Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Klaudia0405

Kobietki,przyszłe i obecne mamusie

Polecane posty

no naprawde szybko a owulacja byla w terminie bo prowadzilam wykresy robila testy owulacyjne i bol owulacyjny byl wiem ze to wszystko nie daje 100% pewnosci ale jeszcze to ze moje cykle sa jak w zegarku to jakies 98% bedzie hi hi ;) http://28dni.pl/5andru5ia/wykresy/2009-07-09 tutaj mozecie zobaczyc moj wykres i sa tez zdjecia testow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emamcia___ na pewno masz rację, ze każda ciąża inna ... mnie pozostaje poczekać do jutra czy pojutrza... i tak w kółko... Ewika___- witaj kochana , jak po babskim wyjeździe? w którym dc jesteś? Beatka___ ja też tak mówię, ze jak ma @ przyjść to szybciutko, bo cykl niepotrzebnie się wydłuża Foczki__- powiedzcie mi betę nie trzeba robić na czczo? a test ? jutro będzie 34dc..jakby mnie skusiło ...mogę zrobić popołudniu? kupie test i poczekam do niedzieli chyba... jaka ja jestem niezdecydowana, aż sama siebie denerwuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dziwne że gin nie dał Ci nic na podtrzymanie Emamcia po dwóch poronieniach może masz niedomogę lutealną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi wydaje sie ze wyjdzie nawet popoludniu powiem Ci ze u mnie takie same wychodzily popoludniu jak rano a nawte czasem mocniejsze , bete mozesz zrobic obojetne kiedy :) trzyamam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie trzeba być na czczo ani na test ani na betę.To już obojętne o której porze dnia zrobisz co jest to wyjdzie. Idę spać laski ;) Do jutra buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie nie mam bo mailam badania wszytskie pozatym mam siwtna lekarke ona zajmowala sie mna jak sie staralam , i tutaj w uk nie stosuje sie progesteronu poniewaz on nie pomaga , jesli bedzie mialo dojsc do poronienia i tak dojdzie a progesteron moze jednynie podtrzymac obumarla ciaze :/ jedyne w czym pomaga to w zaniezdzeniu a pozniej juz nie no i chyba ze ktos ma problem z progesteronem to owszem ale tutaj nie ma takiego czegos zeby podawac progesteron jak leci i mi sie wydaje ze to dobrze tym bardziej ze ufam mojej lekarce :) tak wiec nie przejmuje sie mam doniej nr tel i jestem pod opieka 24h :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gadalam z eMem przez tel,bo on ma jeszcze prawie godzine do odlotu. A to w takim razie hartuje piersi :) Emamcia a moge Cie zapytac co oznacza data w Twojej stopce?? Zaintrygowala mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia ja to juz z kapturkami pójde do szpitala bo inaczej ide da rady a hartowanie niewiem czy coś da ale próba nie strzelba :-) ale mnie narazie bolą brodawki. Pati teraz już test powinien wyjśc byle kiedy jeśli jest dzidzia to już wyjdzie test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to sobie pomamrałam , pomarudziłam i idę spać, jutro rano napiszę czy @ przyszła... miłej nocki emamcia____ i fajnie, ze do nas dołączyłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia dobranoc Wiecie co dziewczynki ja to codziennie bede teraz leżeć i macać brzuch i czekać na jakiś znak od maleństwa. ja niewiem ale mam przeczucia ze to dziewczynka ale zobaczymy. A przeczucia to dlatego że podobno dziewczynka zabiera urode a ja cały czas walcze z pryszczami i pozbyć sie ich nie moge. Wiec i gorzej wyglądam ale zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati nie dziekuj nie masz za co . A ja zaraz bede sie modliś z moją myszką to i o Twoją fasolke sie pomodle :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatka____ z pryszczami to i ja walczę ale ja zmieniłam klimat i wode i dlatego teraz tak wyglądam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to data urodzenia mojego synka :) ok kochane ja tez lece pod prysznic i nyny dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko ___ pomódl się pomódl... o siłę dla mnie...kochana jesteś, dziękuję Ci za dobre serduszko :) a życie Ci wynagrodzi 1000- kroć w zdrowiu maluszka :) i twoim szczęściu :) idę spać babolki, dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej widze ze ladnie napisalyscie:) u nas byli znajomi i dopiero teraz psozli takze wpadlam na chwilke poczytac:) ladnie sie zapowiada topik oby tak dalej :) witamy nowa kolezanke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Lola to i tak szybko poszli znajomi. A moja córcia składa zabawki i koniec na dziś paciorek siusiu i spać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Foczki___ melduję się z samego rana, bo wstałam dziś z moim eMem o 6 @ na razie nie ma, tempa na rtęciowym 37.0 a na elektronicznym 36.7 - nie wiem który dokładniejszy, tak czy siak spadła już i jedną kreskę. Nic mnie nie boli, nic się inaczej nie czuję, brzuch lekko pobolewa i szczerze Kochane to nie podoba mi się to, ze mi takie cykle długie się robią, wcale a wcale mi się nie podobają :(( Nie idę na żadną betę, poczekam jeszcze parę dni,przecież czasem dostawałam w 34-35... tak się zdarzało, rzadko bo rzadko ale... a co ma być to i tak będzie. Kupię najwyżej test to sobie jutro czy tam kiedyś zrobię. Powiedzcie mi jakiego termometru używacie? Bo zawsze był dokładniejszy rtęciowy ale nie chcę nic naciągać :)na korzyść pięknej tempy :) Idę zrobić sobie kawki, nie częstuję, bo Wy kochane pewnie jeszcze słodko śpicie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Pati tempka dobra jak na moje oko pamiętasz jak mi spadła w dniu spodziewanej @ a później sie podniosła. Pati ja zawsze mierzyłam rtęciowym i uważam że jest najdokładniejszy ale elektryczny to ma tak jak ostatnio moja koleżanka kupiła to w ulotce pisało ze zawsze w elektrycznym trzeba dodać 0,5 stopnia wtedy wychodzi że masz 37.1 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati jest ładna pogoda idź sobie na spacerek i kup w aptece test bo niestety te cykle sie wydłużaja dlatego że psychika robi swoje. A przynajmniej jak zrobisz test i wyjdzie negatywny to w głowie sie coś tam pdblokuje i @ przyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry. Pati chcialabym sobie smacznie spac,ale od 5:45 jestem na nogach i siedze juz w pracy..:/ Noc mialam okropna,bo nie umiem sama spac i sie co chwile budzilam..Chyba za duzo miejsca w lozku hihi zawsze mam tylko maly skrawek,a teraz cale wyro dla mnie ;) Pati ja sie zgadzam z Beata.Moze cykle sie wydluzaja,bo nieswiadomie blokujesz @?? Co prawda mam nadzieje,ze nie przyjdzie :D Idz na spacerek i po drodze,tak jak radzi Beata,kup testa.Przynajmniej nie bedziesz juz sie gnebic myslami. Co do tempy to mi tez spadla z 37 na 36.6 i co?? potem sie podniosla z powrotem.Co do termometrow to rteciowe sa dokladniejsze.Dlatego tez u lekarza nie wtykaja Ci elektroniczengo tylko rteciowy. Ja dzis bede miec ruch w pracy jak diabli,ale to dobrze.Szybko czas zleci i bede mogla isc do domu spac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...................TC..DATA BADN...TERMIN POR.....WIEK...płeć Beata2611...........16.....03.09........03.02.2010...... 26 ............... Klaudia0405..........16.....19.08.......31.01.2010...... .26.......? emamcia...............6....................15.04.2010... .....22 Anka323..............17.....18.08....... 29.01.2010........24.......?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babolki wstawac! Bo ja usne..Jeszcze troche zanim sie ruch zacznie i mi nudno... Dzis wyprowadza sie najgorszy z gosci jakich kiedykolwiek mielismy.Nawet sam generalny wczoraj mu powiedzial,ze jak mu sie nie podoba,to ma sie wyprowadzic,a on jest daleki od mowienia takich rzeczy gosciom.. Facet powiedzial,ze nie ma zamiaru placic za ten pobyt.Mam wrazenie,ze to jeden z tych,ktorzy licza na darmowe wakacje.Odkad przyjechal tylko narzeka,pewnie po to,zeby wyludzic rozne rzeczy za darmo.Dostal juz wino,kanapki itd i to nie raz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Laseczki:) Ale sie naczytałam !! ORCIO______jejciu strasznie Ci gratuluje !!!!!!!!! Jesteś przykładem ze nie zawsze badania i diagnozy sie sprawdzaja i trzeba zawsze mieć nadzieje i pozytywne nastawienie.Teraz życze spokojnych 9 miesięcy:) Emamcia -witaj:) Pati_ jak @ ja cały czas wierze że nie przyjdzie ....... Ania ,Beata ,Klaudia ______jak patrzę w tabelke to oczom nie wierze jak czas leci juz 16/17 tc . Beata a ja mam termin równy miesiac po Tobie:) NICK...................TC..DATA BADN...TERMIN POR.....WIEK...płeć Beata2611...........16.....03.09........03.02.2010...... 26 ............... Klaudia0405..........16.....19.08.......31.01.2010...... .26.......? emamcia...............6....................15.04.2010... .....22 Anka323..............17.....18.08....... 29.01.2010........24.......? Nikamo74.............12......4.09........03.03.2010.......35.....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×