Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Klaudia0405

Kobietki,przyszłe i obecne mamusie

Polecane posty

Nenek a zdiecia mozesz wysłać na naszą wspólną poczte kobietki00@poczta.fm A maila nam musisz podać to wyslemy Ci hasło( ta poczta jest na interi ) pisze bo ja na onecie szukałam :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello, krejzole!!! Annolia, tak szczerze mówiąc, to często jestem zmęczona i nic mi się nie chce. Ale... Po pierwsze, mam dość słomianego zapału. Po wtóre, bardzo mi zależy na wskoczeniu w stringi na złotej niteczce. Po czecie:D, chcę być top model. Koniec i kropka. Nie ma lekko, nie powiem, ale sport jednak daje dużo energii, więc prawdę mówiąc - ładuję się po prostu. Bejbe, damy radę. Ja muszę donieść posłusznie, że od czasu, gdy jem częste i małe posiłki, czuję się lżejsza. Jakoś lepiej się czuję ogólnieustrojowo! Beti, super, że wpadłaś. Musisz być bardzo zmęczona, ale walczysz dzielnie, bo jesteś mamusią. Co zrobisz po utracie pracy, gdy już przywdziejesz moherowy beret i zaczniesz pielgrzymkę po lekarzach? Nowa praca czy odeśpisz trochę? Laski ćwicząco-zdrowojedzące, jak tam postępy? Dorota, baczność!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wytrzymam do urodzin bo to zaraz dokładnie za godzinę :)hehe :) spóźnia sie już 7 dni ale test nie zrobię dopiero jurto!!! bo dalej mam nadzieje że to nie to:(może to dieta? kurcze ciąża troszkę mnie podłamie ale jakoś to będzie :( jak M wróci z pracy wyślę go po test:) Mała fajny ten kojec:) i faktycznie spory :) Beatko kobieto Ty to masz siły :) kobietki a mi normalnie kolejny kg spadł:) jestem z siebie taka dumna już ponad miesiąc na Dukanie:)oby tak dalej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tala - 100 lat, 100 lat 🌼🌼🌼wszystkiego najlepszego, zdrówka, miłości i spełnienia wszystkich marzeń :-D Ale mi się pospało, łohoho zaraz będę biegać do pociągu. Mam nadzieję, ze jakby co to zaczeka na mnie.... Dziewczynki, ja tez jeszcze pomykam na letnich oponach :(:(:( Miłego dzienia :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ;) Wysłałam na maila mojego maila ;) Jak będę w domciu to wyśle fotki, a teraz zmykam do Katowic po pędzle do makijażu...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) dziękuje kobiety za życzenia :) Spacerku nie chcę ciąży bo to nie ten czas:( dopiero Maja stała się bardziej samodzielna więc teraz chcę się zając troszkę sobą:) może to egoistyczne podejście ale nie chce z pieluch w pieluchy :(od stycznia może będę miała opiekunkę do małej więc chce iśc do pracy ,prawko Kończyc i wiele innych rzeczy :) na moje szczęście @dziś się pojawiła:) była dziś moja psiapsióła :) dostałam dobre winko , chyba dzis cholera trafi moją dietę:) zgrzeszę ale tylko raz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hellow! Tala ---- WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO! ŻEBY CI MAJECZKA ZDROWO ROSŁA, ZDRÓWKO DOPISYWAŁO, MARZENIA I PLANY SIĘ SPEŁNIŁY I ŻYBY UDAŁO CI SIE SCHUDNĄĆ ILE CHCESZ :) Tak apropos ostniego, to ile już kg poszło? Pochwal się! No i po starchu z tą ciążą... Mi @ też ostatnio taki numer wywinęła, ale za to tym razem przylazła wcześniej. Zalewa mnie... Chmurko --- z tym wzmaganiem się energii po wysiłku, to masz rację. Jak schodzę z orbitreka, to padam.... ale za chwilę to mogę góry przenosić :) W ogóle to dziś mam tyle energi, że szok :D Wysprzątałam cały dom, upiekłam ciasto, zrobiłam pranie, wyprasowałam i w tej chwili mam już wolne :D Szkrabcia śpi, a ja mogę sobie przy herbatce tu klikać :) I dodam że te wszystkie czynności wykonałam w towarzystwie mojej córusi, a to już większy wyczyn:) No jestem pełana optymizmu.... Już niedługo wskocze w wymarzone stringusie :P Choć w sumie to wynmiary mam PRAWIE jak jakaś tam miss czegoś (ostatnio w wiadomościach mówli o jakichś wyborach). Tylko wzrost mi się nie zgadza.... o gowę, ale to drobny szczegół, nie? :P Nanek --- zaraz lecę na pocztę :) Beatko ---- olewaj te robotę ile wlezie! Niedługo bedziesz "wolna" :) Mała ---- Doruś nie bedzie protestował przeciwko zamknięciu w kojcu? Ja specjalnie kupiłam drugie łóżeczko. Jedno mam na górze w sypialni i w nim Milesia śpi, a drugie mam na dole w pokoju. Na poczatku Milesia bawiła się w nim chętnie, ale teraz jak umie się przemieszczać, to zapomnij że będzie tam siedziała! Obecnie to łóżeczko to skrzynia na zabawki ;) Taki kojec fajna sprawa, można szybko złożyć i schować. Bardzo żałuję, że kupiłam drugie łóżeczko a nie kojec, teraz złożylibyśmy go i nie zajmował by miejsca. Klaudia --- co u Ciebie? Nikulam --- jak Laura? Lola --- co robisz? Ewelka --- nie podczytuj, tylko pisz! Dorotko --- poczekał ten pociąg? A teraz zapraszam wszystkie na szarlotkę.... Jeszcze ciepła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja jak najbadziej dzis olewałam prace :-D pracowałam do godziny 11 a później siedziałam i sie nabijałam ze inni robią a ja mam już weekend :-D wiem wiem świnia jestem nie. Tala wszystkiego najlepszego. Dobrze ze @ pryszła jak nie chciałaś narazie dziecka tylko to jest tak ze nigdy nie ma odpowiedniej pory na 2 dziecko bo teraz chcesz cos pokończyć isć do pracy a później bedziesz zadowolona z pracy i nie bedziesz chciala jej stracić wiec tez nie a później juz sie nie chce. Nie złość sie że to napisałam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Tala___👄🌼100 lat i spełnienia marzeń!!! Annolia___co u mnie?a stara bieda...:) dzisiaj dzień spędziłam z dziećmi przed południem byłam w mieście musiałam pozałatwiać urzędowe sprawy jak ja tego nie lubię!!! Wiecie jaki mamy problem ze sprzedaniem samochodu?niby nie jest stary bo ma 5 lat ale każdego odstrasza chyba przebieg bo niestety ale przekroczyliśmy 200 000km tyle że to już nie ta era samochodów żeby patrzec na przebieg.No nie ważne chyba skończy się na tym że cofniemy licznik :P Anka___ żyjesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Annolia___wystawialiśmy raz na allegro ale też cisza jutro jedziemy na giełdę. Ale dzisiaj zimno brrrr..... Chmurko___jak tam zapał do ćwiczeń?ja pamiętam że po pierwszej ciąży też chciało mi się pięknie wyglądać,ćwiczyć,trzymać dietę a teraz nie mam na to ani siły ani czasu. Nikulam___i jak lepiej bez nas?wracaj już ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Kobietki :) Wrrrr ale zimno za oknem. Ja już po zakupkach, a teraz biorę się za obiadek i sprzątanie :(:( Wieczorkiem wybieram się do koleżanki na plotki i winko :-D M w pracy to mogę przyszaleć....:-D A co u Was....??? Annolia - tak poczekał pociąg, a właściwie to jeszcze ja na niego czekałam :-P Hmmm załapię się jeszcze na kawałeczek szarlotki....? Annolia - a Mała to się robi podobna do Ciebie.... Nikulam - no właśnie jak Ci.....? Czy mi się wydaje czy Laurze jaśnieją włoski. Ania - jak Barcelona? Nanek - fajne autko :-D przejechałabym się taką terenóweczką :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ale ziiiiimmmnnnoo brrrrrrr przed chwilą było na polu -10 stopni szok. Wczoraj rano strasznie sypał śnieg jest biało za oknek Arturek nie mogł sie napatrzeć na to co to jest a jak mu dałam kulke ze sniegu ( przyniosłam ją do domu) to nie chciał mi oddać :-D smieszny był. My mamy juz 8 ząbków i idą następne a maluch tak nas gryzie ze odcisk zębów zostaje do następnego dnia. Wczoraj z M i dziećmi bylismy na zakupach kupilismu choinke i wszystko do niej. Mi sie podoba kolorowa choinka nie tak jak ludzie robią w jednym kolorze ja kupiłam bąbki koloru fiolerowe, złote i zielone a światełka 200 niebieskich samych jeszcze jakiś łańcuszek jakby metalowy (srebrny) i te łańcuchy kudłate złoty i stebrny a do tego córcia marudziła żeby kupić jej czerwone anielskie włosy ufffff ale kasy poszło na to wszystko ale w realu było najtaniej z dodatkami a choinke za 100zl. Ha ha mogą juz być swieta hi hi tylko niech wypłata bedzie i bony niech dadza mi. Nikulam jak Laura zdrowa???????????? Odezwij sie babonie smutno bez Ciebie. Chmurko podziwiam zapału ale też jak Klaudia miałam ten zapał po 1 porodzie teraz nie mam na nic siły. Nenek no przyznaj sie co to za okazja była że taki prezęcik mały dostałaś. Dorotko Jak w pracy atmosfera juz jest lepiej bo wiem ze jakiś konflikt był. Ania jak wycieczka udana????????? Klaudia i jak udało siesprzedać to auto?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko, nie obawiam się braku chęci do sportu, bo trenuję od 8. roku życia, to mój sposób na dobre samopoczucie. Kiedyś było to kung-fu, potem przy chorobie kolan inne sporty. Chcę być szczupła i muszę o to dbać regularnie, bo u mnie w bliskiej rodzinie są osoby otyłe. Nie chcę sprawdzać czy mam do tego tendencję. Nie mogę się poddawać, choć czasem mam lenia. Jedno jest w tym wszystkim trudne - dieta, która choć mi służy, sprawia, że tęsknię za obżarstwem słodyczowym z dzieciństwa. Wtedy można było jeść wszystko bez wyrzutów sumienia. Teraz to już nie uchodzi na sucho:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niema nikogo???????????????????????????? Gdzie sie podziewacie baby wstrętne co????????????????????????? Obiady gotujecie i czasu brak??????? ja wczoraj zrobiłam barszcz z uszkami miesno grzybowe na 2 dni 2 danie prawie mam gotowe jeszcze ziemniaki sie gotują bo udka już są gotowe i zaczełam na jutro gotować fasolke po bretońsku bo jutro pewnie czasu mi braknie na siedzenie przy garach. Właśnie oglądałam prognoze pogody iiii.... dziś wieczór u mnie ma zacząć sypać snieg strasznie dużo ma spaśc bleeeeeeee niby lubie zime nawet bardzo ale jak sobie pomysle o korkach jakie bedą bo ludzie nie umieja jeździć w tych warunkach i o odsnieżaniu auta to mam już dość zimy. ale w tym roku mam zamiar sobie pojeździć na nartach bo kocham narty bardziej od M ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już doszedł Twój post. Właśnie widziałam że ktoś napisał ale nic nie wyskoczyło. Chmurko ja tez uwielbiałam sport trenowałam kajakarstwo górskie wyczynowe i byłam najszczęsliwszą osoba na świecie ale czar prysł jak okulista mi nie pozwolił trenować bo zagrożenie odklejenia siatkówki miałam i poźniej grałam w teatrze i na strzelnice chodziłam ale to nie było to. Teraz zawsze jak jade nad jezioro i są kajaki do biore i pływam aż nie padne :-D Na nartach juz jeżdże 14 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz, nie skazujesz się na bezruch z powodu posiadania dwojga dzieci. Jesteś zmęczona i wcale Ci się nie dziwię. Masz wiele problemów. Jednak w moim przypadku jest tak, że dziecko zostawię mężowi i idę ćwiczyć. Mogę być spokojna. A to czy się chce ćwiczyć, czy nie, to kwestia indywidualna, nie wnika to. Mnie interesuje mój wałeczek pod pępkiem i nic więcej. Każda z nas ma swoją przeszłość. Ty miałaś wyczynowe kajakarstwo, ja miałam mistrzostwa kung-fu i też się cieszę, że mam co wspominać. Możemy być z siebie dumne. A co dalej z tym zrobimy... Nasza sprawa. A robisz sos grzybowy? Uwielbiam. Gdybym tylko miała grzyby...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Beatko___no niestety nie udało się sprzedać auta zauważyłam że częściej schodzą auta tak w granicach 10-15 tyś nie droższe. Dziewczyny nie wiem co mi się stało?? dostałam takich małych czerwonych plamek jak wysypka ale to nie krosty do tego lekko mi spuchły dłonie i stopy i bolą mnie wszystkie stawy.Jutro chyba pójdę do dermatologa.Tak mi się wydaje że to jakieś uczulenie bo w sklepie wczoraj psiknęłam sobie perfum i jak wróciłam do domu to mi się to wszystko zrobiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej Annolia U mnie wszystko ok. Zerklam do Was ale jakos niemam ochoty sie tu wypowiadac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie babeczki. Annolia Dorianek kojec ma właściwie na to,żeby kimnąć się w nim w dzień i posiedzieć jak coś muszę zrobić a on nie może kręcić się po dywanie. Nie protestował,bo podoba mu się ta klatka,jest kolorowa,co nieco przez nią widać i najważniejsze,że może stać i skakać:) Albo jestem ślepa,albo nie widzę zdjęcia jak wygląda Nanek na naszej poczcie. Pokazała ino suzuki i to wszystko. Eeee my aż takie ciekawskie nie jesteśmy NANEK żeby oglądać autko z 4 stron,Ty lepiej siebie pokaż z przodu i z boku hi hi !!!!!!!!!!!!!! Piję sobie drinka z pepsi,zdrówko dziewczynki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milenka znowu chora:( Kaszel, katar, wczoraj w nocy i rano miała goraczkę.... Po południu idziemy do lekarza. Kurcze już siły nie mam do tych chorób! M się pochorował, ona złapała od niego, a teraz i mnie bierze. Z nosa mi się leje jak z kranu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annolia, współczuję Ci zmęczenia i choroby. Jak dzidzia sobie radzi? U nas na razie spokój. Za to Klaudia budzi się często w nocy i płacze. Na szczęście nie mam dziś zajęć. Anka, jak Barcelona? Przywieziesz mi coś? Beatko, jak tam? Obiad był smaczny pewnie, czemu nic nie przyniosłaś dla mnie? Zrób mi sos grzybowy:D Klaudia, z samochodem nici na razie? Mała, ładny ten kojec, rzeczywiście. Sama bym się w nim położyła. Tala, kanapa ochrzczona czy nie?! My chcemy szczegółów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×