Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Klaudia0405

Kobietki,przyszłe i obecne mamusie

Polecane posty

Tala, moja mama tez tyle ze mną przytyła. Udało jej się schudnąć, bo mocno się za siebie wzięła, ale pewnie trzeba mieć dużo samozaparcia. Ja jestem łakomczuchem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania ja mam amstaffa i wiesz co jest kochany dzieci mogą robić z nim co chcą dorośli kto chce to głaska ha ha nawet na listonosza nie szczeka jest śmieszny a kiedyś go pogryzła jakaś mała bestia podwórkowa i krew mu sie lała a on biedny nawet mu nie oddał wiec zależy od właściciela jak sobie wychowa psa. Ja narazie przytyłam 6 kg ha ha ale wiem ze wnet szybko poleci waga do góry zimno sie robi i bede siedzieć w domku i tyć a ostatnio pączki wcinam jak wściekła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha ha moja dzidzia macha do Was:-) a raczej sie rzuca jak wściekła a raczej wściekły hi hi Tala prawie wszystkie jestesmy w ciąży ale niektóre mają już dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz probuje sie wziasc za siebie od 15 miesiecy jestem len ;]miesiac temu stroj na fitnes kupilam jeszcze metki ma ;]diete od dietetyka mam od 6 miesiecy ;] lezy tak sobie w szufladzie;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tala,a probowalas pilates? nieduzy wysilek a efekty sa i to szybko. Beata to Ty prawie nic nie przytylas! Co do psa to dokladnie o to chodzi-zalezy jak kto wychowuje. Wlasnie wstawilam ziemniaczki na obiadek,jeszcze zjem i lece..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja chyba bede musiala sobie kurtke zimowa kupic..Najwyzej potem sprzedam gdzies na ebay albo allegro.W swoja juz sie ledwo mieszcze..Jak zrobi sie zimno to juz jej nie zapne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bylam pewna od pierwszego dnia ze bede miala dziewczynke ;] moja ma na imie Maja;]pszczolka;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rany kolejna koszula robi sie za mala na brzuchu..Ostatnio chcialam kupic wieksza,ale nie bylo..Moze jutro kupie w innym miescie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajne imie.Kolezanki coreczka tez tak ma. Ja dla dziewczynki chcialam Nadia albo Magda,no ale bedzie Sebastian :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety nie mam tu tego sklepu (jestem w Irlandii). Do pracy mamy okreslone koszule.Wszystkie musimy miec takie same.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uciekam do pracy.Dzis pewnie bedzie zapieprz jak jasna cholera,az sie boje. Zjadlam obiadek i musze powiedziec,ze dobrze,ze mam z gorki..Sie skulam na dol..Jestem tak pelna,ze zaraz chyba pekne.. Odezwe sie pozniej jesli bede miec taka mozliwosc.Milego popoludnia 🖐️ 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wkurzajace to jest,bo boje sie,ze rozmiarow zabraknie hihi U gory wszystkie koszule sa troche za duze,ale na brzuchu sie opinaja.. Dobra,uciekam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja póki co 6 kg do przodu.Właśnie gin mi mówił żebym piła kakao ale ja wolę rano kawę... Beatko___nie załamuj się też ostatnio sobie flaczki wymyśliłam... Tala____nie jesteśmy wszystkie w ciąży ale większość ;) Ja jestem w ciąży z drugim dzieckiem moja córcia skończyła w sierpniu 3 latka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tala___jeśli chcesz szybko schudnąć to polecam Ci dietę kopenhaską ale ostrzegam że silna wola to podstawa.Ja byłam na niej i schudłam więcej niż chciałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tym momencie probuje dziecko namowic na nalesnika ale z mizernym skutkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane dziecko wziala i wdeptala nalesnika w posciel swoja nie chce zeby mamusi sie nudzilo i wynajduje mi zajecia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tala chca pisac chca tylko czasu brak..Ja jestem w pracy i wlasnie mam chwile,zeby zlapac oddech..Jeszcze 48 pokoi do zameldowania..uff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie brak czasu a co to będzie jak się maleństwa urodzą?będziemy pisać jak będą spały?:) Tala___kilogramy mi nie wróciły po skonczeniu diety ale wiesz jak ją skonczyłam to odrzuciło mnie od jedzenia jakbym miała obsesję liczenie kalorii i w ogóle mało jadłam co drugi dzien się ważyłam ale na szczęście mam to za sobą i odżywiam się normalnie.Chociaż powiem Wam że jak tak się mało je to się człowiek lepiej czuje nie ma wzdęć a jest energia. Mam zamiar zrobić sobie przed snem kakao.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znajdziecie czas:)moze faktycznie sprobuje ta diete jeszcze troche bede szersza niz dluzsza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×