Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Klaudia0405

Kobietki,przyszłe i obecne mamusie

Polecane posty

No własnie ten który mam w stopce oddaje rzeczywistość ;) A ten który wkleiłaś to aż mam gęsią skórkę też fajny.Dzidziuś się odzywa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No da sie lekami wyleczyc,do tego ma scisla diete. A dzidzius cicho siedzi.Odzywa sie zawsze jak klade sie do lozka albo jak jestem glodna hihi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane Witaj Swiruska od wczoraj brzuszek mnie boli jak na @ ale poza tym bolem nic mi nie jest wiec staram sie nie martwic. no bo i po co . Jest piekny sloneczny dzien, oby taki zostal do wieczorka bo postanowilam sobie pojechac nad wode ... posiedziec oczywiscie na kocyku bo woda pewnie lodowata ,jak to w rzece Trzymajcie sie babeczki , zajrze wieczorkiem milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orcio___ witaj :) a jak tam Twoja tempa? u mnie standardowo... @ nie ma , jest mi tylko niedobrze, sikacze mi sie włączyły i nic poza tym...aaaa... tempa spadła do 36.8 to pewnie nic z tego aaa... mam straszną ochotę na seks hihi na okrągło :) wczoraj wróciliśmy bardzo późno, więc nic już nie pisałam ale za to dziś mam co czytać :) wstawać Foczki____!!!!! Ania pewnie wtulona w eMa Klaudia baraszkuje z rana tak jak ja Beatka___a Ty kochana??? ;) Chmurka___ Ty Skarbie tego nie czytaj... hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co... a ja sobie tak myślę, że ... może ja jakaś opóźniona jestem hihi i dopiero mam owulkę...i za 14 dni będzie @ bo te mdłości to ja tak mam w dni płodne a wczoraj byliśmy wieczorem na Mszy w klasztorze u Michalitów i przywiozłam sobie od nich nowennę do św. Gerarda - podobno ma mi pomóc...tak powiedział stary, poczciwy zakonnik :) On jest od kobiet, które nie mogą zajść w ciążę i które już w niej są - no to coś dla mnie wreszcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOLA___ idziemy na kawę ??? hmmm... czyżby dziś niedziela była? :( hmmm... wiecie co zaczyna mnie boleć brzuch, no i dobrze jak ma boleć to niech boli szybko... Aniu____ podzielę Twoja samotność łóżkową :( mój eM ma służbę we wtorek buuuu i będę sama :( i na dodatek pewnie zechce laptopa :( ja nie cie nie cie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Pati ,wiesz co dzis jakos z rana zapomnialam zmierzyc ,teraz mam 37,68

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie babeczki:) Ja jeszcze w lozku z laptopem wczoraj pozno poszlismy spac dlatego dzis odsypiamy a jutro do pracy:D wkoncu!!! Pati ta tempka wskazuje na fasolke oby faktycznie tak bylo:D Zaraz idziemy na sniadanko to popisze wiecej.:D To do poznije.papa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati moze wskazywac ja tez tak mialam nawet miala 36,7 takze nie trac nadzieji:) ja wlasnie juz po snaidanku pijemy kawke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o udało mi się odnaleźć linka! witam wszystkie w nowym miejscu (nowym dla mnie) Już niestety wróciłam z Grecji- było przecudnie i bardzo dobrze się czułam.Lot i całą podróż podobnie jak pobyt zniosłam bez problemu....przynajmniej takiego odczuwalnego, jestem dobrej myśli,że wyjazd mi nie zaszkodził. Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Nikulam to swietnie ze wszystko w porzadku,na pewno Ci nie zaszkodzil nie boj sie:D widze ze niedziela to cisza na topiku tylko Pati sie odzywa:D no coz jutro bedzie lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ORCIO---Gratulacje!!!!!!!Strasznie się ciesze!Widać,że ani złe wyniki mojego M ani Twojego nie zamykają drogi do Groszka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PATI---mimo wszystko ja jeszcze zaciskam kciuki! ps. mam nadzieje,że urlop Twój podobnie do mojego udany i obfitujący w same dobre emocje i wypoczynek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieśmiało bo nieśmiało,ale dopisuje się do tabelki..... NICK...................TC..DATA BADN...TERMIN POR.....WIEK...płeć Spacer w chmurach.25....03.09........11.12.2009........22......K Anka323..............17.....18.08....... 29.01.2010........24.......? Beata2611...........16.....03.09........03.02.2010...... 26 ............... Klaudia0405..........16.....19.08........31.01.2010...... .26.......? Nikamo74.............12......4.09........03.03.2010..... ..35.....? nikulam.................7.....05.09........04.04.2010.......30......? emamcia...............6....................15.04.2010... .....22......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikulam, siemka, fajnie, że wyjazd się udał. Jak pogoda w Grecji? Pati, też sobie poświntuszyłam, a co?:D Klaudia, jak bębenek, rośnie? Moja dzidzia kopie mnie okropnie, przewraca się. Wczoraj poczułam pod ręką coś jak kolanko. Najlepiej jest jest uaktywnić się wtedy, gdy ja zasypiam i gdy rano się budzę. Czasem rusza się tak, jakby z premedytacją chciała mnie zaczepić, ma jakiś skomplikowany zestaw ćwiczeń. Teraz już mój facet może dać się pokopać, jest bardzo dumny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurko---w Grecji pododa znośna tj. ok 30-33 stopnie,ale troche wiało jak to na wyspie więc było całkiem przyjemnie:)Gdy akurat nie zwiedzalam okolicy wynajętym wozem to siedziałam grzecznie w cieniu pod parasolem:) Zazdroszcze Ci tego kopania to musi byc niezwykłe uczucie!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikulam, podobno w Grecji nie ma takiej wilgoci i dlatego wyższe temperatury są znośniejsze. Chciałabym kiedyś tam pojechać. A dzidziuś pokopał mnie 2 dni temu z rana bardzo wysoko, bo już nad pępkiem, gdy leżałam na lewym boku. Najlepsze było to, że Klaudia, kopiąc mnie, celowała chyba w materac, uwzięła się:) Ona lubi pukać i wyginać swoje kończyny po bokach, a nie na środku. A najczęściej po prostu się przekręca, wygina i rozśmiesza mnie tym:) A Ty doczekasz się, bo skoro ja się doczekałam, a jestem okropnie niecierpliwa, to i na Ciebie przyjdzie kolej. Ja chcę tylko już ją urodzić i lulać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pracuję przy komputerze i czekam na Was. Zjadłam marchewkę i jabłko, żeby nie myśleć o ciasteczkach. Już usłyszałam komentarz od kuzynki męża, żebym tyle nie jadła. Spojrzałam na siebie w lustrze i nie widzę, żebym była gruba, ale twarz mam trochę pełniejszą niż kiedyś. Przytyłam 5 kg, bo 2 ostatnio schudłam. Waga tak mi się wahała 65-67 kg. Teraz mam stres przez to gadanie i nie wiem, czy zaspokajać każdy głód, czy oprzeć się na kilku posiłkach dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikusiu___ gratulacje !!!!! bo jeszcze nie zdążyłam tego zrobić :) a ja moje kochane chyba dostaję @ bo jakiś śluz taki... już nie biały tylko lekko beżowy, no nic ...lepiej teraz niż po 40 dniach z wywoływaniem, no chyba , że to po namiętnym seksie, ale jakoś nie mam już złudzeń... trudno...kupię sobie rybki hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale czuję się fatalnie ...łebek mi pęka, tempa 37.7 i czekam na tą głupią małpę... - TZN. @ idę przespać ten dzień, będę później HMMM.....nie będę jedyną kobietą na świecie z @ bezkrwawym a taki miałam dobry humor....szkoda, że was nie ma , bo nie mam komu się wyżalić i wyjojczeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spacerku_____ buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu ratuj mnie!!!!!!!!! co za zołza !!!! ja tu dramat przechodzę a tej się gołąbków zachciewa!!!! BUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurko____ weź moje łezki...ja już nie mam siły... jak mnie to denerwuje... jakieś brudy... albo by byl @ albo nie...a i\nie latam zaglądam i nic... idę na obiad, zaraz będę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobieto, ja to widzę inaczej. Brak okresu przy Twoich cyklach kojarzy mi się jednoznacznie:) Ty się męczysz, ale bądź spokojna, przeczekaj, wycisz się, zjedz, pośpij, zrób coś absorbującego i wytrwaj do czasu, gdy zrobisz betę. Teraz niczego nie ustalimy, a okresu nadal nie ma. Nadal jest szansa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×