Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość nicca

Body- Jet

Polecane posty

Gość 445
Ja zabieg miałam robiony w marcu, mam jeszcze nierówności, ale to z mojej winy, gdyż nie chciałam robić żadnych ujędrniających zabiegów, bo zdecydowałam się jeszcze na uda zewnętrzne i wewnętrzne (jestem po brzuszku i boczkach). Zabieg mam jutro. Podobno im mniej ujędrnione ciało tym lepiej wychodzi tłuszcz i lepiej się modeluje, to opinie Pań, które miały robione zabiegi i smart lipo i BJ, potwierdziła to również Pani doktor. Być może zabiegi słabiej wychodzą u osób, które mają jędrne wysportowane ciało. My z koleżanką przez co najmniej 6 miesięcy starałyśmy się nic nic nie robić w celu ujędrnienia. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 445
do gruszka Uda zewnętrzne miała koleżanka ja robię jutro. Ona wygląda "bomba" z tym że po zabiegu wzięła 15 endermologii a teraz jeszcze zapisała się na bieżnię pod ciśnieniem. Patrząc na nią warto robić, ja z brzuszka i boczków też jestem zadowolona. Jak wrócę z zabiegu to napiszę. Połączyłam sobie wyjazd na zabieg z odpoczynkiem (mały urlop ). Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Róża Luksemburg
@szobera, napisałam przecież, że nie chcę Cię o nic oskarżać, nie chcę też Cię obrażać, jeśli poczułaś się urażona, bardzo Ciebie przepraszam. Ale nie rozumiem, dlaczego jesteś dla mnie niemiła. Rozumiem, że kiedy pisze się pod wpływem emocji, łatwo o niespójność wypowiedzi i nieczytelność. Po prostu uważam, że skoro masz jakieś nierówności, to a) na tym etapie po zabiegu może być jeszcze różnie, dopiero po odpowiednim czasie noszenia ubrań uciskowym i drenażu limfatycznego widać właściwe efekty, b) jesli masz jakies wątpliwości, powinnaś iść do lekarza, który Ci wszystko wyjaśni. My na forum miałyśmy zabiegi albo się do nich przymierzamy, ale ekspertkami nie jesteśmy, a każda osoba to indywidualny przypadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roberta55
szobera, po body jecie moga byc nierownosci, ale temu sluzy drenaz linfatyczny, zeby je wygladzic itd. nie panikuj tylko chodz na masaz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luizjanaaaaaa
@nowa_os, ja się wybieram na Palomar Slim Lipo do doktora Jaworowskiego w przyszłym tygodniu!! usunie mi tluszczyk z brzucha. Slim Lipo to cos jak body jet, też liposukcja "bez skalpela" tak zwana - no i termoliftingiem skóry, wiesz o co chodzi, że odsysają ci ten tłuszcz i jednocześnie ściągają skórę, żeby nic nie zwisało po ubytku tłuszczu. czekam w napieciu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikimorrka
Slim Lipo to nowsza generacja zabiegów, alternatywa dla BJ, ktory sam w sobie też jest dobry. SL to laserowe rozpuszczanie tłuszczu (tylko tłuszczu, laser omija inne tkanki, nie powstają nierówności) plus termolifting, jak pisała luizjana, odbudowanie włókien kolagenowych. Luizjana, opiszesz swoje doświadczenia po zabiegu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, gdzie w Krakowie robią BJ, albo vibrolipo, no i który jest lepszy jeśli chodzi o nierówności..ja jestem po lipolizie laserowei i mam zostawione wałki tłuszczu ,które jak mówił lekarz 1,5roku temu :zejdą: ale jakoś nie zeszły do tej pory..masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze widziałam ceny w Maestri, czy ktoś robił boczki i uda wewnętrzne-fragment tzw,bułeczki.. ile kosztowało? Czy faktycznie płaci się tyle co napisali czy są jakieś odchylenia od normy w zależności od tłuszczyku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szobera
Do roza Luksemburg Masz racje byc moze zbyt agresywnie zareagowalam, przepraszam cie rowniez w takim razie....pomyslalam sobie, ze jestes nastepna osoba, ktora bedzie poddawala w watpliwosc, czy aby nie pracuje dla kogos z kliniki X. Drenaz limfatyczny robię, masaze 3 razy w tygodniu jest lepiej oczywiscie bo zgrubienia staja sie coraz mieksze. Jednak co mnie bardzo martwi to fakt, ze gdy stoje przed lustem mam 3 fale. Mialam dosc specyficzna budowe bo na gornej czesci ud wew mialam bardzo duza ilosc nagromadzonej tkanki tluszczoweh ( taka nierownosc ktora chcialam zlikwidowac ) w rezultacie nierownosc pozostala ! ( ba widze nawet ze doktor jej nie ruszyl wiec sila rzeczy ona dale bedzie ) do tego pod spodem sa nastepne fale po odsysaniu kaniula... Tkanka jest coraz bardziej miekka a mimo to nierownosc nie znika... Wczoraj jeszcze mnie zdenewowalo to U pod posladkkiem. Wyglada to tak jakby przeszla tendy dzdzownica pod skora ( dodatkowo dwa wklesniecia przy nacieciach ) PO drugiej stronie uda czegos takiego nie mam ! wiec na chlopski rozum widac, ze nie zobil tego rownomiernie i z takim samym naciskiem.... Czy uwazasz ze tak ma byc ? Dzis bylam w spa na endermologii i osoba ktora zobaczyla to, powiedziala, ze faktycznie cos wyglada to dziwnie ....a widziala 3 osoby po Body Jett-cie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szobera
czy wie ktos moze kiedy mozna ( w jakim tygodniu ) ewentualnie robic poprawki pod body jettcie ? Mysle o wyrownaniu tego smart lipo... bo niektore osoby lacza te zabiegi : body jett + smart lipo albo virbro lipo + smart lipo. Czy ktos moze wie po smart lipo tez istnieje ryzyko nierownosci? Szukam czegos mniej inwazyjnego ( chociaz wiem, ze do smart lipo tez potrzebna jest sedacja )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssezzer
szobera, W czwartek idę na konsultację do Witwickiego, jestem po zabiegu juz tydzień. Ciało mam gładkie i symetryczne, robiłam sobie uda. Nie rozumiem dlaczego nie byłaś na konsultacji po zabiegu? Jak dla mnie to chcesz obrazić człowieka węsząc w tym swój interes. Dla mnie śmierdzi tu konkurencją. Jak będę na konsultacji to zapytam lekarza o twój przypadek i pokaże mu twoj wpis. Wydaje mi się ze to go zainteresuje, jesli coś się z tobą dzieje to na pewno będzie chciał to skontrolować dla twojego dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szobera
Do seezer A skad ty wiesz czy ja bylam na konsultacji czy nie ? Pracujesz dla Elite, ze sledzisz moje wpisy? Po pierwsze konsultacja jest po miesiacu od zabiegu a u mnie jeszcze miesiac nie uplynal Po drugie Ktory lekarz przyzna sie do swojego bledu? nie czytalas wpisow, kazdy twierdzi ze niby nierownosci znikna a potem sie dowiadujemy na forum, ze ktos jest juz 1,5 roku po i nadal zgrubienia są. Nie za fajnie to teraz wyglada... bo mam gorsze nogi niz mialam przed. Co z tego, ze ubylo cm jak gdy spojrze w lustro to mam fale ? i nieodessany tluszcz z partii ktora mi przeszkadzala, do tego jeszcze widze, ze jedno udo zew jest mniej oddessane. Czyli reaasumujac po 22 dniach mam: 1. wklesniecia po nacieciach 2. U zarysowanekaniula pod jednym posladkiem 3.3 Fale na udach wew 4. nieoddesany tluszcz z miejsca ktorego chcialam sie pozbyc ( bo widze ze to miejsce nie zostalo ruszone w ogole) 5. jedno udo grubsze a drugie chudsze ( chyba to sie nazywa bryczesy fachowo ) Myslisz, ze jestem z konkurencji ? to mysl dalej sobie, co chcesz Po tygodniu to tez mialam wszystko gladkie, bo byla opuchlizna i tez bylam przeszczesliwa, ze sie wszystko udalo. Teraz dopiero zaczynaja sie cyrki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Róża Luksemburg
@szobera - naprawdę, nie panikuj, bo stres nie pomoże Ci w tej sytuacji, tylko się będziesz denerwować, a może się okazać, że niepotrzebnie. Drenaże limfatyczne są właśnie po to, żeby wygładzić i zlikwidować te wszystkie nierówności i wklęśnięcia. Niedługo idziesz na konsultacje i wszystko się wyjaśni. To, że ktoś widział trzy osoby po zabiegu Body Jet, o niczym nie świdczy - bo każdy człowiek jest inny, każde ciało jest inne. Dr Witwicki to naprawdę świetny fachowiec - i ja robiłam u niego zabieg, i moje znajome, nie miałyśmy żadnych problemów. Też miałam nierówności po zabiegu, ale one zniknęły dzięki masażom, nie pamiętam już, ile czasu to zajęło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś robił bj przed 50-tką.Czy nie jest to za duże ryzyko? Czy ktoś w podobnym wieku robił i mogłabym zobaczyć foto? I ewentualnie porozmawiać bo te wypowiedzi na forum są mętne.Chciałabym dowiedzieć się czy odrasta np. w okolicy brzucha tłuszcz czy pozbywam się go na zawsze{uwzględniając rozsądną dietę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurka-karmazynka
szobera, na konsultacje po body jecie mozna isc juz po tygodniu, tez robilam w tym gabinecie i polecialam po dziesieciu dniach na konsultacje sie dopytac o szczegoly. idz koniecznie na konsultacje i nie denerwuj sie, nierownosci znikaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Barbary
Moja mama robiła zabieg Body Jet w zeszłym roku (w wieku 48 lat) - a więc jasne, że można! Wszystko zalezy od zdrowia, kondycji skóry i Twojej ogólnej. Jesli nie masz żadnych stanów zapalnych, chorób serca, nadciśnienia - hulaj dusza, robisz body jetów ile chcieć :D U mojej mamy efekty były naprawdę świetne - odchudziła sobie uda spektakularnie. Teraz kombinuje, żeby iść na Slim Lipo na brzuch itd. - żeby oprócz usunięcia zbędnego balastu zrobić termolifting skóry, ściągnąc co zwisa (m.in. firanki na ramionach) i podbródek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sprawdzałam ceny, bo tez bede robic BJ i najkorzystniej ceny kształtują sie w klinice Mediderm, 4000 zł za obszar, jestem juz tam umówiona, w trakcie badań ;) poza tym widziałam parę Pań już po zabiegu i super wyglądają, nie miały żadnych problemów .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Róża Luksemburg
No to słabo, ja zrobiłam za 3600.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nathalie83
3600? Ja chyba płaciłam więcej, kiedy robiłaś? Bo Ty chyba tez w Elite, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żal czytać
Bardzo namolne są te naganiania pseudopacjentek do elite i dr Witwickiego. Nawet jeśli ten lekarz jest specjalistą, to po takich namolnych wpisach nikomu o zdrowych zmysłach z pewnością nie chce tam się iść. Każdy kto ma trochę rozumu zauważa, że te wpisy to ewidentnie część obowiązków zawodowych jakiegoś pracownika kliniki. Ochy i achy - błee namolne. Te pseudoobiektywne wpisy robią temu lekarzowi bardzo dużo złego i dziwię się, że nikt mu na to nie zwrócił uwagi. Sądzę, że pogoniłby te wpisujące gdzie pieprz rośnie ;-) Biedna dziewczyna pisze o niezadowoleniu z zabiegu, a nagle ktoś inny już wie czy była czy też nie na konsultacji po zabiegu. Szczerze, na jej miejscu nigdy bym się tam już nie pojawiła. Bo przecież oni wiedzą kto to pisze. Przerąbane. Sytuacja patowa. Trzymam kciuki za twoje nierówności. Szkoda, że tak ci się przytrafiło. Widzę, że ja miałam dużo więcej szczęścia. Robił mi ktoś inny, gdzie indziej, ale sorry - nie napiszę, żeby elite ich nie zjadło :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żal czytać
i jeszcze do szobera olej te panny :-) szkoda twojej energii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Szobera: pytałaś o nierówności, jesli chodzi o uda wewn tonierówności jak stałam były na początku, potem tylko w przypadku innych pozycji ale miałam za to nierówności ( fale o których piszesz u siebiena przedniej części uda), teraz nie mam- byłam na korekcie, została tylko jedna ale nie fala tylko bardziej dziura a nad tym wypukłość(w dodatku boli) więc jak będę miała okazję to będę znów wnioskować o korektę co do potraktowania ud wewn smart lipo to osobiście przyznam że miałam robiony i właśnie po nim nierówności były większe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość so senka
żal czytac przeczytaj uważnie wpisy, przecież szobera napisała ze nie była i nie wybiera się na konsultacje po zabiegu. Mam nadzieje, ze wszystkie nierowności ci szobera zejdą tak jak większości na tym forum, trzymam kciuki. Proszę powiedzcie czy w Szczecinie lub okolicy mozna zrobić sobie Body Jeta? Chicałabym usunąć tłuszcz z boczków i brzucha. Jestem nieco duza i zastanawiam się czy ten zabieg jest dla mnie? Czy na duzy brzuch wystarczy body jet czy powinnam zrobić operacje plastyczną? Czy po body jecie nie będzie mi zwisała skóra? Czy ktoś z was robił body jet na duzy brzuch?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do 445: trzymam kciuki za kolejny zabieg , co do zabiegów w kapsule to może faktycznie się nad tym zastanowię, tyle Pań się rozpisało na temat nierówności że trochę się obawiam ( i sama doświadczyłam) a tylne części ciała myslę ze łatwo popsuć i gorzej potem z poprawkami niż na innej partii ciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szobera
Do so senka Nie bylam, ale sie WYBIERAM na konsultacje, mam gdzies co oni sobie o mnie mysla :) celowo nie chcialam isc wczesniej, poniewaz wiedzialam jaka bedzie odpowiedz: ze trzeba poczekac na efekty koncowe jeszcze troche czasu i ze tak ma na pewno byc. A ja widze roznice miedzy jedna noga a druga, ktorych moim skromnym zdaniem nie powinny byc. Robilam endermologie wczoraj i jestem naprawde pozytywnie zaskoczona, bo stwarnienia znacznie sie zmiejszyly, naprawde sa w zasadzie miekkie i nie ma duzej roznicy pomiedzy innymi czesciami ciala, natomiast fale na udach wew jak byly tak sa :/ i to grubsze udo mi nie daje spokoju ( zarys kaniuli pod posladkiem widac tylko przy specyficznym swietle przed lustrem, ale akurat ona mnie najmniej z tego wszystkiego juz demerwike, bo byc moze faktycznie skoro te stwardnienia tak szybko znikaja to byc moze rozmasuje endermologia i zniknie kiedys ) Do zal czytac Dzieki za wsparcie, kurcze serio mam nadzieje, ze bedzie lepiej, aczkolwiek jestem przekonana, ze bede musiala zrobic poprawke z racji tego ze facet ominal jedno miejsce i jedno udo jest grubsze (a jakos nie wyglada mi na to, ze tam jest wiejsza opuchlizna ) Do gruszka 83 A kto ci robil smart lipo? Niektorzy lacza body jett ze smartem wlasnie poto aby zeszly nierownosci. Smart ma to do siebie podobno, ze nie moze usunac wiekszych partii tluszczu dlatego go sie stosuje na wyrownanie po liposukcji badz do malych partii ciala np jak podbrodek badz ramiona. Mozesz mi powiedziec czy po smarcie tez trzeba brac zastrzyki przeciwzakrzepowe i antybiotyk przez 7 dni ? Powiem ci, ze mnie troche zmartwilas tym twoim wpisem Pozdrawiam I jeszcze jedno, gdy okarze sie ze np moje wpisy to akt paniki i wszystko bedzie ok po 3-4 tyg NAPEWNO BEDE DR ZACHWALAC,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szobera
I jeszcze raz do ssezzer Czemu tak sie martwisz o reputacje dr Witwickiego i czy mu wyrzadzam krzyde? Przepraszam bardzo, ale nikt mi raczej nie wmowi ze tak mialo byc, chocby ze wzgledu na to, ze OMINAL JEDNO MIEJSCE, bo o nierownosciach i gruboci i falach - wiadomo to zawsze mozna zakwestionowac, powiedziec ze potem zniknie, ze jest bardziej opuchniete, jeszcze za wczesnie itd.. Natomiast to, ze ominal jedno miejce TO JEST FAKT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Body Jet Centrum
Szanowne Panie i Panowie Jesteśmymy oficjalnym dystrybutorem i centrum szkolenia dla kekarzy uzywających systemu body jet. Jeżeli macie Państwo jakiekolwiek pytania prosimy kierowac je na nasz mail. Nasz zespół w szczegółach odpowie na pytania i rozwieje wątpiliwości. Czytając to forum widzimy dużo materiału wprowadzajacego w błąd. wiec uznalismy ze bezpśrednia konsultacja z naszymi lekarzami bedzie najbardzej skutecznym i merytorycznym kontaktem. Zapraszamy do zadawania Pytań, Look Med Decvice ms@bodyjet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rumpelkka
@żal czytać - a wstyd nie umiec czytać ze zrozumieniem, bo to umiejętnośc, która powinno sie wynosić ze szkoły podstawowej. Przeciez szobera powiedziała wyraźnie, i to kilkukrotnie, że jest jeszcze PRZEZ konsultacjami. Czytaj okiem, a nie brzuchem, bardzo Cię proszę, bo się kompromitujesz w ten sposób. Wszystkim szkoda szobery i tego, jak się denerwuje, wszyscy cieszą się, kiedy pisze, że jakies nierównosci zniknęły, to chyba oczywiste. A odkąd podczytuje ten watek, znalazłam chyba z pięć nazw róznych gabineów. Elite, coś w Sulęcinie, MediDerm, LaPerla itd - to po prostu wątek, w którym rózne osoby piszą swoje opinie, zluzuj trochę i daj rozmawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żal czytać
podtrzymuję żal czytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Róża Luksemburg
@nathalie - pomyła, pisałam jednocześnie na innym forum i chodziło w ogóle o kino domowe :P Efekt analogiczny do pisania z kilkoma osobami na gg na raz. @szobera - i kiedy idziesz na konsultacje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×