Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Klaudia0405

Kobietki,przyszłe i obecne mamusie

Polecane posty

Ania ja już nie wypażam butelek umyje je płynem i wypłukam i tyle i nic maluchowi sie nie dzieje. Artur od paru dni ma biegunke i nic nie pomaga dziś jeszcze zrobiłam zupkez marchewki i zjadł zobaczymy czy mu sie zatrzyma. Niewiem czy pisałam ale byłam przed wczoraj u lekarza i stwierdził ze Arturowi idzie 8 zębów naraz i z tad ta biegunka mam nadzieje ze długo nie bedzie cierpiał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. My bylismy dzis na zakupach.Sebus byl nawet grzeczny,co mu sie na wycieczkach zadko zdarza ;) I wiecie co jeszcze?? Pierwszy raz smial sie dzis glosno.Rany az sie poplakalam.Rozsmieszalam go dluzsza chwile i jak zaczelam robic mu pierdzioszki w brzuszek to sie rozesmial w glos.Jakie to bylo slodkie.Tym bardziej,ze jak sie smieje to robia mu sie doleczki w policzkach. Teraz padl zmeczony zabawa.Za godzine kolejna dawka,bo idziemy sie kapac. M pojechal na ryby.Ciekawe czy cos zlapie oprocz kataru hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki Beata,nie bądź zła ale Ty chyba nie wierzysz w to co piszesz. Jak może Twojemu małemu iść 8 zębów naraz??? Chyba lekarz jakiś nienormalny jest,że takie bzdury gada. To tak samo,jakbym napisała Wam,że Dorian już siada z nami przy stoliku w swoim krzesełku,uwierzylibyście??? Wątpie. Rozumiem,że wyrzynają się 2 ząbki naraz na dole,ale 8 ???? Mały miał dzisiaj szczepienie,wazy 6780,klopsik z niego ;-) Teraz biedaczek śpi w kołysce umęczony. Oby nie gorączkował bidulek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala to jednak mozliwe.Pare miesiecy temu u Nikolki mojej kolezanki tez tak bylo i mala wlasnie miala biegunke straszna i wysoka goraczke,ale za to szybko miala wszystkie zabki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata3086
Mała ja sie nie obrazam le widze dziasła Arturka i sa całe napuchniete a to ze lekarz powiedział ze idzie 8 to wierze mu bo powiedział jeszcze ze nie wyjda w jednym momencie tylko od 2-4 miesiecy maja czas na przebicie sie. Mojej kolezanki syn na 3 miesiace miał juz 2 zeby a teraz ma 5 i 6 miesiecy skonczył. Dziwie ci sie ze nie wiesz o tym ze zeby nie wychodza pojedynczo tylko po kilka. Arturek tez ma goraczki i dzis strasznie płacze cały czas mu masuje dziasła i czasu nie mam nawet wejsc na komp :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć matki:) kurcze jak ja mam dość cały dzień biegałam po lekarzach a jutro powtórka :( niech mnie już wezmą pod nóż bo wykończę sie przez nich!!! każde badanie muszę sama płacić nawet leki do szpitala :( cholera gdzie ten NFZ!!! i jeszcze zostałam sama w domku mój M w delegacje do Niemiec pojechał:( a co do ząbków to myślę że jest to możliwe mojej córce wyszły 4 naraz :) a wiem że zdarzają się przypadki że dziecko rodzi się z ząbkiem i wtedy się go usuwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry.. My na nogach od godziny.Sebus znow dzis przespal cala noc. Mam dzis kupe roboty,wiec pewnie nie bede miec czasu w ciagu dnia,zeby zajrzec.Wieczorem przylatuje eMa siostra,a jutro robimy z tej okazji grilla.Jeszcze musze mieso dzis przygotowac..nie wiem jak ja sie dzis z wszystkim wyrobie..Jeszcze mi sprzatanie doszlo :/Bo eMa kolega wlazl mi wczoraj w butach do domu,a mam w jadalni jasny dywan na podlodze i teraz jest caly od czarnej ziemi Milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek :-D A ja siedze i gnije w domu bo kolejny askudny dzień blee leje jak niewiemco jest zimno i nie da sie wyjsć na spacer :-( Arturek teraz śpi wczoraj mu dałam tą zupke z marchewki i ziemniaka :-) i na chwile mu zatrzymało biegunke a najlepsze jest to ze mu strasznie smakowało i aż sie trzasł do zupki i wiecie co chyba mu zaczne podawać już bo jak mu sie nic nie dzieje to niech sobie wcina zupy :-D wczoraj zjadł pół kubka :-D Ania jak ktoś moze wejść w brudnych bytach komus do domu szok i jeszcze jak widzi że biały dywan jest normalnie bym zatłukła chyba. Wiecie co ciesze sie ze mieszkam 100 km od krakowa bo nie chce mysleć co sie tam bedzie działo jak tyle władz bedzie ho ho ho.Podejzewam że u nas też bedzie duży ruch bo ze słowacji itd beda tędy jechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Mojej starszej córce pierwszy ząbek wyszedł pod koniec 9-ego m-ca i potem po kolei sie jej wyrzynały pojedynczo ale jeden za drugim. Beata____Już dajesz zupki?Ja tak planuje dać troszkę startego jabłuszka gdzieś ok za miesiac a zupkę za 6 tyg.o ile mleko jej nie bedzie wystarczać. Tala___a co Ci jest?na jaka idziesz operacje? Dziewczyny czy Wasze dzieciaczki sie ślinią?bo u Lenki zauważyłam wczoraj znaczna nadprodukcje śliny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uff usiadlam na kawke.. Sebus spi.Ja mam juz rosol,zrobiony,sprzatniete lazienki i przyprawione miesko na jutrzejszego grilla. Klaudia Sebus od ponad tygodnia slini sie jak nie wiem hihi i robi sobie z tej sliny banki,a ja go co chwile wycieram. Teraz dopiero zaczynam widziec jakie to cudowne patrzec jak taki maluch rozwija sie z dnia na dzien :D Dzis znow Sebus smial sie glos,ale musialam sie sporo napracowac,zeby go rozbawic. Moja bratanica kupi mu dzis taki palak na fotelik do samochodu i na wozek,bo on juz coraz mniej spi w aucie i na spacerze i mu sie nudzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tym ślinieniem to udręka,ja z tego powodu zmieniam ubranko kilka razy dziennie.bo nie każdy śliniaczek ma ceratkę od spodu. No ale jak jedziemy gdzieś,np do urzędu to nie założę mu śliniaka,więc bluza jest caaała mokra. W dodatku mały pakuje piąstkę do buzi i ślina ma super wypływ ;-) Byliśmy dzisiaj w Sopocie,M pojechał na rozmowę w sprawie pracy. może wyjdzie także pojedzie w małą delegację do Bydgoszczy bo mają tam budować jakiś zajazd z drewna. Później odwiedziliśmy jego kolegę w sanatorium,z którym pracował w norwegii i namieszał nam że ho ho. Mówił,że ma dla niego pracę tam,że równocześnie może pobierać zasiłek(na nasze jakieś 4 tyś) i pracować na czarno bo roboty jets wpip. no ale jest problem,skąd tu wziąć na wyjazd jakieś 2 tyś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beata wcale się nie dziwię i wiem,że zęby mogą wyjść jeden za drugim,dzień po dniu,ale aż 8 ?????? To przez tydzień będzie(jak to się brzydko mówi) cała gęba zębów he he. Ja tylko raz spróbowałam dac małemu gęstego kleiku na mleku i nic z tego nie wyszło,mały wziął tylko 2 lyżeczki i koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki:) Klaudia nic poważnego mam miec cystę usuwaną :( miałam miec laparoskopie ale bedzie normalna operacja jest już za duża 10na 7cm:( mojej córce dość śmiesznie rosną ząbki najpierw 1i 2 potem 4i 5 a trójek dalej nie ma:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój Arturek juz od jakiegoś czasu sie ślini i wiecznie jest mokry ja zreszta tez :-D a na głos sie śmieje jak tylko podejde do niego i cos powiem i mówi do mnie " bu gu oooooooo ga " i tak śmiesznie kwiczy hi hi słodki jest. Dzis sie przyssał do moich spodni i miałam całe mokre tak mnie lizał ale najlepsze jest jak wsadza sobie piastki do buzi i gryzie albo kombinuje jak by to 2 naraz wepchnąc do pyszczka :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie o co chodzi z tym żywieniem, te kleiki, zupki co podajecie, to można tak wczesnie? mi lekarka powiedziała, zreszta widziałam takie schematy zywienia na internecie i u niej w gabinecie też,ze do 6 mc samo mleko,potem własnie te kleiki,ale tak delikatnie, symbolicznie raczej i duzo dalej zupki a np. Twój Beatko Arturek to przecież jakoś jeszcze 3 mc ma prawda?i już zupy wcina? musze na kolejnej wizycie sie dokładniej dopytać co kiedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama_Z_wawy
fo jakiego przedszkola chodzi wasze dziecko? Moje do Skarbu Malucha na Bialolece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alez sie wkurzylam..Odwolali lot mojej szwagierki..bo wybuchl wulkan na Islandii i lotnisko w Uk i Irl sa zamkniete..super po prostu.I z M sie poklocilam..zly to oczywiscie wyzywa sie na mnie i morde na mnie drze,a ja sobie nie dam.Nie moja wina,ze jakis wulkan wybuchl.Niech sie buja,nie gadam z nim dopoki mnie nie przeprosi..a nie zanosi sie,bo oczywiscie to moja wina,ze na mnie huknal-dupek..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania___złość Ci przejdzie i będzie z M zgoda :D Każdy sie kłóci zwykle o jakieś pierdoły.Właśnie mówili w tv o tym wulkanie. Nikulam____niby od 6 m-ca wprowadza sie nowe potrawy ale mało kto tak naprawdę sie tego trzyma.jeżeli widzisz że dziecko nie najada sie mlekiem to możesz dać troszkę jabłuszka zmiksowanego lub zupkę z ziemniaczka i marchewki na pewno nic sie dziecku nie stanie jak dasz tak w 4-5 m-cu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikulam ja jak córce dałam zupki miała 3 miesiace i wtedy przeszły jej kolki :-) a Arturkowi juz pare razy dałam zupki i nic mu nie było ale dałam mu bo biegunke miał a zupka z marchewki i ziemniaczka zatrzymuje. 1 raz dałam małemu deerek jabłko z jagodami hi hi ale wcinał i nic mu nie było tylko kupka w kolorze deserku teraz mu nie daje zeby go nie czysciło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania ci faceci tak majaa niestety ja sie nauczyłam olewac jak ma jakies waty :-D Był u mnie dzielnicowy bo M m załozona niebieska karte i musi robic kontrole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia zgoda bedzie jak przeprosi,ale on potrafi odwrocic kota ogonem i zawsze jest moja wina,ze sie klocimy.Ja potrafie tak kilka dni sie nie odzywac-w koncu teraz mam z kim gadac,no nie? Mam dosyc,ze zawsze wyzywa sie na mnie jak ma zly humor.Niech sobie idzie na silownie i tam sie wyzyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka___Twój M to widze taki sam jak mój...tez zawsze jest moja wina i jak nie ma humoru to oczywiscie ze mna sie wykłóca już mnie to nie rusza szkoda moich nerwów i energii.Masz racje teraz mamy z kim gadać i sa to wyłącznie miłe rozmowy. Pousypiałam dzieci i wypoczywam w końcu :D Przeraża mnie to wszystko co czytam o katastrofie w Smoleńsku ja tak czuje że to robota naszych sąsiadów ze wschodu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co,aż się popłakałam jak to ogladałam. http://forum.to.com.pl/Katastrofa-w-Smolensku-Internauci-analizuja-amatorski-film-Kto-chodzi-miedzy-szczatkami-samolotu-t8256.html http://forum.to.com.pl/Smolensk-Tuz-po-katastrofie-prezydenckiego-samolotu-slychac-bylo-strzaly-wideo-t8253.html Do głowy można dostać jak się czyta na forum,ja już sama nie wiem co myśleć. Jak pomyślę,że faktycznie te 3 osoby żyły(bo mówili o tym z początku a później ucichło) i ruscy odebrali im życie,że tam ktos powiedział"ale ja żyję"...sami przeczytajcie z resztą. Mówię do M,że trzeba się ewakuować z Polski bo ruskie świnie są fałszywe,świecą oczami,że nam współczują,a może planują zamach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co?Niedobrze mi sie juz robi od tych teorii spiskowych..To rownie dobrze mogly wystrzelic pistolety funkcjonariuszy BORu..A Ci ludzie moze przybiegli sprawdzic czy ktos przezyl,bo byli najblizej.Wiecie co bedzie jesli okaze sie,ze nie bylo zadnej teorii?Ruscy nam tego nie daruja. Ten samolot spadl na pewno nie z ich winy.Co?Zmusili pilota,zeby ladowal jak nic nie widzi?To on podjal decyzje o ladowaniu.Podejrzewam,ze pod naciskiem wladz,ktore z nim lecialy,bo juz byli spoznieni,a nastepne lotnisko bylo o 200km od Katynia... Naprawde nie ma co dorabiac teorii spiskowych,to nie wroci nikomu zycia,a moze tylko namacic. Jesli faktycznie kogos zabili to bedzie to duzy szok i zapewne doprowadzi do wojny..ale watpie,zeby ktokolwiek przezyl przy takiej sile uderzenia..wczoraj czytalam,ze brakujace ciala sa wbite ok 2m pod ziemia,wiec wyobrazcie sobie sile z jaka samolot uderzyl o ziemie,on sie rozpadl na kawalki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdobry :-D Dziewczyny niewiem jak to z tym filmem jest ok słysze jak ktoś po polsku mówi i widać tam różne postacie ale moim zdaniem to tej karastrofy nikt nie przeżył i nie było juz kogo dobijać no ale mogł też ktoś podłożyć te głosy polskie moze ktoś chce właśnie zrobić zamieszanie. No cóż podejżana sprawa. A Arturek dziś w nocy spał poszed spać po 19 o obudził sie dopiero o 5 rano hi hi wyspałam sie wreszcie Ale pogoda paskudna feeeeeeeeeeeeeee leje jak niewiem co i zimno pskudnie jest i głowy sie nie da wystawić z domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawiązując do tragedii,szkoda,że nie mieli kamer w samolocie,mogliby puszczać na żywo co się dzieje w przedziale prezydenckim(już nie koniecznie z głosem),wiadomoby było czy faktycznie tylko piloci wiedzieli,że się rozbiją.Albo,skoro to takie ważne osobistości,to mogli faktycznie zrobic taką kapsułę,na pewno by im się nic nie stało. Co do tego filmu,to faktycznie,sieją zamęt. Ja próbowałam znaleść szczegół o którym pisali na forum,czyli te osoby które się ruszają,albo głosy po polsku(Beata gratuluję słuchu,ja to u laryngologa byłam ostatnio i chyba mi źle wyczyścił uszy he he). Zobaczyłam jedynie tą niby rękę na lewo od drzewa. Wyobraźnia człowieka w takich momentach podpowiada przeróżne rzeczy,:"jak ci napiszą,że leży tam człowiek i się rusza to na pewno go zobaczysz"-taki jest ludzki mózg. Wiecie z czym piję kawę? Miałam ostatni karton mleka,specjalnie do kawy zostawiłam,córka chciała kakao,ale powiedziałam jej,że jest malutko i nei wystarczy-a jednak cholera jasna ktoś mi wypił. Nie wypiję gorzkiej kawy bez mleka. To sobie nasypałam NAN Dorianka ;-). Powiem Wam,że dobre,smakuje jakbym miała z Cremoną. U mnie w nocy ostatnio wstaje M do małego,to on robi mleko,powiedziałam mu,że ma się nacieszyć tym,bo jak wyjedzie to ja zostanę z tym wszystkim a jego ominie zajmowanie si ę małym;-) Także Dorian ma już stałe pory jedzenia i spania,bynajmniej mleko pije rano o 6,9 12 15,18,czasami 21 jak jeszcze nie śpi no i w nocy tak koło 2 lub 4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mi sie nic nie chce..szok...w sumie nie musze nic robic,bo posprzatalam wczoraj,obiad tez mam z wczoraj..moge jedynie jakies pranie wstawic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka___ale nie sądzisz że jest bardzo dużo niejasności i znaków zapytania?Piloci na pewno nie byli pod naciskiem bo byli tak szkoleni żeby nie ulegać presji.Co zreszta jest potwierdzone.No i podobny wypadek był w Holandii i wszyscy pasażerowie przeżyli.To był jeden z najlepszych pilotów,znał lotnisko w Smoleńsku b.dobrze może nie było wyposażone w system ILS ale przecież były włączone szperacze i pas nawet w takiej mgle musiał być dobrze widoczny.Być może tworzymy teorie spiskowe ale bardzo mnie dziwi dlaczego nie była wezwana ani jedna karetka?Dlaczego w 10 min.po katastrofie zjawiły sie na miejscu samochody rzadowe?IPutin szybko stworzył komisje śledczą i to w weekend.Dla mnie ta sprawa ma za dużo znaków zapytania.Być może to był wypadek ale ja w t wątpię.Tysiace samolotów laduje w jeszcze trudniejszych warunkach przecież ten pilot lądował na Haiti i w Afganistanie w nieznanych miejscach więc był doświadczony a na lotnisku w Smoleńsku lądował nie raz.Dobra ale to odrębny temat nie na nasze forum. Moja Lenka je kiedy ma ochote i ile chce wczoraj np na wieczór zjadła 150 a teraz 60 ml.Jakie to wspaniałe uczucie patrzeć jak sie tak małe dziecko rozwija z dnia na dzien :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×