Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nicca

Body- Jet

Polecane posty

Gość Róża Luksemburg
@żal czytać - to nie podtrzymuj, tylko puść, bo widzę że coś ci ciężko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misianka.ja
Ja bym sie chciala Was zapytac o jedna sprawe, a mianowicie czym sie ruzni slim lipo od smart lipo?? Bo ja czytalam o smart lipo ostatnio, chcialam wybrac sie na taki zabieg, ale zauwazylam ze tutaj ktos napisal tez cos o slim lipo. Czy moglybyscie mi wytlumaczyc czym sie to ruzni?? Bede wdzieczna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szobera
Do roza luksemburg W przyszylm tygodniu ide na konsultacje, zobaczymy co mi powiedza... jestem przekonana, ze beda poprawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po konsultacji u Sankowskiego mam spieprzoną liposukcje w Maestri. Pani Doktor za dużu mi usuneła tkanki .Nie polecam .Jestem załamana co mnie czeka ,aby to poprawić i nie wiadomo czy rezultaty będą współmierne.Nadmienie ,że zabieg robiła Pani Dr A.Moncznik -chirurg ,ale nie plastyk - i to był zasadniczy błąd.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmmmyyyyy
Mąż żony jesteś płci żeńskiej? :-0 łatwo oczerniać , iść do innego lekarza bo wiadomo, że chcąc zarobić skrytykuje poprzednika :-) jak łatwo oczerniać anonimowo - i nie dotyczy to tylko męża nieokreślonej płci, tylko wszystkich, którzy anonimowo napiszą wszystko, a twarzą w twarz nie mają tyle odwagi ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szobera
Uff chcialam powiedziec, ze uda wew sie zobily ladniejsze po tej endermologii. Wiec teraz moj optymizm wzrasta ;P moze faktycznie nie bedzie tak zle;) Bede informowac o moich zmianach, ktore mam nadzieje beda zmianami na lepsze ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To,że miałam spieprzony zabieg to wiedziałam po 4 miesiącach.Wmawianie komuś,że cudowne zaffiro za kupe kasy pomoże --------gówno prawda .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hhhhmmmmm bis
Anonimowo można też być superchamskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 445
DO GRUSZKA 83 Jestem po, zobaczymy jak długo będę ujędrniać skórę po zabiegu, zrobiłam tym razem 3 powierzchnie: uda wewnętrzne, zewnętrzne i tył nóg , na razie wygląda dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, Zapisałam się na zabieg BJ do skin clinic w Warszawie, z wpisów na forum wynika że 2 osoby miały tam ten zabieg. Jeżeli ktoś jeszcze może się podzielić opinią na temat zabiegów wykonywanych u dr. Brągoszewskiego to prosze o opinie. Jeżeli nie, to ja opowiem przebieg zabiegu i jego efekty za 2 tyg. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa_os
Do 445 Czy mogłabyś powiedzieć, ile zapłaciłaś za wykonanie 3 powierzchni na raz? Jakie powierzchnie/części ciała wykonywałaś wcześniej? Ile czasu należy odczekać między zabiegami body jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 445
do nowa zabieg pierwszy miałam na początku marca: brzuszek i boczki. Następny zabieg miał być 15 maja, ale rozchorowałam się i dr powiedziała że bezpieczniej będzie zabieg przełożyć, dlatego przypuszczam, że 2, 2 i pół miesiąca wystarczy. Dobrze jest robić partie, żeby nie było dużych przestrzeni. Jest to zabieg mało przyjemny przynajmniej pierwsza część. Jeśli chodzi o bolesność to bardziej boli brzuszek niż uda. Najbardziej z wszystkiego męczące są dolegliwości tyłu nóg. Zabieg był w czwartek a tył nóg boli jeszcze dziś. Najgorzej jak siadasz i wstajesz. Jeśli chodzi o cenę to ja zapłaciłam bardzo mało za trzy powierzchnie. Jeśli chodzi o cenę to jak podasz adres na który mogę napisać to resztę Ci opiszę, nie mam ochoty aby dr na która ie mogę powiedzieć złego słowa była obrzucona błotem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do misianki
Misianko, Slim Lipo to też jest odsysanie tłuszczu, ale nie wypłukiwanie jak Body jet tylko rozpuszczanie wiązką laserową. I zabieg jest połączony z termoliftingiem, wiec po usunieciu tluszczu nie zwisa ci skora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja do męża żony ;)
drogi mężu, już kiedyś nam tu oskarżałeś/aś na forum, z tym że.... a) innego lekarza i inną klinikę b) wtedy byłeś/aś płci męskiej Ale wtopa :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa_os
do 445 mój mail: nowaos@wp.pl Jeśli będziesz miała troszkę czasu, to napisz więcej ;-) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do do misianki
Szanowna znawczyni, zabieg slim lipo zrobiony zgodnie z procedurami nie różni się od smart lipo, chyba że operator jest tak pewny swojego fachu, żeby zabierać się za odessanie- tyle czy jest ktoś taki? Chyba za wcześnie oceniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anonimowa nie jestem lekarz który spaprał temat wie o tym.Rozmawiałam z nim i nic. Ja tylko ostrzegam..Nie jestem dupą z recepcji jednej czy drugiej kliniki ,które mocno bronią interesów swoich pracodawców na tym forum .Ja jestem jedną z wielu które mają spierdzielony zabieg i to ewidentnie z winy lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wyróżnienie dla Feelbeauty.eu
Miło nam poinformować Naszych Użytkowników, że nasz Portal FeelBeauty.eu został wyróżniony przez tygodnik WPROST Otrzymaliśmy tytuł ; Złotej Stony Tygodnia miesiąca Czerwca 2010 !!! Wyróżnienie to dopinguje nas do jeszcze intensywniejszej pracy dla Was. Postaramy się być zawsze źródłem najrzetelniejszej informacji i utrzymać jak najwyższy poziom Portalu na neutralnym gruncie. To Ty nasz Użytkowniku musisz sam podjąć decyzje o wyborze dobrego Specjalisty, który wykona zabieg. My z naszej strony dopilnujemy byś uzyskał informacje bez nuty zakłamania czy stronniczości. Zapraszamy na nasz Portal i Forum www.feelbeauty.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak wyglądają ślady na skórze w BJ po metalowej kaniuli w przypadku oddysania tłuszczu z brzucha i iniekcji do piersi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do do do misianki
(błagam, przyjmujmy jakieś normalne nicki na tym forum, pole pseudonim to miejsce na własną ksywę, nie adresata wypowiedzi!) Chodziło chyba o ten termoloifting jako różnice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szobera
A wiec jednak jest tragedia. Jestem po konsultacji w ktorej lekarz mnie poinformowal, ze podpisalam papier na ktorym mnie inforumuje, ze nierownosci moga byc ! OK nierownosci zawsze beda ale chyba nie FALE ?! Szkoda, ze juz nie byl taki skory do odpowiedzi na moje pytanie skad ta cena, skoro najwyrazniej nie jest takim fachowcem za jakiego sie uwaza. bardzo zabawne zdarzenie ( chodz mi wcale nie bylo do smiechu ) bo szefowa kliniki probowala mi wmowic ze fali nie ma a jedynie faktycznie doktor ominal jedno miejce ) dobrze, ze inne osoby z tej kliniki mnie wspary i ZOBACZYLY to co ja widze ! Poprawki beda po 3 miesiach. Kto mi jednak zwroci czas i pieniadze stracone na masaze, zabiegi ujedrniajace.. Bo przeciez bede musiala zaczynac wszystko od nowa. Jest gorzej niz bylo przed zabiegiem. Czekam na oferte ze strony kliniki, i co doktor wymysli, bo wstepnie wiem, ze Body jet nie nadaje sie w mojej sytuacji na poprawki. Nie bede jeszcze wystawiac zdjec, bo byc moze jeszcze nie wszystko stracone i bedzie na koncu ok. Jednak gdy sie okaze, ze zachowanie klinikinbedzie tak malo profesjonalne jak miesiac temu, pokaze jak mozna spieprzyc liposukcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy dobrze pamiętam?
że byłaś w Elite u Witwickiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szobera
Tak dobrze pamietasz... Jestem zalamana serio. Jedna noga grubsza ( tak dr stwierdzil, ze no " faktycznie jest niewielka roznica" ) uda wew pofalowane, nieodessany tluszcz, wklesniecia po kaniluach i miejscach na naciecia ( ale tego juz nawet nie mowilam ) bo nie widac az tak bardzo w normalnym dziennym swietle Ale normalnie mnie szefowa powalila... ona nie widziala fal... jak to widac przez ubranie ! MASAKRA. Teraz jestem w kropce co mam zrobic, czy isc gdzie indziej i placic jeszcze raz za inna metode, czy oddac sie w rece tej samej osoby... Na dniach mam dostac propozucje od kliniki co z tym zrobia... oczywiscie najlepszy chyba bylby zwrot pieniedzy - o czym moge sobie tylko pomarzyc. Bede informowac o sprawie, bo to skandal ! wydaje czlowiek 12 tys zeby miec pewnosc, ze przynajmniej poprawnie bedzie zrobione, a potem sie okazuje ze wyszlo fatalnie, co wiecej lekarz w ogole nie widzi problemu, ze zniszczyl nogi mlodej osobie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szobera
Wiec jestem po rozmowie , tym razem bylo milej niz wczoraj, przeprosiny od lekarza i plus informacja, ze beda poprawki na koszt firmy, i podobno teraz ma byc tak jak to powinno wygladac. Trzymam za slowo klinike Elite. Mam nadzieje, ze po tych wszystkich perypetiach za 2 miesiace bede mogla sie cieszyc pieknymi nogami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosa z Barbadosa
pewnie że było milej, skoro przeczytali co tutaj napisałaś ... a jak wszyscy wiedzą oni to forum okupują :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość etnaa
witajcie dziewczyny, ja mam pytanie do 445 i do innych dziewczyn, które miały robione boczki z brzuchem za jednym razem, napiszcie ile miałyście nacięć i w których miejscach, ile trwał mniej więcej zabieg oraz ile cm straciłyście w talii i pod talią? A... i najważniejsze, jak wytrzymujecie w ubranku w taki upał, szczególnie w pracy, jak się ubrać, żeby tego ubranka nie było widać pod cienką bluzeczką? Czy robiłyście masaże i w jakim czasie po zabiegu? Kiedy najszybciej można wrócić na siłownię lub chociaż na rowerek stacjonarny? Jak to u Was było? Ja jestem umówiona na zabieg w Sulęcinie 8 lipca, właśnie na brzuszek i boczki i najbardziej obawiam się jak to ukryć przed znajomymi i rodzinką. Za wyjątkiem mojego męża i mojej najbliższej koleżanki nikt nie wie i tak ma zostać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość in-ga
Szobera, Fajnie ze Ci poprawi. Ja robiłam zabieg gdzie indziej w Warszawie i o poprawce nie ma mowy chyba ze zapłacę :-(( a kasy teraz na to nie mam i jestem załamana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 445
do Etna brzuszek i boczki robiłam w marcu teraz robiłam uda. Powiem tak nie jest łatwo teraz w ubranku, gorąco, trzymaj kciuki, żeby zrobiło się trochę chłodniej. Kup ubranko nie za grube. Czas trwania zabiegu to sprawa indywidualna 2 do 3 godzin w całości z przygotowaniem i ubraniem Cię w ubranko. Brzuszek jest bolesny, boczki mniej nacięć w sumie 6 bardzo małych jeśli dobrze będziesz je traktować to śladu nie będzie. Po 7 dniach wałeczek w celu wyrównania nierówności, żaden lekarz nie jest cudotwórcą, a następnie drenaż limfatyczny lub endermologia, stawiam na endermologię. Jeśli będziesz zmieniać opatrunki to w łazience, bo cieknie z ranek bardzo, Ja zmieniałam pierwszy okład po 2 godzinach następny po 3, i dalej nie trzeba było po nocy zdjęłam i wystarczyły już plastry. Weź 2 ręczniki jeden do wyrzucenia, ubranie ciemne krew przemaka. spodnie na zmianę, przemiękną. To tak w skrócie, jeśli masz pytania to pytaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andelamorde
szobera, no to sie czasami zdarza. ja tez mialam nierownosci po body jet, kazdy jest indywidualnym przypadkiem i sie zdarza ponoc. mi tez musieli robic poprawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×