Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cortinkaa

częsta angina u dziecka

Polecane posty

Gość cortinkaa

Witam dzisiaj byłam z moją 5 letnią córką u lekarza i znów ma anginę...ostatnią miała w czerwcu, wcześniej w kwietniu, w ubiegłym roku było podobnie... wyniki krwi i moczu są dobre, może powinnam zrobić jej jakieś badania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagoda54
No mamy to nieszczęście, że syn dużo choruje na różne powikłania związane z płucami także inhalacja była trochę bardziej z przymusu niż wyboru. Zainwestowaliśmy w model Baby Sanity. Dobra polska jakość, w komplecie wszystkie potrzebna akcesoria, wygodna torba na poszczególne elementy, cichy kompresor, jest możliwość stosowania różnych leków w zależności od celu terapii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a byla zastosowana kuracja antybiotykowa? a jak tak to czy pomogla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczepionke ribomunyl polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ze wszystkimi lekami praktycznie spotykanymi na rynku współpracuje novamed.pl/novama-familino-by-flaem-z-dozywotnia-gwarancja, w tym z solą fizjologiczną z kwasem hialuronowym. A nie każdy inhalator obsługuje, jak tak spojrzysz na właściwości techniczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luwr

Moze dzidzius jest uczuleniowcem ,że tak czesto choruje Moja kolezanka miała ten problem. Zaczeła stosowac mleko Bebilon Prosyneo Ha i infekcję pojawiają się teraz tylko sporadycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×