Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Klaudia0405

Kobietki,przyszłe i obecne mamusie

Polecane posty

Hej! Zaraz się roztopię...wczoraj u nas spadł deszcz z gradem masakra. Anka____nie dają sobie w ogóle rady żona obwinia męża o to co się stało itd.Chyba dopiero zaczyna do nich docierać co się faktycznie stało dziecko było a teraz nie ma i choćby nie wiem co zrobili już nigdy jej nie przytuląnie dotkną,nie usłyszą to niewyobrażalne dla mnie nawet nie chce o tym mysleć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hellou! Anula :D STO LAT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Co porabiacie?ja właśnie zjadłam pierogi z kapustą i mam zamiar sprzątać ciekawe mam plany nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania --- Wszystkiego najlepszego! Zdrówka, pociechy z dzieci i męża:) Siostra M przyleciała na tydzień i mało mam ostanio czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczynki. Myslalam,ze nie bedziemy miec neta,a tu prosze :) Jak dobrze byc w Pl :D Moze pogoda nie jest jakas super rewelacyjna,ale dobrze jest poczuc sie naprawde w domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Anka___Chmurka____Jak przygotowania?Jak sie czują przyszłe panny młode ;) Nie uwierzycie jak Wam coś napiszę starsza córka przyniosła ze szkoły wszy!!!!!!!!!!!!!!!!!myslałam że umrę jak to dojrzałam w tych czasach?!co najgorsze te wszelkie płyny są mało skuteczne nie mogę się tego pozbyć do końca....już 2 tyg.z tym walczę ręce opadają jestem taka zła skąd się wzięło coś takiego?Co dziwne młodsza nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do klaudii
ja pamietam,ze jak u nas w miesicie w szkolach panowala wszawica -to kuzynka tez zlapala to swinstwo.ciocia muchozolem głowe jej psikala.po tym zabiegu siedziala w turbanie z pieluchy/recznika na glowie jakis czas a pozniej mycie wlosow.(nie wiem czy jakims specjalnym szamponem,czy zwyklym)wiem,ze zabieg powtarzany byl kika krotnie w ciagu kilku dni,bo raz przyszlam do niej jak siedziala w takim turbanie na glowie.na szczescie obylo sie bez sciecia jej dlugiche,gestych wlosów.spróbuj,moze i twojej córce to pomoze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia, właśnie pomału się szykuję, mam trochę do ogarnięcia w domu, jutro odbieram suknię i nie mogę się doczekać:D Współczuję Ci z tymi wszami. Pewnie nie w każdym domu rodzice dbają w higienę:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia to jakas masakra z tymi wszami ją myślałam ze tego już niema a jednak... Ją złapałam na koloni jak byłam mala i tym swinstwem wszystkich w domu zarazilam. A mama nie mogła tego wytepic. Chmurko jak emocje bo wielkim dniu jak sie udalo wszystko? Opowiadj .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko, dziękuję za życzenia, nie miałam czasu, by odpisać:) Udało się pięknie, kameralnie, ale naprawdę nie zapomnę tego dnia. W kościele miałam stres, ale nie za duży. Mieliśmy organy i skrzypce. Klaudia do nas podbiegała co jakiś czas:P Ala była spokojna podczas mszy. A potem poszliśmy na zdjęcia i na obiad, który trwał do 23. Był szwedzki stół i alkohol oczywiście. Najlepiej było pod koniec, jak już się rozkręciliśmy:D Hehe, ile było śmiechu. Polecam niezdecydowanym taki ślub, nawet bez wesela. Szkoda tylko, że pogoda nie dopisała za bardzo, bo padało. To już się rodzina od nas odczepi;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CHMURKO______ najlepsze zyczenia na nowej drodze zycia!super,że wszystko poszło po Waszej mysli i fajnie się bawiłaś!To teraz czas na podróż poslubną:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurko____Tak jak Nikulam wszystkiego najlepszego na nowej-starej drodze ;) życia!!! Czekam na fotki. Jakoś dałam radę z tymi wszami zrobiłam mix dwóch specjalnych płynów i zakręciłam w folię i chustkę i nie ma nic w tej chwili tylko co będzie po wakacjach? A u mnie pewna zmiana tzn.znowu zostałam blondynką na razie nie ma się czym chwalić bo to nie jest mój wymarzony odcień muszę miesiąc poczekać i sobie zafarbuję tak jak chcę bo z ciemnego brązu nie jest tak prosto zrobić blond nie niszcząc za bardzo wlosów.W sumie teraz na odrostach mam blond a dalej jakieś takie karmelowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikulam, Klaudia, dziękuję za pamięć:) Wy macie kościelny, nie? Wyście robiły po kolei jak Bóg przykazał?:P Tylko my z M w rodzinie takie czarne owce, odstępcy od doktryny, hehe. Żeby mi Klaudia czegoś nie przywlekła z przedszkola, kurcze. A z tym blondem to się pochwal, Klaudia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korbaaaaa
Witam! Zapraszam na asze aukcje z zabawkami i akcesoriami dla dzieci sprowadzanymi w wiekszosci z Hiszpanii!! :) Wanienki, poręcze ochronne, samoloty sterowane, samochody, zawieszki, grzechotki, pistolety na bańki, flamastry, przytulanki z bijącymi serduszkami. Pobudzają wyobraźnie i dają mnóstwo radości dzieciakom!! http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=16506489 Pozdrawiam wszystkie mamy i taty:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :-) Chmurko - ja rowniez dolanczam sie do zyczen; milosci, milosci i jeszcze x milosci,szczescia oraz wzajemnego zaufania, zrozumieni i pociechy z dziewczynek 🌼 oczywiscie czekamy na fotki :-P Aniu - to teraz czekamy na Ciebie, jak przygotowania, wszystko zapiete juZ na ostatni guzik? Masz stresa? Mala - niezla "bryke" sprawiliscie Dorusiowi. Spi chociaz w swoim lozku? Powiec co u kolezanki...Mam nadzieje, ze to faktycznie byl glos rozpaczy. I nie mowie tego jako osoba rozzalona i majaca problemy z zajsciem w ciaze. Ja po prostu uwazam, ze jesli ktos nie chce miec dzieci to powinien znac slowo ANTYKONCEPCJA!!!!!!!! Lola - a co u Ciebie, odebralas juz te wyniki? Klaudia - dobrze, ze udalo Ci sie ppzbyc tego swinstwa. W zeszlym roku u mojej chrzesnicy w szkole panowala epidemia. W kazdej szkole trafi sie jakies zaniedbane dziecko i efekty pozniej sa... Nikulam, Annolia, Beatka, Orcio, CHCIEJKA - co u Was? Wiecie co....ja mam chyba znowu ogromne cisnienie na dziecko :( jutro jade do swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Urwalo mi posta :( Pisalam, ze jutro ide na monitoring do swojej ginki i zebyscie trzymaly kciuki...jak mozecie... I przepraszam za literowki ale pisalam z telefonu w drodze do pracy :-O 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chmurko
Ja nie mam kościelnego,jestem ateistką, wiec na koscielny się nie zanosi:)Mam cywilny na dodatek brany na plaży daleko daleko a potem tylko zarejestrowany w polskim urzędzie sam papierek, tzn. wpisany do ksiąg. Rodzinę zaprosiliśmy na obiadek i tyle. Oboje z mężem hmm nieznosimy wesel ani bycia w centrum uwagi, wiec tylko na takowej imprezie własnej byśmy się wymęczyli. Tak wiec kasa na potencjalne wesele została wydana na mega egzotyczny wyjazd ze slubem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotko--- kciuki zacisnięte! Ania---teraz Twoja kolej na zaslubiny:) denerwujesz się troszkę?:) Klaudia---pochwal się nowym kolorem Mała--- pooglądałam sobie te ich łóżka i bardzo fajne, zwłaszcza taka karet dla dziewczynek, ale mega drogie moim zdaniem. U nas nic nowego, pojutrze wyjeżdżamy do mojej mamy do max 31 lipca i mam nadzieje,ze pogoda sie poprawi i zalegniemy na plaży:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotko nie wiem co u koleżanki,ale mam nadzieje,że spokój i to czcze gadanie było... Nikulam Duduś śpi w łóżku,czasami sam wejdzie i zaśnie. To inwestycja na 10 lat(mam nadzieję że wytrzyma) My po weselu,super było. Urlop się skończył. Jak znajdę czas to wyślę zdjęcia na pocztę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikulam, taki ślub, o jakim piszesz proponował mi M. Moja mama mówiła, że tak moglibyśmy zrobić. Tylko że nie cała rodzina dałaby radę coś takiego zaakceptować, a mieliśmy już tu kilka awantur o to. Nie dawali nam żyć. Dopiero, kiedy się od nas odczepili, to wzięliśmy kościelny... Z własnej woli i inicjatywy. Polecam ale nie twierdzę, że to jedyna słuszna droga, nie to było moją intencją:) Dorotko, trzymam kciuki! Który masz dc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny , Chmurko i Aniu samych szczesliwych , w zdrowiu i dostatku wspolnych chwil ... w tej bądz co bądz nowej drodze zycia u mnie jak nie urok to bol zeba wiec wam nie bede smecic .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny , Chmurko i Aniu samych szczesliwych , w zdrowiu i dostatku wspolnych chwil ... w tej bądz co bądz nowej drodze zycia u mnie jak nie urok to bol zeba wiec wam nie bede smecic .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. U mnie nie ma co przygotowywac,bo tylko na obiad do restauracji idziemy,a to juz dawno ustalone. Nie denerwuje sie,bo nie ma czym ;) My tez po weselu.Biedny M musial do konca siedziec,bo byl swiadkiem.Dla mnie skonczylo sie o 1,bo chwycila mnie taka migrena,ze myslalam,ze zwymiotuje...nawet swiatlo mnie draznilo,nie mowiac juz o muzyce.ale ogolnie wesele bylo piekne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ello :-D Ania - no zobaczymy czy się nie będziesz denerwować :-P tak się tylko mówi. Bądź co bądź jest to jakieś przeżycie....Moja koleżanka jak brała drugi raz ślub, i był to (tak jak to ona mówiła) "tylko" cywilny trzęsła się jak....galareta :) Chmurko - dzisiaj mam 12dc hmmm ostatnio mi się znowu coś poprzestawiało, albo wraca do normy. Bo taj jak ostatnio miewałam cykle 36, 38 - 40 dniowe tak ten ostatni miałam 24 :-O no zobaczymy... To na razie... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka, mimo wszystko wszystkiego najlepszego, ślub to ślub:) Zdrówka, szczęścia, jak najmniej problemów. Orcio, dziękuję za życzenia. Co u Ciebie? Opowiedz, nie milcz, chcemy wiedzieć. Dorotko, ale masz z tym cyklem... Anka, masz już pewnie okres? Jaki był? Ja co rusz czuję się na okres a on nie przychodzi. Po Klaudii przyszedł zaraz jak skończyłam karmić, ale nie pamiętam jak to było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korbaaaaaaaa
Witam, oprócz dmuchanych wanienek, sprzedaję również nakładki na toaletki, idealne w podróżach. Zapraszam na moje aukcje. Dopiero zaczynam, ale codziennie będę wrzucać coś nowego. Wszystko jest nowe, Hiszpańskiej firmy OLMITOS. Wytrzymałe i baaardzo praktyczne. Zapraszam wszystkie mamy i taty serdecznie!!!! :)))) http://allegro.pl/show_item.php?item=2500636532

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×