Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Klaudia0405

Kobietki,przyszłe i obecne mamusie

Polecane posty

Hej! Troche się nie odzywałam bo mam gościa w domu:) Przyjechała moja mama, w niedziele wyprawialismy roczek Laury, było bardzo fajnie!Piekny torcik nam zrobili w cukierni a Laurze upiekłam ciasto bez mleka i jaj. Dzis udało nam się wreszcie po roku poszukiwań kupić samochód:) wysłalam na poczte zdjęcie z wczorajszego spaceru. We wtorek przynajmniej na tydzień kąłdziemy się do szpitala w centrum zdrowia dziecka i już umeiram ze strachu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie - wszystkie macie słodziutkie dzieciaczki :-D Takie radosne, uśmiechnięte :):) Lola - kiedy my będziemy dziewczynom wysyłać zdjęcia naszych szkrabów.....co?? Przez te nasze organizmy to może jeszcze potrwać...u mnie na pewno. Ogarnęłam się dzisiaj trochę i zupełnie inaczej w domku...Czasami to mam tak strasznego lenia, że aż strach.. Nikulam - rozumiem, że kładziecie się do CZD na badanka? 3mamy kciuki za Was, gdzie jak gdzie ale tam będziecie pod dobrą opieką :-D 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotka No u mnie pewnie tez to potrwa,jak bede sie musiala leczyc zobaczymy jak badania wyjda ale na pewno co musze zrobic to schudnac.Mam nadzieje ze w Pl szybko mi sie uda bo wiecej ruchu bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja też muszę zgubić trochę kg....:( ale tak marnie mi to idzie :( jestem tak zła na siebie, że nadrobiłam to co zgubiłam w zeszłym roku...:(:( Ale zła też jestem, że niektórym kobitom z baaaaaaaaardzo dużą nadwagą udaje się zaciążyć od razu a ja się męczę.....wrrrr 😠 wiem, że to może być straszny problem. Ale czasami też się zastanawiam co ja komu takiego złego w życiu zrobiłam, że mam tak pod górę.....A szkoda gadać....Sorrki, że znowu smęcę, chyba mi się @ zbliża....haha standard Idę spać, bo jutro znowu do kieratu!!!! Zamieńcie się ze mną :( Buźka, papa 😘🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotka Ja tez tego nie rozumie no ale widocznie taki Nasz los hehe:) Oki idz odpoczywaj ja ogladam Czerwonego Kapturka na Polsacie hehe:) Dobranoc papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry, cześć i czołem :-D Nie mówcie, że Wy jeszcze śpicie..Wiecie, która jest godzina!!!! Już po ósmej!!! Zapraszam tak z samego rańca na kawusię. Bo potem to niestety czeka mnie ciężki los w robocie :D 😭 Lola - tylko ja się czasem zastanawiam czemu ten mój los jest taaki :( Ania - czemu się nie odzywasz, wszystko oki???? Mała Ty też miałaś coś skrobnąć do Nas...Mam nadzieję, ze jakoś sobie dajesz radę?? Wiecie kto się odezwał na starym topiku??? Normalnie nie do wiary - FOLIK!!!! A teraz znikam szykować się do.....................................pracy :( Beatko - a właśnie tak a' propos pracy - ruszyło się coś u Ciebie? 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Jestem młodą mamą i chciałabym Wam zaproponować zakup kompletu pieluch (15 sztuk z trzech firm) na start dla Dzidziusia żebyście mogły sprawdzić jakoś, materiał i chłonność bez kupowania całego opakowania. Dodatkowo taki komplet umożliwia sprawdzenie czy Dzidziuś nie ma uczulenia oraz czy pieluszki danego producenta nie powodują odparzeń. http://allegro.pl/wyprawka-niemowleca-zestaw- ktory-warto-miec-zobacz-i1541587426.html Pozdrawiam i życzę szczęśliwych rozwiązań!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotko ja poprosze kawusie rozpuszczalna z mlekiem 2 łyżeczki cukru ;-) Jesli chodzi o prace to narazie nic nie ruszyło i sie na to nie zapowiada niestety. Artur wczoraj nabił sobie wieeeeeeeelkiego siniaka łącznie z krwiaczkiem potkna sie u mojej babci o dywan i w sam róg drzwi walną makabra jak płakał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko - proszę bardzo - kawusia gotowa :-D Szkoda, że nic się nie kroi na razie z pracą...:(:( Oj to nie dobrze z tym siniakiem u Arturka :( ucałuj go w czółko od forumowej ciotki. Pewnie zaraz też pomykacie na spacerek....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To milej pracy zycze i sie ide ubierac bo za chwilke kolezanka ma przyjechac z 6msc Sarą i jedzie z Nami na zakupki:) Milego dnia wszystkim zycze.Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hellooow! Milenka zaczyna mówić! Oprócz tam takich typu daj, nie ma itp, umie powiedzieć swoje imię, a do płaczacej kuzynki się przytuliła i powiedziała "nie płacz" :D Beatko --- wycałuj Arturka :) Biedaczek! Mam nadzieję, że szybko mu to zejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikulam ---- będę trzymać kciuki za Was we wtorek, żeby Laura dobrze zniosła pobyt w szpitalu, a Ty w zamian trzymaj kciuki za mnie, bo też będę miala ciężki dzień.... Jakoś tak kompletnie z głowy mi wyleciało, że Laura ma kłopoty ze zdrowiem.... Dłuższy czas nic nie pisalaś o badaniach, lekarzach, a patrząc jedynie na jej zdjęcia nie widać choroby tylko samą radość :) Dopiero teraz jak napisałaś o tym szpitalu to przypomniało mi o choróbskach... Chmurko --- Klaudia wygłąda mi na niezłego łobuza ;) Beatko --- kupno rowerka chyba cię nie ominie! :D Arturek jak widać uwielbia rowerki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annolia, chodzi Ci o te "łobuzerskie" strupy na twarzy i zawadiacki uśmiech? Zdarła sobie skórę na otwartej szufladzie. A Twoja mała mówi? Gratuluję! Klaudia, poproszona, mówi mama a taty nie chce:P Pewnie późno zacznie mówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikulam, gratuluję samochodu. Do szpitala idziesz z dzieckiem, tak? Nie będzie samo? Powodzenia. Będzie dobrze, ważne, żebyś była przy niej. Choć pobyt w szpitalu nie jest przyjemnością. Na ile idziecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia ale diabełek po oczkach widać że bedzie wybij okno a starsza już taka duża Chmurko no Klaudia wygląda super a ta ranka hmmmm Arturek na szczęscie ma tylko sina buźke rany nie ma :-D ale uśmiech jej jest przebojowy. Nikulam mam nadzieje że w szpitalu wszystko bedzie dobrze i że szybko wyjdziecie. A czy ta wizyta w szpitalu to ze wzgledu na serduszko Laury czy bedzie operowana?????????? Wyściskaj ją i wycałuj od cioci Beatki i Arturka Ania gdzie Ty sie podziewasz???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do szpitala idziemy pzynajmniej na tydzień diagnozowac dokąłdniej ta przepukline rozworu przelykowego i cały układ pokarmowy, na daignostyke serca kladziemy sie tam w maju:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jestem :) Jakos nie bylo czasu zajrzec i napisac.Najpierw przez tydzien byla tesciowa,potem przez 2 tygodnie szwagierka,a teraz zarezerwowalam sobie termin egzaminu teoretycznego na prawo jazdy i ucze sie i ucze.. U nas wszystko dobrze.Sebus robi sie coraz wiekszy cwaniak...Co mowi mama ma gleboko w d...za to tatusia slucha bez zadnych "ale" Musielismy kupic mu porzadne butki,takie za kostke,bo lewa stopke stawial mocno do zewnatrz.Wydalismy na nie 45e...sobie takich drogich butow nie kupuje hehe Mamy juz 7 zabkow. Nikulam trzymam kciuki,wszystko bedzie dobrze :) Beata Sebek dostal taki rowerek na roczek i uwielbia go.Czasem jak idziemy na spacer,to ja wyciagam wozek,a on rowerek...:D W piatek bylismy i znajomych,ktorzy maja kota.Sebek szalal z nim prawie 2 godz,a co sie przy tym nasmial.Za to jak wsadzilam go do samochodu,to ledwo m ruszyl,a on juz spal..Przespal sie ponad godzine i poszedl mi spac przed polnoca!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ładnie już wygląda, goi się. Śpi właśnie, a ja piszę. Co dziś robisz na obiad? U mnie schab gotowany w sosie. Masz pomysł dla mnie na jutro? Co u dzieciaczków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurko mój diabełak też spi i to długo bo ponad godzine a ja chce już isc na spacerek. Ja mam rosołek z wczoraj więc zrobie pomidorowa a na 2 niewiem jeszcze mam ochote na placki ziemniaczane z sosem pieczarkowym. To dobrze ze sie juz goi bo biedna z tą buźka jest. Atrutkowi sie krwiaczek koło oczka zrobił od tego udezenia a policzek ma siny taką kreske przez całą długosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×