Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Klaudia0405

Kobietki,przyszłe i obecne mamusie

Polecane posty

Witajcie kobitki. Ja również prałam nawet nowe ciuszki,zgadza się,ludzie biorą to do rąk. Czasami nowe są takie troszkę sztywne,a po praniu mięciutkie i pachnące. Ale wiecie,że zastanawiam się nad praniem ciuszków w normalnym proszku? Tzn Vizir u nas w Tesco 6 kg był po 35 zł i kupiłam sobie do kolorów i do białego. Oczywista sprawa,że nie będę prała ciuszków razem w córki czy moimi. No po co kupować proszek,przyzwyczajać skórę dziecka do delikatnych proszków,jak i tak po czasie będzie się prało w normalnym proszku. Z resztą zobaczę jeszcze,to była jedynie sugestia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Mala ja sama mam problemy z normalnymi proszkami-predzej czy pozniej po kazdym dostaje uczulenia.Kiedys drapalam sie jak wsciekla i nie wiedzialam po czym.Okazalo sie,ze to od proszku.Tylko po tych delikatnych nic mi nie jest.To samo mam z szamponami do wlosow-co jakis czas musze zmieniac,bo dostaje lupiezu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę coś na poprawienie humoru. Z PAMIĘTNIKA PRAWDZIWEGO MĘŻCZYZNY PIĄTEK 19.06. Obudziłem się z nagle z przeświadczeniem, że odkryłem coś epokowego. No, może nie na miarę Nagrody Nobla, ale przynajmniej na jakieś porządne wyróżnienie bym zasłużył. Rzekomo najlepsze pomysły wpadają do głowy podczas snu. Postanowiłem pisać pamiętnik i przyśniło mi się, że kobieta jest jak automatyczna pralka. Każdą da się odpowiednio zaprogramować i będzie działa zgodnie z oczekiwaniami. Odpowiednie słowa, trochę ciepła i czułości, kwiaty, miła kolacja itd. itp. i program działa. Zawsze wiadomo, co, kiedy i jak się stanie, i na co i jak zareaguje. Pralka i kobieta są w swym działaniu identyczne, z tą tylko różnicą, że pralki nie da się zapakować od tyłu. SOBOTA 20.06. Nie rozumiem dlaczego kobitom do seksu są potrzebne czułe słowa? Przecież gadanie podczas seksu to zbędne marnowanie czasu. Słowa rozpraszają, przeszkadzają i zmuszają do myślenia. A po cholerę przy seksie myśleć? Wczoraj kochałem się z żoną. Milczałem jak zawsze, no bo o czym tu gadać? O Księdzu Rydzyku i jego finansach, czy o fajansiarskiej polskiej piłce nożnej? O. Rydzyka nie lubię, a na piłce nożnej Stara się nie zna. No to milczę. A ona do mnie: - Wiesz kochanie - a ja ją bzykam od tyłu - w Tobie już nie ma takiej czułości jak dawniej. Zaniedbujesz mnie. Mógłbyś chociaż czasami do mnie powiedzieć coś pieszczotliwie? - Dupa wyżej KOCHANIE! Lekarz powiedział, że szczęka może boleć jeszcze ze dwa tygodnie, ale złamania nie było. PONIEDZIAŁEK 22.06. Ja wciąż nie rozumiem kobiet, a swojej żony w szczególności mimo tylu lat małżeństwa. Wiecznie narzekają na swój wygląd. Za te jej maseczki, szmineczki, kremiki, piźdzki, to już bym sobie dawno mercedesa albo inne volvo kupił. Wczoraj narzekała, że ma małe piersi. Mówię jej: - Kobieto nie masz większych zmartwień? A ona mi narzeka, że się źle czuje, że powinna mieć większe, że może dałbym jej na silikony? ...eeeee.... babę, jak nic. Więc jej mówię: - Pocieraj sobie kilka razy dzienne papierem toaletowym między piersiami? - A to pomoże? Będą większe? - Dupie pomogło. Dentysta powiedział, że tę jedynkę to da się wstawić, ale tylko na metalowym implancie. Z dwójką nie będzie problemów, bo się tylko trochę uszczerbiła. WTOREK 23.06. Dziś rano córka przyszła, żebym jej pomógł zawiązać buciki. No, to wiążemy i wiążemy. Uczę ją o zajączkach i pętelkach, o motylkach zawiązujących skrzydełka, na kokardkę i takich tam sznurówkowych historyjkach, a ona mnie nagle pyta: - Tato A dlaczego dziewczynki mają mniejsze stópki od chłopców? - Aby w przyszłości mogły stać bliżej zlewu. Chłopakom w pracy powiedziałem, że mi szczapa przy rąbaniu drewna odbiła. Swoją drogą widać, że to mamy córcia - ma to &%#@$ gówniara. PIĄTEK 24. 07 Kochany Pamiętniczku, przepraszam, że mnie tu tak długo nie było. Ale w niedzielę przy śniadaniu w zeszłym miesiącu rozmawialiśmy z żoną na tematy religijne. Żona twierdziła, że kobieta to lepszy "produkt" Boga niż mężczyzna. Więc jej przypomniałem, że to mężczyznę stworzył Bóg jako pierwszego. A ona mi na to: - Taaa. bo musiał zacząć od zera. No szlag mnie trafił na gadzinę jedną hodowaną na mym męskim łonie to jej odszczeknąłem: - Yhm. A jak chciał stworzyć kobietę to się potknął i powiedział "k***a". I słowo ciałem się stało. Na OIOM-ie trzymali mnie tylko przez tydzień. Chirurg szczękowy powiedział, że miałem szczęście, że szczęka mi się w mózg nie wbiła. Mój wstrząs mózgu to byłby przy tym pikuś. Dopiero wczoraj mnie wypisali. SOBOTA 25.07. Kobiety to zawsze mają jakieś pretensje. Wiecznie coś im się nie podoba i nie wiedzą czego chcą. Pamiętam jak byłem przy urodzeniu córki. Żona darła się jak głupia: - Zróbcie coś z tym. Dajcie mi jakieś lekki. Ratunku to boli! To Ty powinieneś tu leżeć za mnie i skręcać się z bólu! To Ty mi to zrobiłeś! Nie chciałem być niczemu winny jak zawsze, więc jej przypomniałem: -Nie pamiętasz? Chciałem ci go wsadzić w pupę, ale powiedziałaś, że to będzie zbyt bolesne. Lekarz wylądował na urazówce. Mnie nie sięgnęła. Wróciłem po dwóch tygodniach, jak wytrzeźwiałem, a ona się uspokoiła. Baby to zawsze zwalają winę na nas. NIEDZIELA 26.07. I niech mi ktoś powie, że kobiety nie myślą permanentnie, tak jak mężczyźni, o seksie. Siedziałem wczoraj wieczorem w barze z kolegą i tłumaczyłem mu jak smakuje ogolona cipka, bo on nigdy takiej nie miał szansy popróbować. Nie wiedziałem jak mu wytłumaczyć więc mu mówię: - Wyobraź sobie, ogoloną cipkę i różowego Chupa Chups. - No i? - Więc ogolona cipka smakuje, jak ten lizak. - A jak smakuje owłosiona? - Jak lizak spod szafy. Chyba nie zrozumiał. Bez flaszki nigdy nie zrozumie, więc idziemy do baru. Podchodzę i zamawiam dwie szklanki Whisky. A barmanka do mnie: - Z lodem czy bez? - Bez loda. - odpowiedziałem - Kolega nie będzie czekał. I co? Nawet barmance lody w głowie. I niech mi któraś teraz powie, że tylko faceci ciągle myślą o seksie. ŚRODA 29.07. Po wczorajszej akcji poszedłem do pracy. Tym razem się udało. Miałem tylko pobite oko i rozcięte usta. Nie chciałem znowu sprzedawać, że to od rąbania drewna, więc przyznałem się, że to żona mnie pobiła. Chłopaki pytali: - Za co? No więc, powiedziałem im, że za to, że podczas seksu powiedziałem, do niej na "Ty". Nie uwierzyli. A co? Miałem im powiedzieć, że w trakcie ona do mnie powiedziała: - No już ze trzy miesiące się nie kochaliśmy. A ja jej odpowiedziałem: - Chyba Ty. To i tak dobrze, że się skończyło, jak skończyło, a nie tak, jak wtedy, gdy wylądowałem ze wstrząsem mózgu, gdy dostałem w ryja mrożonym kurczakiem. Kurde seksu mi się zachciało wtedy przy lodówce. Przecież przy lodówce chyba każda lubi. Szkoda tylko, że nie w Tesco. PIĄTEK 31.07. Kochany pamiętniczku dzisiaj robię eksperyment. Chcę sprawdzić kto jest moim najlepszym przyjacielem: pies czy żona? Zamknę oboje na noc w bagażniku mojego Zaporożca. Zobaczymy, kto się będzie cieszył rano, że mnie znowu widzi. To był ostatni wpis w odnalezionym pamiętniku. Życie prawdziwego mężczyzny potrafi być pełne niespodzianek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytalam po lebkach ze pisalyscie o urlopie tacierzynskim...wy dziewczyny jak bedziecie wychodzic ze szpitala to mozecie prosic o wypisanie dwu tygodniowej opieki nad wami...i to jest wypisywane w formie L4 mozecie zaglosowac na moja corcie??tylko ze musicie na pampersie.pl zalozyc sobie konto...nawet ciezaroweczki moga...tylko przy oddawaniu glosu niestety trzeba pare razy wpisywac kod bo jest cos nie tak z kodami...jak sie wyswietli info "dziekujemy za oddanie glosu" tzn ze zostal oddany a jesli inna inform.typu"ze zapraszamy w dniu jutrzejszym " po wpisaniu tzn ze trzeba jeszcze raz... http://www.pielegnacjadlarozwoju.pl/swiat_gallerydetails.php?id=447

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bry.. Loooooo rany Babole,a gdzie Was wcielo??? Ja juz w pracy.Pije kawke-rozpuszczalna,ale z kofeina..jak mam na wieczor a potem rano to musze sie napic,zeby przetrwac.Dzis w nocy wstawalam 3 razy do lazienki..co 2 godz..katastrofa..jak ja bym chciala isc na zwolnienie i sie nie meczyc ze wstawaniem rano... Milego dnia i odzywajcie sie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick..................... TC.... DB.........TERMIN ...........W .....PŁEĆ baska200.................31...10.09.........4.11.2009... . ..26........? Spacer w chmurach....34....29.10........08.12.2009......22........K mala29....................29...17.11.........03.01.2010. .. ..29...... M Anka323..................27...12.11........ 29.01.2010......24.......M Klaudia0405..............26...17.11.........31.01.2010.. ...26........K Beata2611...............26.....05.11.........03.02.2010 ... 26.......M Nikamo74................12...4.09...........03.03.2010.. ....35.....? joanna84.................14...21.09.........07.03.2010.. ....25......? nikulam...................16...28.10.........29.03.2010. ......31......? emamcia..................6...................15.04.2010. .......22......? nowa81...................8....15.10.........11.05.2010.. .....28.....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEŃDOBEREK :-) A ja juz po śniadanku i po spacerku do szkoły. fuj ale pogoda pada deszcz ale jest ciepło dobrze ze wczoraj byłam na spacerku bo dziś chyba pod kołderke wskcze. Wiecie co wczoraj z M rozmawialiśmy o maluszku i on powiedział ze niewie co zrobi jak zobaczy małego ze chyba z radości zemdleje i bedzie płakał :-) i łzy staneły mu w oczach. M ma już swój wiek (31) więc i na dziecko juz dawno instynkt sie włączył. Ewelka ja wczoraj chciałam zagłosować ale mi sie nie udało a teraz to chyba z 13 razy kod wbijałam i pisało ze mój głos już został oddany i że zaprasza jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja :) Nie chce się nawet nosa wystawiać za drzwi co za pogoda... Niewyspana jestem też wstawałam w nocy.A teraz moje malenstwo wkłada mi znowu coś pod żebra z prawej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie...... i byłam u dentysty. Do stosowanej pasy lacalut i zielonego płynu do płukania listerine, dostalam jeszcze zel elugel. Żółtym jezykiem mam się nie przejmować, a napuchnięte dziąsło zostało nacięte skalpelem i włozony lek, dziś musze wrócić na kontrolę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uuuuu ale czytania.... Nikulam___ja cały czas używam tą pastę i nie mam problemów z dziąsłami a też mi krwawiły.Gorzej bo teraz mam ucisk na przeponę i mi ciężko oddychać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jestem na chwilke :-) Klaudia wiesz z tym uciskiem na przepone nie jesteś sama ja tez mam problemy z oddychaniem ale najgorsze to to ze mnie boli przepona i niewiem jak usiaść zeby nie bolało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, wraca Chmurka Marnotrawna!!! Nareszcie trochę czasu dla siebie! Powiedzcie mi, dziewczyny, co ja mam kupić swojemu dziecku zanim się ono urodzi z działu chemii? 1. proszek do prania - jaki? radzono mi Lovelę 2. ma być jakiś płyn do płukania tkanin? 3. oliwka, coś na odparzenia (Sudocrem?), co do kąpieli (mydło w kostce, płynie?) 4. jakie jeszcze kosmetyki kupić do pielęgnacji? jakie firmy? 5. co z odciągaczem pokarmu? widzę, ze są różne technologie, jedne tańsze, drugie droższe. co się opłaca i jak działa? Będę wdzięczna za pomoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:)spacerku ja mialam lovele bardzo fajny proszek, sudocrem tez na odparzenia ,mydelko z johnsona polecam a plyn do kapieli to nivea i johnsona z lawenda bardzo fajny jest ale najlepszy to oilatum ma emolienty i swietnie nawila skore dziecka ,oliwka z bambino sprawdzila sie polecam tez aspirator do noska zamiast gruszki nie podraznia sluzowki noska isol fizjologiczna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek ;) Właśnie piję poranną kawkę. Chmurko____ja od początku prałam w zwykłym proszku tylko sensitive i plukałam w płynie lenor i nic złego się nie działo.Co do mycia dziecka to bardzo polecam płyn 3in1 Johnson's Top-tou-tou taki żółty w dużej butelce z dozownikiem że stawiasz płyn i naciskasz tak jak mydło w płynie,bardzo wygodny,wydajny i ślicznie pachnie a do tego chyba najłagodniejszy ze wszystkich.Mydła w kostce dla dzieci nie polecam bo wysusza i piecze w oczka.Do pupci ja używałam sudocremu i było ok. A laktator miałam ręczny jakiś nie za drogi mąż mi w aptece kupił ale nie za bardzo mi to szło odciągnęłam góra 60ml z jednej piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A oliwkę Chmurko możesz kupić i po kąpieli nasmarować dziecko albo dodać bezpośrednio do wanienki.No i pamiętaj o chusteczkach nawilżanych i pampersach.I jeśli masz małe sutki czy wklęsłe to kup sobie nakładki na piersi.Ja sobie biorę jeszcze ze sobą ketonal bo wątpię że wytrzymam po porodzie bez tego.No i majtki poporodowe z siateczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam witam, Wlasnie wciagnelam drozdzowke i wypilam kakao.Bede teraz ogladac powtorki Na Wspolnej,bo nic innego nie ma. Tak patrze na moj suwaczek i az sie milo robi,ze zeszlo ponizej 100dni do terminu.. To juz dzis czas przestawiamy?? To sie nocny ucieszy hehe,bedzie pracowal godzine dluzej :P Jak pogoda u Was??Bo u mnie takie wietrzysko,ze az huczy.Pada co chwile.Mam nadzieje,ze kolo 14 przestanie,bo ja musze do pracy dojsc,a przy takim wietrze parasol nie pomoze..:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cześć! Ja pracuję przy komputerze, to mogę pisać dziś z Wami. Jak spędzacie sobotę? Dzięki za rady. Niedługo się przydadzą. Zamierzamy kupić wszystko hurtem przez allegro, bo tam jest taniej i sprzedają sklepy. Tylko w rossmanie podpatrzę te kosmetyki i powącham co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) ja sobote spedze w domku dzis babcia bierze wnuczke na noc wiec sie wyspie:)spacerku polecam ci ten plyn do kapieli oilatum jest dostepny w aptekach mojej corce skorka luszczyla sie i pomogl swietnie nawilza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobiteki. Wreszcie ktos sie odezwal. Ja sobote spedze w pracy :/ Jeszcze mam 1.5 godziny. Maluszek sie dzis kreci. Czytalam,ze powinnysmy liczyc ruchy..??Robicie to? Moja mama mowi,ze to jakas bzdura,bo kazde dziecko jest inne.Czytalam,ze powinno sie czuc 10 ruchow na godzine..a co jak dziecko spi??To sie przeciez nie rzuca..? Szkoda,ze mi sie te rady odnosnie konkretnych produktow nie przydadza..u nas sa zupelnie inne.Bede musiala podpytac mamusie tu na miejscu.Z tego wszystkiego to tylko sudocrem tu maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten oilatum gdzies ok 30 zl ale jest wydajny daje sie 1 zakretke na wanienke ma taka tlusta konsystencje i oliwki juz nie trzeba:) i jest hipoalergiczny :) ta firma ogolnie ma swietne kosmetyki dla dzieci:) hej Aniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×