Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Klaudia0405

Kobietki,przyszłe i obecne mamusie

Polecane posty

Chmurko___ ale ja nie pójdę już na betę, bo po co...przecież śluz jest już z domieszką koloru beżowego, jak nic jutro będzie @ zjadłam obiadek i muszę się położyć chyba , bo strasznie mi zimno.. albo wylegnę hihi na taras, bo słoneczko tak pięknie grzeje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej widze ze Wy obiadek jecie a ja wlasnie gotuje makaron do rosolku. I zaraz bedziemy jesc zupke a pozniej drugie danie. Pati mi to wskazuje na fasolke a plamienia to mozesz tez miec nie denerwyj sie idz odpocznij i jutro na bete:D Smacznego wszystkim:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha ha wiedzialam kiedy wrocic do domku ... a jakie masz ciasteczko Chmurko NIKULAM ,jestem pelna obaw zeby nie stracic ale odganiam wiejska miotla te mysli... PATI , twoja tempka szaleje wiec szansa JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, mam jezyki:) jem dzis duzo slodyczy, choc cala ciaze dotychczas spedzilam na kwasnym. Pati, swintuchu, widzimy efekt Twoich grzeszkow, okresu nie ma. Mi sie juz nie chce obcowac z chlopem jak Beacie. Co ja za to moge? Orcio, wierze, ze bedzie dobrze, prosze, nie stresuj sie. Uwazaj tylko na siebie i sluchaj lekarza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, mam jezyki:) jem dzis duzo slodyczy, choc cala ciaze dotychczas spedzilam na kwasnym. Pati, swintuchu, widzimy efekt Twoich grzeszkow, okresu nie ma. Mi sie juz nie chce obcowac z chlopem jak Beacie. Co ja za to moge? Orcio, wierze, ze bedzie dobrze, prosze, nie stresuj sie. Uwazaj tylko na siebie i sluchaj lekarza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurko wiesz ze nie da sie calkiem wyzbyc mysli , w zeszlym roku bralam duphaston na podtrzymanie i to nic nie pomoglo , to ty mnie daj kilka jezykow a ja tobie dam rolonikow z marmoladka rozana z krochego ciasta ... zjadlam juz tyle ze az wstyd sie przyznac .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra niech bedzie moja strata ,wyjelam mleko z lodowki .... alez dzis jest upal ,doslownie niewyrobka ,dobrze ze wiaterek zawiewa ciut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wróciłam z kościoła - ale duszno było- myślałam , że nie dotrwam do końca. na dodatek cały czas mi się wydawało, że dostałam @ a poszłam bez niczego, nawet wkładki nie miałam ... oczywiście już zbadałam sytuację...hihi...na zewnątrz nic ale w środku śluz jest brudny, z domieszką krwi na mój gust... tak, że dziewczynki kochane na betę nie ma sensu iść Mój eM na kolacje ugotował pyszne leczo więc zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra laseczki ja ide do wanny wykapac sie pozniej jeszcze maniciure zrobic i do lozka bo jutro do pracy ale hehe dopiero na 12:) takze do jutro papatki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam drogie Panie :) Ja w pracy gnije :) Jeszcze niecale 5 godzin i do domu..Niezbyt pocieszajace,ale jutro mam wolne. Wlasnie zezarlam kope frytek:) na deser bedzie kaszka manna z truskawkami :) wzielam sobie z domku ;) Nic mi sie dzis nie chce.Najchetniej poszlabym spac,pogoda tylko do tego zacheca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spacerek___ a co ty taka bojowa hihi dzisiaj :) kobieta z charakterkiem nam się ukazała :) ja jestem ...ale żaden małpiszon o mnie nie pyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikogo nie ma to idę spać...jutro będzie mi na pewno lepiej...smutno mi strasznie, bo tyle tygodni byłam z eMem, rodzicami, teściami a jutro zostaję sama...a pojutrze bedę całą dobę sama...:( jak ja tego nie lubie...i nawet z wami nie pogadam, bo kompa mieć nie będę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati..mi tez teraz jest smutno...bo jak to tak..chociaz laptopa by zostawil..mialabys chociaz towarzystwo..wirtualne bo wirtualne,ale zawsze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu___ jakbym mu powiedziała, to nawet bez dwóch zdań zostawiłby mi ale...ja w domu mam wszystko a on na służbie nic...siedzenie i nudzenie się w nocy...chociaż sobie jakiś film obejrzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też mi go Kochana szkoda...raczej żadna przyjemność siedzenie w nocy i patrzenie w ścinę...a tak szczerze powiedziawszy to eM siedzi na kompie raz na ruski rok, bo zazwyczaj ja go okupuję albo nie ma nas w domku więc nie korzystamy. Wiesz Aniu to tez nie jest dobre, że wszystko razem robimy, wszędzie razem chodzimy, jeździmy... bo jak go czasem zabraknie to świat mi się wali i zachowuję się jak mały szczeniak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati ja jestem ;-)' Nikulam ciesze sie ze wczasy udane Chmurko jedz sobie spokojnie i sie nie przejmuj głupimi komentażami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sie z jakąś godzine strasznie wywruciłam ale udało mi sie obrucic że nie na brzuch tylko na prawy bok i kolano rozwalone i kciuk wielki i bolący ała ale wystraszyłam sie czy dzidzi nic nie bedzie i niewiem czy do szpitala na usg nie iść bo mój gin na urlopie jest ale brzuch mnie nie boli ani plamiń niemam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×