Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Klaudia0405

Kobietki,przyszłe i obecne mamusie

Polecane posty

Pati ja rano skoro świt czekam na kompie na wiadomość o teście a raczej wyniku. a brzuszek niech kłuje sobie ale zeby za dużo nie dokuczał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orcio no beata to kozak lata jak 16tka hehe jakby wogole w ciazy nie byla tu las tu to tu tamto no szok tylko pozazdroscic takiej kondycji:D Beti no nie :) buzka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde no wlasnie KLAUDIA wylaz z nory!!!!!!!!!!!!!! co z Toba??????????????????????????????????? Halllllllllllllloooooooooooo KLAUDIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati no piknie to nadal wyglada:) kurde zrob tego testa bo cos widze ze bedziemy sie z nastepnej ciazy cieszyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ORCIO___ ja tez się zastanawiam co z Klaudią i szczerze coraz bardziej mnie martwi... Klaudia____!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nie denerwuj staraczki :) wiecie co... dobrze, że chociaż ta infekcja mi przeszła...chociaż śluz nadal jest biały i rzadki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ORCIO____ ale ja mierzę zwykłym rtęciowym , bo te moje elektroniczne co coraz inny tempę pokazują, chociaż są dużo wygodniejsze, bo szybciej mierzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach dziewczyny a nie mozecie do niej emaila puscic Patusia ..... mocno bede zaciskac Lolus a ja zamiast zrobic odrosty to spac poszlam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak mierzylam rteciowym to zawsze byla roznica 05 lub 1 stopnia i pierwszy raz w tym miesiacu sprawdzilam sluz i jest bialy rozrzedzony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orcio no mogemy ale ja nimam emaila do ciebie:( dawaj mi tu zaraz!!!!! pati i widzisz wszystko wskazuje ze bedzie fasolka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jestem ;) Robiłam sobie dziś włoski u fryzjera i spędziłam tam ze 4 godz.bo zanim nałożyła pasemka,podcięłam,ułożyłam ach...od razu mi lepiej ;) Pati widzę że świrujesz?ale się uśmiałam mózg Ci zaworki poluzował z sikaniem?Jutro rano zrobisz testa i już widzę to bijące serce i drżące ręce ;) patrzysz na tę biedną kreskę a tu nieśmiało pojawia się druga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi Beatka masz rację :) a przynajmniej pocieszę się chwile :) dobre i to... powiem wam kochane, ze jak na ciążę to ja coś za spokojna jestem... :) w ogóle jestem spokojna...jak na dni przed wściekła @ - nawet mój eM to dzisiaj dostrzegł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA też sie martwie co sie dzieje z Klaudią nigdy tak nie było zeby cały dzień nie pisała no chyba że na wczasach była

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KLAUDIA zatuke tzn nie zatuke tylko opinkole!!!! czemu sie nie odzywalas????????????? ale najwazniejsze ze wsio oki i jak jaka fryzurka? pasemka marzy mi sie ale za duzo tu z tym roboy i chodzenia co jakis czas.ja tez dzis farbowalam sie tzn eM hehe spoko mam no nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka___spanie samemu czy razem to kwestia przyzwyczajenia np.ja bez eMa usnę ale on beze mnie nie jak się kładzie spać to dotąd mnie męczy aż przyjdę.A ja jestem przyzwyczajona bo on póżno do domu wraca a czasem nad ranem-taką ma pracę.Jak będziesz miała dzidziusia to inaczej będziesz do tego podchodzić bo już będzie się do kogo przytulić. Dzisiaj Dusia była z eMem po południu i jak mnie zobaczyła jak wróciłam to nie mogła się nacieszyć,wycałowała mnie,wyściskała i powiedziała że mnie kocha....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati ja też myśle ze jutro rano zobaczysz upragnione 2 kreseczki i żysze Ci tego z całego serca a nawet dwuch bo mam teraz 2 serduszka ;-) Klaudia dostaniesz po tyłku martwiłam sie że coś sie stało. a po tyłku to dostaniesz już po porodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyscie sie zmowily dzis z tymi wloskami ???? a wiecie ze ja wczoraj znalazlam 4 siwe wlosy ale na grzywce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orcio co to sa 4 wloski siwe ja mam 26 lat a juz tyle ze hohoho musze sie co miesiac farbowac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolus to nie sa pierwsze siwe ale do tej pory mialam z tylu glowy i na czubku a wczoraj wyrwalam z grzywki ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ile ja mam siwych włosów ho ho musze uciekać jutro sie odezwe i rano czekam na test pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra dziewczyny ja sie bede powoli zbierac do spanka bo jutro jedziemy na zakupy i nie bedzie mnie raczej caly dzien pewnie popoludniu wrocimy albo pod wieczor moze sobie cos jutro wypatrze no zobaczymy. takze nie tesknijcie za mna ale koniecznie przed wyjazdem jeszcze zerkne na posta PATI i mam nadzieje ze beda dobre wiesci:) Trzymam mocno Kciuki:D i do jutro wieczorka:D Dobranoc.papatki:D:D:d Buziaczki dla Was🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No już na mnie nie krzyczcie :O przed południem musiałam posprzątać bo jutro święto,ugotować obiad a potem do fryzjerki i jeszcze zakupy. A włosy mam długie tylko fajnie pocieniowane z prostą grzywką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×