Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Klaudia0405

Kobietki,przyszłe i obecne mamusie

Polecane posty

Chmurko ale nie chodzi o kase czy moje lenistwo tylko o stracony czas ha ha jak po Ciebie pojade to dużo czasu mi zejdzie a tak to bede juz gotować u Klaudi ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klaudia ja az tak strasznie nie mialam ale mi wlosy wypadaly tak z 4 miechy po urodzeniu i przez okolo 2 miesiace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia a Twój eMn to nie da rady z nami 3 on ucieknie i to daleko i przyjedzie jak już sobie pojedziemy ale najpierw wyśle kogoś na zwiady czy napewno nas juz niema hi hi no i zastanów sie czy będziesz nas gościć bo ja dużo jem a Chmurka też ma ciągotki do jedzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurko ja wezme ze sobą kilof ha ha ha i coś dla Ciebie też sie znajdzie. Wiesz to ja już jade autem bo troche sprzętu musze wziąż a i wezme jeszcze namiot bo moze nas późniek Klaudia nie puścić do siebie. Ewelka napisz mi na moją poczte namiary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelka tak czytam Twoją stopkę to sobie wyobrażam jaki musiałaś mieć brzuch duży takie duże dziecko rzadko spotykane ale chyba Ci ciężko było w 9 m-cu? Chmurko___ja urodziłam 2 dni po terminie aczkolwiek żadnych bóli nie miałam wszystko mi wywoływali----skutecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wejde tam pewnie króraś tam siedzi i wtedy blouje jak myślicie ????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No bo ja byłam tam przed chwilą ;) Ja spadam dziewczynki bo mi bateria pada a leżę jak kłoda nie mam siły się podnieść.Dobranoc do jutra ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelka oj ja już wiem że bedzie wielki brzuszek a najlepsze to to ze w zimie jest ciężko nawet buty ubrać wiem bo moją córcie w styczniu urodziłam Ok ja uciekam pa pa do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×