Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość nicca

Body- Jet

Polecane posty

Gość Pacjentka ELITE
Witam dlaczego Elite nie wstawi na SWOJĄ strone zdjeć Swoich pacjentow przed i po Slimlipo tylko wykorzystuje zdjecia Firmy Palomar? Ja bym swoje pozwoliła wykorzystać tylko niespecjalnie mi to zrobili:((((( Ale i tak ogólnie zabieg lepszy niz bodyjet ze wzgledu na obkurczanie skóry. BTW, robiłam juz oba zabiegi tylko w róznych miejscach. Pozdrawiam Pacjentka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do szobera: witam po długiej przerwie :) nadrabiam zaległości na forum, a widzę że miałaś pytania do mnie, nie wiem czy nadal aktualne ale odpowiadam: - pierwszy smart lipo miałam robiony jako zabieg indywidualny tzn sam smart i po nim właśnie zostały tzw. fale - przy smarcie też wypisali mi antybiotyk, ale bez zastrzykó następny zabieg tj. body jet miałam już połączony z urządzeniem do smart lipo:) 3mam kciuki żeby Twoje nierówności znikały :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do 445: jak Twoje nóżki, zwłaszcza tylna część ud po zabiegu? można już mówić o efektach? :) ja się trochę obawiam ale ostatecznie chyba jednak się zdecyduję we wrześniu bo widzę że samymi ćwiczeniami niewiele zwojuję, jakość skóry wprawdzie lepsza ale nadal mam dysproporcje między górą a dołem ciała :/ spróbuję wyciągnąć do wglądu od doktor jakieś zdjęcia tej partii przed i po zabiegu chyba, że może Ty będziesz w stanie udostępnić coś do wglądu na maila jak już się zagoisz? :) a ja 3 miesiące po zabiegu mogę stwierdzić że jestem zadowolona, pomijając pewne niedociągnięcia efekt jest i tak niezły w porównaniu ze stanem sprzed zabiegu, na razie biegam na basen i siłownię, żeby skóra się całkowicie dostosowała do nowej objętości tkanek, trochę mnie odessano, więc mam świadomość że od razu się wszystko nie obkurczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 445
do Etnaa, zastrzyki możesz robić w udo w tym wypadku mniej boli. Fajne są obie dziewczyny i Pani Kasia i Pani Jola, nie? Do gruszka z nóg jestem zadowolona, już chodzę na endermologię. Zabieg mniej bolesny niż brzuszek i boczki, natomiast potem dłużej boli, szczególnie tył nóg, jeszcze odczuwam tył endermologię mam robioną na 2,5, reszta na 7. Warto zrobić, Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szobera
gruszka dzieki za odpowiedz, juz myslalam, ze przepadlas na dobre :) A jak z efektami gdy polaczylas body jet i smart lipo ? Bo juz nie pamietam czy bylas zadowolona czy nie... Do Pacjentki z Elite.. Gdzie robilas Body Jet ? Ja jestem przed dylematem: poprawiac w Elite czy robic gdzie indziej i inna metoda.. i coraz bardziej chyba jestem aby zrobic to u innej osoby. Ja robilam Body Jet tam gdzie ty slimlipo i jest masakra a najbardziej mnie wkurza ze musze czekac 3 miechy na poprawke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość etnaa
445 dzięki za ino o zastrzykach, nie wiedziałam o udach, od dzisiaj wykorzystam tą informację;) a jakiś konkretny obszar ud czy nie ma znaczenia? A dziewczyny z Sulęcina są faktycznie fajne. Poprosiłam od razu P. Kasię, aby oglądnęła dokładnie moje nogi, bo chciałabym we wrześniu zrobić sobie uda, też mi powiedziała, ze tył ud trzeba zrobić i przód oraz troszkę przy kolankach pomajstrować. A Ty na nogi zaczęłaś od razu endermologię czy coś wcześniej jeszcze robiłaś po zabiegu? Miałaś przy nogach jakieś stwardnienia? Czy endermologia też ujędrnia nogi? Dziś miałam jakąś sądną noc, całą noc bolał mnie brzuch w jednym miejscu tylko ale boleśnie, uczucie takiego ciągnięcia, kłucia... wzięłam chyba ze trzy pyralginy i na razie porządku, ale nocy nie przespałam. Też miałaś tak z brzuchem? Cały czas też oczywiście się wałkuję 30 min dziennie, ale opuchliznę mam gigantyczną:) Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nathalie83
@pacjentka elite - może po prostu na to nie wpadli, zeby dawac zdjecia pacjentek? albo może być też tak, że pacjentki nie wysyłają swoich zdjęc po, alebo nie odwiedzają gabinetu już kiedy mają efekt finalny... mogą np. robić drenaż gdzie indziej i później już nie chcialoby im sie pokazac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nathalie83
Szobera, Slim Lipo robi też dr Jaworowski w Elite słyszałam ze dobry fachowiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dlaczego zaraz
Nie udzielałam się tu często, podczytywałam, zrobiłam. Polecam. :) Zrobiłam w Łodzi i mam w nosie, że ktoś będzie miał za złe reklamę. :P :D Zresztą ja też się dowiedziałam z tego topiku, bo RAZ któraś babeczka napisała. Bez nazwiska, bo na razie jest jedynym lekarzem, który tam to robi: Fragmat-med. Nie musze zadnych wałków ani nic, nogi równiutkie i wreszcie normalne. Zrobie masaże, ale jak since zejdą. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pacjentka ELITE
do szobera Robiłam w SkinClinic. Jak osobiscie uważam, ze Nie chodzi tu o to, kto robi zabieg tylko o samą metodę. Liczy sie zapewne i doswiadczenie, ale zdecydowanie znając juz oba zabiegi wybrałabym Slimlipo. Ewentualnie połaczenie obu zabiegów, ale nidgy nie sam bodyjet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pacjentka ELITE
do nathalie83 ja prowadzac taka klinikę sama bym zapytała pacjentkę/ pacjenta, szczególnie jak efekt byłby spektakularny, czy moge zamieścić zdjecia przed i po , szczególnie ze nie widac twarzy. To przeciez znacznie podwyższa wiarygodnośc takich zabiegów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szobera
mialo byc nie znikal tak jak u mnie;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 445
do Etnaa, uda zewnętrzne tam najmniej boli, stwardnienia będą dość długo. Masaż naprawdę pomaga. Ja z endermologią ruszyłam 5 lipca, zabieg miałam 24 czerwca, nadal boli. Dziś zauważyłam, że na jednej nodze nie mam już stwardnienia. Brzuszek może jeszcze dość długo dawać o sobie znać. Będzie łatwiej jak miną upały. Bardzo pomaga noszenie ubranka. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my Bodyk
Już jestm tydzien po zabiegu. Brzuszek i wstętne booczki. Sam zabieg był dośc bolesny, uprzedzała mnie lekarka, ze nie jest to maseczka kosmetyczna. Uprzedzala mnie tez ze w te upały spóchnę, ale jak na razie nie spóchłam, za to cały brzuch twardy. Zaczełam masaż wałkiem na trzeci dzień na ubranko i jakby po masazu był mniej twardy, twardosc zaczyna mi schodzic z góry, pod biustem mam plasciutko, a wczesniej było co nieco. Pomiar przed zabiegiem 89 a wczoraj 80. Zrobiłam zdjecia przed zabiegiem w domu, pomierzyłam sie też w domu bez sniadania. Na razie jestem zadowolona. Po zabiegu nie bolało, nie brałam przepisanych przeciwbólowych, nie było potrzeby, zostały na wypadek bólu głowy. Zastrzyki robię w brzuch, trochę nieprzyjemne. Ale w trakcie zabiegu bolało, lekarka musiała mi podawac ciągle znieczulenie, bo bez tego byłoby kiepsko. To chyba zależey od ciała, jedne dziewczyny nie boli zabieg, a drugie boli po zabiegu. Gdybym miała jeszcze raz przeżyc zabieg a wiedziałabym ze ubędzie mi nawet 5cm, teżbym zrobiła. To jest swietne, ze w ciągu jednego dnia mozna pozbyc sie tyle tłuszczu z brzucha. Gratis miałam podciagniecie skóry laserem smartlipo. Jeszcze nieco mi zostało na udach, ale przede mna urlop, zostawię na wrzesień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szobera
Do pacjetka Elite pisalas ze robilas Body jet w skin clinik a jakie masz zastrzezenia po tym zabiegu u dr Brogoszewskiego ? bo generalnie mamy podobne zdanie co do tego zabiegu, eh moglam isc za pol ceny na vibro lipo u dr Chomickiej i pewnie bym mialam podobne efekty, albo lepsze, kobieta sie wydawala bardzo konkretna i mnie ostrzegala przed body jet, chociaz myslalam ze to opinia konkurencji i glupia to zignowowalam... masa kasy wydama i teraz pewnie trzeba przygotowac jeszcze 6 tys na poprawki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dlaczego zaraz
Do Szobera: nie bedzie znikał, ten entuzjazm, bo to już przeszło dwa tygodnie, opuchlizna jest niewielka, a siniaki prawie poschodziły, tyle ze ja wrazliwa na ból jestem bardzo, to wolę dłuzej odczekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szobera
NO to fajnie, u mnie w sumie coraz gorzej, bo nogi coraz bardziej sie obkurczaja i coraz wiecej widac niedociagniec ... coraz wiecej wklesniec... a myslalam ze tylko sa w tych miejcach gdzie byla kaniula wprowadzana. fajnie, ze tobie sie udalo :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dlaczego zaraz
No to przykre to, już nawet nie o forsę chodzi, chociaż spora, ile o ten dyskomfort po, tyle wyrzeczeń ograniczeń i taki efekt. Trzymam kciuki, żeby Ci dobrze poprawki zrobili. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomozmy sobie wzajemnie
do vanessas Witaj , az milo poczytac ze sa tacy co nie odpuszczaja wlasnej szkody. Bylabys naprawde bardzo pomocna gdybys podala swoj mail kontaktowy lub wpisala oficjalnie na forum kontakt do Twojego prawnika ktory Tobie a teraz moze pomoc innym w temacie Sulecina.takiej reklamy chyba nikt ci nie zarzuci skoro tu ponoc same pacjentki kazdej taki kontakt moze sie przydac. Podasz nam wszystkim taki kontakt? pomozmy sibie wzajemnie...:-) zagladasz tu moze jeszcze czasm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pomóżmy sobie sami od 445
Wiesz o tym, ze kij ma dwa końce, a pacjentki zadowolone tak jak ja i wiele innych również zadowolonych, jest gotowa pokazać swoje ciało po zabiegu. Prawnik tu niewiele pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak można na tym zarobic
to czemu nie? Każdy moze zarobic na jednym czy drugim, no ale skoro wyrazasz zgodę poddając sie zabiegowi w zgodzie na zabieg, że mogą byc nierówności czy powikłania, mam przed sobą zgodę i jest tego 2 linijki, nawet wstrząs, to jak pójdziesz potem do sądu o odszkodowanie, skoro zgadzasz się na to wszystko, wiesz, że tak moze byc. Jak podpisujesz, nie jestes osobą uzbezwłasnowolnioną, masz 18 lat, to wiesz co podpisujesz. Co innego jeżeli lekarz ci naobiecywał, że rezultat zabiegu będzie taki a był inny, ja podpisałam zgodę na zabieg, w której napisane było, że tłuszcz nie zostanie usunięty w całości, a w miarę mozliwości,zgodziłam się, i jestem zadowolona. Lekarze też nie są głupi, zabezpieczają się , po to podpisujesz zgodę na zabieg. Pytałam przed zabiegiem, co jesli nie podpiszę, nie będzie zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Etnaa
ile zapłaciłaś za zabieg i dodatkowe koszty (ubranko itp.)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do My Bodyk
Witaj - w której klinice robiłaś zabieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość etnaa
do "do Etnaa" Pierwszy raz w Sulęcinie to po 3000 zł za BJ z użyciem SM za jeden obszar, ja robiłam 2 obszary bo brzuszek i boczki, do tego ubranko 280zł czyli 6280zł plus recepta - ok. 200zł. Zaraz po zabiegu jak się oglądałam u P. doktor efekt ubytku był super, pozbyłam się dokładnie tego czego chciałam. Niestety 2 dni po zabiegu bardzo spuchłam, teraz jest troszkę lepiej, opuchlizna nieco zeszła, ale tylko nieco:) Mam wrażenie, że wyglądam na dzień dzisiejszy grubiej niż przed zabiegiem. Mam nadzieję, że Cię nie zniechęciłam, opuchlizna po takim zabiegu to norma, a obecna pogoda tylko pogarsza samopoczucie, ale już czuję się dużo lepiej:) Miałam jeden dzień kryzysowy - to był 5-ty dzień, brzuch mnie bolał wprawdzie tylko w jednym miejscu, ale baaardzo nieprzyjemnie, taki rwący silny ból. Zadzwoniłam do P. doktor z zapytaniem czy to aby na pewno normalny stan, ale okazało się, ze normalny. P. doktor poleciła mi pić nie mniej jak po 3 litr wody dziennie i łykać pyralginę, no i pomogło;) Nie mogę się doczekać jak już opuchlizna zejdzie, na razie tylko siniaki schodzą mi coraz niżej i zmieniają kolory:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paprotnik
ja słyszałam, że takie objawy są normalne po tym zabiegu. dla urody trzeba cierpieć :) Ale podobno jest bardzo skuteczny i warto go zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość etnaa
do my Bodyk nawet nie wiesz jak ja Tobie zazdroszczę, że nie spuchłaś;) Z tego co pisze wygląda na to, że miałyśmy zabieg robiony w podobnym czasie, a ja jestem spuchnięta, ze hej:) Mój brzuszek podobnie jak Twój, cały twardy. Czy boczki też masujesz czy tylko brzuszek z przodu? Ja na razie tylko brzuszek, ale nie wiem czy nie powinnam też wziąć się za boczki. Pani doktor powiedziała mi, że jak naprawdę pokocham wałek i uczciwie się przyłożę do pracy z nim to jest duża szansa, że będę gładziutka, równiutka i obejdzie się bez dodatkowych masaży.... oby, bo chciałabym we wrześniu zrobić sobie całe uda, a jednak masaże i endermologia to troszkę pieniążków pochłonie. Gdzie robiłaś zabieg i jak długo masz nosić ubranko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość etnaa
do "pomóżmy sobie wzajemnie" podpisuję się obiema rękami i nogami pod tym co napisała 445. Pani doktor w Sulęcinie nie obiecuje przysłowiowych gruszek na wierzbie, a wszelkie poprawki robi w cenie pierwotnego zabiegu, więc dla mnie to jest jakieś ściemnianie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Etnaa
nie martw się opuchlizną, każdy organizm reaguje inaczej a to przecież naruszenie tkanki tłuszczowej więc organizm musi zareagować. Skoro tłuszcz został odessany to na bank będzie Cię mniej :) podaj mi proszę adres mailowy do dr - wyślę jej swoje zdjęcie, może to pomoże w wycenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość etnaa
do 445 możesz mi jeszcze napisać, jak długo mam masować się przez ubranko, a kiedy już mogę bez, czy wtedy jak już będę mogła odkleić stripy i rany będą zagojone? Czy wałkowałaś też boczki tą część z tyłu? Jak długo schodziła Ci opuchlizna i siniaki? Mnie siniaki obecnie zeszły na górną przednią część ud, i patrząc na mnie od góry, czyli od linii pod biustem do łona, to jestem żółta, a im niżej coraz bardziej czerwono-fioletowa:) Natomiast opuchlizna na całym obszarze równie duża. Ile zapłaciłaś za całe uda u Pani Kasi? Nie zapytałam jej od razu, zapomniałam, a potem już nie chciałam dzwonić. Pozdrowionka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość etnaa
Podaję Ci maila: kasia@chiropraktyka.com Napisz, jeśli możesz, co chciałabyś robić i co odpisała Ci P. doktor, pozdrowionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×