Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Klaudia0405

Kobietki,przyszłe i obecne mamusie

Polecane posty

DOROTKA No tez sie ciesze ze tak sie wszystko zaczyna fajnie ukladac:) Dzis mam 16dc czyli niebawem owulka tak powiedzial widzac ten pecherzyk dominujacy. Jak chcesz to Ci wysle fotki tylko podaj meila:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam dziś fatalny dzień... Syn mojego brata miał wypadek na skuterze... Uderzył w niego samochód. Ma złamany nos, pociętą twarz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku Annolia masakra wspolczuje Ci mam nadzieje ze szybko z tego wyjdzie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczyny mam do Was pytanie czy jak sie jest w trakcie owulki albo przed to czy sa plamienia z krwia? Bo wczoraj po bzz byly plamienia krwi a dzis rano tez i przez dzien przy podcieraniu ale juz mniej i strasznie mnie teraz wieczorem lewy jajnik boli czy jak pecherzyk peka to wtedy jest ten bol czy co?Kurde no bo jak wczoraj gin patrzyl to mowi ze na dniach owulka bedzie myslicie ze moze byz bzz co dzien i sa jakies szanse?Czekam na wiadomosc:D Jestem troche zestresowana myslicie ze mozna codzien i moze sie udac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola_____pewnie masz owulkę i dlatego śluz z krwią to normalne :) Oczywiście możecie bzzz i kilka razy nadzień ale tak naprawdę wystarczy raz w okolicy tych dni a optymalnie jest co drugi dzien bo wtedy ponoć i nasienie wartościowsze :) Annolia____a ile syn brata ma lat?Osobiście uważam że wszelkie motory i skutery są bardzo niebezpieczne tak samo zresztą jak rower na ulicy jeżdżę samochodem i wiem że często na nich sie nie zwraca uwagi a to przecież też uczestnicy ruchu...Co z nim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sobotę popołudniu razem z moją córką musiałyśmy pilnie wyjechać,sprawy rodzinne.Miko został z tatą i dochodzącą babcią,w sumie to była w pn i wt po 6 godz a tak to miko siedział z tatą. Wróciłyśmy dzisiaj,to nie było nas raptem 4 dni. Jak wróciłam to mój synek nawet nie chciał się ze mną przywitać i na mój widok płakał i nie odstępował taty nawet na krok.Dopiero po jakiejś godz przypomniało mu się że jestem jego mamą.Co próbowałam wziąć go na ręce to płakał i uciekał do taty.Trochę to przykre było i płakać się chciało bo w końcu jestem jego mamą a on reagował tak jak to zwykle robi jak zjawia się w domu ktoś obcy. Czy któraś z was już opuszczała swojego maluszka na kilka dni?i jak zachowywał się po powrocie? Ja wyjechalam pierwszy raz ale już długo tego nie powtórzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :D Klaudia-no ale niewiem czy to takie normalne ze dosc troche jest tej krwi normalnej ze sluzem nie ze jakies skrzepy. Troche jestem wystraszona co sie dzieje bo po bzz jak i wczoraj tak i dzis plamie krwia i jak poszlam do wc to troszku sluzu z krwia wylecialo niewiem co sie dzieje jutro chyba do gina zadzwonie bo sie martwie czy to moze przez nadrzerke czy cos sie dzieje nie tak ale kurde skoro widzial pecherzyk to raczej nie okres mi sie rozpoczyna a moze to po duphastonie kurde sama niewiem ale zaczynam sie martwic:( No nic dam znac jak jutro rano,a moze to po Duphastonie albo globulkach dopochwowych juz sama niewiem ale spanikowana jestem troche.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annolia jak brata syn sie czuje? Jesli doarze mysle to brata syn jest jeszcze dzieckiem bo Ty mloda to i brat stary nie bedzie. Ja powiem tak ze jezdzilam skuterem i niby predkosci nie osiagnie sie wielkiej ale jak nie mialam blokad to 70/h bylo dla chlopca jak i doroslego jest niebezpieczne i ja moim dzieciom nie kupie takiej zabawki dopuki nie zdobeda dokumentu o umiejetnosci poruszania sie na drodze itp... Widzialam jak dzieciaki jechaly na skuterach moze po 13 lat mieli i bogu dzieki gosc wychamowal bo niewiem co by bylo a oni wymusili pierwszenstwo. Brrr mam nadzieje ze chlopak szybko dojdzie do zdrowia. Annolia stawiam na kochanka:-) Lola no to bzykaj sie;-) Chmurko jak tam nauka Ci idzie? Jutro wejde na komp to cos naskrobie bo teraz z telefonu pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bratanek ma 18 lat. Na skuterze jeździ codziennie do pracy. Miał kask, ale od siły uderzenia kask mu zerwało... Wybił facetowi głową szybę... Strasznie krwawił, ale był na tyle przytomny że sam jeszcze do domu zadzwonił po swojego tatę. Wypadek się stał paręset metrów od jego domu. Na "szczęście" nic innego mu się nie stało poza tym że cały poobijany, co świadkowie uważają za cud, bo skuter do kasacji a cała droga we krwi była... Ma pozakładane szwy na twarzy, złamany nos... Jedno rozcięcie ma parę mm od oka. W piątek jedzie do jakiejś specjalistycznej kliniki, gdzie założą mu kolejne szwy i będą próbować poskładać mu twarz jak najlepiej. Pocieszam się jedynie tym, że nie mieszkają w Polsce i jest nadzieja, że tam opiekę zdrowotną mają na innym poziomie i może nie będzie miał zbyt dużych blizn. Mam ochotę ogromnie go wyściskać, ale mam trochę daleko......:( Lola --- nigdy tak nie miałam. Nie przejmuj się tym i bzz ile wlezie a po bzz nóżki do góry na parę chwil, żeby plemniczki miały łatwiej :P Asica --- my z M musieliśmy zostawić naszą małą na 2 dni u babci i po powrocie powitała mnie wesoło, przytuliła się, ale do domu nie chciała za bardzo wracać (u babci ma do towarzystwa 2 kuzynki). Zawsze jak stamtąd wychodzimy to jest płacz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatka He he ale cos sie obawiam co sie moze dziac niewiem czy to normalne moze to wina nadrzerki.No nic zobaczymy jutro,a teraz juz ide spac.Dobranoc.papa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annolia - spoko spoko dzieki:D nozki byly w gorze z 20min i pozniej poszlam do wc i zauwazylam ta krew i troche sie wystraszylam ale tak czytam ze to moze tez wina nadrzerki.Dzieki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola ja jak mialam nadrzerke to po bzz krwawilam i to dosc duzo i bylo to bardzo nieprzyjemne jak wszedzie bylo czerwono. Nie moge usnac niewiem co mi jest hmm musze barany zaczac liczyc a tu widze kolo mnie tylko jednego barana:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beata Wejdz na gg:D pogadamy jak nie mozesz spac.No to mnie pocieszylas bo mozliwe ze to jest przez to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to juz dorosly chlopak:-) ale bylas mloda ciocia jak sie urodzil:-) dobrze ze nie w polsce sa bo by tu mu byle jak zeszyli i zmasakrowali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola ale ja nie mam jak na gg wejsc bo pisze z telefonu a w telefonie nie mam gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annolia jak brata syn sie czuje? Jesli doarze mysle to brata syn jest jeszcze dzieckiem bo Ty mloda to i brat stary nie bedzie. Ja powiem tak ze jezdzilam skuterem i niby predkosci nie osiagnie sie wielkiej ale jak nie mialam blokad to 70/h bylo dla chlopca jak i doroslego jest niebezpieczne i ja moim dzieciom nie kupie takiej zabawki dopuki nie zdobeda dokumentu o umiejetnosci poruszania sie na drodze itp... Widzialam jak dzieciaki jechaly na skuterach moze po 13 lat mieli i bogu dzieki gosc wychamowal bo niewiem co by bylo a oni wymusili pierwszenstwo. Brrr mam nadzieje ze chlopak szybko dojdzie do zdrowia. Annolia stawiam na kochanka:-) Lola no to bzykaj sie;-) Chmurko jak tam nauka Ci idzie? Jutro wejde na komp to cos naskrobie bo teraz z telefonu pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha rozumie a to spoko.No to musimy tu pisac.Dzialamy dzialamy i moze wkoncu co wydzialamy hehe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niewiem co jest grane ale cos dziwnie mi sie wyswietla ten post moj co byl 1 jest ostatni hmmm dziwne. Ja jde liczyc barany bo zaraz mi kupe jasy wezma za internet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czemu Wy jeszcze nie śpita? Wiecie, która jest godzina?? Annolia - przykro mi z powodu bratanka, szczęście w nieszczęściu, że tak się skończyło. No i plus, że są za granicą to przynajmniej opiekę będzie miał.... Ja czasami jak widzę jak mój M śmiga na skuterku to mi ciarki przez plecy przechodzą...:( Klaudia - jak fryzurka, zadowolona jesteś? Beatka - to licz, licz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia WItaj no wlasnie niewiem czemu tak dlugo wytrzymalam hehe.Ale jestem troche zestresowana bo niewiem skad ta krew znowu a dzis rano w wc przy podcieraniu zauwazylam troche tak jakby zluszczajacej sie scianki bez sensu przeciez ja mam miec owulke teraz czy mze nawet wczoraj byla.No nic zobacze czy bedzie dzis przez caly dzien duzo tej krwi a jak tak to pojde do gina popoludniu. Milego dnia zycze my dopijamy kawke i spadamy do Krakowa wkoncu pierwszy raz w zyciu bede pod Wawelem hehe:D A mamy tylko 60km. Buzka.Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej jak mi przykro z powodu tego wypadku:(Mam nadzieje,ze szybko dojdzie do siebie!no i że blizn nie bedzie. Ja dla równowagi w przyrodzie miałam wczoraj miły dzień bo były moje imieniny i dostałam sporo zyczeń i prezentów. Beatko---ja też stawiam na kochanka dla Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Nikulam - wszystkiego najlepszego z okazji Twojego święta :-D 🌼🌼 dużo radości, miłości i pociechy z Laurki.... A właśnie jak Ona się miewa, jak postępy. Pewnie już śmiga Ci po mieszkaniu....:-D Lola - toż to Tyle ile ja mam do stolycy.....I jeszcze nie byłaś? Nadrabiaj, ja byłam zachwycona tym miastem....Parę lat temu w ciągu 4m-cy byłam 3razy :-D Dobrze, że pogoda Wam sprzyja :) A i może pokuś się o wizytę, zrobi Ci gin usg i będziesz wiedziała czy owulka była....:-D Annolia - jak Ty się trzymasz, masz jakieś optymistyczne wiadomości od brata? Ania - jak Ci upływają dni wolne.....??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki. Nikulam wszystkiego naj 🌼 Lola no no,to dzialaj kobito ;) Dorotko,a dni wolne nawet mile..Milej by bylo gdyby nie lalo..:o Ale to normalne.Jak pracowalam na popoludniu to byla piekna pogoda,a leje odkad mam wolne.W sobote wracam do pracy i oczywiscie ma znow byc pieknie...:o Sebcio sie bawi,ja siedze w szlafroku i pije kawke. Zamowilam przed wczoraj maszynke do golenia,bo trzeba juz sebciowi wloski obciac i juz dzis przyszla.Wieczorem urzadzimy salon fryzjerski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żadnych nowych wieści od bratanka nie mam. Jutro jedzie do kliniki... Niestety kierujący skuterem nie ma praktycznie żadnej ochrony przy wypadku :( Jedynie kask, ale w tym przypadku nawet kask zawiódł :( U mnie w końcu ładna pogoda :) Byliśmy na wycieczce rowerowej na pączkach :) Mamy tu za lasem wytwórnię poczków i codziennie wieczorem są świeże, gorące pączki w różnych smakach... :P Są przepyszne! Ta bliskość do tej piekarni jest nieco zgubna dla figury, ale jadąc rowerkiem to można sobie pozwolić na jednego lub dwa na kolację ;) Nikulam --- Wszystkiego najlepszego! Buziaki! Co u Laury? Lola --- i jak sie spodobał Kraków? Co z krwawieniem??? Znikło? Anka --- jak szukanie domku? Dorotko --- to kiedy testujesz? Swojego M trochę po upominaj żeby nie szalał na tym skuterku... Mój bratanek jest dobrym kierowcą, do Pl autem jeździ i taki wypadek mu się zdarzył na głupim skuterku :( Chmurko --- co u Klaudusi? Masz już pomysł na imię dla drugiego dzieciaczka? Beatko --- Mam jeszcze starszą bratanicę, 20-letnią :D Ciocią po raz pierwszy zostałam jak miałam 9 lat :) Brat jest starszy ode mnie o 14 lat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annolia Bardzo ladny ryneczek ale bardziej mi sie gory podobaja hehe:D A na Wawelu nie bylismy. A co do krwawienia to przez caly dzien znikome ale na wieczor znow wiecej kuzwa ja juz niemam sily,to po co gin mowi ze pecherzyk duzy i owulacja jak ja mam okres!!! A moze owulacja sie u mnie krwawieniem objawia hehe a dzwonilam do niego to kurwa zdziwony i kazal mi dalej brac duphaston do 25dc.matol jeden juz go mam dosc:( A ide spac bo jestem wkurwiona na maksa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotko, Aniu,Annolia----dziękuje bardzo za życzenia!Buziaki! U Laury w miare dobrze:)Ćhodzi już ładnie i baaardzo chętnie:) W miare dlatego,że mieliśmy szczepienie,ostatnią dawke penumokoków i troszke nóżka jej spuchła i ma osłabienie spore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ja mam dzisiaj wolne, w końcu i nareszcie :) I ambitne plany. Ciekawe ile uda mi się zrealizować....:-O Annolia - no niby ginka mówiła, żebym zatestowała za 3tyg od owulki. Wydaje mi się, ze to strasznie długo i pewnie się skuszę ok.17.07 (to byłby 30dc) Wiesz, jeśli chodzi o mojego M i skuter to ja swoje a on swoje. Ostatnio się chwalił, że znowu samochody wyprzedzał. A ostatnio to nawet przebąkuje o motorze. Tylko, że tu jest problem, bo on nawet nie ma prawa jazdy na samochód, więc to jest na razie niemożliwe :-D :-D Lola - mówię Ci idź do niego albo jakiegoś innego gina na USG! Właśnie się dzisiaj dowiedziałam, że córka mojej siostry ciotecznej urodziła synka :-D Dziewczyna jest młodsza ode mnie o 4lata raptem...:(:( Brat mojego taty został pradziadkiem, a on biedak dziadkiem jeszcze nie jest....:(:( Wiecie co mi się dzisiaj śniło?????????????????????????? Urodziłam córeczkę :-O :-O hmmmm? No to idę psiątać.....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Dorcia Ale juz jest po okresie hehe tzn po tym plamieniu takze nadal biore duphaston tak jak on mi wczoraj kazal i za 2tyg na usg jak normalny okres nie przyjdzie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×