Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Klaudia0405

Kobietki,przyszłe i obecne mamusie

Polecane posty

Hej! Nikulam____ależ ona jest słodka ucałuj ją ode mnie :) Nanek___a czyje to bobo na zdjęciu?bo coś mi umknęło chyba?Nie przesadzaj z tym biustem wiele dziewczyn płaci słono żeby taki mieć i to sztuczny.Też kiedyś miałam taki problem ale powiem Ci że jak schudłam parę kilo to i cycki mi zmalały bezpowrotnie... @-szon mnie męczy...wczoraj u dziewczynek był Mikołaj aż się bohaterki popłakały :) Mikołajowi spadły spodnie z tyłka czego nawet nie zauważył miałam ubaw po pachy. Annolia___jak tam córcia?zdrowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurko tak,Doruś ma brzuszek,szczególnie odznacza się jak ma spodnie na gumce i usiądzie :-) Ale sporo dzieci w tym wieku ma okrągłe brzuszki Wiecie co? Jak syn Daniel był mału to zostawiłam po nim strój renifera,albo żubra. To było strój jednoczęściowy dla max 2 latka. Nie wiem gdzie go podziałam,wiem,że nikomu go nie dawałam. Jestem przekonana,że go już nie znajdę-a szkoda bo mogłabym ubrać małego jak dzieci będą w szkole mieli bal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała, Klaudia też ma okrągły brzuszek. Są dzieci bez brzuszków? Pewnie te głodujące. Klaudia tak krótko śpi, cholera. Mało co mogę zrobić. niech ten mąż już wraca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata2613
Hej Klaudia mnie @od soboty morduje a do tego w sobote zkamal mi sie zab i wieczor po 20 dopiero mnie przyja dentysta niestety skonczylo sie wyrwaniem, dobrze ze to 6 bo nie widac a i tak mam za duzo zebow. bylam wczoraj z Arturkiem u lekarki bo przeziebiony jest i dostal leki zeby go nie rozlozylo. mam przez 2 dni z nim nie wychodzic na pole. czy to normalne ze mnie cala szczeka boli po wyrwaniu bo ja juz mam dosc. caly czzas jestem na prochach zeby nie bolalo. siedze w pracy i czekam na 13.30 bo wtedy wychodze. Ckmutko moj szkrab tez malo spi bo jak godzine w ciagu dmia to tyle,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beata___to normalne przez kilka dni może Cię boleć.Wyrwałaś zęba?chyba bym umarła ze strachu... Chmurko___a gdzie M się podział? Ja robię porządki w szafkach. Moja Lenka też ma brzuszek jak siedzi taki słodki mniam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko, tego zęba Ci współczuję. Bardzo bolało? Głupie pytanie. Do tej pory wyrywano mi tylko mleczaka. Jak się czujesz? Klaudia, on w pracy. Dopiero jak wróci, to wyprasuję i posprzątam. Dziś Klaudia bardzo dużo płacze. Idzie jej ząb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To fajnie,że nasze bąble mają brzuszki :-D Głodujące nie mają brzuszka? Mojego szwagra synek(15 grudnia będzie miał roczek)nie ma brzuszka,jest połowę mniejszy od Doriana. Ale może on tyle nie je co nasze?! Ja tam się cieszę,że małemu apetyt dopisuje,cieszę się,że nie muszę już przecierać mu zupek. Teraz wystarcza widelec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Wyrwanie mnie nie bolało bo byłam dobrze znieczulona gorsze jest jak znieczulenie juz nie działa. Ja miałam juz duzo zebów wyrwane bo 4 ósemki i 2 szustki musiałam usunąć bo mi sie zeby krzywiły dlatego ze zaciasną szczęke miałam. teraz juz 3 szustke wyrwałam. po tamtych zebach nie ma śladu tak mi sie rozeszłytamte że nawet otworka nie mam w tych miejscch. Mój Arturek też ma brzuszek okrągły :-D Gotuje właśnie obiad na jutro bo jak pracuje na pierwszą zmiane to musze wieczór gotować zeby M i córcia mieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurko no coś ty,ja bym chyba nie wyrobiła,gdybym miała codziennie przy garach stać. Szczerze to nie jest moje ulubione zajęcie,robię to bo jestem matką i żoną i po prostu tak wypada. Nie rozumiem,jak kobieta nie gotuje swoim dzieciom a mąż jest odżywiany zupkami chińskimi . Staram się żeby codziennie był obiad,nie gotuję rarytasów,a normalnie zupy typu rosół,fasolówka,grochówka,krupnik itd. Normalne danie-ziemniaki,mięsko buraczki czy surówka. Ostatnimi czasy zdarza mi się piec więcej ciast,próbować nowych przepisów,myślę,że mój M nie może narzekać na moją kuchnię :-) A Doruś wcina aż miło,jemu to chyba by pasowało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała, czyli nie zamrażasz ani nie pasteryzujesz? Ja na razie pasteryzuję na tydzień, ale zastanawiam się czy Klaudia zje ugniecione widelcem. Ostatnio nie chciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Chmurko___a ja zamrażam zupki to o wiele szybsze i na 100% się nie zepsuje tyle że trzeba podgrzewać bezpośrednio w garnku zupkę a nie w gorącej wodzie zanurzać słoiczek z zupką. Dziewczyny orientujecie się ile u Was można zarobić sprzedając w sklepie spożywczym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikulam___do Ciebie mam pytanko.Ty jesteś ekspertem na streetcom?Wysyłałaś do nich oświadczenie?jak to wszystko wygląda w praktyce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zamrażam i nie pasteryzuje,zawsze podaję małemu świeżo ugotowane jedzonko. Klaudio co do pytania o zarobki w sklepie spożywczym,to jest to zawsze sprawa indywidualna,nigdzie nie jest to równe, zależy to od szefostwa,od regionu w którym się pracuje. Tobie chodzi głównie o sklep spożywczy? Na moje nie mają tam więcej jak 1200 zl chyba. Mojego szwagra żona dostała pracę z Urzędu Pracy i w szoku byłam jak ona na tym skorzystała. Bo ona w sumie jest na stażu w tym sklepie pośredniak płaci jej 800zl i szefowa daje jej 900 zl. Pewnie szefowa wie,że ona coś z Urzędu ma,ona sama pewnie dostaje za to że przyjęła bezrobotną zarejestrowaną w U.P.no i sam Urząd ma kasę z Unii dla bezrobotnych.I tak oto wszyscy są zadowoleni he he :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ;) mala29, no mam problem i chętni oddam połowę ;)) Ale to fakt oglądają się ale jak mam kupić stanik to jestem chora, a o stroju kąpielowym nie wspomnę ;( Wiec nie wiem czy duży biust jest aż taki fajny ;( Aha no i najgorsze ze za bardzo biegać nie mogę bo bolą strasznie ;( Klaudia0405, ten bobas to mój chrześniak - Wiktorek - a co do biustu to ja nawet jak schudnę to biust ani rusz...;( już tej metody próbowałam schudłam 8 kg, a stanik dlej w rozmiarze C-D..;((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata2613
Hej widze ze o cyckach piszecie hmmm...... moje strasznie zmalaly bo duzo schudlam. dzis na 20 jade do dentysty bo mnie dalej strasznie boli i czuje rope z tego miejsca po zebie. mam dostac antybiotyk i ma zobaczyc co sie dzieje. Klaudia u mnie to moze bys 1000 dostala ale podkreslam to''moze'' nanek przynajmniej Ci powietrza starczy na dlugo przy tym biuscie, a tak na prawde to mam kolezanke co ma wielki biust i boli ka od tego kregoslup i krepuje ka to strasznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to podobnie jak u nas z zarobkami.Oferują mi pracę 7 godz.dziennie 1000 zł/m-c tu na miejscu także na dojazdy nie stracę nie wiem zastanawiam się czy warto? W tym sklepie jest mały ruch więc nie opracowałabym się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milenka już zdrowa. Energia ją roznosi. Wyrzuciła z szuflady moją bieliznę, porozrzucała po pokoju i ubaw miała po pachy :D A jak ją zapytałam kto to posprząta, to krzykała "tata"! :D No w sumie to na wszytko opowiada "tata"... Bardzo często zdarzy jej się stanąć bez trzymanki. Brzuszek też ma, ale malutki... Ogólnie to ona drobniutka jest. Synuś siostry M ma 3 miesiące i prawie 7 kg! A Milenka ma 8 kg... Beatko ---- współczuje bólu po zębie... :( Niedlugo też pójdę usuwać zęba. Muszę się umówić do dentysty, ale jakoś mi się nie spieszy :P Mam za ciasno zęby i muszę zdrowego zęba usunąć :( Klaudia --- znajoma pracuje w sklepie i dostaje 1200 zł + dodatek procentowy od utargu i jeszcze coś za soboty. Jeżeli miałabyś do tej pracy blisko, i ma kto Ci zająć się dziećmi, to spróbuj... czemu nie! A jak Ci nie będzie odpowiadało, to zawsze możesz zrezygnować. Nanek ---- fajnego masz chrześniaka! No to przygotwanie wstępne do wychowywania dziecka już zdobywasz :) Co do piersi, to mi po karmieniu strasznie zmalały :( Kiedyś nosiłam 70 C a teraz B a na dekolcie mi żebra wyszły :( Nikulam --- Fajna Mikołajka z Laury! Mała --- hi hi też wolę piec ciasta niż gotować :) Jeść też wolę ciasta niż obiady :P No ale M musi coś jeść, to gotuję codziennie grzecznie obiadki :) Bardzo nie lubię wymyślać co ugotować. Chmurko --- promotorką się nie przejmuj. To Twoja praca. A na obronie przecież nie będzie sie czepiałą, bo będzie jej też zależało, żeby jej podopieczni wypadli jak najlepiej. Ćwiczysz grzecznie codziennie????? ;) Ja grzeczniutko! Nawet jak padnięta jestem to nie odpuszczam! Widzę efekty, to działam dalej. 2 cm mniej w pasie! Umyłam dziś wszystkie okna. Jeszcze mi wieszanie firanek zostało, ale obecnie firany siedzą w pralce :) A okna gołe.... :P Ale i tak nas nikt nie zobaczy, bo taka u nas mgła, że nawet domu sąsiada nie widać! Babki macie jakieś plany na Sylwestra? My chyba zaprosimy kogoś do nas, albo posiedzimy sami. Co do świąt, to w tym roku mam zamiar prefidnie wcisnąć się do kogoś! W zeszłym roku codzinie ktoś co nas przychodził i tak 3 dni po kolei, bo po świętach od razu była niedziela. I to po naście osób ! A ja latałam z tym burzuchem i przytotowywałam ciasta i kolacyjki... W tym roku nie ma głupich! Jeden dzień do mamy, drugi do teściów... Wigilię jeszcze nie wiem gdzie spędzimy. Może u siebie? Tylko jak sobie pomyślę, że mam tyle wszystkiego gotować dla 2 osób, to nie za bardzo mi się chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany,a co tu tak gwarno?? :P Ja znowu bez neta,tym razem komp siadl.Wtrynil sie nam trojan i wszystko zaczelo padac...Juz jest gotowy do odbioru,tylko ze 50km od nas..Musze czekac az ktos znajomy bedzie sie wybieral. Powiem Wam,ze mam zmartwienie...Dziwnie sie czuje od paru dni..a najgorsze,ze mialam dzis dziwny sen...Snilo mi sie,ze lecialam samolotem i niechcacy otrulam swoje dziecko...zamiast podac cos na uspokojenie dalam jakas trucizne,ale wiecie co jest najlepsze?ze to nie byl sebus..W tym snie plakalam,ze otrulam swoja corcie...Jak sie przebudzilam to nie moglam spac...boli mnie od paru dni kregoslup w dole i czasem troche brzuch jak na @...:o Jestem w polowie cyklu i zastanawiam sie co mial oznaczac ten sen? Nie mam odwagi zrobic testa..A z tym otruciem?moze podswiadomie moj organizm daje mi cos znac?bo biore tabl anty i na odchudzanie... a moze tylko moja chora podswiadomosc plata mi figle....nie wiem... Nikulam Laurka jest po prostu boooooska.Czy te wyniki badan to na pewno jej?Wez sprawdz jeszcze raz,bo ten piekny usmiech nie pozwala uwierzyc,ze jej moze cos byc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka wiesz co wyczytałam w moim senniku o Twoim śnie? "sen o otruciu zmusza śniącego do zrozumienia przyczyn depresji moralnej i podjęcia odpowiednich działań" I są tu przykłady,czy otrułaś osobę nieznajomą,czy sama się trułaś albo czy ją znałaś. "otruć osobę nieznajomą:Twój sposób myślenia to samodestrukcja ,postaraj się zrozumieć,że siła płynie z koncentracji myśli i kontrolnej emocji" Jeśli cokolwiek z tego co napisałam dotyczy Twojego samopoczucia to masz odpowiedź :-D Ja to taka czarownica jestem-któraś to z Was napisała ostatnio he he Ale u mnie śniegu napadało,a mówili,że na Pomorzu będzie go najmniej. Na podjeździe było na pewno ze 20 cm,mama tylko samochodem wyjechała a ja wszystko wygarnęłam. No i pogoda dopisywała,było 0 stopni,Dorianek na sanki poszedł koło 13 i teraz wieczorem byliśmy bo pięknie jest,tylko -2. W dzień to wiatr wiał i mały miał zimne policzki,ale teraz to mówię Wam-super klimat na spacer :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala a pisza cos o osobie,ktora znalam?bo w koncu we snie otrulam wlasne dziecko.... no mama mi pisala,ze u nich dosypalo tez ze 20cm...oni tez na pomorzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka... napisane jest,że niszczysz się przez złe intencje i nieuczciwość. Nie macie pojęcia jakiego ja hopla miałam na punkcie snów. Kiedyś każdy jeden sobie tłumaczyłam,ale od kilku lat sennik leży sobie na półce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm mala to ciekawe Ci powiem,ale szczerze to nie mam pojecia o co chodzi..nie mam zlych intencji..wlasciwie to chyba akurat wrecz przeciwnie...nieuczciwosc??hmm ciekawe w stosunku do kogo... mniejsza o to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata2613
Hej a ja juz wariuje z bolu po tym wyrywaniu. wczlrsj bylam u tego detysty i popatrzyl powiedzial ze jest stan zapalnh i dal mi antybiotyk mam go brac 3 razy dziennie i biore. Adzi tak strasznie mnie bolalo ze szok wylam z bolu wzielam ketonak kuz ktorys z kolei i jak przestalo bolec zaczelam grzebac w tek ranie i znalazlam... wystawalo mi zaraz kolo zeba 7 cos bialego chcialam to wyciagnac ale krew mi sie polala wiec zadzwonilam przed 21 i mu mowie co sie dzieke to mi kazal przyjechac no to pojechalam i swonia nawet nie dal znieczulenia tylko chwycil i wyrwal bolalo jak niewiem az mi sie lzy polaly. ale to nie koniec bo powiedzial ze jak antybiotyk nie pomoze to bedzie trzeba wylyzeczkowac i wstawic sztuczna kosc szczekowa w tym miejscu. Nikulam to Twoja mikolajka jest boska jak tak patrze na Wasze coreczki to az mi sie chce jeszcz jedna. Ania ja juz tone testow zrobilam bo sie boje ciazy i przed zaczeciem nowego opalowanoa tabletek robie sobie test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annolia, walczę dalej. Cieszę się, że mi towarzyszysz. A mała już szaleje po chorobie? Moja biega sobie. A ile razy się przewraca! Klaudia, co będzie z pracą w sklepie? Anka, Sebuś zdrowy? Co robi w ciągu dnia? Daje Ci gotować i sprzątać? Klaudia ma problemy z wypuszczeniem mnie. Gotuję, kiedy uśnie. Śpi krótko:D Beatko, to jakiś koszmar, co masz po tym zębie. Co będzie dalej? Jak się czują dzieci? Mała, wieczorem u nas było tak pięknie! Lubię patrzeć na śnieg, siedząc w ciepłym domu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Ja swego czasu noc w noc śniłam o martwym dziecku ale nie miałam odwagi sprawdzić co to znaczy, a jak wyprowadziłam się od rodziców to sen się zgubił. Bogu dzięki ;) No ale dla odmiany od kiedy mieszkam z moim M to śni mi się nasz sąsiad (facet siedział za gwałt) i nie chcecie wiedzieć co się w tym śni dzieje...możecie sobie same dopowiedzieć...;( A mój M często mnie budzi w nocy bo podobno płacze, krzyczę i rzucam się za każdym razem jak mam ten san ;( A dla odmiany tak na wesoło to mój M mnie kiedyś obudził bo się strasznie śmiałam przez sen...a śniło mi się że byłam tym żołędziem z Epoki Lodowcowej i wiewiórka mnie goniła...miałam takie małe raczki i nóżki i wielkie zielone oczy ;)) Na maila wyśle rysunek mniej więcej jak wyglądałam ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he Nanek ale się uśmiałam,nie miałam jeszcze snu,w którym jestem czymś martwym i jakieś zwierzę mnie goni :-D Zaraz idziemy na sanki i po córcię do szkoły. Muszę kupić inne sanki,bo te maja za niskie oparcie i mały zamiast siedzieć to leży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Chmurko___no byłam na rozmowie u szefa i chyba się podejmę tej pracy jest blisko i tylko 6,5 godzinki dziennie więc myślę że wszystko jakos pogodzę?Ty masz już doświadczenie w godzeniu praktyk,uczelni i opieki nad dzieckiem to może masz jakieś rady dla mnie?:) Jadę dzisiaj zrobić sobie wyniki i do lekarza pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×