Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Klaudia0405

Kobietki,przyszłe i obecne mamusie

Polecane posty

Hej! Dorcia____dzięki fryzura może być tzn wielkich zmian nie zrobiłam jak zwykle :) Chciejka____napisz coś nam co u Ciebie się dzieje? A u mnie nudy ciągle to samo....sezon malinowy a ceny do d*py :O Jutro mamy wesele ale idziemy tylko na drugi dzien w niedzielę z tej okazji kupiłam sobie dzisiaj spódniczkę w kolorze właśnie malinowym ;) i biała zwiewną bluzkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej a ja od wczoraj wpadam do domu cos zjesc i dalej na pole bo od wczoraj mamy ladna pogode i jest goraco :-) dzis troche lalo ale niewiele. Chmurko jak po usg???? Nikulam spoznione ale najszczersze zyczenia.@-}-- :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikulam pisze z komurki i mial wyjsc kwiatek i buziak a wyszly jakies bzdury :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, nie miałam kiedy zajrzeć, bo Klaudia mi nie pozwala. Na usg bobas ładny, zdrowy, być może dziewczynka. A ja się uczę dalej i przygotowuję do egzaminu. Trzymajcie kciuki. Beatko, ładną masz pogodę? A te plamki Artusia po ospie już zniknęły? Dorotko, Lola, w was teraz nadzieja! Nie stresujcie się tylko, dajcie sobie czas, żeby spokojnie zaciążyć. Nie mogę się doczekać testów:) Nikulam, fajnie, że Laura chodzi. Próbuje mówić? Klaudia, Milenka mówi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Chmurko___Milenka mówi ale bardzo leniwie umie powiedzieć wiele rzeczy ale jak ją proszę żeby powiedziała np baba to słyszę stanowcze "nie" Jest bardzo ruchliwym dzieckiem nawet zmiana pampersa wymaga ode mnie zręczności i zwinności bo mi ucieka i ma z tego wielką radochę...;)Poza tym ma napady złości że płacze o byle co potrafi mi się położyć i kopać nogami w mieście,sklepie...wszędzie.Ma przy tym niezły ubaw a ja zdyszana ledwo za nia nadążam....Przy Klaudii miałam spokój bo była i jest grzecznym dzieckiem a Lenka no cóż ma chochliki w oczkach....Na kiedy masz termin porodu?i kiedy się bronisz? Nikulam____ode mnie również spóżnione a,e szczere życzenia zdrówka,szczęścia i spełnienia wszystkich marzeń!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie Was wszystkie wywiało?????? Moja łobuziara właśnie sobie śpi, mam chwilę wytchnienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja ostatnio na spacerkach:-) pogoda upalna wiec w cieniu jestesmy albo u znajomych Wczoraj bylam na grzybach i nazbieralam duzo prawdziwkow:-) Ania jutro testujesz juz niemoge sie doczekac wyniku daj znac odrazu Chmurko ciesze sie ze z dzidzia jest wszystko ok:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja ostatnio na spacerkach:-) pogoda upalna wiec w cieniu jestesmy albo u znajomych Wczoraj bylam na grzybach i nazbieralam duzo prawdziwkow:-) Ania jutro testujesz juz niemoge sie doczekac wyniku daj znac odrazu Chmurko ciesze sie ze z dzidzia jest wszystko ok:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Nie wyrobilam i zrobilam test dzisiaj...i....jedna gruba czerwona krecha...a obok niej...druga bardzo blada krecha...ale jest :D w piatek zrobie jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!ja też cały czas spędzam na dworze dzisiaj pół dnia dziewczynki spędziły w ogrodzie ciapiąc się w basenie...nie chciały z niego wyjść... No właśnie dziewczyny kiedy testujecie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka a kiedy masz termin @?ja też tak kiedyś miałam ale @ mnie i tak zalała życzę aby było inaczej u Ciebie.W pracy jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANIA No to piekne wiadomosc jak jest druga krecha.Ale pogratuluje w pt.Spokojnej nocki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Termin @ mam jutro.Od paru dni boli mnie brzuch,tak jak bylo z Sebkiem. No mam nadzieje,ze u mnie tak nie bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania kurde zaskoczylas mnie ta nowina ale bardzo bym sie cieszyla jakby znowu Wam sie szybko udalo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania --- Czyli mogę juz gratulować??? :D :D :D Ja przy Milesi tez miałam jedną grubą krechę i jedna słabiutką. Dorotko --- teraz czekamy na twoje testowanie.... Lola --- idziesz do gina? Krwawisz jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annolia Dzis do gina nie ide bo niema miejsca ten stary ado nowego sie musze umawiac miedzy 15-18.Takze popoludniu bede cos wiedziala:D Mielgo dnia wszystkim zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania to GRATULUJE!!!!!!!!!!!!!!! :-) no to mamy już następną ciężarna hi hi a moze teraz tak żeby był bliski termin porodu to Dorotka i Lola zaciążą hi hi jak wtedy Ania Klaudia i ja :-D U mnie pogoda dziś niezbyt bo znówzimno 16 stopni i zimny wiatr ale uciekamy na spacerek bo nie pada narazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :-D Nie miałam przez kilka dni neta w domu, co ja mówię - komputera nie miałam bo się naprawiał. Ale już mam dostęp do świata :-D :-D Aniu - ogromnie gratuluję.....:-D Fajnie, że Wam się udało.... Ja mam niby testować ok.25.07 wg wskazań ginki, ale już na dzień dzisiejszy mogę stwierdzić, że ten cykl jest stracony :(:(. W środę pojawił się u mnie śluz z krwią a od wczoraj mam brązowe plamienia :( Brzuch mnie pobolewa, ale jakoś tak inaczej, jajniki mnie kują. Czekam tylko aż się @ rozkręci.....No cóż.....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Dzieki Kobitki. Dorcia mnie wczoraj tak brzuch bolal,ze myslalam,ze skonam,ale dalej @ nie ma :D Jestem w szoku,ze tak wyszlo.Sadzilismy,ze to potrwa kilka miesiecy.. Do gina pojde gdzies za 2 tyg,zeby juz moc zobaczyc cokolwiek.Moze serduszko juz bedzie widac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i przylazła do mnie @..... :( :( :( chyba sobie przestaje radzić z tym wszystkim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia UUU szkoda ze przylazla do Ciebie @ no ale moze w nastepnym cyklu sie uda,mi sie wczoraj skonczyla a do nowego gina ide w pn na 17 zobaczymy co powie bo podobno jest bardzo dobry i normalne terminy sa na koniec pazdziernika ale ze zrobili jeszcze 1 dzien dodatkowy przed jego urlopem to mnie wcisla mam nadzieje ze cos madrzej bedzie mowil niz ten ktorego bylam ostatni raz.!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotko ---- głowa do góry, ważne że była owulka! Może w następnym cyklu... Lola --- To Ci się fajnie udało z tym terminem :) Oby ten lekarz coś nowego poradził. Ania --- czyli Sebuś ma rodzeństwo:) Ostatnia tu zostanę jednodzietna ;) Ale niedługo dołączą do mnie Lola i Dorotka i już nie będę sama z 1 dzieckiem. Nie?:) U mnie znowu nie ciekawie. Zmarła mi ciocia:( :(:(. W sobotę pogrzeb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annolia No super mi sie udalo nie musze daleko jezdzic,tylko mam na miejscu ale nawet jakby byla taka potrzeba to bym pojechala. Przykro mi ze znwou u Was w rodzinie pogrzeb,moje kondolencje trzymaj sie kochana:D No ja tez mam taka nadzieje ze niebawem ja z Dorcia dolaczymy do Ciebie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze Dorcia...no przykro mi...:( Ale tak jak Lola pisala.Glowa do gory,bo wazne,ze jest owulka..A moze kochana kupc teraz testy owulacyjne i bedzie dokladnie wiedziec kiedy trzeba sie starac,co? A maz nasienie badal? No Annolia na to wyglada. W przyszlym tygodniu pojde do tutejszego lekarza pierwszego kontaktu.Do gina nie ide,bo skasuje mnie 160e razem z usg,a to troche duzo dla mnie teraz...Poczekam do usg na pierwszej wizycie w szpitalu.Tu wzywaja w 12tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze Dorcia...no przykro mi...:( Ale tak jak Lola pisala.Glowa do gory,bo wazne,ze jest owulka..A moze kochana kupc teraz testy owulacyjne i bedzie dokladnie wiedziec kiedy trzeba sie starac,co? A maz nasienie badal? No Annolia na to wyglada. W przyszlym tygodniu pojde do tutejszego lekarza pierwszego kontaktu.Do gina nie ide,bo skasuje mnie 160e razem z usg,a to troche duzo dla mnie teraz...Poczekam do usg na pierwszej wizycie w szpitalu.Tu wzywaja w 12tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annolia No super mi sie udalo nie musze daleko jezdzic,tylko mam na miejscu ale nawet jakby byla taka potrzeba to bym pojechala. Przykro mi ze znwou u Was w rodzinie pogrzeb,moje kondolencje trzymaj sie kochana:D No ja tez mam taka nadzieje ze niebawem ja z Dorcia dolaczymy do Ciebie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze Dorcia...no przykro mi...:( Ale tak jak Lola pisala.Glowa do gory,bo wazne,ze jest owulka..A moze kochana kupc teraz testy owulacyjne i bedzie dokladnie wiedziec kiedy trzeba sie starac,co? A maz nasienie badal? No Annolia na to wyglada. W przyszlym tygodniu pojde do tutejszego lekarza pierwszego kontaktu.Do gina nie ide,bo skasuje mnie 160e razem z usg,a to troche duzo dla mnie teraz...Poczekam do usg na pierwszej wizycie w szpitalu.Tu wzywaja w 12tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×