Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Klaudia0405

Kobietki,przyszłe i obecne mamusie

Polecane posty

Ale zaktualizowałam tą tabele ha ha dalej w tyle siedze tylko skopiowałam więc znów poprawiam NICK...................TC..DATA BADN...TERMIN POR.....WIEK...płeć Spacer w chmurach.25....03.09........11.12.2009........22......K Anka323..............18.....17.09........ 29.01.2010........24.......? Beata2611...........18.....03.09........03.02.2010...... 26 ............... Klaudia0405..........18.....18.09........31.01.2010..... . .26.......? Nikamo74.............12......4.09........03.03.2010..... ..35.....? joanna84..............12......24.08......07.03.2010..... ...25......? nikulam.................8.....05.09........01.04.2010... ....30......? emamcia...............6....................15.04.2010... .....22......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia ja miałam ochote też na frytki więc udałam sie do Mc Donalda ha ha mamy podobne smaki ciekawe czy płeć dziecka też nie???? Klaudia ja to sie ciesze ze musze mieć cesarke bo nie musze kombinować z załatwieniem a jeśli bym nie miała przeciwwskazań do naturalnego porodu to bym sobie też załatwiła ufffffff jak pomyśle sobie że znów te męczarnie nie nie nie dobrze że mam wade wzroku hi hi No ale dobra nie straszmy innych jeszcze nie doświadczonych mamuś :-) za pierwszym razem niestety jest sie przygotowanym na ból ale żadna niewie jaki :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia oddaj frytki i wracaj oooooo. Ja jeszcze z 15 minut bede w domku i lec na zakupy drzwi wewnętrznych a tak mi sie niechce bo taki upał jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak pozatym tak mi brzuch od wczoraj wysadziło ze szok ale mam balon ho ho ho. ;-) Klaudia Ania dawac zdięcia bo sie niemoge doczekać jaki bebenek mają moje rówieśniczki ciążowe :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co to o tej porze nikogo nie ma? Beatka___jak tylko będę miała aparat to na pewno zrobie i wyślę.No ciekawe czy pleć będzie taka sama?przed chwilą zjadłam pół słoika ogórków kiszonych.Ciekawe jeszcze co mój gin mi powie jak mu wyskoczę z cesarką na życzenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej baby!gdzie jesteście? Orcio___byłaś u gina? Joanna___Ty też napisz jak po wizycie?Duża już dzidzia? Nikulam___kiedy masz usg? Pati___dostałaś w końcu @?taką normalną? Ania__jak tam humorek i apetyt?; Chmurko__????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem wreszcie Ja to chyba sobie nie mam czasu odpocząć :-( teraz sprzedałam moje stare auto :-) i co jutro od rana latanie po ubezpieczalniach i do wydziału telekomunikacji zgłosić sprzedaż i okulista o 8 rano i znów mało sie pokaże na topiku ale mam nadzieje ze już ostatni dzień biegania i jazdy autem bo już mam dość Klaudia ja mam ogórki małosolne mniam ale są pyszne a jaka woda dobra i przegryzam cały czas princessą kokosową albo prince polo też kokosowe i popijam na koniec mlekiem ha ha normalny człowiek nie w ciąży by takiej diety nie wytrzymał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam sie w 100% ;) ale mój żoładek i jelita się buntują nigdy nie miałam wzdęć a teraz?lepiej nie mówić... Jak tam dzidziuś?buszuje?bo moje maleństwo daje znaki od czasu do czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mamuski :) a wiec u mnie bylo bzzzz dosc czesto @ ma byc planowo 5-6.09.ale nie wiem dlaczego przez 2 dni mialam brazowe plamienia i TROSZKE krwi...macie jakies wyjasnienie na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A sprzedaż samochodu zgłoś koniecznie żeby Ci nie przychodziło z ubezpieczalni do płacenia i trzymaj umowę bo nigdy nic nie wiadomo.A jakiego samochodu się pozbyłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia spi spi.Juz o 20 zasnela wiec poszlam z psem na dwor i jak waracalam po schodach(mieszkam na pietrze w kamieniczce 3 rodzinnej) to slyszalam ze placze i jak odkluczylam drzwi to stala i w taka histerie wpadla ze jak ja przytulilam to szlochala i nie mogla sie uspokoic ale zasnela i spi. Beata no apetyty to masz niezle ja to bym juz po tym wymiotowala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A witamy Chciejka 🖐️ No trudno powiedzieć co to było za plamienie?czasem po prostu pęknie jakieś naczynko albo pozostałość po @.No co tam u Ciebie?opowiadaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to ja zalozylam sobie nowy ze jak sie wypowiadam na inne tematy typu tych malolat co pisza to nie chce aby ktos widzial moje stopki i wogole :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia ja sprzedałam volkswagena golfa 2 bo już sie rozpadał a jeszcze sie udało popchnąć za 2000 hi hi biedn facetr co to kupił;-) Chciejka a może zarodek domek sobie szykuje i z tąd to plamienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co u mnie??? hm...interes jakos sie kreci chociaz nie powiem szkola sie zaczyna i ludzie kasy nie maja..kto mysli o kebebach itp.. od polowy wrzesnia bierzemy z M mieszkanienie,uklada sie swietnie :) :) :) co jeszcze chcesz wiedziec kochana..juz nie pamietam co wam pisalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelka nick tamten co cóż dziny i śmieszny ale tym małolatom czasem sie należy coś napisać Klaudia maleństwo sie odzywa czasem ale jeszcze niewiela ale teraz czuje że sie wierci bo po pełcheżu czuje jak go maca i po brzuchu terz ale chcę już czuć takie ruchy że ręke przyłoży to bedzie M czuł A co do wzdęć to u mnie tragedia też mam straszne wzdęcia no ale jak zjadam takie dziwne potrawki i mieszam to niemam sie czemu dziwić. A jeszcze mam zaparcia a dotąd nie miałam i do kibelka za potrzebą żadko ide no chyba że siusiu to często

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia ja mam mieszanca jakiegos...ktos 3 lata temu go wyrzucil i moj maz go przygarnal...byl zapchlony,wyglodzony i taki maciupki ze sie na rece jednej trzymal a co najlepsze 2 miejscowosci dalej jak jechalam z kursem to widzilam identycznego jak moja sunia i pytalam sie wlasciciela skad go maja to powiedzieli ze ich dzieci znalazly go w lesie wiec to byla siostra mojej suni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia ja już od jakiegoś czasu mam WW passata ślicznego i jaki wygodny hi hi a ten trup czekał na kupca i sie doczekał a najlepsze ze do 25 września miał ubezieczenie ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M mieszka 12 km od mojej miejscowosci,ale mieszkanie bierzemy u mnie :) on bedzie dojezdzal do pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mój M jak wczoraj położył rękę mi na brzuchu to czuł wyrażnie u mnie normalnie czasem widać jak mi brzuch faluje jak się rusza ale to jeszcze rzadko.Znowu jestem głodna...o nie ale już nic nie zjem lekka przesada o tej godzinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beata jak przeczytalam ze 17 latka daje dupsko za siano to mi sie krew zagotowala i musialam jej napisac...i jak pomysle ze jak by moja corka tak miala robic to masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×