Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Klaudia0405

Kobietki,przyszłe i obecne mamusie

Polecane posty

nie bede sie wymadrzac ale moze to taka maska na zakrycie wlasnych emocji ,faceci maja tyle samo sposobow na to co my kobietki . a zeby sie nie zdradzic to udaja obojetnosc bo co ta kochana kobieta by sobie pomyslala gdyby sie okazalo ze on tez np cierpi , a syndrom spoleczenstwa kaze byc twardym nie miekkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No hyba sie udało naciskałam wszystkie klawisze i uciekło gdzieś. Niestyty ja jestem lewa w komp. nie umie wszystkiego zrobić na nim. Pati zobaczymy w poniedziałek co beta pokaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A te mdłości to może od fasolki tylko ze zwykły test nie wykryje jeszcze oby tak było. A ja robie rosołek a później mam zaproszenie na obiadek do przyszłej teściowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zmykam teraz coś zjeść, bo głodna jestem Kiedyś z eMem rozmawialiśmy, ze może ja zachodzę w ciążę tylko mam mikro poronienia, dlatego chcę sprawdzić betę , bo inaczej się nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do pracy doszlam w miare sucha.Na szczescie jak wychodzilam,to leciala mzawka,co prawda wialo jak diabli,ale na szczescie od prawej strony,a jak ide do pracy to od tej strony dosc wysoki murek mnie oslania,bo ta tutejsza mzawka to gorsza jest od normalnego deszczu,bo dziala jak zraszacz-chwila moment i ciuchy mokre.W polowie drogi w ogole przestalo padac. Beti dzidzia wczoraj tylko odrobine dala o sobie znac,a jak sie wieczorem polozylam do lozka,to nie zdarzylam sie wsluchac w orgaznim,bo usnelam :D Dzis zapowiada sie mily dzien,bo szefowa ma wolne.Mam nadzieje,ze nie bedzie jakis wiekszych skarg.. Pati cholero gdzie jestes????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati wiesz ja też o tym myślałam że może to mikroporonienia wiec idz na bete to bedziesz wiedziała na czym stoisz. nawet jak @ przyjdzie to zrób to badanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EEEEeeeee ja napisalam zupelnie co innego,a wkleilo starego posta.. A taki referat napisalam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ;) Pati___póki @ nie ma to nie wszystko stracone z testami róznie bywa naprawdę najlepiej zrobić kilka dni po terminie. Anka___no i mnie czeka zakup staników bo już mi się wylewają ;) A mi dzidzia nie daje znaku a może daje?tylko raczej to co mi zabulgocze to pewnie jelita jakoś nie czuję że to właśnie to a w pierwszej ciąży jak poczułam to nie pomyliłam z niczym innym. A ja dziś sama siedzę eM w pracy wróci rano....a powiem Wam że w nocy o północy zrobił mi baaaaaaardzo przyjemną rzecz i dziś w południe powtórzył ;) ale ciiiicho bo jak się Chmurka dowie to zaraz będzie grozić paluszkiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati jak zauwazylam,ze mi wyslalo nie tego posta co chcialam,stwierdzilam,ze pitole i drugi raz nie pisze.. Ale ok,dla Ciebie sie poswiece ;) No wiec napisalam,ze nie wierze i ze na pewno kupilas jakis trefny test..o I ze z eMem to na pewno przesadzasz,bo ja robie identycznie..Tez mam do niego zale,ze sie nie angazuje,nie pyta co chwile,nie interesuje sie jak sie dziecko rozwija itp itd.Raz mu nawet zarzucilam,ze sie nie cieszy..jaka on mial wtedy mine.Usiadl i powiedzial do mnie,ze jak ja moge w ogole tak myslec..nie kazdy jest taki jak ja,ze po mozna czytac ze mnie jak z otwartej ksiegi.Mowil,ze on wszystko przezywa na swoj sposob,caly dniami mysli o tym jak to bedzie i ze jak bedzie mial syna to go nauczy samochodem jezdzic i w pilke bedzie z nim gral itp.On wszystko przezywa w srodku i mysle,ze Twoj M ma tak samo. W sumie to dobrze,bo wyobrazasz sobie,ze plakal razem z Toba jak @przychodzi??? No ja nie chcialabym,ze M zachowywal sie teraz jak ja.Poza tym faceci maja zakodowane,ze musza byc twardzi i w sumie to racja,bo ktora kobieta chce mazgaja?? Mojej kolezanki maz wlasnie taki jest...Plakal jak poszedl z dzieckiem na pierwsze szczepienie,bo ono zaczelo plakac..A u nich w domu tylko "dziubaski" i "misiaczki" slychac..A w gruncie rzeczy jest z niego nierob niesamowity..Ona do ostatnich tygodni tyrala w supermarkecie,a on na zasilku dla bezrobotnych w domu siedzial i jeszcze u bukmachera mecze obstawial.. Takze ja chyba wole jednak tych "nieczulych" twardzieli hihi No to mniej wiecej tak moj referat wygladal..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Klaudia. Cos przyjemnego mowisz,tak??? A co?? hihi Ide sie do wanny polozyc na chwilke,bo mnie wszystko boli(do letniej wody oczywiscie ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa to ciężko tak opisać wiesz...chmmm...no kurczę brak mi słów ;) Tak Pati przesadza ja myślę że po prostu nie pyta bo nie chce jej przykrości robić.Myśli pewnie że jakby wyszedł test pozytywnie to by mu powiedziała a że nic nie mówi to woli nie pytać i nie dołować...Oj Pati pomyśl lepiej jaki potrafi być słodki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do rosnącego biustu, to urósł mi o 2 rozmiary i od początku ciąży okropnie bolał, swędział. Teraz jest prawie bezproblemowy, tylko wydziela siarę i muszę często prać koszulę nocną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia moj M dzisiaj wraca :D Wlasnie planuje sie przespac,bo mi sie slepka zamykaja... Dzidzius dzis chyba tylko raz sie odezwal,ale nawet nie mialam czasu na to zareagowac takie busy w pracy mialam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie my juz po zakupkach,kupilam sobie bluzeczke i kurtke taka przeciwdeszczowa co prawda mialam 1 ale juz stara a teraz mam nowa:D a tak pozatym to zakupy spozywcze jakos nic nie wpadlo mi w oko co bym mogla kupic:D Pati u mnie nawet w dzien @ nie bylo 2 kresek dopiero po tyg spokojnie idz na bete i zobaczysz:D Ania to widzisz juz dzis wraca eM i wkoncu razem znowu:D wazne ze to co ma to nic az tak bardzo powaznego:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurko no jakby Ci to powiedzieć zostałaś oszukana przez małżonka!;) Miałam koleżankę której właśnie od piątego m-ca już leciała siara i nieraz miała plamy kup sobie wkładki laktacyjne. Ja dopiero z dworku wróciłam. Lola jaką bluzeczkę kupiłaś?A Twój M to chodzi z Tobą po zakupach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze ze wkoncu sie ktos odezwal:D ja wlasnie pije teraz koktail z truskawek z jogurtem nat i cukrem:D mmm pychotka mam robota to teraz wszystko na nim robie hehe wygodnis ze mnie:D ale co tam poto go mamLD a bluzeczke kupilam sobie taka czerwona ze streczem zwykla bo wszystkie to mam biale albo czarne musze inne kolory kupowac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moj eM jasne ze chodzi ze mna na zakupy chyba ze ma cos innego do roboty to nie:D ale przewaznie tak tylko sie wkurza ze za dlugo mi schodzi ale my takie babeczki jestesmy ze musimy powybierac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny z M baraszkowaliśmy jakieś 3 dni przed owulką - od tygodnia mam jakieś dziwne zawroty głowy , uderzenia gorąca , jest mi słabo - nigdy tak nie było przed @.A od wczoraj boli mnie tak jakbym miała owulkę mimo , że we wtorek powinna nadejść @.to chyba niemożliwe żebym była w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja już jestem i zaraz mnie nie bedzie ;-) Klaudia a jak to sie nazywa co eMn Ci w nocy i dziś zrobił co??????????????? Ja to już niewiem o co chodzi i zapomniałam jak sie robi dziecui ha ha To straszne ale nawet nie mam żadnego pociągu sexualnego bleeeeeeeee niewiem co sie mi stało ta która zawsze miała mało nawet nie da sie dotknąć bo cycki bolą bo to to tamto :-( A czy wy też tak macie czy to ze mną coś nie tak ????????? Ania to bedziesz spała dziś spokojnie przy eMie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Nerwuska prawdopodobieństwo że jesteś w ciąży zawsze jest a plemniczki potrafią nawet 72 h przeżyć sobie jak mają dobre warunki . Poczekaj do terminu @ jak nie przyjdzie to zrób teścik i bedziesz wiedzieć czy bedziesz miała dzidziusia. A to chciana ciąża?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×