Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Klaudia0405

Kobietki,przyszłe i obecne mamusie

Polecane posty

Nikulam a ile mierzy Laura? Z tym logopedą to widać dobry pomysł :) a mogę zapytać jak trzeba karmić dzidzię, żeby służyło na wymowę? Albo jakie zabawy i ćwiczenia są dobre? Monis widzę, że mimo młodego wieku jesteś bardzo rozsądną dziewczyną. Swojemu M (M to w naszym slangu: mąż, chłopak, narzeczony, partner itp.) troszkę czasu. I masz rację - nie wpływaj na jego decyzję. Musi ją podjąć sam. I ja Ci się przestawię. Mam 28 lat. Z M jesteśmy razem 11 lat - od 4 lat małżeństwem. 11 marca urodziłam córeczkę - Milenkę :) Mieszkamy na Śląsku. Pracuję jako handlowiec, tzn w tej chwili nie pracuję, chyba że tak od czasu do czasu jak jestem bardzo potrzebna, to trochę np pojeżdżę i pozałatwiam jakieś sprawy :) Dużo załatwiam przez internet, więc pracuję też w domu. Napisz nam coś więcej o sobie. Klaudia Twoje córy są śliczne. Nie widać tych kg po Lence! Ogólnie chyba obie są wysokie, nie? Mam bratanicę w wieku Duśki ale ona chyba jest o głowę niższa od niej! :) Dziewczyny Milesia mi dziś w nocy prawie nie spała... Cały czas sie kręciła i marudziła. Nie chciała ani mleka, ani herbatki, ani smoka. Trochę się uspokoiła kiedy wzięłam ja do łóżka. Nie wiem co się dzieje...Jeszcze nigdy od urodzenia nie było nie przespanej nocy. Może ząbki??? Po czym poznać że idą ząbki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobiety:) przepraszam że tak mało piszę ale jakoś weny nie mam:( pogoda do bani zaraz będzie lac:( mała śpi a ja się nudzę w domu:( buu dziś znowu leciała krew Majce z nosa :( i dalej zle spi :( w poniedziałek pójdę z nią do lekarza :( kiedyś pisałam wam o problemach Majki z oczami więc zdecydowałam się na drugą konsultacje :) we wrześniu jadę z nią do Katowic tam jest jakiś duży szpital okulistyczny :) lekarze ponoc świetni ,mam nadzieje że coś zdziałają:) Moniś widzę że kobitki piszą coś o sobie to ja też coś wyskrobie:) więc mam 25 lat :)(jeszcze:)) 2 letnią córeczke Maje :) żyje sobie w słodkim konkubinacie i tego stanu nie zamierzam zmieniac:) mieszkam na Śląsku :) nie pracuje siedzę z małą w domku :) i to chyba wszystko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matko ale burza idzie w jednej chwili zrobiło sie ciemno jak o 21 :( latarnie się pozapalały:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tala u mnie ta burza już jest, muszę kompa zgasić bo błyska się jak niewiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!U mnie też właśnie przeszła burza z gradem... Tala___i dobrze robisz że konsultujesz mała gdzie indziej. Annolia____faktycznie obie są wysokie jak na swój wiek :) Mi też Milenka daję w kość dzisiaj...nie chce jesc ani spać teraz jeszcze czkawki dostała...matko tego jeszcze dzisiaj nie było.Właśnie to wszystkie objawy ząbkowania marudzenie,ciągniecie sie za ucho,wybudzanie sie. Moniś____Jestem z moim M 8 lat z czego 5 po ślubie mam dwie córki Klaudia-4 lata i Milenka-pół roku.Mieszkam na wsi i pracuje w domu tzn.zajmuje sie dziecmi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziś chyba lepiej będzie Milesia spała. Wypiła całe mleko i jeszcze sporo herbatki :) Wogóle po południu już było z nią lepiej. M kupił w aptece maść na dziąsełka na wszelki wypadek. Nie wiem czy to już ząbki, bo dziąsełka ma raczej normalne, ale jak jej po nich dotykałam, to się cieszyła jak nie wiem co :D Może to jakiś wirus, bo ja też się dziś źle czuję. Bolą mnie mięśnie, dziobie w płucach i mam dreszcze... :( Klaudia nie zazdroszczę @.... no ale jedno jest chyba pocieszające... nie było wpadki :P Ale dziś burza u mnie przeszła! Niebo było dosłownie czarne i lała sie ściana wody! Ja takiej burzy nie pamiętam od czasu tych trąb powietrznych.... Dobrze że żadnych szkód nie ma. A M akurat z pracy wracał i jeszcze mi miał do sklepu wejść... Przez parę kroków z auta do drzwi przemokł doszczętnie :P Ale za to wiatr mu bramę otworzył jak na podwórze wjeżdżał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annolia---nie wiem ile mirzy Laura bo ją nie mierzą:(Myśle jednak,ze jest długa bo urodziła sie i juz miała 57 cm, chwile potem 62 i teraz w gondoli i na przewijaku ledwo co sie miesci:)Ubranka głownie na 74 nosi.Może spróbuje ją jakoś sama zmierzyć. Jak już zaliczymy ta wizyte u logopedy to napisze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny.po tym jak sie czulam poszlam wczoraj do lekarza i... ktg mialam robione,nic nie wykazalo,ale polozna powiedziala ze to zle jak brzuch twardy a skurcze sie nie pokazuja na ktg..chociaz sama powiedziala,ze ten sprzet jest stary.. wizyta u gina; nie badal na samolocie,bo kazde wkladanie wziernika doprowadza do twardnienia macicy,a u mnie to niedobrze tak powiedzial). usg zrobil:mala jest 2 tyg do przodu wedlug usg !! i gotowa do wyjscia(stwierdil po usg i po tym co powiedzialam,jak sie czuje)..Mam obowiazkowo lezec,dal leki na rozluznienie macicy( dlatego slabo czuje ruchy)i wytrzymac jeszcze 2 tyg!!!! ale sam nie byl pewny czy dam rade !!! mam byc w srode,na dluzsze ktg i sprawdzi jak sie czuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry wszystkim:) Wczoraj wrocilismy z mezusiem do Irlandii padneici po calym dniu dopiero o 22 bylismy w domku,ale jestem szczesliwa ze juz razem i sami:) teraz czekam na @ miala przyjsc niby wczoraj ale owu mialam pozno takze niewiem kiedy przyjdzie.Naqrazie nic nie wskazuje zedby szla,hmm. Wlasnie pijemy kawke i za niedlugo na zakupki jedziemy. Zycze milego dnia wszystkim. Pozdrawiam i mam nadzieje ze jak teraz bede w domku siedziala bo niewiem czy do pracy mnie przyjma spowrotem to bede sie czesciej odzywala. PAPA:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola___fajnie że już jesteś i że wszystko ok :) Annolia___no w sumie wole @ niż ciążę :P Spacer___co porabiasz w weekend? My jutro robimy urodziny Duśce :) chociaż ma dopiero w czwartek ale na tygodniu nikt nie ma czasu. Daję Milence obiadek i idziemy na spacerek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klaudia--duza imprezke robicie? u mnie 34 tyg i 4 dni pamietacie ile wasze skarby wazyly w tym tyg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciejka___no będzie bez dzieci razem z nami 10 osób i 4 dzieci nie licząc Milenki oczywiście :) Moja dzidzia w 36 tc ważyła 3270 a urodziła sie w 41 tc i waga przy urodzeniu to 3380 i 59 cm. A ile Toja mała waży?No musisz sie oszczędzać i jakoś dotrwać do 37 tc nie ma żartów lepiej nie rodzić w 8 m-cu.Dużo leż i wypoczywaj i nie szalej z mopem i ścierką tak jak ja pod koniec ciąży :P Co porabiacie?Ja wszystko szykuję ale jak widać mam czas żeby zajrzeć do koleżanek a Wy co? Zrobię sobie zaraz kawkę i czekam.Na Was oczywiście :)Zrobię sobie mała przerwę... Chciejka____nie my tylko ja robię imprezę od zakupów po podawanie kawy i herbaty bo mojego M nie ma a jak wróci to raczej woli rządzić przy stole ;) U was też tak wieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klaudia---to o ktorej zaczynacie? a M gdzie jest... moja wazy 2500 to nie wiem dlaczego gin powiedzial,ze jest o 2 tyg wieksza hmm a gdzie reszta dziewczyn? milo czytac co wasze dzieciaczki wyczyniaja. Dorota--ciebie dawno nie bylo... opowiadaj co u ciebie.. klaudia--u mnie nie pada..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klaudia--leze,leze ..Jak biore tabl to jest nawet w miare ok..Ale jak dzis wstalam to oj ciezko bylo..strasznie czulam mala jak glowa napiera w dol,az przekrecic sie nie moglam..Klucia byly i ciagniecia brzucha po bokach..a w nocy to chyba z 8 razy wstawalam na siuski :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj weż mi nawet nie przypominaj tego wstawania w nocy :O A jakie tabletki bierzesz? Zaczynamy o 15-ej mała już sie doczekać nie może.A mój M pojechał na giełdę samochodową do Słomczyna bo samochód chcemy sprzedać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klaudia---fenoterol i isoptin. To pewnie troche czasu w kuchni spedzilas co? ale zapewne widzac radosc malej lzej ci szlo :) Koniecznie napisz nam jak bylo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny:) Jestem i ja w niedzielne popoludnie wlasnie pijemy kawke z mezusiem i ogladamy mieszkania,ale niema nic ciekawego. Rosolek sie gotuje juz pozniej zjemy i moze znajomi na kawke wpadna. Chciejka Oszczedzaj sie lez!!!!! Klaudia Zycze milej niedzieli i milej imprezki. Pozdrazwiam Was goraco!!! Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Lola - miło Cię widzieć! Może @ nie przyjdzie.... Może los zadecyduje o decyzjach życiowych :) A dlaczego mieliby Cię do pracy nie przyjąć z powrotem? Powiedziałaś szefowi co o nim myślisz, czy co? :P Klaudia - jak imprezka? Pewnie padnięta jesteś, co? M sprzedał samochód? Chciejka - leż i się nie przejmuj. Będzie dobrze! Myślami jestem z Tobą. Trzymaj się i nie rozsypuj... ;) Siostra M ma podobną sytuację... Jej zostało tylko 3 tyg do końca, ale też leży, bo już miała rozwarcie na ponad cm. Musi przetrwać przynajmniej tydzień... My cały dzień spędziliśmy u mamy (i brata z rodzinką, bo mieszkają razem). Milesia większość dnia spędziła na dworze. Uwielbia swoje kuzynki, szczególnie tę starszą 11-letnią. To godne podziwu, jak taka 11-nastolatka umie się nią fajnie i odpowiedzialnie zajmować! Nigdy bym jej nie podejrzewała o taką opiekuńczość nad bobaskiem, bo ze swoją siostrą, która ma 4 lata to dogadać się nie potrafią, non stop bitwa i krzyki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!Ja już po kawce :) Po imrezce ok fajnie mała miała radochę. M nie sprzedała samochodu nie taka łatwa sprawa bo to jest w niarę młody samochód i w dodatku renault więc nia ma zbyt wielkiego popytu jak na ople czy Ww. Beata___zalała Was powódz?mam nadzieję że nie... Lola____a to macie zamiar kupować mieszkanko?bo nic nie wiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki, że napisałyście coś o sobie:) mnie dawno nie było , ale wieczorami nie mam siły, żeby siedzieć przed kompem;p a ja w piątek byłam ulekarza przepisał mi kolejne tabletki, bo stwierdził anemie.. a jak to jest urodzić dziecko w zimę? bo według usg mam termin na 25 stycznia. i wszyscy mówią że to niedobrze.. a mój M dalej niezdecydowany. ciągle ma pełno wątpliwości;/ a ja bym wolała jasno usłyszeć na czym stoję. a on mi podajewszystkie argumenty na "nie" a mówi, że musi przemyśleć bo to tylko wyglada tak, że nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Wszystkim:) Klaudia Tak mamy zamiar mieszkanko kupowac ale jak narazie nic ciekawego niema ale moze sie cos znajdzie zanim zjedziemy. Beata odezwij sie czekamy i martwimy sie o Ciebie Monisia Witamy nowa kolezanke:) Ja napisze cos o sobie staramy sie na powaznie od roku czasu i moze w tym roku cos sie uda:) No nic czas pokaze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniś___a Twój m pracuje?w koncu jak sie pobierzecie to na niego spadnie duża odpowiedzialność w sensie materialnym zrozum go. Ja miałam termin na 30 stycznia i uważam że bardzo dobrze jest rodzić w zimę zreszta w lecie tez wszystkie pory roku mają swoje plusy i minusy i tak z takim maleństwem na dwór nie będziesz od razu wychodzić minie luty i w marcu już ciepełko. Lola___a jak tam @?jest czy nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój M nie pracuje. znalazł pracę porobił troche ale szefowa mu powiedziała, ze jednak mu dziękuje no i tyle nawet mu nie zapłaciła;/ co do utrzymania. to nawet nasi rodzice się już spotkali i też powiedzieli że pomogą jak tylko będą mogli. a mi powoli zaczyna rosnąć brzuch. czy to trochę nie za późno. już 17 tydzień i dopiero powoli go widać. chociaż ze znajomych nawet nikt tego nie zauważył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia @ nadal niema dzis 31dc ale pozno mialam owulke to moze sie przeciaglo,szczerze to niechcialabym zeby sie przeciaglo,moze wkoncu Nam sie uda:) no nic czekam nadal 5 testow czeka ale nie robie dopiero jak @ nie przyjdzie do konca sierpnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co sie dzieje z Naszym FOLIKIEM?????? Niewiecie czasem?! juz tyle czasu sie nie odzywa co tam u niej!!!! FOLIK Wylaz z norki i pisz co i jak!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej widze ze troche sie ruszylo tutaj ;) monis to ze masz maly brzuszek to normalne,poniewaz skora sie rozciaga u pierworodki powoli...przy kolejnym juz ci wczesniej bedzie widac brzuszek...a co do rodzenia w styczniu to przeciez nie jest zle...jak dzidzia sie urodzi to po 2 tyg od urodzenia mozesz ze spokojem wychodzic na dwor i dziecko hartowac od 5 min na dworze i potem powoli zwiekszac czas przy kazdym kolejnym wyjsciu...wiec bez obaw...nawet w domu mozesz opatulic szkraba i otworzyc okno ja tak tez robilam w listopadzie jak urodzilam a to byl koniec miesiaca...i jeszcze snieg padal...i to jeszcze ww szpitalu jak bylam a potem tak w domu robilam... klaudia to fajnie ze imprezka udana i mala zadowolona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej lola;) a u nas po staremu...mala broi strasznie ;) wymusza na kazdym kroku;) dzisiaj znow puscilam ja bez pieluchy i mi nasikala na noge i na spodnie;) hahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×