Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Klaudia0405

Kobietki,przyszłe i obecne mamusie

Polecane posty

PATI----nie mam jeszcze kolejnych wyników i nie wiem sama co dalej, przepraszam,ale nie chce o tym mówić bo za każdym razem jak o tym mówie-pisze to się bardziej pogrążam ,analizuje i zamartwiam.Wole chyba poprostu udawać,że o tym nie myśle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrycja, mam nadzieję, że to jest Twoje upragnione dzieciątko. Czekam z Tobą na potwierdzenie i mocno trzymam kciuki! Twoje objawy zawsze wyglądały podejrzanie, a jeśli tym razem będą znaczyły to, o czym marzysz, to bardzo Ci gratuluję. Jak się teraz czujesz? Za dwa tygodnie dowiemy się czegoś więcej? Ewelka, ale to taki słodki ciężar, nie? Dzieciątko denerwuje, ale bardzo je kochasz i tak dalej...?:) Tak się już przygotowuję z argumentami, kiedy moje bobo da mi do wiwatu. Trochę się tego boję... Dziewczyny, ciągle chce mi się spać. Mam powtórkę z początku ciąży. Za to w nocy zdarza mi się nie spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spacerku___ właśnie wstałam. :)....jakiś ten dzień śpiący... właściwie to czuję się dobrze...jest mi tylko trochę niedobrze i lekko pobolewa mnie brzuch, jakaś zgaga...ale nic nadzwyczajnego...prawie tak jak przed @ no może prócz ...sama Kochana nie wiem jak to nazwać... chciałabym się nie obudzić z tego...co teraz mi się wydaje, że mi się śni... Madziu tak jakbym stała obok siebie i była tylko obserwatorem... na razie staram się za wiele o tym nie myśleć...jestem zmęczona... i staram się nie wmawiać broń Boże, ze to ciąża...cały czas myślę, że @ przyjdzie... a jeśli to ciąża...to na pewno napiszę poradnik dla staraczek :) Mój eM głaska mnie po brzuszku i rozmawia hihi z... niby fasolkom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, kochana, po dwóch latach świntuszenia bez trzymanki musi się udać:) Jesteś senna, a ja rozumiem Cię doskonale, bo mam oczy na zapałkach:) Chodź na piwko naprzeciwko:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spacerku____ na piwo hihi ja to bym jakieś babskie mogła ale Tobie nie wolno hihi i tu Cię mam :) a na piwo się umówimy kiedyś ...może w lecie ...będę bliżej morza...o ile uda mi się schudnąć i pośladki wypięknić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babeczki ja poczytałam ale niemam siły wiele pisać ale napisze troszke i ide spać. Więc coraz gozej sie czuje i goraczka mi wyskoczyła jutro rano ide do mojej lekarki i niech mnie ratuje bo ja juz mam dość a kaszle gorzej niż gruźlik normalnie dusze sie mam nadzieje ze to nie zapalenie płuc bo mnie w szpital wsadzą a tego bym nie chciała :-( Miałam iść dziś do lekarki na dyżur ale stwierdziłam że niebede szła bo niewiem kto jest a jak bedzie znów ta baba co mi dała leki jakich w ciaży brać nie wolno to poco mam marznąć teraz lepiej pod kołderke wskoczyć Nikulam mam nadzieje ze bedzie z Twoim maleństwem wszystko dobrze i że bedzie zdrowe bo napewno to nie ten felerny plemnik pierwszy dotarł N

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikulam___ale napisz dokładnie jakie było NT?przy jakim CRL i ja bym zrobiła usg u innego gina i to zażycz sobie dopochwowo to są milimetry i przez brzuch nieraz mylnie wychodzi.Przede wszystkim uspokój się i pomyśl że masz w sobie dziecko nieważne jest to całe NT to jest tylko matematyka to o niczym nie przesądza pewnie o tym wiesz? Pati___no musisz się oswoić z tą myślą że w końcu się udało i zostaniesz mamą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia___ Słońce...ja się muszę oswoić z myślą, że to przeziębienie...mam tempe...37.4 i nabiera mnie choróbsko, więc... specyfiki piwniczne poszły w ruch :) Ty lepiej powiedz jak Wy się czujecie ??? Jak maleństwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak w ogóle to ja idę spać :( bo... jakaś dzisiaj po tych wczorajszych wizytach padnięta jestem :) dobranoc Foczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki. Beatka ladnie sie urzadzilas..Lez plackiem,a jutro sie cieplo ubierz i jeszcze raz do lekarza.A co to za historia z ta lekarka co Ci zapisala leki,ktorych nie mozesz brac??Co to za idiotka!! Kuruj sie kochana. Pati nasikaj na tego testa no..bo ja nie wytrzymam!!! Zjadlam wlasnie kolacyjke.M oglada mecz,a mi sie juz spac chce.Jeszcze jutro musze wstac rano..potem 3 dni z rzedu bede mogla sie wyspac.. Milej nocki zycze :) Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pierwsza i robię Wam POBUDKE!!!!!!!!!!!!!!! Wstawać na kawkę z mlekiem pijecie w ogóle?Bo ja sobie nie odmawiam.Łapią Was skurcze łydek w nocy?bo ja mimo że biorę magnez od początku ciąży to czasem mnie aż obudzi. Pati____tak tak wmawiaj sobie choróbsko a @-szona jak nie masz tak nie masz....który to dc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beata___pytałaś kiedyś o cycki to moje już chyba osiągnęły max.rozmiar i stanęły w końcu w miejscu....a siarę mam tylko jak nacisnę sama mi nie leci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry dzien dobry :D Ja juz dotarlam do mojej kochanej pracy:) Wlasnie zerknelam w komputer szefowej i w nagrode za te 10dni pracy bede miec teraz 4 dni wolnego!!!Chyba sie obsikam z radosci!! Jeszcze tylko jutro..A i widzialam,ze nie wie co ze mna zrobic w przyszlym tygodniu,wiec chyba jej powiem,zeby mi wkleila jeszcze jeden dzien z urlopu,a co tam.Jak odpoczywac to odpoczywac hehe Klaudia ja tez tak mam,ze leci mi siara tylko jak nacisne i tylko rano.Na wszelki wypadek zaopatrzylam sie we wkladki laktacyjne. Dzidzius mi sie kreci teraz jak taki maly wariat.Jak to pan doktor powiedzial "piekielne nasienie" hihi Beata jak sie czujesz?? Pati nie wymyslaj dziecko nie wymyslaj,oki? Z tym brzuchem to ja tez tak mialam.Dzien przed zrobieniem testu beczalam eMowi,ze znowu sie nie udalo,bo mnie tak boli,ze na pewno zaraz sie @szon wredny pojawi.. Milego dnia Kobity :D🖐️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foczki___ gdyby nie Chciejka, że mnie obudziła tel. to spałabym jak zabita... dobrze , że mnie obudziła...przynajmniej sobie pogaduszyłysmy chwilę :) Klaudia____ dziś 47dc i tempa nadal 37.0 no...może z 1/100 wcześniej niż 37.0 hihi , bo mierzę rtęciowym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia ja nie odmawiam sobie picia kawki,jedna z rana na cały dzień mi wystarcza. Oczywiście nie czarna i nie słodzona tylko z mleczkiem ;-) Ania obsikasz się ze szczęścia? Tylko nóg sobie nie oparz he he Czy wy kupujecie ciuszki z lumpeksów? Kurcze,ile tam jest pięknych malutkich rzeczy,nie sposób się odwrócić i nie kupić. Nie jedne to normalnie oryginały,może tylko Ty jedna masz taki ciuszek w Polsce no nie? A co do ciuszków,to jaki proszek polecacie? ale taki,żeby rzeczy naprawdę miały zapach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co :( coś mi się stało....całą noc nie spałam tak mnie jakoś dziwnie pierś ale tylko lewa boli....aż ręką nie mogę ruszać. Bok piersi aż ból pod pachę wchodzi buuuu.... Na szczęście węzły chłonne nie są powiększone...może to z wczorajszego leżenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm Pati...no nie wiem..moze to przez zmiany,ktore w nich zachodza :P Klaudia zapomnialam Ci napisac,ze mnie tez kurcze w lydki czasem lapia.Gin powiedzial,ze to normalne i zeby kawy nie pic,bo ona wyplukuje magnez z organizmu-ja i tak nie pije,a jak juz to bezkofeinowa ;) Raz mnie taki skurcz zlapal w srodku nocy,ze myslalam,ze oszaleje,nie chcialo mi przejsc.Nie moge sie np rano przeciagnac jak sie obudze,bo od razu czuje,ze mnie zaraz chwyci...A tak milo zawsze sie rano przeciagnac.. Mala tak normalnie az sie chyba obsikam z radosci hihi w sensie,ze popuszcze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie mam to samo Anka. Pati___to normalne na początku ciąży ;) dopiero Cię zaczną boleć bo będą rosły....rosły.....Uch...dobrze że mam to za sobą. Babolki ale mi ten czas leci już pażdziernik za m-c Wszystkich świętych potem wigilia,sylwester(który spędzę sama :() no i szykowanie się do porodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała___czasem coś kupię w używanych ale rzadko bo na to trzeba mieć czas żeby poszperać ale u mnie w okolicy są komisy z ubrankami i tam jest wszystko ładnie na wieszakach,wyprane,wyprasowane i za połowę ceny to tak dla dziecka żeby chodziło po domu to się nowych nie opłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klauduś ____ czemu sama ???? pewnie eM do pracy idzie ? :( no dobra...powiedzmy, że to może być ciąża ;)...coś powinnam jeść ? więcej ? mniej czegoś ? na coś szczególnie uważać ? ćwiczyć nie ćwiczyć ? ANIA___KLAUDIA___SPACERKU____ proszę do dobre rady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety idzie w Sylwestra do pracy :( i będę sama z wielkim brzuchem i córcią. Pati___jedz normalnie i to na co masz ochotę aby unikaj chipsów,napojów i wszelkich niezdrowych rzeczy no i serów pleśniowych.Ja własnie grzeję zupkę i wstawiłam ziemniaki na obiad. A co tu nas tak mało? MamaNikolki____żyjesz jeszcze?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babeczki A ja poszłam do lekarza i co???!!!!!!!!!!!!!!!! Czekałam półtorej godziny w kolejce i już miałam wchodzić jak jakiś stary dziad wepchną mi sie do kolejki i siedział tam u niej długo i niestety musiałam zrezygnować z wizyty u lekarki bo mała już kończyła za 5 minut lekcje i musiałam lecieć do szkoły. Pati kochana mi na począdku ciąży gin kazał unikać owoców cytrusowych wiec ich nie jadłam :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia myślisz o samym łóżku czy o wszystkich mebelkach? Skomentuję załączony link: śliczne,po prostu bajka. Moja córcia by tez takie chciała,jest zła"że Pani kupuje a ja dla niej nie". I coś Ty kobieto narobiła? Julia teraz spać nie będzie mogła,już chce,żebym pokazała jej jak wyglądają inne pokoje ;-0 No jakbym nie miała tyle zobowiązań co mam(rata za auto itd) to bym się zafundowała dzieciom takie cuś,ale w tym przypadku będą musieli się zadowolić mebelkami z Black Red White za 600zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia myślisz o samym łóżku czy o wszystkich mebelkach? Skomentuję załączony link: śliczne,po prostu bajka. Moja córcia by tez takie chciała,jest zła"że Pani kupuje a ja dla niej nie". I coś Ty kobieto narobiła? Julia teraz spać nie będzie mogła,już chce,żebym pokazała jej jak wyglądają inne pokoje ;-0 No jakbym nie miała tyle zobowiązań co mam(rata za auto itd) to bym się zafundowała dzieciom takie cuś,ale w tym przypadku będą musieli się zadowolić mebelkami z Black Red White za 600zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia myślisz o samym łóżku czy o wszystkich mebelkach? Skomentuję załączony link: śliczne,po prostu bajka. Moja córcia by tez takie chciała,jest zła"że Pani kupuje a ja dla niej nie". I coś Ty kobieto narobiła? Julia teraz spać nie będzie mogła,już chce,żebym pokazała jej jak wyglądają inne pokoje ;-0 No jakbym nie miała tyle zobowiązań co mam(rata za auto itd) to bym się zafundowała dzieciom takie cuś,ale w tym przypadku będą musieli się zadowolić mebelkami z Black Red White za 600zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia---kolejnego USG nie am sensu robić, bo po pierwsze to już za póżno, badanie ma sens tylko do 13 tc +6 dni, przy wielkości do 84 mm, a po drugie robiłam u super specjalisty, jednego z 4 najbardziej polecanych lekarzy w Warszawie, posiadajacego akredytacje twórcy tej metody, rozliczajacego sie z wyników co roku i przedłużajacego akredytacje na kolejne lata, na super nowoczesnym sprzecie, na dodatek badanie powtorzone dwa dni poźniej i wynik ten sam.....Wiem,że to "tylko" matematyka, ale jednak po coś się nią robi i o czymś świadczy, no nic pozostaje mi czekać na wyniki pappa i zdaje sie amniopunkcje ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×