Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NataszaK

Ziemia Egiptu Bikor w Warszawie

Polecane posty

Gość NataszaK

Gdzie w Warszawie można kupić oryginalną Ziemię Egiptu firmy Bikor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gienia1967
Ja kupiłam w Salonie Kosmetycznym 15-115 na Jerozolimskich naprzeciwko Smyka. Z tego, co wiem, są przedstawicielem Bikoru. Ich strona http://15-115.pl/sklep.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katerin12345
witam Tą rewelacyjna zimie kupisz w Stolicy na Chmielnej. A ogólnie kosmetyk jest rewelacyjny jak dla mnie zero wad tylko same plusy. I ten skład.. rewelacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość j.......
Zapytaj pod kontaktem na bikor.pl uzyskasz info o tym gdzie kupisz oryginalną ziemię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość galwinka
Oczywiście, że w sieci będzie najtaniej, ale ziemię należy kupować tylko u dystrybutorów, a nie w przypadkowych sklepach. Zakupy w przypadkowym miejscu to możliwość trafienia na podróbkę - niestety ;/ Dlatego trzeba po prostu uważać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadowolona klientkagość
Ziemia Egiptu Bikor jest zawsze dostępna w drogerii STOKROTKA w Galerii URSYNÓW na I piętrze mam tel i ewentualnie wcześnie j dzwonię 22/4076185.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annnknana
W Warszawie od niedawna jest nowy salon Make-Up Bikora na Chmielnej 26 https://www.google.pl/search?q=salon+bikor+warszawa&client=firefox-b-ab&dcr=0&ei=0uPpWZmfHIzIwQLp8Y7wAw&start=0&sa=N&biw=1600&bih=791#lrd=0x471eccf48f2e4ed7:0x55d7ad65ba106aa9,1,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monawampirzyca
To fakt :) Dziewczyny malowały mnie na swój ślub ! Rewelacja :) na pewno jeszcze do nich wrócę przy najbliższej lepszej okazji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×