Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

Czy pozowałybyście nago do zdjęć?

Polecane posty

Gość aasssaaass
nie napisze pod czarnymm - a co cię powstrzymuje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie napisze pod czarnymm
aasssaaass- gdyby zdażyła sie taka propozycja, miała jakis cel, nie erotyczny, ale jak napisałam artystyczny, no nie wiem, jakas akcja, itd... zribiłby ja dobry fotograf, zgodziałabym sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aasssaaass
nie napisze pod czarnymm - a ile masz lat i skąd jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie napisze pod czarnymm
24, południowo-wschodnia Polska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aasssaaass
nie napisze pod czarnymm - szkoda - ja akurat polska południowa ale środeczek więc nie zaproszę na sesję do mnie bo to jednak pewnie kawałek drogi. Ale myślę że jak sie zdecydujesz to znajdziesz fotografa który zrobi Ci zdjęcia niekawe i oddające piękno - polecam jak już się zdecydujesz dac ogłoszenie na jednym z forów użytkowników konkretnych marek aparatów pentax/nikon/canon - znajdziesz tam życzliwych amatorów fotografii którzy szkoląc swój warsztat poszukują modelek do aktu w zamian oferując dyskrecję i komfort pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie takie artystyczne akty chciałbym zaproponować koleżance z pracy ale nie wiem jak zareaguje. Ma cudowne ciało. Zajmuję się (m.in.) fotografią zawodowo, choć przyznam, że nie aktami. Ostatnio odkryłem kilka cudownych miejsc, w których tego typu akty wyszłyby super. Nie wiem jak ją delikatnie poprosić, nie znam jej za dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hank_Moody - odwieczne pytanie - jak zaproponować kobiecie takie zdjęcia żeby nie zrozumiała tego opacznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a'propos..... przypomniał mi się dowcip.... Idzie sobie ulica dziewczyna z lodem. Podchodzi do niej chłopak: - Nie chciałbym Cię urazić, ani nie chciałbym, żebyś mnie źle zrozumiała, ale chciałbym, żebyś mi dala polizać. - ... ???!!! - ale wyciąga w kierunku chłopaka rękę z lodem. - Wiedziałem, że mnie źle zrozumiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakbym miała kształtniejsze
i jędrniejsze piersi i mniejsze wargi sromowe, to na pewno, a co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaassssssssaaaa
a kto powiedział że wszystko musisz mieć idealne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chetnie,w idealnym swiecie gdzie nie byloby zaompleksionych ludzi ktorzy patrzeliby na zdjecie w wulgarny/pogardliwy sposob. w tym samym swiecie chcialabym tez zajmowac sie tancem erotycznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powrócę jeszcze do tematu samych fotografów: z dwoma rozmawiałam, ale dziękuję bardzo za pokazywanie moich zdjęć na ich stronie internetowej - to nie album ślubny :O 5 stów to sporo, nawet to rozumiem, ale w takim wypadku wolę wydać takie pieniądze na kolejny tatuaż :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest dość spora grupa fotografów, którzy na pewno zrobią to taniej lub w ogóle za free. Ja na przykład nie wziąłbym ani grosza. Myślę, że można by się również porozumieć co do nie/publikacji zdjęć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooonnnaaa
Gdybym znalazła fotografa, do którego miałabym stuprocentowe zaufanie, zgodziłabym się na taką sesję. Ale jak dotąd żadnego nie znalazłam. Fajnie - musimy znaleźć dobrego fotografa zajmującego się fotografowaniem modelek z tatuażami i piercingiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a skąd jesteś ona? :D wiem, że jest mnóstwo, ale jakoś nigdy nic z tego nie wyszło: jeden zrezygnował jak powiedziałam, że mam tatuaż, a z drugiego to ja zrezygnowałam, bo chciał opublikować zdjęcia i naprawdę tłumaczyłam mu, że sobie tego nie życzę, ale na moje prośby pozostał głuchy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trusski
mi kolezanka zrobila takie zdjecia, jednak stringow nie zdjelam, ale dowartosciowalam sie bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooonnnaaa
Stolica Dolnego Śląska ;) Może niezbyt dobrze się rozglądałam?... Tak naprawdę to boję się zaufać komuś, kto nie jest profesjonalistą, bo nie wiadomo, co mu może do łba strzelić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pozowalam kolezance do zdjec nago, robilam sesje - niespodzianke dla chlopaka. Efekt byl wysmienity oczywiscie byly to subtelne, delikatne akty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o to daleeeko, gdyż ja ze stolicy Polski ogólnie mnie się na razie nie chce szukać... może za jakiś czas się zmuszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problemikpoko
widzę że jak już się znajdują modelki to fotografowie są niestety z daleka i odwrotnie :( szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie raz fotografowałem akty i nie tylko akty. Sam również byłem fotografowany... Wystarczy troszeczkę otworzyć się przed obiektywem, by nie być spiętym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aasssaaass
widzę że jakoś nie udaje się wam sparować do tych zdjęć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karioka 1
Jestem po 40-tce , mężatka w separacji. mój znajomy , znamy się od dzieciństwa , zaproponował mi -nie seks , a sesję erotyczną zdjęciową . nie zgodziłam sie na początku , byłam sceptyczna ( mam małe piersi , ale jestem szczupła i mam niezłą figurę ) ale zgodziłam się , przełamałam opory. On nie jest profesjonalnym fotografem ale lubi robić i oglądać fotki. Wcześniej kilka swoich mu wysłałam . Onjest dorosłym poważnym facetem w moim wieku . Sesja , kilka fotek , w lesie ale zbyt późno - oświetlenie nie było odpowiednie . Pierwszy raz mężczyzna robił mi fotki w bieliźnie i nago . Podobało mi się to . Teraz chciałabym mieć jeszcze lepsze zdjęcia , powiedział ,że zrobi mi je . Dziwi mnie jedno- woli moje zdjęcia , a nie mnie samą , czyli zbliżenie fizyczne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karioka 1
Mnie to dziwi , myslałam ,że faceci chcą zawsze seksu ,po prostu. a ja zawsze chciałam mieć takie delikatnie erotyczne , piękne zdjęcia , na łonie natury , w pięknym oświetleniu , subtelne ,,, Po prostu mnie dziwi ,że facet podczas wykonywania takich fotek , nie pragnie po - zbliżenia . Podkreślam - nie profesjonalista - normalny zdrowy facet . Ja po sesji , byłam podniecona , nic na to nie mogłam poradzic . Ale podkreślam - dziwi mnie to u normalnego mężczyzny - lecz dowodzi ,że nie wszystkim chodzi o seks . A to mi się podobało, on widział po prostu moje ciało jako element ciekawych estetycznie fotografii. Chciałabym jeszcze takie fotki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×