Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

Czy pozowałybyście nago do zdjęć?

Polecane posty

karioka 1 - to się właśnie tak utarło że jak ktoś robi sobie akty to na pewno spał z fotografem bo ten na pewno musiał odreagować takie widoki. Prawda jest taka że owszem na pewno trochę podniecenia jest ale zza obiektywu naga kobieta to nie tylko obiekt pożądania ale przede wszystkim obiekt artyzmu. Patrząc na nagą kobietę zza obiektywu widzę załamujące się światło na jej ciele jego grę a nie obiekt z którym chcę iść do łóżka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dareckyxxx
truskawa17 a może byś tak pochwaliła się efektami tego pozowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem ja
i obiektyw. Siadam na krześle, rękami obejmuję ramiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
truskawa, no pochwal się :classic_cool: aparat kupię za ~rok, bo ma byc w miarę konkretny... do tego czasu topik idzie do przechowalni...:( ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czy wszystkie
dziewczyny muszą być szczupłe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem ładna
mam normalną budowę ciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eee tam a ja
cos Wam powiem . Zadna modelka ze mnie ,ani to zgrabne ,ani powabne hehehe ,no z pyska fajne ,ale moj fotograf oszalal i chyba o to chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ eee tam a ja jak "z pyska fajne" to juz połowa sukcesu IMO ;) Super :) odezwę się do Was za jakis czas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
umorusany kupą Duzo kobiet ma coś z dziwy. Ja czesto udaje fotografa, malarza i rozbierają mi się na skypie lub na czaterii. Ech te szmatki polskie Żebys Ty wiedzial, co sie dzialo, jak kiedys szukalam faceta do aktu :o odpisalo mi chyba ze 300, z czego z 200 wyslalo swoje nagie zdjecia o niklych, hmmm, walorach artystycznych z pytaniem, czy sie z nimi przespie? Z pozostalych 100 ok. 70 przeslalo tylko pytanie, czy sypiam z modelami, 29 zniklo po napisaniu jednego maila, a ostatni byl normnalny i juz nie pamietam, dlaczego nie zrobilam mu zdjec :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Że Ci się chciało policzyć to wszystko... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czemu "udajesz fotografa, malarza" ? :D ŁAdnie to tak bliźnich wkręcać? :D chyba będę musiał spróbowac, jak twierdzisz ze na skypie to takie proste... w zasadzie podstawy fachowe mam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laluniaaaaaaa
oczywiscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak jest zim
no , to jest ciężko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×