Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Klaudia0405

Kobietki,przyszłe i obecne mamusie

Polecane posty

Folik - testa nie robiłam bo go nie mam :(:( po południu będę w mieście to sobie kupię, bo jak narazie to jeszcze buszuje w pidżamie :):):) no w końcu mam urlop :):) no i strasznie mnie mdli........... Mała ja jestem wśród znajomych u Ani jako druga od końca lub u Beatki 5 od końca - Dorota Dz (C) Klaudia - cieszę się się, że ciacho Ci smakowało :):0 @ powinnam była dostać w poniedziałek świąteczny :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik - nie robiłam testa bo go nie mam w domu. Po południu wybieram się do miasta to kupie i zrobię. Na razie jeszcze buszuję w pidżamie, w końcu mam urlop :):0 Mała - ja jestem na NK wśród znajomych Ani jako druga od końca albo u Beatki 5 od końca Dorota Dz (C) Klaudia - ciesze się, że ci ciacho smakowało... @ powinnam była dostać w świąteczny poniedziałek, no chyba, że cykl mi się wydłużył..... :(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrrrrrr :(:(:(:( zaraz mnie coś trafi czy Wam też tak kaffe szwankuje???Wyświetliła mi się 219 str. a nic nie widzę :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he ja też kurwowałam bo napisałam dłuugi tekst i mi wcięło. Dorotka mam Cie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki :) widze że szukacie sie na nk:) ja mam chwilę luzu mała śpi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaffe strajkuje :):):) Mała - zaproszenie przyjęte :):) hmmm rozumiem, że ta Dziewczyna przede mną to Annolia ???? Ja znikam na jaaakis czas, wybieram się do miasta i do apteki :):( Później się odezwę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciejka..... no superowe zdjęcia.... laska na całego... ale brzuszka faktycznie nic a nic nie widac..... ślicznie wygladasz... a M niczego sobie.... całkiem całkiem sobie przebrałas niezle ciacho.... :) i dzidzi bedzie pewnie fajniusie z takiej krzyzówki.... Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciejka super fotki ślicznie wyglądaliście :) to jak wszystkie wysyłacie zdjęcia dzieci to ja też dam tylko takie mam zgrane na kompa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki ja dopiero teraz moge wejsc na komp bo wcześniej u mamy siedziałam i czekałam aż córcia skończy szkołe i ja odbiore bo nie chciało mi sie jeździć tam i spowrotem. Dorotka to jak kupisz testa to daj znać i zrób go odrazu :-D czekamy na wieści oczywiscie czymam kciuki zeby były dobre :-) Folik to dobrze że już bobo nie dokucza ha ha pamietam jak mi cyce urosły w ciaży :-D a teraz sa jak flaki :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki ja dopiero teraz moge wejsc na komp bo wcześniej u mamy siedziałam i czekałam aż córcia skończy szkołe i ja odbiore bo nie chciało mi sie jeździć tam i spowrotem. Dorotka to jak kupisz testa to daj znać i zrób go odrazu :-D czekamy na wieści oczywiscie czymam kciuki zeby były dobre :-) Folik to dobrze że już bobo nie dokucza ha ha pamietam jak mi cyce urosły w ciaży :-D a teraz sa jak flaki :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki ja dopiero teraz moge wejsc na komp bo wcześniej u mamy siedziałam i czekałam aż córcia skończy szkołe i ja odbiore bo nie chciało mi sie jeździć tam i spowrotem. Dorotka to jak kupisz testa to daj znać i zrób go odrazu :-D czekamy na wieści oczywiscie czymam kciuki zeby były dobre :-) Folik to dobrze że już bobo nie dokucza ha ha pamietam jak mi cyce urosły w ciaży :-D a teraz sa jak flaki :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BEata ale ja juz wiekszych nie chce jak mam swoje mam D w porywach do E wiec jak jeszcze urosna.... to kicha totalna.... Dorotka - no lalka czekamy, ciagle zagladamy i zgladamy a nic nie piszesz..... jeszcze nie zrobilas - moze dwa powinnas kupic albo wiecej bo dzis jak Ci wyjdzie to zrobisz jutro zareczam II i pozniej byc moze III..... ja zrobilam III.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciejko siostro! Jak z eMem myslelismy o weselu chcielismy ta sama piosenke miec na pierwszy taniec !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciejka slicnie wygladałas i M niczego sobie :-) Ale kafe mnie w konia zrobiło wysłałam post a nic nie było wiec wysłałam 2 raz i wyszły 2 :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik to zeczywiscie masz juz duze cyce no ale niestety jeszcze wieksze beda :-) Twój M sie bedzie cieszył hi hi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×