Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Klaudia0405

Kobietki,przyszłe i obecne mamusie

Polecane posty

Pati Ty cholero!!! Ja wiedzialam,ze Ty tam cos ukrywasz i ze gin to wypatrzy!!!! Ja bym teraz testa codziennie robila hihi No Ty diablico jedna!! Musialam przeczytac 2 razy co napisalas,bo probowalam przeczytac od razu wszystko,a tak sie nie da..:D:D:D:D Ok ok dobra uspakajam sie..no ale 2 tygodnie???No dobra..poczekam..ale zrobisz chociaz testy co???Zebym tu nie oszalala,ok??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOla___ ale z Ciebie optymista...ja niestety podchodzę do tego już bardziej realistycznie....i powiem wam coś jeszcze.... jak któraś zachodziła w ciążę i pisała " ja nie wierzę" to sobie myślałam .... tak tylko pisze przez skromność, żeby nam staraczkom nie było przykro...ale ... ja też nie wierzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANIU___ lekarz nie kazał mi robić testów tylko składać kasę hihi no...ale nie wiem czy długo wytrzymam...pewnie jak nie dostane @ do końca tygodnia to zrobię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati serce..Ty nawet nie wiesz jak ja Ci zycze,zeby to byla fasolka..ojejku az mi lezki polecialy.. Z ta wiara Pati to jest chyba tak,ze kazda staraczka boi sie uwierzyc..boi sie ze to tylko sen i ze sie bedzie musiala zaraz obudzic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie Pati bo wiesz każdej było trudno uwierzyć po tylu staraniach i widzisz mamy dzidziusie w brzuszkach i nas już kopią a mnie mós synek po tyłku kopie gdzieś tam mu sie podoba i czuje tam kopniaki. Pati poczekajmy spokojnie a jeśli gin twierdzi ze dzidzia to jest dzidzia tylko wiesz jak jest z tymi ciążami dlatego nastawia też Ciebie od innej strony. Mój M jak ostatnio poczuł maluszka to też łezki miał w oczach i strasznie sie cieszył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati ja Ci tylko podpowiem,ze na ebay.ie mozna tanio testy kupic w duzej ilosci..Ja tak zrobilam,za 10 testow zaplacilam jakies 25-30zl ;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati 2 lata staranek i moim zdaniem ani cylku więcej myśle że ten u góry wiedział co robi i jakis czas temu zabrał babcie ale zeby wynagrodzić Wam jej śmierć dał Wam małą istotke :-) OOOOOOOO ja tak myśle. Ania a czy Ty nie za dużo pracujesz Ty pewnie sie nawet nie wysypiasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatka___Ania___ macie rację i on tak zasugerował, że jest tysiące wczesnych poronień i nie chce, żebym płakała a jeśli już to chciałby widzieć moje łzy szczęścia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko ale ja w domku jestem :) Teraz caly tydzien pracuje od 7 do 15,dopiero w piatek mam na popoludniu.A fakt nie wysypiam sie,ale dla mnie niemozliwym jest wyspac sie do 6 rano...:( Robie co prawda 10 dni bez dnia wolnego..No,ale coz..czemu by ciezarnej nie dac tyle dni pracy... Nawet im nic nie mowie,bo nie jestem pierwsza ciezarna u nas na recepcji.Jak poprzedniej dawali tyle roboty,to ktoregos dnia zaslabla..widac,ze jednak nic ich to nie nauczylo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati ja wierze,gdzie tam wierze,ja WIEM!,ze wszystko bedzie ok i urosnie Wam silna i zdrowa kruszynka,O!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati nasze maluszki już czekają aż twoja dzidzia im pomacha ;-) a wiesz ile nasze dzidzie będą miały cioć ho ho. Wiecie co taksobie myśle ze niby mamy z Anią i Klaudią podobne terminy ale wygląda na to ze ja wczesniej urodze ciekawa jestem jak to bedzie jak bede juz z dzidzią w domu i mam nadzieje ze bedziemy miały czas do siebie napisać i pochwalić sie pociechami jakie do nas machały :-) A teraz jak grzeczna mamusia ide spać bo mały chce sie bawić chyba bo mnie szturcha cały czas. Pati Ty też do łóżeczka odpoczywać i to juz bo fasolka musi rosnać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja czekam az M wroci i tez szoruje do lozeczka.Jutro musze isc pieszo do pracy,bo M ma wolne.Nie chce go budzic rano,niech sie wyspi.Pewnie bedzie pozniej na mnie krzyczal,ale coz..;) Milej nocki Babolki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatka___ hihi czytam ...i śmiać mi się chce z tego wszystkiego...ale oki na wszelki wypadek idę spać :) Ania___ co ma być to będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek kobietki ;) Cóż za nowiny ja tu czytam??? Pati___Masz rację że jeszcze nie wierzysz ja też do tego wszystkiego sceptycznie podchodziłam wydawało mi się że zaraz będzie coś nie tak bo za dużo naczytałam się qw necie głupot ale co ma być to będzie i tak naprawdę dopiero teraz jak mam widoczny brzuszek i czuję ruchy to zaczynam planować cokolwiek i myśleć pozytywnie.Kochana ja bym powtórzyła test co Ci szkodzi możesz zrobić jutro rano.Gin nie widział pęcherzyka bo jeszcze nie miał go prawa zobaczyć to małe coś ma może z 1 mm jak nie mniej ;) Tempka obiecująca i gin miał racje bo i mi i Ani,Beatce też na dzien spadła a potem w górę i była cały czas 37.1 Nikulam____dlaczego wcześniej nic nie napisałaś?Boże kochany nie martw się ile wyniosło NT?Muszę wszystko z Ciebie siłą wyciągnąć!Nie martw się na zapas.Robiłaś test PAPPA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikulam___a usg miałaś dopochwowo czy przez brzuch?Ja wiem co przeżywasz to jakiś koszmar!U mnie nie wiem czy pamietasz też miało być żle a nie jest aby przez to nerwy straciłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek a ja jem sobie śniadanko i mysle co zrobić na obiadek bo już pomysły mi sie skńczyły a ja na nic specjalnego nie mam ochoty:-( Zupke już mam bo z wczorj mi została ale na 2 danie prosze o propozycje jakieś co Wy robicie może coś podpatrze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry. Jakiz to piekny poranek 8go dnia pracy..Szefowa mi dzis powiedziala,ze ma nadzieje,ze nie jestem wykonczona..masakra jakbym zlapala za nogi i trzasla o sciane to by jej smarki na brode wylecialy i by sie nogami nakryla..ale nie moge dzwigac ;) Beata jak wczoraj kupilam wieprzowine w takich grubszych plastrach,poddusilam na patelni z cebulka i przyprawami,zaciagnelam woda z maka i juz..do tego dzis bedzie salata ze smietanka mmm mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja właśnie robię flaczki trochę zachodu ale robię duży gar i potem w słoiki i są gotowe obiadki na potem a na drugie danie do wyboru panierowane piersi kurczaka z serem lub krokiety z kapustą i grzybami. Beata___jak zdrówko? Kiedy idziecie do gina?A i robicie test obciążenia glukozą?bo mi kazał zrobić i wysiedzę w laboratorium ze 3 godziny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane kobietki nie piszcie bo niemoge nadążyć :-) Mała Ewelka Chmurko Pati Nikulam i reszta gdzie sie podziałyście co ???????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baska200.................31...10.09.........4.11.2009... . ..26.....? Spacer w chmurach....31....01.10........11.12.2009......22......K mala29....................26...13.10.........03.01.2010. .. ..29..... M Anka323..................23...17.09........ 29.01.2010......24.......? Klaudia0405..............22....8.09.........31.01.2010.. ....26.......? Beata2611...............23....15.10.........03.02.2010... ... 26 .....M Nikamo74................12...4.09...........03.03.2010.. ....35.....? joanna84.................14...21.09.........07.03.2010.. ....25......? nikulam...................12...02.10.........01.04.2010. .....30......? emamcia..................6...................15.04.2010. .....22...? nowa81...................8....15.10.........11.05.2010.. .....28.......? No znalazłam tą tabelke ufff ale sie jej oszukałam ho ho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej becia ja jestem dzis mialam duzo prania,sprzatalam w chacie...a zaraz ide robic sobie i malej obiad a mojemu mezowi placki ziemniaczane bo on je uwielbia :D.Wiki jest dzis strasznie nie znosna ze az mnie nosi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiecie co ostatnio sprawdzilam jak mozna zrobic aby nie trzec pyrkow na tarce i zeby se rak nie zdzierac :P wsadzilam mniejsze kawalki ziemniakow do blendera i tak lalnie sie zmiksowaly ze az miekkie kluchy szare byly...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelka no cóż dzieciaczki czasem tak mają ;) O zjadłabym takiego placuszka ale nie chce mi się robić... Nikulam___??????? Pati___a Ty co siedzisz cicho? Anka____jeszcze godzinka w pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia---tak kość nosowa w porzadku, przepływ przez zastawke trójdzielną i wszystkie inne parametry w porządku, tylko (aż) to cholerne NT.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia---USG już przez brzuch, test PAPPA zrobiłam, jeszcze nie mam wyników,ale z tego co sie nacyztałam w necie to rzadko wychodzi dobrze, zwłaszcza w moim wieku, do tego przecież te wyniki mojego M tylko 15 % plemników o prawidłowej budowie, więc pewnie ten uszkodzony dotarł :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PATI------GRATULACJE KOCHANA!!!!!Ja tam własciwie jestem pewna,że to Groszek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia___ hihi no jak się spotkała..... to na razie zajmę się czymś pożytecznym ...aleeeee...Kochana ..jak przylazłaby to ...będę się u Ciebie też mogła wypłakać ???? NIKUSIA___ proszę napisz co się dzieje, jeśli nie chcesz tutaj to napisz mi maila ...ja na prawdę się martwię o Was ...a Ty mnie tak zbywasz.... jakieś dziwne terminy ...jak zwykle dla mnie z kosmosu... coś niedouczona jestem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×