Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Klaudia0405

Kobietki,przyszłe i obecne mamusie

Polecane posty

Nikulam ja bym juz do pracy nie wracała a jeszcze zależy co w pracy robisz. Ja jestem na zwolnieniu od dnia kiedy gin potwierdził ciaże bo poco mam dźwigać blachy i wdychać kleje i lakiery ble i uciekłam na L4. Śmiać mi sie chce bo byłam w pracy L4 zanieść i jeszcze 2 dziewczyny poszły na L4 bo w ciaży hi hi mało kobiet na hali zostało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała ale sliczne te małe buźki ja musze znaleźć u mnie usg 3d lub 4d ale podobno jest tylko w jednym miejscu i długie terminy hmmmmm ja chce zobaczyc takie maleństwo moje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej melduje sie i ja z chipsami przy kompie...mniam bekonowe nawet Wiki je palaszuje :P Wiki konczy dzis 11 miesiecy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko----w Twoim przypadku to z pewnością też bym poszła od razu. Ja mam prace raczej za biurkiem, czasem pojeżdże po mieście samochodem z kierowcą i nic nie musze dźwigać.Chętnie bym jeszcze popracowała, ale nerwowo u mnie, maja nas dzielić, przenosić, nie mam na nic wpływu więc po co tam siedzieć i się denenrwować. U nas też bardzo drogo (zapłace 250zł.) i terminby do dobrych lekarzy długie, dlatego profilaktycznie zapisałam się z mc temu a badanie dopiero 16 listopada.Mam nadzieje,że jakoś wytrzymam do tego czasu i badanie wykluczy jakieś inne ewentulane wady, których nie obejmuje test pappa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja szczerze mówiąc nie wiedziałam,że mój lekarz ma ten nowszy aparat,poszłam do niego na pierwszą wizytę po lek aby przesunąć miesiączkę i tak mi się spodobało jego podejście do pacjentki że już zostałam. No ale nie dziwmy się,że zakupił taką aparaturę,jak dwa razy w tyg przewija się przez jego gabinet masa kobiet (ma od 16 otwarty),załóżmy że po 15 minut bada pacjentkę to jakieś 20 pacjentek min. Każda teraz da za wizytę 100 zł albo 60 i wychodzi ładna sumka,min 2 tys a tyg koło 5 tys. No zobaczcie same jaki utarg ma ginekolog,oprócz tego pracuje w przychodni. Kurcze,może by mój M na studia poszedł he he. Takiego doktorka w rodzinie fajnie byłoby mieć co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelka daj buziaka Wikusi od nas. Za miesiąc imprezę szykujesz ;-) Że co? 250zł USG ? No ja bym na pewno tyle nie dała jakby lekarz chciał je wykonywać co 2 miesiące. Ale jedno albo dwa na całą ciąże zrobić to inna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala---tyle niestety się za nie płaci w Wawie:( Oczywiście u dobrego specjalisty( z akredytacją) na świetnym sprzecie. W Warszawie polecanych jest w zasadzie 4-7 lekarzy. Na szczęście te ważne badania wykonuje się w ciązy 3 razy więc wszystkie pozostałe usg mozna już zrobić znacznie taniej:)Ja mam je zupełnie za darmo, tj. w pakiecie medycznym, podobnie jak wszystkie wizyty u gina, badania itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mojego gina tez jest mnustwo pacjentek ale ma zwykłe usg. On to co ma na nim widzieć to widzi ale ja bym chciała takie 3d lub 4d :-( niestety szukam i w internecie niema stronki o usg na mim zadupiu Ewelka buziaczek dla małej. Mój sunek coś 2 dzień jest mało aktywny chyba mu sie niechce juz bawić z mamusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ;) Mała____moja babcia urodziła się 01 stycznia i są tez tacy z 31 grudnia na to ni ma rady.Z jednej strony lepiej jak dziecko się w styczniu urodzi to jest rok do przodu ale z czasem jak dorośnie to fajnie jak będzie kończyć 30-stkę dopiero w grudniu ;) Dzisiaj u mnie zupka ogórkowa i bigos.Zjadłam dwa duże jabłka zaraz pęknę. Ewelka___buziak dla Wiki 👄 Nikulam____sama się zastanawiałam nad usg 4d ale nie wiem czy jest sens robić jak u mnie wszystko w porządku?to tak by było z czystej ciekawości.No i robią tylko w lublinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bry. Wlasnie wstalam i bede pic kawke. Potem jedziemy z eMem na zakupy. Co do usg mi gin powiedzial,ze mam sie trzymac swojego terminu,bo usg na kazdej wizycie bedzie pokazywalo co innego. A to dlatego,ze przewiduje termin na podstawie wielkosci dziecka,a wiadomo,ze jedne dzieci rodza sie wieksze a inne mniejsze. Na 4D nie ide,bo to duzy koszt i w sumie nie jest potrzebne.Starczy mi to co widze na zwyklym :) Milego dnia Kobitki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala---moja mama urodziła się 1 stycznia:) Poszła do szkoły razem z tymi grudniowymi i zawsze wszędzie była najmłodsza:) Klaudia----ja ide na to 4 D bo ma wskazania, musze dokładnie serce i nerki pooglądać, ale gdybym nie miała to pewnie na jedno w czasie ciąży i tak bym się zdecydowała bo ja taka ciekawska jestem i chciałabym zobaczyć dzidzie w tym 4D:) Ja też mam bigos:) Własnie zajdłam troche lodów sorbetowych (maja mniej cukru), które zagryzłam kwasnym bigosem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z doskoku
hej, nikulam a do kogo chodzisz na usg? A te 4-7 lekarzy? Ciekawe czy mój się do nich zalicza - ja chodze do dr. Makowskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki:) mala opuszczam sie ostatnio bo zyje caly czas przeprowadzka i kredytami tragedia:( ewelka to czeka cie fajna impreza roczek :)moja miala w lipcu:) klaudia to prawie moje strony lublin ja urodzilam sie w Hrubieszowie kolo Zamoscia:)zawsze tam spedzam wakacje:) ja siedze w domku mala spi a ja korzystam z chwili spokoju i pije kawusie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tala___no hej ;) Tylko że ja od drugiej strony Lublina tzn Puław ale zawsze to nie daleko. Ja zjadłam bigos i poprawiłam ciastem... Nikulam____u nas usg3/4d to koszt 200 zł bardzo bym chciała ale niestety na kasie nie śpię no i nie mam wskazań więc to byłby taki moj wymysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my przyszlysmy ze spacerku wzielam mala i psa i poszlysmy...ale ruch u nas na ulicach ze szok...nie dosc ze 50 to zapierdalaja chyba ze 100 km/h...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dziś robiłam przemeblowanie u dzieci w pokoju. Ich łóżko piętrowe podzieliłam na dwa osobne łóżka,komodę przesunęłam w inne miejsce i zaraz się czuję inaczej. Niby nic,żadnych nowych mebli a jakoś tak inaczej ;-) Też mam za sobą jabłko,a nawet dwa. No i zrobiłam sobie omlety,mniam ale pyszne. A bigos....oj wciągnęłabym sobie he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki. A co tu taka cisza?? My juz wrocilismy z zakupkow.A sie obkupilismy ze hoho..Pelny bagaznik toreb.Kupilsmy 3 komplety ciuszkow-spodenki,koszulka i bluza.Kupilam sobie sciagaczke do pokarmu,4 butelki,smoczki.A co mi sie najbardziej podoba to to ze kupilam takie fajne urzadzenie w ktorym np przez noc mozna trzymac butelke z mlekiem i jedna komora ja grzeje,a w drugiej mozna podgrzac.Wygodne jak gdzies pojedziemy albo w nocy.Nie bede musiala zbiegac do kuchni.Chcialabym ograniczyc placz malego do minimum,bo M wstaje codziennie przed 6 i jezdzi cysterna.. W sumie do kupienia zostalo nam jeszcze troche spioszkow,elektroniczna niania i wozek i bedzie wsio :D WLasnie wypilam sobie herbatke z malinami i wcinam krowki :) A Wy gdzie??Co robicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Aniu taki podgrzewacz to fajna sprawa ja tez mialam z Aventu sprawdzil sie w nocy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POBUDKA LENIWCE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:):):):D:D;D Która chce kawkę?bo sobie robię. Ania____a nie zamierzasz karmić piersią?Ja jakoś nie używałam podgrzewacza bo przez 7 m-cy karmiłam piersią a potem raz jadła w nocy to wstałam zrobiłam w kuchni i nie było w sypialni bałaganu :) Ale teraz sobie mam zamiar kupić chociażby picie podgrzać.Kup sobie jeszcze na wzdęcia jakiś preparat dla noworodków to chyba espumisan a dla takich od 28 dnia życia najlepszy boboticon czy jakoś tak mam zamiar dawać zapobiegawczo i przepajać zwykłym koperkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolaudia świenta racja ja też odrazu bede dawać zapobiegawczo preparaty na wzdęcia bo niechce mieć powtórki z rozrywki ehhh nie spałam 3 miesiace tylko czasem oko zamkłam a na moja córcie nic nie działało takie miała kolki a do tego problemy z kupką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prosze kawka z mlekiem ;) Wreszcie mam z kim wypić...Właśnie moja maleńka próbuje mi coś włożyć w okolice żeber. Tak się zastanawiam nad imieniem i mi się podoba Julia ale M się na Milenę uparł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia niewiem jak u Was ale u nas to strasznie duzo jest Julek i w klasie nawet jest po kilka. Ale ładne. A mi sie podobają takie proste imiona. Ha ha mój synuś wczoraj tak sie wypinał że aż mnie bolało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale pyszna kawusia mniam mniam i nawet taka słodka jak ja lubie :-) Klaudia a nie podoba Ci sie Nikola????????????????? niby troche wymyślone ale ładne. Popatrz jak to jest zachcianki mamy podobne i myślałysmy że bedziemy miały tą sama płeć dziecka a tu niespodzianka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×