Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

Czy pozowałybyście nago do zdjęć?

Polecane posty

ja chciałam sobie zrobić, ale jak powiedziałam, że mam tatuaż to od razu beee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem właśnie, a powiedz ile kosztuje taka sesja na prywatny użytek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sercet
ja pozowałam ;) mila przygoda, fotograf tez byl pod wrazeniem ..... jesli ma sie co pokazac, mozna sie czuc naprwde dowartosciowaną i piekną polecam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdjęcia ladne ale nie czułabym się komfortowo, jeśliby oglądał mnie obcy facet :P Do tego uprawniony jest tylko mój narzeczony, a on nie ma niestety zdolności fotograficznych :D A i pewnie fotograf zostawiłby sobie negatywy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdjęcia na własny użytek w studio to jakieś 500 zł minimum. Ja akurat nie posiadam studia i robię raczej znajomym i nie biorę za to kasy.. jakoś tak ćwiczę warsztat... i takich fotografów sporo znajdziesz... ale zanim zdejmiesz przed jakimś ciuszek to upewnij się że jest normalny i że robił kiedyś jakieś zdjęcia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruszkakula
Pozowałam mojemu mężowi, wtedy jeszcze był tylko moim chłopakiem. Nie wstydziłam się, bo wiem, że mu się podobam i sama w miarę akceptuję swoje ciało. Nie ukrywałam twarzy. Zdjęcia były subtelne, na pewno nie wulgarne, choć było na nich widać dużo. Widzieli je moi rodzice i bliscy przyjaciele (również faceci). Nie wstydzę się tego, kim jestem i jaka jestem, nie wstydzę się też swojego ciała. Nie jest to dla mnie problemem także dlatego, że wiem, że osoby, które oglądały te zdjęcia, to ludzie na poziomie, patrzący na fotki pod względem estetycznym, a nie po to, żeby się gołymi cyckami podniecić. Chciałabym kiedyś mieć zrobione jakieś bardziej profesjonalne, z tym, że wolałabym chyba, aby je robiła kobieta. Nie chodzi tu o wstyd, raczej o jakąś niezręczność względem mojego męża. No, chyba że on by też był na tych zdjęciach;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
movering :) - samo życie... koleżanka szukała kiedyś fotografa... ja jakoś nie miałem odwagi wtedy Jej zrobić fotek - i było pełno chętnych... popatrzeć na nią nago bardziej niż zrobić dobre/przyzwoite zdjęcie :) gruszkakula - myślę że to nie problem żeby rzy sesji był mąż/ koleżanka ktokolwiek komu ufasz. To również wygodniejsze dla fotografa bo wtedy TY czujesz się bezpiecznie i stajesz się bardziej otwarta... Nie ma nic gorszego niż spięta modelka :) Co do nagich zdjęć to niestety u nas jeszcze jest przekonanie że to coś złego i wiele ludzi myśli od razu dziwne rzeczy jak ktoś ma nagie zdjęcia. U mnie w pokoju wiszą zdjęcia żony widzą znajomi i podziwiają a ona w żaden sposób nie czuje się skrępowana. Wszystko to właśnie kwestia podejścia i dojrzałości... a pamiątka na całe życie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tym zaufaniem to może być różnie - jeżeli trafi do fotografa prawdziewgo - np focącego wesela albo coś w tym stylu to ma większą pewność że zdjęcia będą bezpieczne. 2 sprawa to co jest na zdjęciach... jeżeli piękny akt to nawet jak "wycieknie" to nic złego się nie stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawskyxxx
A tak wogóle to skąd jesteście Panie pytające - może akurat z miejscowości skąd są 2 fotografowie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasieeczka
gdybym miala super cialko to zrobiłabym to z przyjemnością, niestety mam wiele sobie do zarzucenia :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dar--s
no to która z pań chętna spróbować swoich sił przed obiektywem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od razu dziwki :O już bardziej ekshibicjonistki, a że Polki mają co nieco do pokazania to się nie dziwię że chcą się tym pochwalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawniej ludzie pozowali do obrazu i rzeźby , teraz też , ale w tamtych czasach było inaczej. W filmie Titanic dziewczyna nie była pięknością, leżała na kanapie z brylantem na szyi, Jack rysował jej szkic. Patrząc na niektóre obrazy widziałam, że nie wszystkie dziewczyny były szczupłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19- latka
Robiłam do playboya i do klubu nocnego w którym tanczę nago

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawskyxxx
19- latka i co do playboya nie przyjęli?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze tutaj powstawiacie fotki swoje to pooceniamy a jak sie ktos wstydzi to moge si ewymienic fotkami z paniami na meilu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MOJA FANTAZJA każda kobieta jest inna - i każda ma coś co chce pokazać a co ukryć - zanim zrobię zdjęcie pytam co ona chce przekazać na zdjeciach które robię. Ważne żeby słuchać irozmawiać z modelką a nie klepać fotki jednakowe dla każdej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aasssaaass
no jak to panie - tylko kilka z was miało by odwagę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie napisze pod czarnymm
ja chciałabym pozować do zdjęć... a dokładnie do aktów, bardziej artystycznych... Nie rozbieranej sesji, gdzie jest wszystko pokazane bez polotu i fantazji, tylko do zdjęć, gdzie jest pokazane kobiece piękno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×