Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Klaudia0405

Kobietki,przyszłe i obecne mamusie

Polecane posty

Beatka___ no ja nawet nie wiem ,kiedy były te dni płodne..tak na chybi trafił ...zresztą zrobiliśmy sobie wolne od staranek :) i z tego co pamiętam i co otworzyliśmy wczoraj z eMem to był 17dc i 23 lub nawet 23dc... 17dc był na pewno bo mam wyliczone owulację wg metody Jonasa...ale wcale w to już nie wierzymy ...zresztą my a szczególnie ja już w nic nie wierzę , dlatego dałam sobie spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatka___ a syrop jaki możesz? jakąś polopirynę, rutinoscorbin???? można takie rzeczy czy raczej nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kafe mi nie wchodziła znowu. Pati, co z tym Twoim okresem? Jeszcze wymiotujesz? Moja Kludusia Was pozdrawia wypinając się pupą:D Inaczej jeszcze nie potrafi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spacerku___ nie wymiotuję ale jest mi niedobrze...ja tak sobie myślę. że pewnie przez ten nadchodzący katar tak mam...wszystko pomału mam nadzieję wraca do normy , bo mam czarne myśli i tysiące czarnych scenariuszy :( aż mnie brzuch zaczął boleć... hihi może dostanę i nie będę musiała iść ? latam , patrzę ale moja wielebna na mnie się wypięła :( Pozdrów swoją kruszynkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati ja czekam na newsy po wizycie u gina.Masz na 19,tak? to zaraz po sie melduj!! Mi lekarz powiedzial,zeby rutinoscorbinu nie brac,bo zawiera rutyne.Kazal leczyc sie mlekiem z miode(zdzialal cuda),herbata z malinami,cytryna i najlepiej tez miod zamiast cukru.Ale mowil tez,ze to przy zwyklym przeziebieniu.Mi pomoglo :) Jak bylam na wizycie pytalam tez o basen,czy moge chodzic,ale odradzil jesli basen jest z woda chlorowana.Chlor wyplukuje pozytywne bakterie z pochwy,co moze prowadzic do zakazen.Mowil,ze ma wiele pacjentek,ktore nawet nie wiedza,ze maja jakies zakazenie,bo moze sie wcale nie objawiac na zewnatrz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie.Ani jedna z Was nie może mi nic napisać o tym jakie miała NT i przy jakim CRL na tym waznym USG w 11-14 tc? :(Szkoda:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania___ tak wizytę mam dopiero na 19 a newsy ...oby nie były powalające dla mnie, bo już mam dość tych złych wiadomości albo co gorsza... nijakich wiadomości :( Tobie przeszło...to dobrze :) a mnie chyba nabiera grypa na dobre, bo mnie strasznie krzyże bolą od kilku dni... i tak po kolei się rozłażę :( NIKUSIU___ kochana jak się czujesz? jak maleństwo ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joł! Nikulam___ja Ci pisałam że nie mogę znaleść tego wyniku a jakie było u Twojego dzidziusia?Ja pamiętam że miałam w normie ale ile dokładnie to nie pamietam. Pati___witamy;)witamy!Głowa do góry idż kobieto do gina i weigli ż się za tą swoją panią żeby Ci się uspokoiła ;) A zaraz wejdę na stary topik bo już daaawno tam nie zaglądałam. Mała____no owsiki są w jelitach a nie w krwi ale wiesz przy porodzie maleństwo się zarazi na pewno.A do którego gina meaila pisałaś? Chmurko___moje maleństwo też pozdrawia i wypina się czym tylko może i macha też wszystkim czym się tylko da ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia, fajne są te wypięte pupy, nie?:D U mnie non stop się wypina, a zakładając, że jest już do góry nogami, to wtedy właśnie pupa, bo to coś jest okrągłe. Wtedy głaszczę tę kulkę, a ona chyba to lubi:) Jak zdrówko? Pati, czekamy na nowiny:) Ja brałam na początku ciąży rutinaceę i nikt mnie przed nią nie ostrzegał. Miałam powiększone węzły chłonne i kazali to wygrzać, pić herbaty itp. i brać rutynę z wit. C.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajne fajne ciągle sie zastanawiam czym mnie szturcha chyba nóżką bo od środka czuję jakby mały kijek ;) Zdrówko ok ale zima dopiero przed nami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia---fizycznie dobrze, psychicznie kiepsko,powiększone NT, jestem już po nieinwazyjnych badaniach genetycznych i czekam na wyrok co bedzie dalej.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudio,znalazłam lekarza on line,ich strony nie pamiętam ale odpisał mi maila z"nadzieja@nadzieja....Te kiszone ogóry albo sok to będzie mały problem,bo nie ma to jak swoje przetwory,ale z racji,że w tym roku były początki mojej ciąży to nic nie robiłam w słoiki. Jeden wielki błąd,to że owsiki lubią słodkie,ale problem w tym największy,ze ja też je lubię ;-( Jakoś będę musiała sobie poradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala nie moge znalezc ewelki..Wyskakuja mi 63 dziewczyny o tym imieniu i nazwisku i nigdzie nie ma tego miasta..a nie mam polskich znakow i nie moge wpisac w wyszukiwarce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikulam ja tez patrzyłam ale niestety nie widze takich oznaczeń w książeczce ciazy a wszystkie inne badania mam u swojego gina w mojej karcie i niestety choćbym chciała to niedam rady Ci pomóc :-( Ale wiem że gin mi mówił że moje wyniki badań są super dobre a ja głupia sie martwiłam że cos jest nie tak z moja krwią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikulam ja nawet nie wiem gdzie tego szukac..Patrzylam,ale tu w tych ich papierach nic takiego nie ma..Moze gin ma to gdzies u siebie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też czekam na wieści od Pati . ale niestety zaraz musze na chwilke wyjść z domku i bede później wiec mam nadzieje ze beda dobre wieści od gina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Foczki____ wróciłam cala i zdrowa ale.... do d**y z taką wizytą hihi rączek nie widać , nóżek nie widać, serduszka nie słychać i tak na prawdę nic za wiele widać... tabletek na wywołanie @ nie dostałam , mam jeść folik i za dwa tygodnie na usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marokanski sklep
Zapraszamy do zapoznania sie z marokanskim rekodzielem ... Niepowtarzalne elementy wystroju wnetrza i ogrodu ... Meble, lampy, lampiony, ceramika, tagine, bizuteria, galanteria skorzana ... Energia wyplywajaca z rak marokanskich rzemieslnikow ... arabski klimat ... www.marokostyle.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak poważnie...mój pan doktor powiedział, że może to i za wcześnie ale on serdecznie mi gratuluje hihi ale ja jakoś w to nie wierzę dopóki nie zobaczę usg i fasolki...powiedział też, że testy nie zawsze wychodzą...nawet te z krwi ale... mam śluzówkę i coś tam i coś tam świadczące o wczesnej ciąży ale co to nie pamiętam taka byłam spięta...że wreszcie Pan doktor się zapytał" ale ...pani to się chyba nie cieszy???" odpowiedziałam, że cieszę się bardzo tylko , że nie wierzę....hihi powiedział, że bardzo dobrze, że nie wierzę i niech na razie tak zostanie... ale ...jak to????? nie widział zarodka dokładnie, bo za wcześnie????? bo na pewno tam żadnego zarodka nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati tu lobuzie!!!!!!4 pewnie mialas tez tak jak ja pozno owulke!!!!!! ale pogratuluje za 2 tyg ale na pewno to fasolka!!!!!! juuupiii!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje scenariusze się nie sprawdziły, nie jestem chora.... ale jakoś mam mieszane uczucia... mój gin mi ładnie wytłumaczył 10000000razy, że mam tempę wysoką jak dla mnie dość długo jak na ...tylko spóźniający się @ ale....ja myślałam, że da mi ...a zresztą... znając życie to jutro dostanę @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati kochana wiem że trudno Ci uwierzyc ale zobaczysz zaniedługo zobaczysz swoje maleństwo w brzuszku i pomacha Tonie tak jak nam macha i bedzie mogło do nas pomachać i nas pozdrowić hi hi ale ok poczekajmy sobie te 2 tygodnie to bedzie juz widać fasolke małą bo małą ale bedzie widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatka___ ale...nawet ie powiedział, ze widzi pęcherzyk :( przynajmniej ja nie pamiętam :( powiedział tylko tyle, że testy mogą mi nie wychodzić i mam mierzyć tempę a nie wydawać kasy na testy, bo jego zdaniem na co inne będzie potrzebne... a co do tempy... to nawet jak spadnie w jednym dniu to się nic nie dzieje...no zobaczymy..dwa tygodnie to nie koniec świata - w końcu czekam już prawie dwa lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×