Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Klaudia0405

Kobietki,przyszłe i obecne mamusie

Polecane posty

Ja zmykam pizze wstawic do piekarnika bo juz glodna jestem Alescie mnie ucieszyly z tym farbowaniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie jak piszesz...eskorta w Polsce? Moja ciocia urodziła w aucie pod mostem bo powiedzieli że karetki które mieli to w terenie są. Ja w każdym razie będę czekać spakowana,jak mnie bóle chwycą to sama się zawiozę,auto postawię na parkingu strzeżonym. I przysięgam,że pojadę dopiero jak bóle będą co kilka minut,nie mam zamiaru się męczyć i być zostawiona samej sobie i czekać aż się mną zajmą jak będzie rozwarcie na 10 palców a małego główka będzie widoczna w kanale. Ja się farbować nie muszę całe szczęście,mam naturalny blond,ale do fryzjera tuż przed porodem to chętnie bym się wybrała.chociażby żeby grzywkę podciąć he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka Ty cholero,pizza,mniam mniam. Ja już kolację zjadłam przed 18,ale mam fasolkę po bretońsku w lodówce;-)) Wiecie,że normalnie to bym gazy miała że szaro by w pokoju było,a teraz po fasolce jakoś słabo. Ale bigos za mną chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pizza w piekarniku i zaraz ja wyjmuje :) Mala ja to bym sobie bigosik zajdla mmmmm tak z ziemniaczkami...zaraz dostane slinotoku. Uciekam na moje tasiemce :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie tasiemce znowu,wracać mi tu ale już. Dziś mam okropny dzień,od 18 czekam na M przy kompie a on mi oznajmia o 19 że jeszcze w pracy są. Żeby ich szef jeszcze dobrze płacił,to bym nic nie mówiła. Ale on ma ich za jakieś robaki,myśli,że każdy poleci jak on im powie. Ja czasami słów nie mam. To ja też idę stad,ooo. Zrobię sobie twarogu z cukrem i ze śmietaną. Dobranoc tasiemce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc. Nie moge spac od godziny. Zaraz jade na zajecia. Wczoraj sie zaziebilam i teraz bola mnie miesnie i gardlo. Jak zwykle, chwila nieuwagi i po ptakach. Klaudia pewnie grozi mi palcem, bo jestem nieuwazna. Zycze Wam milego dnia. Jak wroce z Gd, to pojde spac... Milo sie czyta Wasze pogawedki, ale na pisanie nie mam juz sily. Jutro sie zrehabilituje! Buziak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!No Spacerku Ty ranny ptaszku lecz się pij mleczko z miodem i masłem i soczek malinowy nic innego nam nie pozostaje :) Ja niedługo jadę na zakupy bo w lodówce wieje chłodem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś i moja Klaudia się przeziebiła bo kicha.W niedzielę Wszystkich Swiętych a ja nie mam butów ciepłych na płaskim obcasie tylko wszystko szpilki ani kurtki co by się na mnie zapięła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem i ja :-) Ja też troche przeziębiona i znów kaszle ale mam nadzieje ze przejdzie. A ze mnie zycie wyszło obeszłam do szkoły i spowrotem i ledwo zyje tak sie zmeczyłam. Dzis wieje strasznie wiatr i bedzie padało bo chmury wisza czarne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry. Ja wlasnie wstalam,zjadlam 2 kawalki jablecznika,bo tak jak u Klaudii u nas w lodowce tylko swiatlo zostalo. Za ok godzinke jedziemy na zakupy.Troche spozywki i kupimy reszte ubranek dla wiercipietka :) Wczoraj mnie tak mocno kopnal,ze pol wieczora mnie bolalo :o Silny maluch ;) Po zakupach pewnie bede padnieta.. Milego dnia Kobity :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie zabiegane mamusie. Ja będę piła kawusię ale nie mam nic słodkiego. U nas piękna złota jesień,z resztą spacerek to potwierdzi bo widzę że do Gdańska jeździ. Ja mam tydzień laby,moja córcia nie chodzi do szkoły bo Pani z grupy 0 zachorowała i nie jest wstanie opiekować się dwiema grupami rozbrykanych dzieci. Także wstaję o 7,robię dla syna śniadanie i kładę się dalej do wyrka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E tam zabiegane :-) ja to jeszcze od rana prawie nie siadłam spokojnie ale barszczyk zrobiony i 2 sie robi :-) i robie wafla kupiłam mleko słodzone zkondensowane i gotuje je a za jakis czas bede wcinać mniam aż na obiad przeszła mi ochota :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedna przez druga katuje tym co je,co będzie jadła,a mi tu język do du...ucieknie zaraz. Idę zaraz do sklepu po coś na podniesienie cukru. Jejka,a może ja uzależniona jestem od cukru? Dziś zrobię placki z jabłkami, ślińcie się jak ja na wasze zachcianki ooo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobiety:) ja tez mam tylko swiatelko w lodowce:(i nic slodkiego a zjadlabym jakies lody mniam albo ciacho:)oj mala idziesz do sklepu kupisz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i co?pozjadałyście już te wszystkie smakołyki?:) Anka___a jakiego typu ubranka kupujesz?Ja najbardziej lubię dla noworodka pajacyki bo są najwygodniejsze.A mam po Klaudii taką sukieneczkę na rozm 62 sztruksowa różowa śliczna ale bardziej się aby dzidzi w takim czymś męczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej. Jestem juz w domku,w trakcie robienia obiadku. Nie kupilismy jednak nic z ubranek bo nie bylo nic ciekawego. Klaudia no wlasnie kupuje pajacyki,ale tez koszulki i body :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No body to podstawa bo zakłada się je pod wszystko a zwłaszcza w zimę. Boli mnie trochę brzuch dołem taki mam jakby napięty.Zjadłam pomarańczę i mandarynki.Mała gdzieś zgubiła pilota od dekodera i nie mogę znależć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie jestem świnia i zostawiłam Wam po kawałku andruta :-) więc częstujcie sie SMACZNEGO ;-) Klaudia mnie ostatnio też bolał tak dołem brzuch ale niema sie co dziwić bo macica z dnia na dzień sie rozciaga i dzieci coraz wieksze są i coraz wiecej kopią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj bede sie gniewać żadna niechce mojego wafelka ????????????????? NIE TO NIE SAMA ZJEM OOOOOOOO!!!!!!!!!!!!!!!! Ja zaraz jade po eMa a później ide koleżanki syna ogoli i później bede

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nic nie chce bo mnie boli żołądek :0 Dopiero oprzytomniałam że w niedzielę Wszystkich Swiętych a my nawet marnego znicza nie mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze zjadlas cos nie tak?? Ty nie masz znicza, a ja nawet na grob siostry nie moge isc..i to juz od kilku lat...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jak myslicie czy jak zjem tera andruta a jutro ide na badania krzywej cukrowej to czy nie wyjdzie mi źle wynik. Czy lepiej żebym sie wstrzymała do jutro i juz dziś tego nie jadła???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beata nie mam pojecia..ale do badania jeszcze pare godzin,wiec chyba organizm powinien zdazyc wszystko strawic..ale z drugiej strony moze lepiej poczekac?? Ja mam to badanie w poniedzialek..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wyjdzie ci nic źle,nie jesteś cukrzykiem dziewczyno. Szczerze ci współczuję picia tego świństwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba sobie miętę zaparzę czy lepiej rumianek?i się położę.Beata dzien przed tym badaniem lepiej się nie objadać słodyczami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×