Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Klaudia0405

Kobietki,przyszłe i obecne mamusie

Polecane posty

Dorotko owszem klóci się z moją dieta,ale to są wlasnie te moje słabości. Dzisiaj nie tknęłam ani kawałeczka :D Ale za to skubnęlam troszke serka jak karmilam malego i zjadlam mu biszkopta :( U mnie wieje wiatr mocny,szarpie drzewami jak by to witki były. Juz drugi raz wystawiam pranie na dwór,bo popadalo,a teraz znowu piękne sloneczko swieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) ewelka ,spacerku pytałyście co się dziecku stało no sama nie wiem:( mały urodził się w 28 tc leżał miesiąc w szpitalu:( matkę wypuścili do domu ,uspokoili że wszystko będzie ok . Mały po prostu chyba przestał oddychać :( ja nie poszłam na pogrzeb bo małej nie miał kto mi przypilnowac a nie chciałam jej tam brac:( rodzice tego dzieciątka na pewno nie chcieliby teraz oglądac dzieci:( mój M jest w strasznym szoku,jeszcze 2 tyg temu był na pępkowym tego maleństwa:( jego tata taki dumny był że tak dobrze sobie mały radzi i że takie duże stopy ma po nim:( ech brak mi słów:( a tak to nic nie słychać :( dziś nareszcie jakieś słońce się pokazało.Teraz Maja śpi mam nadzieje że pogoda się jeszcze troszkę utrzyma i jak mała wstanie to pójdziemy na spacer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tala ta historia to podobna do mojej kuzynki...ona miala termin na poczatek marca...maly sie urodzil 13 listopada...to byl cos okolo 25 tydzien...dawali mu wszystko co bylo mozliwe...maly niestety zmarl w polowie grudnia :( ale dowiedzialam sie ze lepiej ze zmarl bo takie dziecko mogloby byc uposledzone ,mogloby byc gluche itp.bo to jednak za wczesny porod byl on wogole wyszedl razem z lozyskiem...nie mozna bylo wogole porodu zatrzymac...na pogrzeb tez poszedl tylko moj maz bo ja nie mialam z kim malej zostawic a ona miala niecaly miesiac wtedy...i kuzynka tez dlugo nie chciala dieci widziec bo jej smutno bylo a poza tym nawet na chrzciny nie przyszli bo im bylo ciezko...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety z wcześniakami różnie bywa:( moja urodziła sie w 31 -32 tc i też strasznie się martwiliśmy :( całe szczęście wszystko dobrze się skończyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Klaudia Fajnie ze sie odezwalas martwilam sie o Ciebie:) A jak tam Nasz Folik???? ciekawe jak sie czuje i wogole:) Wlasie wrocilam zarejestrowalam sie i moze mi znajda jakas prace zobaczymy musialam sie zarejestrowac do szyukania pracy bo innaczej by mi sie zasilek nie nalezal. Ale watpie czy cos znjda bo bez ang raczej kicha,moze sie wybiore do szkoly na kurs ang zobaczymy w jakie dni bedzie jak w weekendy to bym dojezdzala bo to 60km odemnie jest ta szkola. Zalezy co sie wyjasni za 2 tyg jak bedzie ciaza to spoko a jak nie to wezme sie za nauke,a moze tak czy tak sie wezme bede miala zajecie:) Bo w domu to sie niechce ang uczyc:) Wlasnie pije sobie soczek i za chwilke ide wstawic na fasolke groch bo namoczylam przez noc i prawie bedzie obiadek na jutro bo na dzis ziemniaczki z mielonymi:) Milego dnia zycze:) Papatki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola____czyli zostałaś bez pracy? Mała___u mnie słonko wyszło i tez wieje jak cholera!Lenka właśnie zasypia obniżyliśmy jej łózeczko na najniższy poziom bo sie podnosiła.Stoi chętnie ale nie lubi być na brzuchu i o raczkowaniu pewnie nie ma mowy. Anka____a czemu to szanowna Pani Chce26 się do nas nie odzywa???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wysłałam zdjecia na pocztę :D Nikulam___pomysłowe :)A jak tam Twoja waga?i co z cukrzycą?bo nie wiem czy to mija po ciąży? Annolia___mi po pierwszej ciąży też cycki zmalały a teraz mam ciut większe i też mi żebra powychodziły wtedy a teraz nie bo mam 2 kg zapasu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry dzień :-) :-) U mnie niby słoneczko wychodzi zza chmur ale jakoś tak kiepsko....Od rana lało już ze 3 razy, tak solidnie....:(:( Może się wypogodzi.... A ja zrobiłam obiadek (te placuszki z piersi kuraka) i pikle w zalewie musztardowej z 5kg ogórków......i teraz poszłabym spać...:(:( Klaudia - fajniutkie te zdjęcia....hmmm to ciepłe kraje czy może to słynne jezioro Białe....??? My niestety tam nie dotarliśmy, ale może w przyszłym roku się uda....Chociaż ostatnio M przebąkiwał coś o ciepłych krajach właśnie. Ale znając życie pewnie tylko na gadaniu się skończy.....:(:(:( Ania - lepiej już...Do której Ty pracujesz Kobieto :( i jak Ty wracasz po 2zmianie do domu.... Wiecie co, to życie to jest po prostu perfidne czasami....Chyba wczoraj oglądałam program w stylu UWAGA czy INTERWENCJA - o młodej parze, której zmarło nienarodzone dziecko. Kobieta zaniepokojona słabymi ruchami dzieciaczka poszła prywatnie do lekarza i pani dr na szybkiego zrobiła jej usg i powiedziała, że wg niej wszystko jest oki, nic niepokojącego ona nie widzi.....A dziecku za 2 czy 3 dni przestało bić serduszko.....Normalnie włos się jeży.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia Tak zostalam bez pracy ale nie przejmuje sie za bardzo bo tyle co zarabialam to teraz ze zasilku dostaje a sie nie musze nameczyc:) hehe A moze niebawem beda dobre wiadomosci to juz calkiem bedzie fajnie zobaczymy:) Dorcia---- do dziela bedzie mi razniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie Dorotko to nie ciepłe kraje burmistrz zafundował taki zalew fajnie bo blisko i jest gdzie pospacerować. Lola____a Ty już po owu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Babeczki! Aż mnie dreszcze przechodzą jak piszecie o tych zmarłych dzieciach... Straszne.... To największa tragedia jaka może dotknąć człowieka... Po czyś takim na pewno ciężko żyć... Dziewczyny podczytałam Was wcześniej i akurat miałam rozmrożone piersi z kurczaka, bo chciałam kotlety zrobić, i zrobiłam te kurakowe placki co tak zachwalałyście :) Do tego zrobiłam sos pomidorowy. Paluchy lizać! Wyszło mi tego sporo z 2 piersi i myślałam, że jeszcze na kolację zostanie, ale jak M przysiadł do nich, to prawie nic nie zostało :D Kiedyś już coś podobnego robiłam, ale tam jeszcze dodawało się pieczarki. Ale wczoraj miałam dzień. Zeszli mi się goście - razem z nami 13 luda! Trochę się narobiłam, ale było bardzo fajnie :) Lola____ języka najszybciej można się nauczyć kiedy się go używa, więc masz tam dużą szansę że szybciutko go opanujesz... Jak będziesz wychowywać tam dzidzię to Ci się przyda :) Ja cały czas trzymam kciuki.... Klaudia_____ weekend nad wodą... Jaaaasne.... Przyznaj się tu szybciutko gdzie to było!? Grecja?Turcja? ;) Gdzie u nas takie palemki rosną???? Lenka już sama stoi? Co do cycków, to się nie przejmuję... trudno. Podczas ciąży od samego początku strasznie mi w cyce poszło i już ich miałam dość :P Dorotko_____ jeśli chcecie w ciepłe kraje i żeby było do tego w miarę tanio to polecam Chorwację we wrześniu:) Albo to miejsce z którego Klaudia fotki wrzuciła... :) A w sumie to życzę Ci żebyś nigdzie nie pojechała w przyszłym roku, tylko przy dzidzi siedziała :P Mala___ ja też mam swoje słabości, więc się za konkretną dietę nie biorę nawet.... Musze ten Twoj przepis na drożdżówkę wypróbować. Kiedy do M jedziecie i na jak długo? Chmurko____nie gnęb tam za bardzo tych dzieciaków w szkole :P Anka____ z M już zawieszenie broni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annolia miałam napisany referacik ale zapomnialam wpisac pseudonimu i się wykasowalo wrrrrrrrr Jedziemy albo 15 albo 20,to zalezy od chlopakow tam u M. M chce się zabrać z nimi i poczekac na mnie w Szwecji,zebym nie musiala sama jechac te 1150 km. Musze zabrac jedynie cieple rzeczy,bo tam w nocy jest tylko 5 stopni. Nie lubie sie pakowac,oj jak ja tego nie lubię. Nigdy nie wiem co sie przyda i ile. Zawsze biore wiecej i to pozniej jest nie noszone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała____u nas ostatnio w nocy jest 9 stopni... Lepiej zapakować więcej, niż miałoby czegoś brakować :) Jeżeli nie masz zbytnio ograniczonego miejsca a jedziesz z dzieciakami, to lepiej być przygotowanym na każdą pogodę :) Zazdroszczę.... Jak ja bym gdzieś pojechała.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej Tak ja juz po owulacji mialam w poniedzialel bo sprawdzalam testami owulacyjnymi mialam silny bol brzucha ale sie nie napalam wole sie za 2 tyg ucieszyc niz rozczarowac. Annolia Wiem ze najszybciej sie nauczyc jak sie rozmawia ale ja pracowalam 3,5 roku z irlandczykami ale tez polakami i nie musialam sie uczyc bo mialam eMa przy sobie. No nic zobaczymy moze sie uda do szkoly zapisac:) To tyle wlasnie siedzimy i pijemy kawke:) Milego wieczorku zycze:) Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola___kawkę o tej porze?!a potem w nocy M nie dasz spać :D Ale mi mała dała popalić po południu myslałam że ją uduszę!od 14-ej oka nie zmrużyła...jak tak to trze oczka i marudzi a jak ją kładę do łóżeczka to humor w pełni.W końcu zasnęła a mnie boli łowa jestem wykończona psychicznie.Muszę uspić starszą i napić się wina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia Cappucinko wieczorkiem zawsze pijemy z eM po pracy a rano tylko rozpuszczalna z mlekiem. Wlasnie wrocilismy ze spacerku troszke brzuszek boli i krzyze ale za niedlugo pojde spac jak skonczy sie serial Hotel 52 bo wlasnie ogladam nowe odcinki sie zaczely:) Milej nocki wszystkim zycze.Papatki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek:) Wlasnie wstalam i pije kawke z rana:) A Was jeszcze niema??? szkoda:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Tala____Nikulam___humorki lepsze?Nie wiem jak u Was ale u mnie wyszło słońce. A ja chodzę rozjuszona dziś albo jutro @ przyjdzie :P:P:PNo i standardowo pożeram wszystkie słodycze jakie mam w domu...też tak macie przed @? Milenka obudziła sie dziś tylko 2 razy na jedzenie ostatnio mi wstawała po 4...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie to sie dzis auto zepsuło:O mąż dostał od mojego ojczyma auto bo sobie nowy kupił a tamtego mu szkoda było sprzedawać bo i tak kupe kasy w niego wrzucili i dali Ł bo ma 10 km do pracy w jedną str i mielibyśmy troche oszczędności bo ropa jednak ciut tansza...pojechał dziś na zebranie do pracy i jak juz chcial sie do chaty zbierać to mu pierdykły półosie :O i musiałam go swoim autem scholować...moją starą vectrunią...babcia niezawodna jest ;) 13 lat ma ;) zimż odpalala na pyknięcie przy tych mrozach ;) jeszcze Ł musiałam do pracy zawieżć bo mame jeszcze odebrać muszę po pracy i na koniec dnia odebrać męża z popołudniówki...jak nie urok to sraczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Klaudia humorek taki sobie:( nareszcie słońce wyszło więc jest troszkę lepiej:) Ja przed @ to pochłaniam słodycze kilogramami:) mam też wtedy smaki na ostre dania:) jutro idę się odstresować :) chrzestna mojej córki robi małą imprezkę takie pożegnanie lata:) mój M stwierdził że zostaje w domku z małą bo musi sie wyspać :( teraz ma dość duży zapieprz w pracy więc zmęczony jest:( zaproponował żebym sama poszła więc idę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia---niezbyt się poprawił neistety:(U nas dziś słońce na zmiane z deszczem. Laura strasznie marudna a za godzine na rehabilitacje wychodzimy pewnie znowu bedzie ryczec całe 40 min:( Tala- nam tez się dziś samochód popsuł, coś ze skrzynia biegów niestety:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Wy tu wszystkie o @ i moja chyba wywołałyście... :P Przylazła.... Ostatnio cykl miał 6 tyg, teraz 3... Ostatnia @ trwała 2 dni, ciekawe ile potrwa ta? Gin twierdzi że wszystko ok i możliwe że teraz @ będą takie łagodne i krótkie. W sumie to by mi odpowiadało :) Tylko czemu tak nieregularnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć U Was taka kiepska pogoda? Miało lać w większości kraju, ale u nas był jeszcze czas na słońce. Pogoda jest w kratkę. Ale nic mi się nie chce. Unikam obowiązków i czytam Wasze wyznania. Co robicie dziś wieczorem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! U mnie w miarę pogodnie było.Ja pousypiałam bąbelki i idę zaraz tv pooglądać czekam na M z kolacją.Ile ja dziś zjadłam!Niech ta @ juz przylezie bo przytyje z 5 kilo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×