Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Klaudia0405

Kobietki,przyszłe i obecne mamusie

Polecane posty

Placki ziemniaczane to na pewno wiesz jak sie robi a sos to tak Pare pieczarek obrać i pokroic 1 cebulka pokroić w kosteczke , śmietana i wegeta czy co tam wolisz. masełko roztop w garczku jakim bedziesz robiła sos dodaj cebulke niech sie zeszkli później dodaj pieczarki pokrojone w cienkie paseczki i niech sie podsmaża powinna z pieczarek wyjść woda ale nieduzo pewnie i wtedy dodajesz troszke wody zależy jak duzo chcesz mieć sosu ja lubie miec same pieczarki wiec wody daje mało jak sie chwile pogotuje to zabielam śmietaną wymieszaną z aka a na koniec duzo zielonej pietruszki ( grzyby lubia pietruche)no i tyle. Ja uciekam na spacerek po córcie do szkoły bede po 13 pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurko to u Was pada???????? U mnie śliczna pogoda ani chmurki nie ma no ale widze ze coś nadchodzi a burze zapowiadaja na dzis. My jemy własnie obiad i uciekamy na polko póki iepło i nie ma burzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurko --- już sama minka świadczy o tym, że Klaudusia lubi łobuzować :D O ranach nie wspomnę :D Beata --- podkradnę przepis na sos ;) Anka --- kiedy masz ten egzamin???? Nikulam --- ucałuj Laurę. Jutro ciężki dzień... Ten pierwszy chyba będzie najgorszy, ale mam nadzieje, że Laura dobrze się zaadaptuje. Odezwij sie jak tylko będziesz mogła i daj znać co wykazały badania.... Chciejko ---- jak Agniesia? Czy ona pije Ci coś z butelki? Bo moja szwagierka ma synka w wieku Twojej Angiesi (tydzień starszy), też nadal karmi piersią i ma z nim straszny problem, bo mały nie umie się nauczyć pić z butelki. Nawet herbatki mu nie umie podać, tylko trochę z łyżeczki. Moja "dzidzia" dziś znów się zaczeła w chodziku bawić :D Wyciągnełam chodzik dla synusia szwagierki i Milenka zaczęła do niego włazić... Ale wiecie jak w tym chodzi? Bierze podnosi rękami, niesie i idzie :D :D :D Dziewczyny czy miałyscie problem żeby nauczyć dzieciaki pic z bulelki?Z Milenką nie miałam problemu, ale miała wtedy 4 miesiace. Szwagierka ma z swoim synkiem okropny problem, bo już byle czego próbowała i różne smoczki, a mały jak widzi flachę, to już krzyczy. Nawet na głodniaka próbowała mu swój pokarm podać i też nic. Nie mam pojęcia co jej jeszcze doradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia --- jutro raczej nie wstąpię na topik, więc już dziś chcę Ci życzyć wszytkiego najlpeszego, zdrówka, zawsze uśmiechu na twarzy, żeby dziewczynki zdorwo rosły, mąż i teściowa byli posłuszni, no i żeby zawsze była z Ciebie taka sexi laseczka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia, najlepszego:) Zdrówka, pomyślności, szczęścia, dzieciaczków zdrowych i szczęśliwych. No to stawiaj kawę! Ej, a która to obiecała mi przepis na ciasto toffi?? Nie wykręcać się, to Annolia była?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annolia____Chmurko____Lola_____dziękuję za życzenia i pamięć jesteście kochane :) Oczywiście stawiam kawusię i coś mocniejszego szykuję na wieczór w końcu tylko Chciejka matka karmiąca w ciąży żadna nie jest to kładziemy maluchy spać i pijemy :D Beatko____No tak moja mała to mały łobuz wszędzie jej pełno wychodzi na fotel a stamtąd na ławę na regał ale nie potrafi bezpiecznie zejść...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Egzamin mam 14maja.Jeszcze mam 600 pytan do przerobienia,bo tu jest 850 w sumie i kazdy test ma 40 pytan. Glowa mnie dzis boli. Klaudia 100 lat i duzo duzo zdrowka dla calej rodzinki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KLAUDIA WSZYSTKIEGO NALEPSZEGO zdrowych i pogodnych dzieciaczków no i posłusznego i grzecznego M i zeby Cie nie denerwował :-D U mnie paskudna pogoda feeeeeeeeeeee cała noc lało jak niewiem co teraz znów czarne chmury przyszły i bedzie zabami rzucac. Ania to żeczywiscie dużo masz tych pytań makabra nie zazdroszcze. Ja jak zdawałam prawko to mało co sie uczyłam nie miałam problemów ze skrzyżowaniami ani pierwszą pomocą ani z niczym wiele i tak dzieki temu za pierwszym podejściem zdałam i dobrze bo autko już na mnie czekało :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KLAUDIA WSZYSTKIEGO NALEPSZEGO zdrowych i pogodnych dzieciaczków no i posłusznego i grzecznego M i zeby Cie nie denerwował :-D U mnie paskudna pogoda feeeeeeeeeeee cała noc lało jak niewiem co teraz znów czarne chmury przyszły i bedzie zabami rzucac. Ania to żeczywiscie dużo masz tych pytań makabra nie zazdroszcze. Ja jak zdawałam prawko to mało co sie uczyłam nie miałam problemów ze skrzyżowaniami ani pierwszą pomocą ani z niczym wiele i tak dzieki temu za pierwszym podejściem zdałam i dobrze bo autko już na mnie czekało :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja ze skrzyzowaniami nie mam raczej problemow,ale tu maja tez pytania o ciagniki i takie tam...bo tu B jest jednoczesnie na samochod,ciagnik i samochody dostawcze...dlatego tyle pytan.Sa tez pytania typu co zrobic gdy nagle zgasnie silnik,wpadnie sie w poslizg czy jak sa sposoby sprawdzania oleju czy wspomagania kierownicy...:/ Klaudia no ja do pracy to z Wam nie wypije...:( U mnie tez pada od wczoraj,dzis na szczescie mniej wieje. Obiadek sie robi.Dzis stawiam na lenistwo..piernicze nie sprzatam...jutro za to zrobie sobie dzien sprzatania,bo mam wolne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko, jak się czuje Arturek na placu zabaw z innymi dziećmi? Pewnie swobodnie, bo ma juz siostrę. A Klaudia ciągnie za dzieciakami, ale jest oniesmielona. Oswaja sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurko a moze Ty juz zaciazna jestes ten sluz taki własnie jest. Arturek na placu zabaw jest śmieszny bo wiele z dziećmi sie nie bawi co im rozwala babki itd.... sam sobie piłeczke kopie a najlepsze jest to ze wszystkim dzieciakom by pozabierał zabawki ale jak zobaczy ze jakieś jemu zabiera lub sie nimi bawi to jest masakra leci tak ze nogi prawie gubi :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia - wszystkiego najlepszego, zdrówka, samych pogodnych i radosnych dni, pociechy z dziewczynek i zadowolenia z M. 🌼 Duża buźka 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko, ja nie pamiętam tego z ostatniej ciąży. Podobno ten śluz może taki być. Nie powinnam się nakręcać, ale coś takiego właśnie zauważyłam. Nie mam tego zwykle. Po owulacji powinno być już sucho. A może przesunięta owulacja:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurko no niewiem wiadomo sama znasz swój organizm najlepiej ale jak wczesniej t nie miałas to moz jednak sie udało :-) jeszcze troszke i bedziesz wiedziała jak test zrobisz. A badałas sobie szyjke???????? Jaka masz??????????? Dorotko witamy:-) co słychac kiedy do gina idziesz?????????????? jak w pracy??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helloł :-D Chmurko - fajnie to zabrzmiało - Z OSTATNIEJ CIĄŻY :-D ile Ty masz tych dzieciaczków, cio??? :-P Beatko - ano jakoś leci...w pracy hmmm strasznie, lepiej nie mówić. Do ginki idę w przyszły piątek. Jestem trochę zła, że nie udało mi się na ten piątek zapisać :( W niedzielę dostałam @ i ten cykl będę miała stracony :(:( bo pewnie naturalnie to samo się nie wykluje nic :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaa byłam dziś u fryzjera - strzeliłam sobie balayage i do tego zmieniłam fryzurkę :D muszę się przyzwyczaić do swoich krótkich włosów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola - ja to jestem takie beztalencie komputerowe... :( Jak będzie w domu mój M to wrzucę fotkę na NK i naszą pocztę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, nie nakręcajmy się. Jeszcze wyjdzie megaokres:P Tak zwykle jest. Czyli co? W bardzo wczesnej ciąży może być taki śluz, nie? Ale może być i inna przyczyna. Poczekamy, zobaczymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko, chodź jutro spotkaj się z nami na placu zabaw. Klaudia pobawi się z Arturkiem:P A szyjki nie badałam, sprawdzę potem. Ale ona i tak byłaby podobna do tej przed okresem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotko, mamy się na nk? Ciekawa jestem Twojej nowej fryzury? Pewnie jestes z niej zadowolona?:) Mówiąc "ostatnia ciąża" chyba wyraziłam nadzieję, że znajduję się w nastepnej. Do trzeba wiele pokory, ktorej pewnie mam mniej od Ciebie i Loli. Jesteście dzielne i wytrwałe. Ja nie miałam problemów z zajściem, bo kiedy się starałam, byłam po Dostinexie na zbicie prolaktyny. Dlatego udało się akurat od razu. Teraz może byc mi łatwiej z zajściem, bo jestem 2 miesiące od odstawienia tabletek. Normalnie nie miewam regularnych owulacji, stąd pcos. Pewnie bez wspomagania nie poszłoby mi tak łatwo. Mam wielką nadzieję zajść z Wami, to było by niesamowite. W końcu Wam się należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurko - ale czym zmęczona? Dzisiaj miałam dzień lenistwa :-D Nic nie zrobiłam :( dosłownie nic :( Starankami - może czasami...Ale do tego można przywyknąć i z czasem się (chyba) pogodzić. Pewnie jak zacznę znowu staranka na poważnie to będzie się działo....:-P Tak, mamy się na NK. Jeśli chodzi o fryzurkę - zadowolona? chyba tak, na pewno coś innego niż zwykle. Z włosów do ramion zrobiły się króciutkie, wycieniowane....Muszę się przyzwyczaić. Jak Ci idzie pisanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jakoś teraz zaczęłam ładnie pisać. Często nie mogę się za to zabrać. Idzie mi dobrze, gdy jestem sama i nikt mi nie przeszkadza. Więc co dalej ze staraniami? Wizyta u lekarza i...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×