Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Klaudia0405

Kobietki,przyszłe i obecne mamusie

Polecane posty

Przepraszac nie bedzie,bo juz taki jest. Po tym wszystkim zaczal mnie tulic i mowic,ze damy rade itd itp..Fakt faktem zabolalo jak cholera.Jak szlam do pracy to sie spotkalismy,bo akurat przejezdzal obok i zachowywal sie jakby nic sie nie stalo.. Czasem mnie to denerwuje,bo jak on cos nie tak powie i ja mu to kiedys wypomne to jest wielka obraza,ale odwrotnie to jest ok. Z reszta nie wazne. Klaudia to nie jest temat na forum,moge Ci napisac na maila. Beatko ja tez chce fotke :) Ogolnie humorek lepiej,bo jestem na zmianie z dziewczyna,przy ktorej nie mozna miec zlego humoru-po prostu sie nie da..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mi dzidziuś szaleje :D boskie uczucie nie mogę się napatrzeć na moj brzuch jak faluje.Powiem Wam dziewczyny że to dziecko jest dla mnie cudem...jego życie wisiało na włosku a jednak jest,rośnie i zaczyna rozrabiać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja już też jak prosiaczek najadłam sie pysznej sałatki mniam mniam ale była dobra. A ja znów od rana mam kupe roboty ale na szczęście w niedziele bede odpoczywać i pojade na grzybki. Ania zaraz wyśle brzuszek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beata dzieki za fotki. Rozmiarowo chyba mam mniej wiecej taki sam.Musze tez zrobic fotki to Wam pokaze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja caly czas czuje takie delikatnie pukania,a juz tez bym chciala,zeby m brzuszek falowal.ale,musze sie uzbroic w cierpliwosc. Powiem Wam,ze odkad znam plec to jakos tak inaczej to tego podchodze. Jak mnie puknie to mysle sobie,ze to synus sie kreci,a nie "ono" i jestem w stanie zgodzic sie na kazde imie byleby byl zdrowy.Moze byc nawet ten Aleksander :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wy już tak dobrze czujecie ruchy a ja nic a wczoraj wieczór mnie zabolał brzuch tak na wysokości pępka tylko całkiem w bok prawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beata nie martw sie.Pamietaj,ze ruchy czujesz jak maluszek nie wyrobi i ci przylozy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wcale nie czuje ich tak dobrze,raczej sporadycznie,pod wieczor,takie lekkie pukniecia w okolicach pepka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co dziewczynki ja de poleżeć i spać bo z nerwów padne oczywiście bede macać wrzych i czekać na jakiś znak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc Beata i nie denerwuj sie,bo pewnie maluszek sie nie rusza,bo nie wiem czemu mama taka nerwowa i woli siedziec cichutko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja od przedwczoraj jak poczułam pierwszy raz tak czuję codziennie a teraz w szoku jestem wierci się,kręci i podskakuje i to widać gołym okiem a z pierwszym dzieckiem to miałam na początku tylko muśnięcia... Ania meaila jutro odczytam bo eM wrócił i domaga się kolacji a ja muszę przeczyutać na spokojnie co i jak było ;) Dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek ;) Ania___nic nie dostałam. Ja już po śniadanku,biorę się za prasowanie bo idziemy dziś na wesele.Coś pogoda się psuje ale deszcz by się przydał bo u nas susza.Podnoszę topik ciut w górę bo już był na drugiej stronie.Zajrzę potem.Miłego poranku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry. Klaudia sorki,ale nie mialam czasu wczoraj napisac.Napisze jak bede miec chwilke,tylko najpierw musze rachunki zrobic ;) A ja dzis wstaje patrze a brzuch znowu sie wiekszy zrobil..Dzidzia sie rozpycha chyba,kurtke dzis ledwo zapielam.Musialam ubrac,bo u nas ziiiiimno strasznie. Mielgo dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurdę nie mam czasu odezwę się jutro albo pewnie aż w poniedziałek.Miłego dnia dziewczynki i piszcie żebym miała co czytać ;) PA!😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynk a ja mam już dość jakieś zapalenie spojówej mi sie przyczepiło i bolą mnie oczy a jakie są czerwone aknby sie krew rozlała a na dodatek okulisty żadnego dziś niema bo sobota. Ja dalej nie czuje dziecka może raz coś poczułam ale niewiem czy to to bo jakieś dziwne było ale czekam cerpliwie może jest spioch po tatusiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki wcoraj nie mialam czasu do was pisac...dzis teznie bede miala bo uciekam zaraz mamy pomagac jej przed imieninami...odezwe sie jutro ok 18.pozdrawiam wszystkie...papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uuuuuuu ale tu dzis cisza. Ja juz po pracy-straszny dzien mialam,sami idioci dzis byli,nie wiem jak to jest,ze jak sie znajdzie jeden ham to zaraz sciaga nastepnych. Siedze sobie na kanapie i czuje jak mi sie maluszek wierci,szkoda,ze jak przyloze reke to jeszcze tego nie czuje.. Zaraz ide sie kapac,potem znajomi wpadna na kawke. Milego wieczorku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny bardzo cieszę się że wszysto u was jest dobrze klaudia bardzo ciesze się że czujesz kuz ruchy ja też nie mogę doczekać sie tego dnia w poniedziałek mam wizyte u gina i będę miała usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...................TC..DATA BADN...TERMIN POR.....WIEK...płeć Spacer w chmurach.25....03.09........11.12.2009........22......K Anka323..............18.....17.09........ 29.01.2010........24.......? Beata2611...........17.....03.09........03.02.2010...... 26 ............... Klaudia0405..........17.....19.08........31.01.2010..... . .26.......? Nikamo74.............12......4.09........03.03.2010..... ..35.....? joanna84..............12......24.08......07.03.2010........25......? nikulam.................8.....05.09........01.04.2010... ....30......? emamcia...............6....................15.04.2010... .....22......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :-) Jestem pierwsza Dziewczyny ja zaraz sie wykończe wczoraj wieczorem już myślałam że przechodzi z tym moim okiem i co teraz tak boli jakby mi miało wypaść i cały czas ropa z łzami leci co ja mam zrobić zeby przetrwać do poniedziałku patrze tylko na jedno oko bo tego otworzyć nie moge ledwo szkło kontaktowe wyjełamjak dam rade to wejde w ciągu dnia na topik ale niewiem czy bede bo chyba pojade 50 km od Nowego Sącza do szpitala do okulisty. A teraz o dzidziusiu JA DALEJ NIC NIE CZYJE ANI NAWET MUŚNIĘCIA I MAM ZŁE PRZECZUCIA BOJE SIE I SPAĆ NIE MOGE TYLKO CZEKAM NA RUCHY Czekam sobie na policje bo sąsiedzi taka rodzina patologiczna mają impreze a ja pod nimi mieszkam i szok bo tak głośno muzyka jest że szok mam nadzieje ze ich uspokoj no to uciekam Pati winko już wziełam z modlitwą może mi to pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatka No to dosc wczas bylas na topiku:) to moze jedz faktycznie do tego lekarza jak cie tak boli.A co do dzidziusia poczujesz ruchy za niedlugo zobaczysz a bylas u lekarza i wiesz ze jest wszystko w porzadku.A to masz niezle przeboje z sasiadami mysmy tez raz tak mieli a juz na szczescie uich wyrzucili i niemamy ich:) Ja wlasnie wstalam przed chwilka zjadlam sniadanko i teraz kawka z ciachem:) Jak ktos bedzie to pogadamy:)papatki Mielj niedzieli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. Ja tez niedawno wstalam i zjadlam sniadanko.Teraz siedze na kanapie i gapie sie w tv.Pogoda jest dzis okropna.Leje i wieje. Do pracy mam dopiero na 18 takze caly dzien przede mna. Beata skocz do apteki to Ci dadza krople do oczu,to Ci ulzy.Jutro do lekarza i pewnie da Ci jakies krople na recepte.Wiem co przezywasz,bo pare lat temu mialam zapalenie spojowek.Cos okropnego,najlepiej bylo mi w jakims ciemnym miejscu. Milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×