Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Klaudia0405

Kobietki,przyszłe i obecne mamusie

Polecane posty

Ja wczoraj w pracy nie wazyłam na wózku paleciakuz waga i jeszcze mi 2 kg zostały waze 71 kg :-( jak stoje to nie widać z ze mam brzuch a jak siąde to opona jak niewiem co :-( chyba nie bede siadać. :-D ale nie jest źle ja już w miare dobrze sie czuje we własnej skórze a to jest najważniejsze prawda?????????????????????? Za niecałą godzinke wychodze do przcy nie mam siły jest mi nadal słabo niewiem co mi jest chyba zrobie sobie badania bo mi sie to nie podoba. Mdli mnie jak cos zjem i słabo mi a czasem i zwymiotuje. Gdyby nie fakt ze biore tabletki a bzzzzzzzz było żadko to bym pomyślała że w ciazy jestem no ale.............. Chyba ze tabletki nie zadziałały a okres dostaje bo po odstawieniu zawsze przyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Beata nie za ciekawie te Twoje dolegliwości wyglądają! A może powinnaś skoczyć to do apteki po test?! :P Ale by było! ;) Dziewczyny jak macie dziś pogodę, to się nią cieszcie, bo u mnie od wczoraj wieczora normalnie potop i max 18 stopni :( Mała jak remont? Robicie posadzki w całym domu? Czy tylko kuchnia? Spacerku co robisz? Chciejko jak się czujesz? Anka w pracy jesteś? Nikulam co u Was? Lola gdzie ucikłaś? Foliku podczytujesz????? Ewelko, Tala jak wasze Księżniczki? Moniś powiedziałaś rodzicom? Jak o którejś zapomniałam, to niech się nie cieszy, tylko też wyłazi z nory!!!!!! :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś rano stanęłam na wadze i cieszyłam się jak głupi do sera, bo pokazała 51 kg.... :D Fakt, że to było 51,8 ale to nic... Już to jakoś lepiej wygląda :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annolia Jestem jestem teraz w PL to jakos sie neichce ku kompie siadac zawsze jakies zjaecie jest.Jak wroce to pewie bede czesciej.Odkladamy narazie staranka pomimo ze jest wszytko ok bo niewiemy co dalej czy na stale do Pl i kupowac meiszkanie czy zostac jeszcze tam i starac sie o dziecko i tam ze 2 lata jeszcze posiedziec ale niewiadomom jak tam dalej z praca a jak tu w pL tez by bylo jakbym byla w ciazy to ciezko bedzie splacac kredyt i wychowywac dziecko M moze sobie nie dac rady.Takze narazie nie mozna nic zaplanowac:( Beatka Tak wielka zmiana planow:) pogadamy na gg kiedys.Ok? Pozdrawiam wszystkich:) Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie,Ja nie w pracy.. Bylam z Sebkiem na spacerku.Wyszlismy o 12 i dopiero wrocilismy. M zaraz wroci z pracy to dostanie obiadek i poleci w pilke grac. Czkawka mnie meczy. Beata a wiesz,ze ja tez chce zrobic sobie badania? Jakos kiepsko sie czuje.Dzis od rana boli mnie glowa,o 6 schodzilam dac Sebkowi jesc to mi sie krew z nosa puscila.Patrzylam na cisnienie to mam w normie..A jak bylam z malym na spacerze w glowie mi sie zakrecilo tak,ze myslalam,ze zemdleje... Nie pamietam jak pracuje w przyszlym tyg,bo juz bym sie umowila na morfologie. Niepokoi mnie ta krew,bo mi sie takie rzeczy nie zdarzaja. Lola to na razie nie bedzie malej Lolki?Szkoda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy tylko mi tak trudno zrzucic wage???Wy mi tu piszecie o wadze z przed ciazy,a ja mam jeszcze 5g i wage zamurowalo...A ja juz mam tak dosc tych diet..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka___ale ja sie nie odchudzam sama nie wiem czemu mi waga tak spadła?Fakt że jem byle co i mało.Nie zjem normalnego obiadu,kolacji tylko jakies pierdoły. Lola____fajnie że jednak jesteś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edwdedwe
internetowy lumpeks z odzieżą niemowlęcą Ubranka takich marek jak EARLY DAYS,CHEROKEE,H&M,NEXT już od złotówkiwww.lumpik.com.pl Prawdopodobnie jedyny taki sklep internetowy w sieci!!! WWW.LUMPIK.COM.PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola świetnie rozumiem Twój dylemat! Tu niewiadoma, a tam też. Też kiedyś byłam w takiej sytuacji. Pamiętaj, że zawsze lepiej tam gdzie nas nie ma ;) Anka to normalne, że jak jesteś ciągle na diecie, to po jakimś czasie organizm przyzwyczaja się do mniejszej ilości kalorii i juz się nie traci na wadze. W pracy na pewno się nalatasz, spalisz więcej kalorii niz w domu i niedługo waga pewnie znów ruszy w dół :) Ja się jakoś specjalnie nie głodzę i nie katuję. Jem jak Klaudia - mało i byle co. Mi ta moja dieta odpowiada. Zawsze lubiłam lekkie jedzenie. No i się ruszam ile tylko mogę i jakoś tak pomału waga idzie w dół. Nie mam jakichś oszałamiających wyników, bo w ciągu miesiąca zgubiłam niecałe 3kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annolia wylewamy posadzki w kuchni i skuliśmy starą w przedpokoju. Mam teraz na równi podłogę z kuchni do przedpokoju(mały będzie mógł sunąć w chodziku 10 metrów he he Beata to mamy taką samą wagę,ja też teraz mam 71,ale brakuje mi troszkę więcej do mojej wagi sprzed ciąży,tzn jak robiłam test i byłam w 9 tyg ciąży to już ważyłam 69 kg. No dajmy na to,że na czysto wazyłam 67. Ładną mamy dzisiaj pogodę co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała to Doruś juz się pewnie cieszy :) Uciekam spać za chwilę. Papatki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia ja poprosze setke wodki na rozluznienie... Mamy straszny dzien w pracy... Cholota nam sie zwalila do hotelu i tlukli sie w nocy w barze...Garda byla pomoc..szok...ludzie od rana sie skarza i pytaja co to ma byc,ze my takich ludzi przyjmujemy.. Mieli rezerwacje,wiec nie moglysmy nic zrobic.. narzekanie to sie dopiero zacznie ja ludzie wstana,bo jeszcze wczesnie.. MAM DOSC....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka___zyjesz?;) Ja siedze z moja mama przyjechała dzis na noc. gdzie sie wszystkie podziałyscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane a co tu takie pustki dzisiaj??My wczoraj okolo 6 jechalismy do Gubina do rodzinnego miasta mojej mamy wyprowadzila sie z tamtad 35 lat temu i byla w szoku jak sie to pozmienialo ale chatka w ktorej mieszkala stoi do dnia dzisiejszego i zrobione ma jej zdjecie...pokazala gdzie chodzila doszkoly...pojechalismy tez do Niemiec do Cottbusu na zakupy do marketu bo tam jest tansza chemia ale zarcie jest drozsze nizu nas za zwykla bulke u nas max do85 gr a tam na polskie 2 zl ;o szok normalnie ale z drugiej strony nie ma co przeliczac bo niemcy wiecej zarabiaja i u nich sie liczy inaczej :) chcielismy isc z buta do reala ale dogadalam sie z niemcem i powiedzieli ze real jest daleko i ojciec z Ł musieli sie cofac poauto a ja z mama i Wiki przeszlismy 4,5 km mala jeszcze byla bez smoka i ulubionej maskotki i pol drogi nam robila koncert ale potem bawila sie ulotka ;) wiec juz bylo ok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki :-) a ja dalej sie xle czuje i zauwazyłam ze jak głowa mnie boli to zaraz mi słabo hmmmmmmmmmm co to moze byc????????????? Ewelka to znaczy ze mieszkasz gdzies blisko granicy niemieckiej?????????? Ja bym chciała proszek do prania z niemiec bo sa całkiem inne lepsze i mimo tej samej nazwy to róznica jest ogromna. Wczoraj byłam na urodzinach M siostrzenca a dzis mam mojego chrzesniaka 7 urodziny i wczoraj mnie zapraszał zebym przyszła buuuuuuuuuu oczywiscie ide ale nie ukrywam ze nie mam juz kasy bo w piatek wydałam ostsatnie 400 zł na ubezpieczenie auta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania tak my juz mamy niewiele do swojej wagi ale zwróc uwage ze Ty duzo przytyłas w ciazy i ze zadna z nas tyle nie przytyła wiec to sukces ze tylko 5 kg Ci brakuje do swojej wagi bo ty w takim razie najwiecej z nas zrzuciłas kg.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hawa2000
Witam! Jutro zaczynam 6 tydzien ciazy, nie mam nudnosci i wymiotow. troche sie martwie bo poprzednim razem ciaza obumarla w 5 tygodniu. Kiedy zaczynaja sie te dokuczliwe objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beata ja mieszkam kolo Poznania...moja mama z Gubina pochodzila wiec mielismy okolo 300 km do Cottbusu od nas z domu...wiec sie troche by oplacalo jechac na takie duuuuuuuuuuze zakupy chemiczne ;) Wicie co siedze na stronie babyboom i ostatnio byla wiadomosc ze w wypadku zginela forumowiczka tego forum...miala 31 lat,byla w 8 miesiacu ciazy...miala miec coreczke...osierocila 2 chlopcow...straszne to jest....jedna jej kolezanka byla na pogrzebie i pisala ze pochowali je wczoraj razem....http://www.tcz.pl/index.php?p=1,47,0,wiadomosci&item=6b75456940f30617&title=Zginela-kobieta-w-zaawansowanej-ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) no powiedziałam rodzicom... zrobiłam to wczoraj.... reakcji możecie sie domyślić..pytania jak to teraz będzie jakie teraz mam plany na przyszłość itp gadanie że zmarnowałam sobie życie i że ciąża to moja wina... ale dziś rozmawiałam z mama i dowiedziałam się ze poroniła 2 ciąże... miałaa zawsze trudności z donoszeniem. i mam pytanie czy ja moge mieć tak samo? bo ona mówiła że miała tak jak ja do połowy nie przytyła ani nic tylko miesiączek nie miała i okazało się że ciąża obumarła. czy u mnie to też możliwe? proszę pomóżcie bo strasznie boję się o moje maleństwo:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monis badz dobrej mysli i sie nie martw na zapas...z toba nie musi byc tak samo...moja mama ze mna lezala 3 miesiace w szpitalu bo miala problemy a ja ze swoja niunia mialam normalna ciaze bez lezenia...wiec widzisz kazda ciaza inna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelka link wchodzi tylko w jednym miejscu jest odstęp zrobiony i trzeba go zlikwidować i wtedy wszystko gra :-) Monis różnie to jest ale idz jak najszybciej do gina niech cie zbada i zrobi USG i bedziesz wiedziała czy wszystko jest ok. Ewelka ale ta dziewczyna co umarła to z naszego topiku???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beata nie nie ona byla na www.babyboom.pl bo ja mam tam tez konto i pisze z dziewczynami odkad bylam w ciazy wiec juz z 3 lata bedzie...kiedys pisalysmy tutaj ale u nas to bylo ponad 1300 stron to wiesz jak wtedy ten topik chodzic moze...zawieszalo sie ciagle i wogole i wtedy zalozylysmy konto na bb a co do linku to go tez poprawialam kasujac spacje ale nic nie pomoglo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Siedze sobie i jem sliwki. Beata___ja tez dzis byłam na 8-mych urodzinach chrzesnika no i co miałam mu kupic?jak on wszystko ma.Dałam mu 50zł i juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monis przynajmniej masz to z głowy...jakos musza to przełknac nie Ty pierwsza.Idz do gina koniecznie to bedziesz spac spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×