jeden od drógiego i dzieciak ma coś z głową niestety ale jakie odgłosy daje ja jestem w szoku bo nigdy aż tak długo go nie widziałam dziecko po schodach nie umie chodzić ani samo jeść szok szok szok !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mało tu siedzę, bo kompem się teraz muszę dzielić. Mój chłop przesiaduje przy biurku i się rządzi:) Beata, tych dzieci szkoda... To samo było z moją kuzynką, bo paliła i piła piwo, a dziewczyna kuzyna robiła podobnie. Teraz jedno dziecko ma problemy z oskrzelami, a drugie jest noworodkiem, to może później wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany co tu sie dziś dzieje!!!!!!??????????????????????????????????????? Mało kto sie odzywa a Lola i Pati to już nas opuściły na dobre chyba ale cóż może im tam lepiej wiem ze sie starają i tam mają więcej do popisania no ale............... zmuszać nie bedziemy do pisania. Klaudia a Ty już w domu jesteś???????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem już w domku niedawno wróciłam.Nie było zakupków niestety same załatwienia. Co do tego dziecka to wiadomo że samo się nie wychowa trzeba wszystkiego nauczyć od podstaw a jak nie ma kto to takie są efekty. Ale miałam dziś beznadziejny dzień cieszę się że się kończy.Wstałam lewą nogą chyba? Pati____Lola_____wracajcie do nas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia ja dziś nawet nawet funkcjonuje ale są dni kiedy nic mi sie niechce i wszystko i wszyscy mnie denerwują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×