Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Klaudia0405

Kobietki,przyszłe i obecne mamusie

Polecane posty

Chmurko obawy sa zawsze...to normalne...ja tez sie zastanawiam jak to bedzie z 2 dzieci...w Pl to sa jeszcze zlobki i przedszkola,a tu dupa... Co do plamien to ja mialam w 7 tyg. A czesto zdarzalo mi sie miec plamienia przed okresem.Do teraz tak czasem mam.Ciekawe jak to bedzie jak odstawie tabletki..poprzednio cykle mialam po 40-kilka dni...Juz sie doczekac nie moge..gdzie ten czerwiec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musisz czekac do czerwca? Ja nie moge usiedziec, bo chcialabym juz niedziele. Choc powatpiewam w to ze niedziela to dobry dzien. Niby 30 dc ale u mnie w cyklu zawsze cos sie opoznia i pewnie bedzie za wczesnie na test:D moze wytrzymam do poniedzialku. Ale mam dylematy...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak,musze czekac do czerwca..Odstawie tabletki,miesiac sie wstrzymamy i do dziela.Musze czekac,bo mamy wykupione wakacje w sierpniu i chce sie nimi nacieszyc(w sensie dobrze sie czuc),bo w Tunezji czulam sie okropnie w upale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) dzień dobry :):) Robię kawę, chcecie???? U nas też piździ jak nie wiem co, a ja do pracy jadę. Ale weekend mam wolny :-D :-D Chmurko - mnie po głowie od jakiegoś czasu chodzą placki z jabłkami i będą jutro :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, zapomniałam - muszę sobie ten przepis przepisać, bo później będę szukać..... To może naleśniki, albo wstaw jakąś zupkę a w międzyczasie będziesz pisać....Tylko nie zapomnij o niej :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Chmurko na placu zabaw to dzis nie za bardzo bo psa zal by było wygonić na dwór wieje tak że ciężko oddech złapać normlnie szok jak piździ a wczoraj wieczór przeszła wielko burza ale grzmiało i błyskało a przy tym ulewa jak niewiem co. J juz nastawiłam rosołek bo na taka pogode najbardziej smakuje a na 2 danie pulpecijki w sosie pomidorowym z makaronem i surówka. Wiem że dziś piątek ale wyciagam z zamrazarko co mam :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze sie pochwalić ze mamy juz 12 ząbków nawet nie wiedziałam że Arturkowi u góry wyszły hi hi hi :-D a on nie chce pokazywać mi co tam ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ja mam dziś lenia i nic mi się nie chce na obiad szykować.Po kilku nieprzespanych nocach kupiłam Lence syrop homeopatyczny sedalia na spokojny sen i widzę efekty śpi spokojnie i łatwiej zasypia a tak potrafiła si,ę obudzić i 22-ej i zasnąć o 3-ej nad ranem... Chmurko___trzymam kciuki!!!!chociaz ja w drugą ciążę tak od razu nie mogłam zajść dopiero po pół roku ostrych starań a w pierwszą od razu zaszłam i wielkich przygotowań nie było :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia, nie wiem, co bym zrobila nie spiac tyle. Mialam podobnie jak Klaudia miala miesiac i wiecej, ale teraz daje nam zyc. Zmeczona jestes, co? Anka, ile to ja szpinaku nie jadlam:) Dzieki za link! To dzisiejsze plamienie jest dodatkiem do sluzu, brzuch lekko cmi. Nie moge sie doczekac testu. Za szybko, nie? Czy plamienie znaczy, ze juz robic?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Ja dziś na obiad mam kluski na parze ze sklepu :D Nie chce mi się kombinować... Roboty trochę mam, bo jutro znów cała chałupa gosci. Dziś wieczorkiem wychodze!!!! :D Idziemy imprezować w babskim gronie :D :D :D Dorotko --- częstujesz jeszcze tą kawką????? Poprosze, bo zaraz zasnę Beatko --- u nas też pogoda do d... Wieje i jest piździawa jak nie wiem. Ja tez wykorzystałam przedwczoraj Twój przepiś na sosik :) Pyszny był! Klaudia --- nie zazdroszczę małej nieśpijki ;) Moja każdej nocy budzi się 2 razy na mleko. Na szczęście tylko wypije i zasypia. Chmurko --- trzymam kciuki za 2 krechy.... wytrzymasz do niedzieli???? :P A to ciasto upiekłaś???? Co....? :P Anka --- a gdzie się na wakacje wybieracie??? Ja sie w tym roku napalam znów na Chorwację, ale nie wiem czy coś z tego wyjdzie... o ile, to dopiero we wrześniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurko masz dziś 28 dc tak?????????????????? To jak jesteś niecierpliwa to zrób test ciekawe co wyjdzie moim zdaniem mozesz nawet dziś zatestować albo jutro porannego moczu. Teraz sa takie te testy że nawet wieczór Ci wyjdzie co i jak więc zrób nawet zaraz bo ja tez niecierpliwa jestem i ciekwa czy sie Wam udało :-D Dziewczyny przedchwilą byłam robić zakup kontrolowany w sklepie gdzie moja koleżanka jest kierowniczką a mają jedna dziewczyne co przepuszcza towar i ludzie kradną a ona nie widzi. To była masakra bo niby ochrona wiedziała ze ja "kradne" prowadzaca zmiane też ale czułam sie tak jak bym żeczyiście nakradła i byłam czerwona jak upiór ale hmmmmmm dziewczyna juz ma przekichane niestety bo pusciła towar. Klaudia nie zazdroszcze nie przespanych nocy ja na szczęscie od 4 miesiąca Arturka śpie całe noce chyba ze był chory to sie budził przez goraczke i bolące gardełko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annolia ja ten sos robie też identycznie jak mam świeze grzybki z lasku i wtedy to dopiero jest pychota :-D Ja dziś wieczorkiem robie farsz do uszek mięsno-grzybowy a jutro bede lepiś uszka i barszczyk zrobie na 2 dni a wtedy 2 dania nie musze robić bo tylko to bedzie zchodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko, weź nie kuś. Może jutro rano zrobię, bo w końcu tak najlepiej. Ale do niedzieli chyba juz nie wytrzymam. I skoro tez sie niecierpliwisz, to zrobie go dla Ciebie:P Caly czas delikatnie plamie, mysle ze okres to nie jest. Krew swieza,ale okazyjna, ze tak powiem. Ale musialas miec stres z ta kradzieza... hehe. Pewnie tez bym zrobila buraka. A ta kobitka naprawde nic nie widzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobitki, ja tu sama siedze, mecze sie z mgr. Ktos ze mna pogada? Beata, kaman! Klaudia, wracaj! Lola, Dorotka, w pracy jesteście? Mała, trzymaj się, dziewczyno. Niech Ci się dobrze układa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka ja juz wrocilam z zakupkow do domu zjedlismy obiad i teraz kawke pijemy.A pozniej moze sie wezniemy za dalsze pakwoanie albo za sprzatanie bo troszke kurzu juz jest,a jutro znajomi na grila przychodza kielbaska kupiona biala tez zakupki porobione na droge nie moglam nigdzie znalezc smiatanek jednorazowych do kawy na droge az w koncu w 3 polskim sklepie sie udalo.Czyli do wyjazdu mamy juz wszystko. A Wy co porabiacie??? Beatko---no wlasnie czytam ze u Was wieje masakra:( Chmurko---testuj jutro co bedziesz do niedzieli czekac jak oczywiscie sie okres nie rozkreci:) Trzymam kciuki za 2 kreski!!!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry. Lola juz wszystko spakowane? Annolia jedziemy na Majorke.W to samo miejsce,w ktorym bylismy pare lat temu-mamy dosc eksperymentowania...Jada z nami znajomi z 2 dzieci,takze bedzie wesolo. Dzisiaj wolne-jak dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobryj dzień :):):) Ja też mam dzisiaj wolne, jutro toże..... A na obiadek dziś robię spaghetti, zapraszam jak macie ochotę :) Ania - Majorka, hmmmm super miejsce na wakacje :):) (chyba?)....Ja mogę sobie pomarzyć :( Tak się zastanawiam kiedy i czy w ogóle będziemy mogli sobie kiedyś pozwolić na wczasy za granicą :(:( To jest straszne. Człowiek tyra, zasuwa i gówno z tego ma, tzn ja.... Ten przepis na te roladki wygląda wyśmienicie, a jak smakują??? Może zrobię któregoś dnia....Tylko, że tam jest szpinak, a ja zbytnio nie przepadam. Jadłam raptem raz, bo nie wiedziałam. No i w sumie smakowało mi, nie otrułam się :-P Chmurko - i jak tam sytuacja, robiłaś testa? Bo wiesz nerwy mnie zeżrą za chwilę... Beatka - ten zakup kontrolowany był w jakimś większym sklepie, samoobsługowym rozumiem? Możesz powiedzieć jak ta "kradzież" wyglądała? Wiesz, zboczenie zawodowe :-P U nas nigdy nie robili takich ustawek, chyba nigdy. A też czasem się dzieją cuda Gratuluję ząbków Atrurkowi :):) Klaudia - to współczuje nieprzespanych nocek, ale najważniejsze, że syropek zadziałał i możesz pospać sobie. A jak się czujesz jako "bezrobotna", nie brakuje Ci pracy? Znaleźliście kogoś konkretnego na Twoje miejsce? Annolia - Kochana, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin. Przede wszystkim zdrówka, spełnienia marzeń, pociechy z Milenki. Zadowolenia z M i wszystkiego o czym marzysz....🌼 duża buźka dla Ciebie 😘 Mała - co z Tobą?? Żyjesz?? Boszzzze ja znowu z referatem :(:( Sorry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotko ja uwielbiam te Twoje posty hehe Powiedz mi jak Ty to robisz,ze pamietasz kto kiedy ma urodziny,co?Zapisalas sobie czy jak? No to Annolia wszystkiego naj naj naj,zdrowka przede wszystkim,pociechy z corci i meza :)🌼 Ja te roladki robilam bez szpinaku,bo go nie znosze i tez wyszly dobre. Dzis ma przyjechac hydraulik,bo chyba wanna cieknie.Mam wieeelka plame w kuchni na suficie i wyglada na to,ze jest dokladnie pod wanna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek :-) Ale pogoda............... żyć sie nie chce nawet ale co tam bede zaraz lepić uszka a barszczyk już sie robi. Dorotko tak to było w wiekszym sklepie "biedronka" i takie kontrole co jakiś czas robią jak widza potrzebe. Wiec kolezanka(kierowniczka sklepu) mnie poprosiła wiec pojechałysmy zadzwoniła do prowadzacej zmiane ta poinformowała ochrore zeby mnie nie łapał i popakowałam powciskałam w różne miejsca w koszyku i w towarze no i do kasy jak juz było wszystko pokasowane i podliczone za zakupy to poprosiłam prowadzącą zmiane i powiedziałam kasjerce ze to był zakup kontrolowany. CHMURKO CO Z TOBA JAK TEST!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! DAWAJ ZNAC. A ja musze Wam powiedzieć ze w przyszłym tygodniu Kolezanka z córeczkami wychodzą do domu :-D ale sie ucieszyłam na ta wiadomośc to szok a musze se pochwalic ze bede chrzestną matka dla jednej z nich wczoraj mnie kol. prosiła niby przez tel bo daleko ale sie ciesze wiec bede miała przyszywaną córeczke :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek:) Ania No jeszcze nie do konca ale juz malutko zostalo tv,kino domowe,wieza,i ubrania a tak to juz wszytsko spakowane.A to i tak wystarczy jak spakujemy w ostatni dzien bo jeszcze sluchamy i ogladamy.:) CHMURKO Wlasnie co tam u Ciebie robilas testa?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, test negatywny. Mam 29 dc. Plamię trzeci dzień - to jest ciągnący śluz z krwią. To nie jest okres. Powinnam lepiej zrobić test najwcześniej jutro, choć moje cykle trwają po 30-parę dni. Czekam na okres i w razie czego testuję za tydzień czwartek-piątek. Dziękuję, że trzymacie kciuki!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurko Szkoda ze test negatywny ale mam nadzieje ze to za wczesnie i moze jeszcze za wczesnie i za tydzien zrobisz i bedzie wszystko jasne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola, w razie nieudanej nic nie szkodzi:) Od wczoraj drażnią mnie zapachy. Chyba jest jeszcze wcześnie na ewentualne objawy. Nie wiem. W każdym razie plamienie jest dziwne. Poczytam w necie, na pewno będzie o tym dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurko - przykro mi, że się nie udało :(:( ale dobrze, że masz takie nastawienie....No moim zdaniem za wcześnie na takie "zapachowe" objawy. Chociaż powiem Ci, że ja jak miałam ciśnienie to miałam wszelkie objawy ciążowe - zmęczenie, senność, mdłości, dziwnie reagowałam na niektóre zapachy, itp itd U mnie z reguły @ zaczyna/ła się właśnie w ten sposób :(:( Ania - nie, nie zapisywałam sobie Waszych dat urodzin czy imienin....Chociaż niektóre pamiętam, i Waszych dzieciaczków też....:) Do tego to mam głowę (raczej) ale nie pytaj mnie o daty historyczne - totalna załamka. A jeśli chodzi o Annolię - buszowałam rano na NK i wyświetliło się, że ma urodzinki :-P Beatko - to super wiadomości o dziewczynkach....Cieszę się, że już lepiej i gratuluję "córeczki". No to sobie jednym słowem kobitka przegrabiła....:(:( Pewnie już nie pracuje, skoro to był kolejny raz, co? No niestety niektóre panie w ogóle nie patrzą na to co robią...U mnie w pracy też czasami dzieją się cuda wianki.... Wiecie, tak jakbym niektóre sytuacje spisywała to na emeryturze mogłabym napisać książkę..... Lola - pewnie się cieszysz, że już prawie w domku :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe, pamiętacie jak starałam się o pierwsze dziecko? Nie wiem, która z was już była na forum z nami, ale zajrzałam do tabeli wykresów z czasu starań o Klaudię. Test ciążowy wykonałam wtedy w 37 i 38 dniu cyku. Wtedy kreski były słabiutkie jeszcze, bo owulacja wystąpiła ok 20 dc. W tym cyklu miałam owulacje jakies 10 dni temu. Czyli na test za szybko, powinnam go tez zrobic po 30-kilku dniach. Nie wiem po co go robilam w 29 dc, skoro ja mam dluzsze cykle. Jeju, ale jestem niecierpliwa. Musze poczekac podono co najmniej 2 tyg. po stosunku, więc do środy- piatku. Beatko, cudownie, ze dzieciaczki wracaja do domu! Jak sie rodzcice czuja? Dorotko, a co u Ciebie w pracy sie wyczynia?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×