Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Klaudia0405

Kobietki,przyszłe i obecne mamusie

Polecane posty

No to wiadomo,ze bede cwiczyc dopiero po jakims czasie.Chce tez mame sciagnac kolo polowy stycznia,do pomocy.bo wiadomo na poczatku bedzie mi ciezko,zwlaszcza,ze jestem tu sama,a M bedzie pracowal. Nie moge sie doczekac pierwszych zakupow :) Mam tyle w planie,ze szok..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! No wkoncu jestes!!!!!! Widzisz jaka tutaj cisza nastala jak Ciebie nie bylo!!! Masakra a co tam u Ciebie opowiadaj!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Aniu___ LOla___ ja właśnie wstałam...doszłam do wniosku, że chyba powinnam oczyścić organizm z toksyn i jestem na głodówce... tzn... pije tylko wodę z cytryną i syropem klonowym - no i mam zamiar schudnąć :) takie kilka dni niejedzenia dobrze mi zrobi, bo i tak od ubiegłego tygodnia nic nie mogę jeść i na nic nie mam ochoty , prócz lodów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati hehe to niezle glodowka powiadasz? ja mam zamiar od 1 wrzesnia znowu spasowac ze slodyczmai alkoholem i zaczynam cwiczyc i na rowerku jezdzic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola___ nic ciekawego Ci nie opowiem... byliśmy u eMa w jego mieszkaniu na weekend ale prócz wypadu do kawiarni zaliczaliśmy tylko łóżko ha ha...pogoda była okropna i nigdzie nie pojechaliśmy - niestety :( ale nadrobimy to w ten weekend, przynajmniej mam taka nadzieję :) A co u Ciebie Lola___??? bo u Ani wiem, bo poczytała :) fajnie Aniu , że wszystko w porządku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati podziwiam Cie,bo moj organizm nie da sie tak urzadzac.Kiedys mialam jobla na punkcie odchudzania i meczylam organizm i teraz on juz sobie nie pozwoli.Jak jestem glodna za dlugo to robi mi sie miekko w nogach i w glowie mi sie kreci.teraz tego nie czuje,bo staram sie nie byc glodna,ale ogolnie jak probowalam oszukiwac organizm woda to bylo jeszcze gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola___ ja nie cierpię ćwiczyć sama i zastanawiam się nad jogą...zaczyna się we wrześniu - dwa razy w tygodniu, przez 3 m-ce ...poczytałam sobie wczoraj trochę o tym...hmmm ...podobno dobre dla starających się o dziecko i stymulujące płodność, no ale ja na ten temat nie mogę się wypowiadać , bo nawet nie znam osób, które jogę uprawiają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu___ ja też nie wiem czy wytrzymam, bo mnie głowa juz boli ale głodna nie jestem , bo syrop klonowy ma bardzo dużo witamin i minerałów i właśnie dzięki niemu podobno mam nie czuć głodu - zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szpieg_
i ten ktoś ma w tym czymś znajomego co on zaczął no ten tego . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sienarobiłam ho ho Pati wiadomość dla Ciebie specjalnie :-) grzybki rosną całą mocą hi hi miałam cały duży kosz i aż do teraz czyściłam troche było robaczywych ale dużo mi zostało całą noc bede suszyć i jutro w dzień i to mnie cieszy ale niestety już zaczynam sie szybciej męczyć Klaudia ja już dziś zaczełam spowrotem czuc ruchy wiec ten lekarz niech spada już mam nadzieje że go więcej nie zobacze Lola przydał by sie jeszcze urlop co???????????????? Ania ze ściągnienciem mamy do siebie to super pomoc bo bedzie naprawde potrzebna wiem po sobie jak mi dużo pomogła moja mama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek koniec spania ;-) To ja też aktualizuję tabele bo już jestem w tyle NICK...................TC..DATA BADN...TERMIN POR.....WIEK...płeć Spacer w chmurach.25....03.09........11.12.2009........22......K Anka323..............18.....17.09........ 29.01.2010........24.......? Beata2611...........17.....03.09........03.02.2010...... 26 ............... Klaudia0405..........18.....18.09........31.01.2010..... . .26.......? Nikamo74.............12......4.09........03.03.2010..... ..35.....? joanna84..............12......24.08......07.03.2010..... ...25......? nikulam.................8.....05.09........01.04.2010... ....30......? emamcia...............6....................15.04.2010... .....22......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Ja dziś jakiś mam słaby dzien nie mam siły do tego miałam dziwny sen raczej zły śniło mi się że urodziłam córeczkę-śliczną i że niby po porodzie ona miała umrzeć tak mi lekarz powiedział a ona się urodziła i wyglądała zdrowo a ja patrzyłam na nią i płakałam ale nic złego się nie stało.Nie wierzę w sny ale takiego głupie uczucie. Ania___mama na pewno dużo Ci pomoże ale sama też byś sobie dała radę.Najgorsze pierwsze 2-3tygodnie a potem już z górki dziecko najlepiej się czuje ze swoją mamą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Klaudia a ja zaraz lece do okulisty bo wczoraj nie zdażyłam niestety a zaczyna mnie 2 oko boleć. Chmurko gdzie jesteś zaczynam sie martwić co sie stało???????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leć tylko powoli bo sobie drugie kolano rozbijesz i Pati znowu będzie Ci paczkę wysyłać ;) Ja leże sobie póki co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Foczki____ Beatka___ to fanie , ze grzybki rosną - trzeba będzie się wybrać i tak jak mówi Klaudia>>>> Ty tak nie lataj :) co do Chmurki pisała do mnie sms-a - niebawem będzie na topiku :) Klaudia___ kochana nie wierz w głupie sny, to nasze obawy w podświadomości się lokuję i głupie sny gotowe , postaraj się nie myśleć o tym, chociaż wierzę Ci, że taki sen wyprowadza z równowagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooo... jak mnóstwo Foczek... pomału Kochane, pomału... nie wszystkie na raz !!!! ufffff... co za tłok... ;) Klaudia___ jak się czujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jestem nic mi sie nie stało ale niestety okulistki dziś niema ale jutro bedzie. HA ha zapyałam sie czy są jeszcze wolne terminy na fundusz zdrowia i co???????????? Do końca roku do niej nie ma wolnych miejsc jestem w szoku bo zawsze prywatnie do niej chodze a chciałam tak zapytać że może by sie udało. Książki wreszcie dziecku do szkoły kupiłam i mamjuż z głowy tylko jeszcze farby kredki itd... No napisałam co chciałam bede później jade z dzieckiem na lody ;-) Pati jeden dla Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Klaudia---nie przejmuj się tym snem, podobno tłumaczy się je odwrotnie więc z Dzidzią będzie wszystko super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry, Wlasnie siedze i robie nic.M polecial do fryzjera,potem jedziemy na zakupy,bo w lodowce tylko swiatlo zostalo. Klaudia no ja nie chce mamy na dlugo sciagac bo tata zostanie wtedy sam. Chcialam,zeby przyjechala tak na 2 tygodnie przed terminem,bo nie chce byc w razie czego sama w domu.No i wlasnie chcialabym,zeby mi pomogla w tym czasie kiedy jeszcze bede dochodzic do siebie po porodzie,bo M bedzie pracowal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!Jak ja dziś nie mam siły szok! Ania___przynajmniej będziesz spokojnie czekać na maleństwo z mamą u boku. Ja się tak zastanawiam czy sobie nie załatwić cesarki?bo nie uśmiecha mi się naturalnie rodzić...jak tak sobie przypomnę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×