Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Klaudia0405

Kobietki,przyszłe i obecne mamusie

Polecane posty

Dorotko, najlepszego!!! Pomyślności w pracy, uśmiechu, pieniędzy i zdrowego dzieciaczka:) Ja miałam urodziny w zeszły piątek i byłam tak padnięta po całym dniu, bo byliśmy na zabawie, że już mi było święto i goście obojętni. Urodziny nie cieszą już tak jak kiedyś. Ale prezenty tak. Z kolei urodzinki Klauduni są dla mnie największym świętem:D Klaudia, kurde, troje dzieci? Hardcore:P Jedno potrafi dać w kość, dojdzie nam drugie, to już chyba nam wystarczy. Twój mąż zarabia, nie siedzi w domu na co dzień, dlatego łatwo mu stawiać Ci kolejne wymagania. Beatko, co u Ciebie? Nikulam, co u Laury?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Dorcia Nie odebralam wynikow dopiero jutro beda.A wiecei co moj okres trwal 3 dni masakra gin mi mowil ze bedzie duza miesiaczka a tu lipa 3 dni i to w 1dc lekkie plamienie krwi z brazowym a pozneij przez 2 dni tylko brazowe a dzis normalny sluz super samo sie uregulowalo hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki:) Dorotko ,Beatko Wszystkiego Najlepszego kobitki:) zdrowia ,kasy i spełnienia marzeń:) co do dzieciaczka to już ok i wczoraj wyszedł do domu :) miał biedny sepsę ale już jest dobrze tylko przez 6 tyg ma unikać większej ilości osób i jest kłopot bo 10 miały być chrzciny:( Aniu może lepiej postarać się o kredyt i kupić coś swojego? tyle kasy dajecie za wynajem :( może warto troszkę dołożyć i jest rata kredytu. Klaudia z infekcją to szybko do lekarza! z durnej pierdoły mogą wyniknąć duże kłopoty:(co ja słyszę czwórkę dzieci planujesz ?:) matko kochana gdzie ja bym tyle dzieci pomieściła:) kobiety moja córka w niedzielę kończy 3 lata co ja jej mam kupić na urodziny?pytałam jej ale ona ma 100 pomysłów na minutę:) 11 wyjeżdżamy na urlop :):):) już niemogę się doczekać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek :-) Jestem i ja troche mnie nie było było kupe zamieszania problemów ale nie bede tu pisac bo M ma tu dostęp......... Klaudia 3 dziecko hi hi hi to kup sobie kaftan bezpieczenstwa hi hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu macie moje wyniki: FSH- 6,4 LH-12,9 PRL-16,27 norma:4,79-23,30 DHEA SO4- 363 norma:98,8-340 TSH-2,25 norma:0,27-4,20 MORFOLOGIA-dobra MOCZ-dobry GLUKOZA-74 norma:60-100 CHOLESTEROL-202 norma:65 CHOLESTEROL HDL- 2,8 norma:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. My dzisiaj cały dzień spędziliśmy na dworze bo cieplutko no i wolę z nimi wyjść niż siedzieć w domu i słuchać jak moja 7 letnia córka chodzi za mną i stęka ze jej się nudzi.Jak usłyszała że czekają ją 60 dniowe wakacje to się biedna popłakał aż mi się jej szkoda zrobiło bo tak lubi chodzić do szkoły. A mój 14 miesięczny synek to ostatnio wszędzie biega,nie chodzi i nawet w śmieciach grzebie.Oczy trzeba mieć dookoła głowy a i to nieraz za mało. Ale powiem wam ze nie wyobrażam sobie życia bez małych dzieci.Jak miko trochę podrośnie to namówię męża na następne. Klaudia0405-a ile twoje dzieciaczki mają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! DOROTKO, BEATKO --- WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI URODZIN. SPEŁNIENIA MARZEŃ PRZEDE WSZYSTKIM! Dorotko --- warga się ładnie zagoiła. Jest jeszcze ślad, ale pełna jestem podziwu, jak to się jej szybko zgoiło :) Klaudia --- czemu nie czwóreczka! Pewnie! Parę lat przerwy i do dzieła :) Ania --- a może mieszkanie a nie dom? Betko --- co się dzieje????? Mam nadzieję, że wszystko u Ciebie ok.... Tala --- gdzie się wybieracie na wakacje? Co do prezentu, to nie doradzę... Każde dziecko ma swoje zainteresowania. Ale na pewno coś wymyślisz :) Chmurko --- jak dzidzia? Który masz tydzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asica1985 --- skąd jesteś? Z jakiego regionu Pl? Mam córeczkę w podobnym wieku 15 miesięcy. Też wszędzie włazi :) Ja miałam u siebie na kilku dniowych wakacjach bratanicę, dlatego mnie trochę nie było. Dwójka dzieci to 2 razy więcej roboty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) Ja tak dosłownie na szybkiego.... Baaaaaaaaaaaaardzo dziękuję za życzenia :-D 😘 Mam za sobą dzień na wariackich papierach. Byłam na monitoringu, 11dc - na jednym jajniku "drobnica" jak to powiedziała pani doktor, a na drugim pęcherzyk 19 mm (o ile nie jest to torbielka) :(:( w czwartek mam dzwonić jeszcze raz i mnie umawia na kolejne usg....:-O No i nie podobało jej się endometrium, za cienkie 7,5mm Pytanie - czy można pomylić pęcherzyk z torbielą???????????????????? Może sobie wmawiam, ale mam jakieś takie dziwne kłucia jajników, jakby mnie coś momentami szczypało od środka...Kuźwa czy to nie może być wóz albo przewóz....? Uciekam, bo ledwo funkcjonuję....buźka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki :) Annolia do dziadków moich jadę w Lubelski:)co roku tam jeździmy ,dziadkowie już wiekowi ludzie pomoc im sie przyda i zawsze bardzo czekają na Maję :) Asica witam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tala - ja w sierpniu zawitam w lubelskie.....:) a w które strony jedziesz??? Hmmm chociaż mnie i tak to nie wiele powie.....:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annolia, weź nie strasz tą podwójną robotą, bo mnie za rok czeka. Chcę pożyć jeszcze w nieświadomości:P Jestem w 12. tyg., dzidzia chyba dobrze, zobaczę ją niedługo. Czuję się już lepiej, za kilka dni zaczynam drugi trymestr, więc będzie już łatwiej. Nareszcie... Milenka chowa się jeszcze w szafie? Tak mi się to spodobało, szkoda, że jej wtedy nie widziałam. Bawiła się z siostrzenicą? Moja mała nie ma się z kim bawić niestety. Wpadnijcie na kawę:D Beatko, też miałaś urodziny? To dużo w jednym czasie tych urodzin, wszystkiego najlepszego:) Arturek dokazuje? Justynka ma wakacje, cieszy się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurko --- wstawiaj wodę na kawę, zaraz będziemy! ;) Daleko od Ciebie nad morze?????? Mam fotkę jak Milenka siedzi w szafie... hi hi, może potem wyślę na pocztę :) 12 tydz nieźle... ale ten czas leci. Ty się nie martw, z 2 swoich dzieci będzie całkiem inaczej niż jak masz jedno obce. Nigdy nie wiesz co takiej w głowę wpadnie za pomysł. Ze swoim jakoś tak łatwiej :) Wiesz mniej więcej na co go stać ;) Milenka jak dziś jest sama to się bardzo grzecznie bawi, a jak miała towarzyszkę to szalały nie do opisania. Piski i krzyki słychać było na całą okolicę :D Dorotko --- może akurat się uda,czego Ci życzę...trzymam kciuki :) Lola --- na wynikach się nie znam, ale cholesterol masz strasznie wysoki. Kiedy idziesz do gina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. Dzis mam wolne i zaloze sie ,ze bedzie padac..:o Sebkowi wychodza nastepne zeby i jest masakra..jesc nie chce,na widok obiadu wczoraj sie rozplakal,bo biedny chcial zjesc,glodny byl,ale tak bolaly dziasla,ze nie mogl.Po wojnie udalo mi sie wsypac mu do buzi ten proszek przeciwbolowy i mu przeszlo i w koncu zjadl. Wyszly mu 2 gorne czworki. Co do domu to juz Wam pisalam,ze nie bedziemy kupowac domu z kartonu.Tu wiekszosc domow budowana byla przez deweloperow najnizszym mozliwym kosztem i te domy nie sa warte tej ceny..Nie dam 250tys euro za dom,w ktorym slysze jak sasiedzi sie bzykaja..:P Mieszkan w mojej miejscowosci nie ma,poza tym o tym to nawet mowy nie ma.Chce dom z ogrodem i koniec kropka. Moge otworzyc drzwi w kuchni i Sebek biega sobie po podworku. Do tego te domy to takie koszmarki nieustawne.W kazdym na srodku stoi kominek,ktory wyglada jak nagrobek,nie ma opcji,zeby cos gdzies przestawic... Moj brat nie ma nawet gdzie mopa schowac,bo nie ma zadnej spizarki ani nic w tym rodzaju. Takze jesli juz to moze za kilka lat sami cos wybudujemy. A dostac dzis kredyt w Irl graniczy z cudem,bo banki po prostu nie maja pieniedzy chocby chcialy dac. Ide po kawke,chce ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotko ogladalismy tamten dom-szok...kurnik jest wiekszy od tego..W jednej sypialni jak stalo lozko to juz ledwo mozna bylo przejsc. Do tego na caly dom 2 male szafy... W kuchni wlasciwie tylko 2 szafki,zeby cos wlozyc...malenstwo takie,ze szok. Dobre dla pary,ale nie dla rodziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Asica____mam dwie córki Klaudia-5lat i Milena-16m-cy też jej wszędzie pełno. Dziewczyny ja nie planuję czwórki dzieci!!!M chce syna a mi nie spieszno tak jak Chmurka napisała to ja będę mieć urwanie głowy a nie on więc nie widzi w tym większego problemu ale też nie nalega. Coś mnie żoładek dzisiaj boli zjadłam ciepłe ciasto drożdżowe i pewnie po tym...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Monia. A wiesz jaka plec? Klaudia no naprawde Ci sie cos pomylilo..bo Sebek dzis skonczyl 17miesiecy..wiec Twoja Milenka tez zaraz tyle bedzie miec hihi M pojechal na ryby,a ja siedze z synkiem Ale nam dzis psikusa zrobil..Caly dzien nie poszedl na drzemke,a o 18 padl.Przytulil sie do mnie i zasnal w minute..no i obudzil sie o 20ej..i teraz sie bawi..ciekawe o ktorej pojdzie spac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Ja jestem z Wrocławia. Dzisiaj spędziliśmy cały dzień na dworze.Najpierw byliśmy trochę nad wodą a potem na placu zabaw.Miko zaliczył drzemkę na dworze,dobrze że wzięłam większy wózek. Córka za mocno opaliła sobie plecy bo ma strasznie czerwone i narzeka że ją pieką.A smarowałam jej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny Cholerka zle mi wkleilo wyniki jeszcze raz Wam wysle. Annolia-w Pt ide do gina:) Mam nadzieje ze cos powie bo to ten na nfz babka:) FSH- 6,4 LH-12,9 PRL-16,27 norma:4,79-23,30 DHEA SO4- 363 norma:98,8-340 TSH-2,25 norma:0,27-4,20 MORFOLOGIA-dobra MOCZ-dobry GLUKOZA-74 norma:60-100 CHOLESTEROL-202 norma:65 CHOLESTEROL HDL- 2,8 norma:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieękuje ale sama dalej w to nie wierze zrobiłam z 6 testów wszystkie pozytywne początkowe były słabiutkie a teraz aż w oczy parzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola83_1 witaj ja miałam problemy z za wysoką prolaktyną i przez to niemogłam zajść:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trzymam kciuki! za was
bo ja już mamuśka dwójki:) I tak sobie myśle, że nie wiem czy na trzecie bym się zdecydowała. No może jakby moja sytuacja finansowa była lepsza. Bo normalnie aż serce boli jak trzeba dzieciaczkom odmawiać. Pozdrawiam serdecznie. ------------------------------------------------------------------------- Biżuteria na każdą kieszeń. Nowe wzory. Zajrzyj: http://allegro.pl/listing.php/user?us_id=1683433

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak i przy pierwszym dziecku tak i teraz przy drugim zakażdym razem to samo PROLAKTYNA podwyższona i problemy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia Ale jak widac to ja wydaje mi sie ze mam dobra prl a powiedz mi w ktorym dc robie sie testosteron i progesteron?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×